آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
خدا رو شكر شما هستيد جواب بديد
TNX ;)

فايروال رو از طريق كنترل پنل خاموش كردم حتي اويرا انتي ويروس ام رو هم غير فعال مي كنم
بعد از ادد كردن لينك و محل ذخيره شده دوبار روي اپديت كليك مي كنم و اپديت رو مي زنم اما مشكل من همين جاست خود بازي بايد بياد از اين ها استفاده بكنه يا اين كه برنامه اين هارو براش مي فرسته يعني اتومات انجام مي شه يا يه كار ديگه اي بايد كرد ؟
Hپديت رو وRتي بازي مي خواد اون اپديت رو دان كنه بايد زد ؟
دكمه استارت رو همون اول كه مي خوام PS3 رو از طريق پراكس ي وصل كنم مي زنم يعني قبل از دانلود و همه چي مي زنم

داداش این کلیپو دانلود کن

http://www.4shared.com/video/j-0HREtH/IMG_0159.html

===========

به مهدی میگم لینکو بزاره توو پست اول;)

==========

اگه کسی لینک این فایلی که باید دوستان بزارن رو ویندوزشون رو هم پیدا کرد یا خودش به مهدی بده بزاره یا بده من بهش بگم
yahoo_3.gif

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
دوستان مشكل حل شد :d
در حقيقت به خاطر دور بودن PS3 از مودم و استفاده از وايرلس مشكلاتي پيش مي اومده كه اومديم PS3 رو گذاشتيم كنار مودم مشكل حل شد :d
از دوست عزيز Dave antiH به خاطر توجه شون تشكر مي كنم :)

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
دوستان مشكل حل شد :d
در حقيقت به خاطر دور بودن PS3 از مودم و استفاده از وايرلس مشكلاتي پيش مي اومده كه اومديم PS3 رو گذاشتيم كنار مودم مشكل حل شد :d
از دوست عزيز Dave antiH به خاطر توجه شون تشكر مي كنم :)

خواهش می کنم من که کاری نکردم همین الان از تهران رسیدم اومدم جواب بدم دیدم حل شده قضیه !!!!
محسن بابته کلیپ ممنون.
این کلیپی که گذاشتی یه حسن داره یه نقص(کلمه ی بهتر به ذهنم نرسید:d)
خوبیش اینه که دیگه بچه ها به مشکل نمیخورن و با این کلیپ 99 درصد مشکلا حل میشه:x
بدیش اینه که دیگه فکر نکنم این تاپیک به این زودی ها up بشه !!!1!!:((
مشکل من حل شد
مشکل اینجا بود که نباید پسوند PKG رو برای اسم فایل میزاشتم.

این دیگه چه مشکلی بود!!؟!!:-b

• Like
Reactions: Ἁlireza

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
دوستان
وقتی میخوام از این روش استفاده کنم چنین مشکلی دارم :

میرم توی ps store بعد بازیایی که میخوامو میزارم توو لیست دانلود , تا اینجا مشکلی نیست

ولی وقتی ps3 رو میزارم رو پرو*سی و میخوام rename کنم ارور میده و دانلود قطع میشه !! کسی میدونه جریان چیه ؟:-/

قبلا چنین مشکلی نداشتم

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
دوستان
وقتی میخوام از این روش استفاده کنم چنین مشکلی دارم :

میرم توی ps store بعد بازیایی که میخوامو میزارم توو لیست دانلود , تا اینجا مشکلی نیست

ولی وقتی ps3 رو میزارم رو پرو*سی و میخوام rename کنم ارور میده و دانلود قطع میشه !! کسی میدونه جریان چیه ؟:-/

قبلا چنین مشکلی نداشتم
میشه کامل تر توضیح بدی ؟! یعنی چی میخوای rename کنی ؟!

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
میشه کامل تر توضیح بدی ؟! یعنی چی میخوای rename کنی ؟!

قربون داداش

آقا منظورم اینه که میخوام یکی از اون بازی هارو دوباره بزارم دانلود شه , قبلش که stop download کرده بودم , الان که میخوام لینک بگیرم دوباره میزنم که شروع به دانلود کنه (در حالت پر*کسی) ولی در این حالت سریع ارور دانلود میده و قطع میشه و اون لینکی هم توو نرم افزار میاد خرابه !!

در کل با پر*کسی نمیتونم دانلود کنم !! چرا؟

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
خواستم تشکر ویژه ای ازتون بکنم.
خیلی کمک کردین.من خیلی وقت پیش دیده بودم توی اینترنت ولی همیشه تنبلی کردم و تا توضیحاتش رو میدیدم کنار میکشیدم :d که شما زحمتشو کشیدین.واقعا دستتون درد نکنه.
شبها که بیشتر ISP ها مجانی میشن هر چی چیز میخواین دانلود کنید با این روش به راحتی میتونید انجام بدین.
و حتما حتما بهتون پیشنهاد میکنم که با IDM دانلود کنید که وحشتناک فرق دارن مثلا من با Downloader خود موزیلا با سرعت 30 40 دانلود میکنم ولی با IDM با 250 کیلوبایت.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
خواستم تشکر ویژه ای ازتون بکنم.
خیلی کمک کردین.من خیلی وقت پیش دیده بودم توی اینترنت ولی همیشه تنبلی کردم و تا توضیحاتش رو میدیدم کنار میکشیدم :d که شما زحمتشو کشیدین.واقعا دستتون درد نکنه.
شبها که بیشتر ISP ها مجانی میشن هر چی چیز میخواین دانلود کنید با این روش به راحتی میتونید انجام بدین.
و حتما حتما بهتون پیشنهاد میکنم که با IDM دانلود کنید که وحشتناک فرق دارن مثلا من با Downloader خود موزیلا با سرعت 30 40 دانلود میکنم ولی با IDM با 250 کیلوبایت.

روش بسیار به درد بخوری هستش و از همه ی دوستان که تا الان باهامون همکاری کردن تشکر می کنم....

کسی تونسته روی Win7 اجرا کنه برنامه رو ؟؟

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
روش بسیار به درد بخوری هستش و از همه ی دوستان که تا الان باهامون همکاری کردن تشکر می کنم....

سلام داود جان
من روی ویندوز 7 اینکارو انجام دادم راحت هم کار داد.فایروال هم بستم.نسخه ی ویندوزم هم Ultimate هستش.

آخرین ویرایش:

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا

کدوم کار ؟! :D من که تو پست قبلی کار خاصی رو ندیدم که پیشنهاد شده باشه ! :D

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
سلام داود جان
من روی ویندوز 7 اینکارو انجام دادم راحت هم کار داد.فایروال هم بستم.نسخه ی ویندوزم هم Ultimate هستش.

منظورم نصب برنامه اس....من که هرکاری کردم نشد ...اصلا این ویندوزی که گرفتم خیلی قاطی هستش نمیذاره فوتوشاپ کرک کنم ...اعصابم رو خرود کرد باید یه XP هم نصب کنم.....

کدوم کار ؟! :D من که تو پست قبلی کار خاصی رو ندیدم که پیشنهاد شده باشه ! :D
یه چیزی گفته دور هم باشیم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر