آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
مرسی از دوستان جواب سوال دوست اولمون که میگن تو بازی میره اینه که بله میره تو بازی . اون که مشکلی نیست .
در جواب بلک جان هم بگم که اصلا بازی نصب نیست رو دستگاه . نه سیو داره نه هیچ فایلی ...یه بار رفتم تو بازی بعدش همه چیزو پاک کردم و رفتم تو کار دانلود پچ ها که فعلا اینطوری شده .
آقای مالک هم من منظورشون رو از پاش نمیفهمم . منظورتون پازه ؟ (Pause) ... اگه آره باید بگم که این فایل رو با idm داشتم دانلود میکردم بعد نصف شب اومدم دیدم کامپیوتر خود به خود خاموش شده . بعد روشن کردم دیدم فایل 40% رفته ولی Resume کردم و تمومش کردم ...
یه سوال دیگه این کامپیوترم وقتی داره دانلود میکنه ولی موس تکون نمیخوره خودش خاموش میشه چرا؟ یعنی دکمه پاور رو که میزنم میبینم کامپیوتر Log off شده بوده ...
محمد جان مشکل همون خاموش شدن هستش کلا اگه وسط راه بدون پاز کردن کامپیوتر و یا هر دستگاهی که از نت داره فایل میگیره برق قطع بشه و اتصال به نت قطع بشه اگه تو همون لحظه اول بتونی پاز کنی شاید بشه کاری کرد ولی اگه چند وقتی بمونه همینجوری فایل خراب میشه نمونشم همین دوست من LBP رو همزمان که با برگشتن استور دادن گزاشته بود با کنسول دانلود بشه که وسط راه فیوز خونشون میپره و بعد از اینکه درست میکنه و دانلود رو میره آخرش موقع نصب error میده و مجبور میشه پاکش کنه و دوباره دانلود کنه کل مطلبم اینه که اگه خودت پاز کنی مشکلی نداره ولی اگه اتصال قطع بشه فایلت خراب میشه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,959
نام
malek
با سلام
میخاستم ببینم چه جوری میتونم یه بازی رو که از psn خریدم اونم با اکانت us واسه یه ps3 دیگه که تا حالا باهاش به اینترنت وصل نشدم و اکانت هم براش درست نکردم مجانی دوباره بخرم.اگه کسی از دوستان میدونه مختصر و مفید توضیح بدن.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
با سلام
میخاستم ببینم چه جوری میتونم یه بازی رو که از psn خریدم اونم با اکانت us واسه یه ps3 دیگه که تا حالا باهاش به اینترنت وصل نشدم و اکانت هم براش درست نکردم مجانی دوباره بخرم.اگه کسی از دوستان میدونه مختصر و مفید توضیح بدن.

سلام.قبلا میشد که یک بازی ای رو که یکبار خریداری شده رو به 5 تا اکانت دیگه منتقل کرد ولی الان این قانون به 2 بار تغییر پیدا کرده.

البته چون شما قبل از این قانون بازی رو خریدین میتونین به 5 تا دستگاه دیگه بفرستین.اینطوریه که تو دستگاه جدید اکانت خودتون رو به اصطلاح Recover کنید یعنی با اکانت خودتون توی دستگاه جدید بیاین بالا.بعد برید به داخل Account Managment و بعد از اون هم وارد Transication managment بشید.

اونجا لیست چیزایی که قبلا توسط این اکانت دانلود کردین هست و میتونید دوباره از اونجا دانلودش کنید.;)

امیدوارم توضیحم کافی باشه.اگر جایی رو بد توضیح دادم بگید که بهتر بگم.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام به همه ، میخواستم بدونم راهی هست که فایلای PKG رو که با PC دانلود کردم به PS3 منتقل کنم ؟ در ضمن کنسول من هک نیست وگرنه میشد از INSTALL PKG استفاده کرد؟ممنون میشم راهنمایی کنید

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام به همه ، میخواستم بدونم راهی هست که فایلای PKG رو که با PC دانلود کردم به PS3 منتقل کنم ؟ در ضمن کنسول من هک نیست وگرنه میشد از INSTALL PKG استفاده کرد؟ممنون میشم راهنمایی کنید
پست اول رو بخونید !

Unreal Amir

کاربر سایت
Jan 28, 2008
277
نام
Am!r
سلام ، کسی BF3 رو دانلود کرده ؟ من دانلود کردم نصب نشد !
گفتم اگه کسی فایل PKG رو دانلود کرده به ما هم بده ممنون میشیم .

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,959
نام
malek
سلام.قبلا میشد که یک بازی ای رو که یکبار خریداری شده رو به 5 تا اکانت دیگه منتقل کرد ولی الان این قانون به 2 بار تغییر پیدا کرده.

البته چون شما قبل از این قانون بازی رو خریدین میتونین به 5 تا دستگاه دیگه بفرستین.اینطوریه که تو دستگاه جدید اکانت خودتون رو به اصطلاح Recover کنید یعنی با اکانت خودتون توی دستگاه جدید بیاین بالا.بعد برید به داخل Account Managment و بعد از اون هم وارد Transication managment بشید.

اونجا لیست چیزایی که قبلا توسط این اکانت دانلود کردین هست و میتونید دوباره از اونجا دانلودش کنید.;)

امیدوارم توضیحم کافی باشه.اگر جایی رو بد توضیح دادم بگید که بهتر بگم.

دستت درد نکنه برم ببینم میتونم بنصبم

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
دوستان برای اینکار باید هم PC و هم PS3 به اینترنت وصل باشه ؟ (اخه من PPPOE هستم)

وقتی اون تنظیماتی که تو پست اول گفته شده رو تو کنسول انجام میدی ، کنسولت هم از طریق مودمت به اینترنت وصل میشه.پس در نتیجه هر دوتاشون وصل میشن به اینترنت.

فقط فرقش با قبل اینه که اگر کامپیوترت رو خاموش کنی و یا برنامه رو Close کنی کنسولت DC میشه.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا
دوستان من نگرفتم یعنی واسه این کار هم Pc و هم PS3 باید به یه مودم وصل بشن ؟؟؟؟
چون من فقط میتونم یکی رو به مودم وصل کنم و همزمان نمیتونم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر