آموزش تعویض هارد PS3

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
یکی سوال منو جواب بده لطفا .

من الان یه هارد 120 دارم . که میخوام به جای 40 بزارم رو دستگاه .
اول باید یه بک آپ از 40 بگیرم ؟ بعد از گرفتن بک آپ اونو کجا بریزم ؟ وقتی هاردو در میارم بک آپ هم بی استفاده میشه دیگه ! چون رو هارد بوده ! مگر اینکه بشه بریزم رو فلش !!!

میشه بک آپ رو بریزم رو فلش ؟

.............................

قسمت دوم سوال .

هارد جدید رو میزارم تو کنسول و روشن میکنم . فرمت کردن میخواد ؟!!!
از کجا باید فرمتش کنم ؟

بعد از فرمت باید چیکار کنم ؟

لطفا کاملا توضیح بدید .

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
یکی سوال منو جواب بده لطفا .

من الان یه هارد 120 دارم . که میخوام به جای 40 بزارم رو دستگاه .
اول باید یه بک آپ از 40 بگیرم ؟ بعد از گرفتن بک آپ اونو کجا بریزم ؟ وقتی هاردو در میارم بک آپ هم بی استفاده میشه دیگه ! چون رو هارد بوده ! مگر اینکه بشه بریزم رو فلش !!!

میشه بک آپ رو بریزم رو فلش ؟

.............................

قسمت دوم سوال .

هارد جدید رو میزارم تو کنسول و روشن میکنم . فرمت کردن میخواد ؟!!!
از کجا باید فرمتش کنم ؟

بعد از فرمت باید چیکار کنم ؟

لطفا کاملا توضیح بدید .

ببین شما دو راه بیشتر نداری
یا باید بیخیال بک اپ بشی و تمام اون هارد را فرمت کنی بره
یا باید بری از یکی از دوستات یک هارد عرض بگیری و بک اپ را توش بریزی و بعد انتقال بدی به هارده جدید

یا به قوله خودتون بریزی توی فلش البته باید فلش اندازه 30 گیگی جای داشته باشه تا بتوانه تمام بک اپ را جا بده
شما اول با کامپیوتر اون هارده جدید را فرمت کن بعد با پلی3 یکباره دیگه فرمتش کن خودش بهتون میگه باید فرمت کنی و وقتی فرمت کردی بک اب را بریزید توش
و حالشو ببر:d>:)

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سلام به همه دوستان عزیز
من یک ps3 اسلیم 120 گیگ دارم که می خوام هارد جدید روش بندازم
یک هارد سیگیت مدل goflex pro با 7200rpm و 500 گیگ واسش خریدم که می خوام عوض کنم اما چند سوال داشتم
1- سرعت این هارد روی PS3 از خود هارد ps3 که مدل هیتاچی بود بیشتر هست ؟
2- الان کاستون 3.55 روش نصبه اگر این هارد رو نصب کنم و پیغام آپدیت بده می تونم مجدد اول ارجینال 3.55 رو بریزم و در آخر کاستوم 3.55 رو بریزم؟ این روش درسته؟ 5.6 که نمی خواد؟
3- احتیاجی نیست که به منوی ریکاوری برم برای ریختن کاستوم 3.55 ؟
4- نکته اساسی: من 3.55 ارجینال و کاستوم رو از سایت PS3 HACK گرفتم و از اونجا که دستگاه من پال هست بنظرتون ورژن های دانلودی هم پال بوده و موقع ریختن ارور نمیده؟ اگر میده از کجا 3.55 ارجینال و کاستوم پال پیدا کنم ...ممنون اگر لینک بدین
5- اگر نتونستم تعویض کنم و بعد فرمت هارد توسط PS3 اگر نتونستم کاستوم رو بریزم و خواستم هارد رو برگردونم به قابش می تونم دوباره با کامپیوتر فرمتش کنم که راحت شناسایی بشه؟ چون فرمتش تغییر می کنه
دوستان من همه این صفحات رو خوندم و به جواب هام به طور دقیق نرسیدم... ممنون میشم اگر جواب کامل و دقیق بهم بدید تا همه دوستان هم استفاده کنن...دمتون گرم و ممنون

