آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

نه اشتباه فکر میکنید ! خب شاید یه بنده خدایی Ps3ـش سوخت ! اونوقت مجبور میشه با یه PS3ـه دیگه آنلاین بشه اونوقت بن میشه !؟
هم زمان هم نمیتونن آنلاین بشن ! اون یکی که آنلاین هست آفلاین میشه تا اون یکی آنلاین بشه !

کاملا درسته البته اینم اضافه کنم که یه اکانت همزمان میتونه روی 1000 تا دستگاه هم باشه ولی فقط 5 تا از اونا میتونن Active (فعال) باشن.وقتی اکانتی فعال باشه شما میتونید Content های دانلود شده با اون اکانت را روی دستگاهتون اجرا کنید ولی اگر غیر فعال باشه نمیتونید!

نه اشتباه فکر میکنید ! خب شاید یه بنده خدایی Ps3ـش سوخت ! اونوقت مجبور میشه با یه PS3ـه دیگه آنلاین بشه اونوقت بن میشه !؟
هم زمان هم نمیتونن آنلاین بشن ! اون یکی که آنلاین هست آفلاین میشه تا اون یکی آنلاین بشه !

پس اگه اینطوریه یعنی میشه اون چند تا بازی رو که من نگرفتم رو هم دوباره دانلود کنم!
آخه اگه یادتون باشه psn یه welcomback گذاشته بود و 5 تا بازی که میشد 2 تاش رو دانلود کرد!من wipeout و LBP رو دانلود کردم.3 تا بازی دیگه هم بود.از جمله deadnation. حالا اگه اکسی رو پیدا کنم که اون بازی ها رو دانلود کرده باشه میتونم ازش خواهش کنم که لینکش رو دوباره با این برنامه بگیره و من دوباره دانلود کنم(یا اگه هنوز فایلشو داره برم ازش بگیرم)و بعد من با id اون تو دستگاه خودم وصل بشم و دوباره بزنم سریع دانلود بشه و اونوقت اون 3 تا بازی رو هم دارم!

راستی یه سوال بی ربط
من چند وقت پیش یه بازی دانلود کردم ولی تا حالا بازی نکرده بودمش.تا همین 2-3 روز پیش که از همین روش به صورت سریع دوباره دانلودش کردم(فایلش رو داشتم) بعد حدود 2 ساعت بازی کردم و وقتی ساعت از 12 شب گذشت گفت که expired شده و من کلی ناراحت شدم.میخوام ببینم راهی داره که بتونم دوباره دانلود کنم یا یه طوری تاریخ رو عوض کنم که بتونم دوباره بازی کنم.
آخه اون موقع که پلاس مجانی بود من این بازی رو دانلود کردم ولی الان 20 دلار پولشه

پس اگه اینطوریه یعنی میشه اون چند تا بازی رو که من نگرفتم رو هم دوباره دانلود کنم!
آخه اگه یادتون باشه psn یه welcomback گذاشته بود و 5 تا بازی که میشد 2 تاش رو دانلود کرد!من wipeout و LBP رو دانلود کردم.3 تا بازی دیگه هم بود.از جمله deadnation. حالا اگه اکسی رو پیدا کنم که اون بازی ها رو دانلود کرده باشه میتونم ازش خواهش کنم که لینکش رو دوباره با این برنامه بگیره و من دوباره دانلود کنم(یا اگه هنوز فایلشو داره برم ازش بگیرم)و بعد من با id اون تو دستگاه خودم وصل بشم و دوباره بزنم سریع دانلود بشه و اونوقت اون 3 تا بازی رو هم دارم!

راستی یه سوال بی ربط
من چند وقت پیش یه بازی دانلود کردم ولی تا حالا بازی نکرده بودمش.تا همین 2-3 روز پیش که از همین روش به صورت سریع دوباره دانلودش کردم(فایلش رو داشتم) بعد حدود 2 ساعت بازی کردم و وقتی ساعت از 12 شب گذشت گفت که expired شده و من کلی ناراحت شدم.میخوام ببینم راهی داره که بتونم دوباره دانلود کنم یا یه طوری تاریخ رو عوض کنم که بتونم دوباره بازی کنم.
آخه اون موقع که پلاس مجانی بود من این بازی رو دانلود کردم ولی الان 20 دلار پولشه

1-آره میشه این کار رو کرد.

2-راهی نداره که بتونی تاریخ رو عوض کنی.

