آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
من با هزار شوق اپدیت جدید gt5 رو download کردم اما وقت replace کردن فایلها add غیر فعال ه! چیکار کنم :(

* ویرایش : درست شد خیلی ممنون!!

آخرین ویرایش:

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
من با هزار شوق اپدیت جدید gt5 رو download کردم اما وقت replace کردن فایلها add غیر فعال ه! چیکار کنم :(

دوست عزیز وقتی این حالت پیش میاد فقط کافیه مثلا اون فیلد بالا(Description) رو مثلا یه حرفش رو پاک کنی و دوباره بنویسی ADD فعال میشه

B.T.F.3

کاربر سایت
Oct 11, 2011
9
نام
محمد
سلام.من با مودمم که wireless داره همه مراحل هم می رم و PS3 هم با پراكسـی كه بهش می دم به اينترنت هم كانكت می شه. ولی وقتی داخل log میشم لینکی وجود نداره اگه کمک کنین درست بشه ممنون میشم.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
سلام.من با مودمم که wireless داره همه مراحل هم می رم و PS3 هم با پراكسـی كه بهش می دم به اينترنت هم كانكت می شه. ولی وقتی داخل log میشم لینکی وجود نداره اگه کمک کنین درست بشه ممنون میشم.

1-وقتی برنامه رو باز میکنی گزینه ی استارت رو میزنی؟
2-دیوار آتشت رو میبندی؟

B.T.F.3

کاربر سایت
Oct 11, 2011
9
نام
محمد
خواستم بازی که از p store گرفتم از طریق این برنامه از pc دانود کنم ولی وقتی همه کارارو انجام دادم وارد log شدم لینکی وجود نداره چندین بار انجام دادم ولی جواب نداد.:(

آخرین ویرایش:

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
من تازه برنامه رو گرفتم و خواستم بازی که از p store گرفتم از صریق pc دانود کنم ولی وقتی همه کارارو انجام دادم وارد log شدم لینکی وجود نداره چندین بار انجام دادم ولی جواب نداد.:(

از طریق سیم وصل کن بعد این ویدیو رو نگاه کن و طبق این انجام بده ایشالا مشکلت حل میشه...دانلود

B.T.F.3

کاربر سایت
Oct 11, 2011
9
نام
محمد
خواستم بازی که از p store گرفتم از طریق این برنامه از pc دانود کنم ولی وقتی همه کارارو انجام دادم وارد log شدم لینکی وجود نداره چندین بار انجام دادم ولی جواب نداد.:(

---------- نوشته در 07:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:35 PM ارسال شده بود ----------

از طریق سیم وصل کن بعد این ویدیو رو نگاه کن و طبق این انجام بده ایشالا مشکلت حل میشه...دانلود
از طریق سیم وصل کردم ویدیو گرفتم دست درد نکنه داود عزیز که کمک کردی

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود

---------- نوشته در 07:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:35 PM ارسال شده بود ----------

از طریق سیم وصل کردم ویدیو گرفتم دست درد نکنه داود عزیز که کمک کردی

تونستی بالاخره انتقال بدی ؟؟؟

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
بچه ها من کاملا بلدم با این نرم افزار کنم و خیلی چیز خوبی و از همه تشکر میکنم که آموزش دادن و به سوالات جواب میدن
فقط یه سوالی داشتم که البته خودم تا 90 درصد جوابش رو میدونم :
یه چند وقت پیش پلاس مجانی گذاشته بودند و چند تا بازی مجانی!من دانلود کردم و از همین طریق الان هم فایلش رو دارم و هم لینکش!فقط یه سوالی دارم
آیا میشه برم تو ps3 دوستم و با اکانت خودم آنلاین بشم و اونوقت اونم بازی رو از همین طریق با سرعت زیاد دانلود کنه تو دستگاهش یا نه!
خودم فکر میکنم که نمیشه چون شنیده بودم که نمیشه از 2 تا ps3 به یه اکانت وصل شد!بن میشه!

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
بچه ها من کاملا بلدم با این نرم افزار کنم و خیلی چیز خوبی و از همه تشکر میکنم که آموزش دادن و به سوالات جواب میدن
فقط یه سوالی داشتم که البته خودم تا 90 درصد جوابش رو میدونم :
یه چند وقت پیش پلاس مجانی گذاشته بودند و چند تا بازی مجانی!من دانلود کردم و از همین طریق الان هم فایلش رو دارم و هم لینکش!فقط یه سوالی دارم
آیا میشه برم تو ps3 دوستم و با اکانت خودم آنلاین بشم و اونوقت اونم بازی رو از همین طریق با سرعت زیاد دانلود کنه تو دستگاهش یا نه!
خودم فکر میکنم که نمیشه چون شنیده بودم که نمیشه از 2 تا ps3 به یه اکانت وصل شد!بن میشه!
نه اشتباه فکر میکنید ! خب شاید یه بنده خدایی Ps3ـش سوخت ! اونوقت مجبور میشه با یه PS3ـه دیگه آنلاین بشه اونوقت بن میشه !؟
هم زمان هم نمیتونن آنلاین بشن ! اون یکی که آنلاین هست آفلاین میشه تا اون یکی آنلاین بشه !

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
نه اشتباه فکر میکنید ! خب شاید یه بنده خدایی Ps3ـش سوخت ! اونوقت مجبور میشه با یه PS3ـه دیگه آنلاین بشه اونوقت بن میشه !؟
هم زمان هم نمیتونن آنلاین بشن ! اون یکی که آنلاین هست آفلاین میشه تا اون یکی آنلاین بشه !

دقیقا همین حرفی که علیرضا زد...مشکلی نداره...برو با خیال راحت;)

• Like
Reactions: Ἁlireza

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر