آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

دوستان
من هر کاری میکنم نمیتونم از این روش استفاده کنم همش در کانکشن تست Faild میده.
به نظرتون مشکل از چی هست؟
(هم مودم و هم PS3 با lan به کامپیوتر وصل هستن)

سلام به همه بچه ها!
آقا یه مشکل ارم که فوری باید حل بشه.
من از این نرفزار استفاده میکنم.
اینترنتم وایمکس ایرانسله.خیلی راحت با وارد کردن پرووووکککسسسی تو تنظیمات PS3 به راحتی میتونم فایل هام رو جابجا کنم اما حالا میخوام با اینترنت ADSL پارس آنلاین وصل بشم نمیتونم.
پارس آنلاین DSN داره و من هر کاری میکنم نمیتونم به اینترنت وصل بشم. البته همینطوری میتونم وصل بشم اما با این برنامه نمیتونم.
میشه راهنمایی کنید؟

البته الان خودم دارم یه تست هایی میکنم اگه جواب گرفتم میام همینجا میزارم که بقیه هم استفاده کنن.
ممنون

این برنامه و جابجایی اصلا به اینترنت adsl و وایمکس ربطی نداره شما باید طوری تنظیم کنی که کامپیوترت سرور شناخته بشه
آنتی ویروس رو غیرفعال کردی؟
فایروالو چی؟
با کابل کنسول و مودمت رو وصل کن اینجوری بهتره

آقا وقتی میخواهم تنظیم کنم در قسمت WEP غیر از 5 یا 13 کاراکتر را قبول نمیکنه در حالیکه پسورد من 8 رقمی هست بعد از خودم یک پسورد 5 رقمی میزنم که در تست fail میزنه. منظور از پسورد WEP, پسورد اینترنت هست یا پسورد اکانت؟ البته در هیچ صورتی این 2 پسورد را قبول نمیکنه
در ضمن تو برنامه دو تا IP نشون میده (یکی عادی یکی هم v.p-n) هر کدام را وارد کنم ایراد نداره؟
بالاخره راه دانلود را پیدا کردم.ایشالا انتقال فایل هم مشکل ساز نشه. اون گزینه WEP اضافه بود و مایه گیجی اگر آن را حذف کنید فکر کنم بهتر باشه. البته من با وایرلس وصل شدم.

آخرین ویرایش:
آقا من کنسول اوریج دارم باید چه تنظیماتی بزنم ؟ مدل وصل شدن به اینترنت هم easy !
رو easy نباید باشه همون صفحه اول رو پیش برو قدم به قدم دقیقا توضیح داده شده

---------- نوشته در 08:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:17 PM ارسال شده بود ----------

آقا وقتی میخواهم تنظیم کنم در قسمت WEP غیر از 5 یا 13 کاراکتر را قبول نمیکنه در حالیکه پسورد من 8 رقمی هست بعد از خودم یک پسورد 5 رقمی میزنم که در تست fail میزنه. منظور از پسورد WEP, پسورد اینترنت هست یا پسورد اکانت؟ البته در هیچ صورتی این 2 پسورد را قبول نمیکنه
در ضمن تو برنامه دو تا IP نشون میده (یکی عادی یکی هم v.p-n) هر کدام را وارد کنم ایراد نداره؟
بالاخره راه دانلود را پیدا کردم.ایشالا انتقال فایل هم مشکل ساز نشه. اون گزینه WEP اضافه بود و مایه گیجی اگر آن را حذف کنید فکر کنم بهتر باشه. البته من با وایرلس وصل شدم.
با کابل راحتتره کابلی وصل شو هیچ مشکلی نداری

بچه ها شنیده بودم استاندارد وایمکس با ps3 نمیخونه درست نیست؟!! بنظرتون بهترین راه کانکت کدومه؟ وایمکس؟ ADSL؟ یا وایرلیس معمولی؟
adsl از همه بهتره من خودم مودمم بیسیم پخش میکنه تو خونه هم بیسیم دارم هم با سیم ولی تجربه نشون داده کابل کوتاه و با کیفیت تاثیر زیادی تو آنلاین زدن داره
مودم من با ps3 یه کابل 30 سانتی فاصله داره

دوستان من توی این قسمت مشکل دارم :
(ینجا اون IP که برنامه بهتون داده رو در قسمت Address وارد میکنین)
من برنامه رو دانلود کردم اما ip به من نداده یا من نیافتمش . میشه کمک کنین

سلام دوستان من در به در دنبال پکای کال اف دیوتی میگرذم تو ایکس باکس یه روش بود که البته نت میخواست من تازه پی اس 3 گرفتم میخواستم ببینم راهی هست که دی ال سی بازی ها رو گرفت البته بدون وصل کردن کنسول به نت ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه

سلام دوستان من در به در دنبال پکای کال اف دیوتی میگرذم تو ایکس باکس یه روش بود که البته نت میخواست من تازه پی اس 3 گرفتم میخواستم ببینم راهی هست که دی ال سی بازی ها رو گرفت البته بدون وصل کردن کنسول به نت ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه

رفیق اگر کنسولت کپی خور باشه میشه فایل pkg هر dlc ای که توی اینترنت باشه رو دانلود و نصب کرد به راحتی ولی اگر کپی خور نباشه نمیشه

من همه کارارو درست انجام دادم ولی هر چی رو add میزنم اتفاقی نمی افته

---------- نوشته در 04:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:14 PM ارسال شده بود ----------

این کاری هم که دوستمون گفته انجام دادم یه حروف رو پاک کردم دوباره نوشتم نشد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or