سلام رفقا این add غیر فعاله لامصب هرچی پاک میکنم از اول میزنم بازم نمیشه دارم واسه گرانتوریسمو اپدیت میکنم

دوست عزیز وقتی این حالت پیش میاد فقط کافیه مثلا اون فیلد بالا(Description) رو مثلا یه حرفش رو پاک کنی و دوباره بنویسی ADD فعال میشه

دوستان من تازه GT5 رو گرفتم و میگن چند تا پچ حجیم داره ... اولین پچش که 607 مگابایت بود رو لینکش رو از طریق برنامه گرفتمو خلاصه همه کار هارو کردم و بازی رو گذاشتم و پرسید پچ دانلود کنم گفته بله . پچ رو با سرعت نوری که شما میگین دانلود نکرد یه 6-7 دقیقه طول کشید تا فایل رو ترنسفر کنه وقتی 100% شد و رفت تو کار Install میزنه فایلتون خرابه و Corrupted شده ... چند بار هم امتحان کردم بازم نشد ... فایل رو هم با IDM دانلود کردم فقط یه بار پاز داده بودم فکر نکنم مورد از اون باشه . داره گیر الکی میده . کسی میدونه چیکارش باید بکنم؟

دوستان من تازه GT5 رو گرفتم و میگن چند تا پچ حجیم داره ... اولین پچش که 607 مگابایت بود رو لینکش رو از طریق برنامه گرفتمو خلاصه همه کار هارو کردم و بازی رو گذاشتم و پرسید پچ دانلود کنم گفته بله . پچ رو با سرعت نوری که شما میگین دانلود نکرد یه 6-7 دقیقه طول کشید تا فایل رو ترنسفر کنه وقتی 100% شد و رفت تو کار Install میزنه فایلتون خرابه و Corrupted شده ... چند بار هم امتحان کردم بازم نشد ... فایل رو هم با IDM دانلود کردم فقط یه بار پاز داده بودم فکر نکنم مورد از اون باشه . داره گیر الکی میده . کسی میدونه چیکارش باید بکنم؟

الان میتونی بری تو بازی >؟!

البته سرعت Transfer اش بستگی به حجم فایل داره یعنی هرچی حجمش بیشتر باشه هر چی میره جلوتر سرعتش کمتر میشه اونش مشکلی نیست ولی پاز کردن هم مشکلی نیست من خیلی پچ ها رو 10 بار وسطش پاز هم کردم ولی مشکلی نداشتن.شما یه امتحانی بکن برو اول نصب بازیت رو کامل پاک کن از توی منوی PS3 بعدش بدون اینکه نصب کنی بازی رو یه بار دیگه آپدیت کن ببین میشه یا نه

اگه خودش یه وقت پاش بده به احتمال 99 درصد نصبش نمیکنه باید از اول دان کنی.من خودم 100-200 تا نصبیدم و هر وقت خودش پاش شده دیگه فایله خراب میشه و نصب نمیشه

مرسی از دوستان جواب سوال دوست اولمون که میگن تو بازی میره اینه که بله میره تو بازی . اون که مشکلی نیست .
در جواب بلک جان هم بگم که اصلا بازی نصب نیست رو دستگاه . نه سیو داره نه هیچ فایلی ...یه بار رفتم تو بازی بعدش همه چیزو پاک کردم و رفتم تو کار دانلود پچ ها که فعلا اینطوری شده .
آقای مالک هم من منظورشون رو از پاش نمیفهمم . منظورتون پازه ؟ (Pause) ... اگه آره باید بگم که این فایل رو با idm داشتم دانلود میکردم بعد نصف شب اومدم دیدم کامپیوتر خود به خود خاموش شده . بعد روشن کردم دیدم فایل 40% رفته ولی Resume کردم و تمومش کردم ...
یه سوال دیگه این کامپیوترم وقتی داره دانلود میکنه ولی موس تکون نمیخوره خودش خاموش میشه چرا؟ یعنی دکمه پاور رو که میزنم میبینم کامپیوتر Log off شده بوده ...

سلام دوستان ، کسی BF3 رو با این روش از PSN گرفته ؟
یه بار گرفتم موقع نصب error داد . اگه کسی گرفته به ما هم بده که نصب کنیم. 12 گیگابایت ، خیلی ضد حال بود وقتی error داد .

دانلود تموم میشه کامل وقتی که دیگه میره واسه نصب ، تویه نصب تا 14 درصد میره error میده .
گفتم اگه کسی دانلودش کرده و سالمه به ما هم بگه که ازش بگیریم ، ثواب داره :d

دوست عزیز این 14 درصد به این خاطره که فایل ناقص دانلود شده .
اگر MD5 این فایل ناقص رو فایلی که دانلود کردید مقایسه کنید ، میبینید که فرق دارن.
اگر لینک رو بهم بدید ، احتمالا میتونم فایل رو بیارم رو سرور خودم و 10 تا پارت 1.2 گیگ ی و Rar کنم. اینطوری دیگه این مشکل پیش نمیاد.

• Like
Reactions: Unreal Amir

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or