m3hRa

کاربر سایت
Mar 30, 2011
123
نام
meHran
سلام به همه دوستان عزیز
من یک ps3 اسلیم 120 گیگ دارم که می خوام هارد جدید روش بندازم
یک هارد سیگیت مدل goflex pro با 7200rpm و 500 گیگ واسش خریدم که می خوام عوض کنم اما چند سوال داشتم
1- سرعت این هارد روی PS3 از خود هارد ps3 که مدل هیتاچی بود بیشتر هست ؟
2- الان کاستون 3.55 روش نصبه اگر این هارد رو نصب کنم و پیغام آپدیت بده می تونم مجدد اول ارجینال 3.55 رو بریزم و در آخر کاستوم 3.55 رو بریزم؟ این روش درسته؟ 5.6 که نمی خواد؟
3- احتیاجی نیست که به منوی ریکاوری برم برای ریختن کاستوم 3.55 ؟
4- نکته اساسی: من 3.55 ارجینال و کاستوم رو از سایت PS3 HACK گرفتم و از اونجا که دستگاه من پال هست بنظرتون ورژن های دانلودی هم پال بوده و موقع ریختن ارور نمیده؟ اگر میده از کجا 3.55 ارجینال و کاستوم پال پیدا کنم ...ممنون اگر لینک بدین
5- اگر نتونستم تعویض کنم و بعد فرمت هارد توسط PS3 اگر نتونستم کاستوم رو بریزم و خواستم هارد رو برگردونم به قابش می تونم دوباره با کامپیوتر فرمتش کنم که راحت شناسایی بشه؟ چون فرمتش تغییر می کنه
دوستان من همه این صفحات رو خوندم و به جواب هام به طور دقیق نرسیدم... ممنون میشم اگر جواب کامل و دقیق بهم بدید تا همه دوستان هم استفاده کنن...دمتون گرم و ممنون

دوست عزیز برای تعویض هارد تنها کاری که باید بکنی این که وقتی هارد و نسب میکنی و دستگاه رو روشن میکنی به شما پیغام میده که هارد باید فرمت بشه و شما تائید رو میزنید ..
همین
دیگه هیچ کاری نیاز نیست بکنی .. فقط یه مولتی من بریز و حله .......... ;)

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
دوستان من وفتی کنسول رو هک کردم یه Back up ازش گرفتم و حالا هر موقع هارد رو عوض کنم با استفاده از این Back up خود کنسول هک میشه ؟ ( یعنی لازم نیست دوباره هک کنم ؟ )

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوست عزیز برای تعویض هارد تنها کاری که باید بکنی این که وقتی هارد و نسب میکنی و دستگاه رو روشن میکنی به شما پیغام میده که هارد باید فرمت بشه و شما تائید رو میزنید ..
همین
دیگه هیچ کاری نیاز نیست بکنی .. فقط یه مولتی من بریز و حله .......... ;)
دوست عزیزم این مسئله که شما میگید صحیح هست اما اگر مارک هارد من هیتاچی بود... اما چون سیگیت هست مثل این دوستان قبلی که با این هارد به مشکل خوردن منم به احتمال قوی به این مشکلاتی که تو پست قبل گفتم بر می خورم ... زود تر پرسیدم تا جواب هارو داشته باشم و بعد بیوفتم به جون PS3 :d ... مرسی از کمکت

m3hRa

کاربر سایت
Mar 30, 2011
123
نام
meHran
دوست عزیزم این مسئله که شما میگید صحیح هست اما اگر مارک هارد من هیتاچی بود... اما چون سیگیت هست مثل این دوستان قبلی که با این هارد به مشکل خوردن منم به احتمال قوی به این مشکلاتی که تو پست قبل گفتم بر می خورم ... زود تر پرسیدم تا جواب هارو داشته باشم و بعد بیوفتم به جون PS3 :d ... مرسی از کمکت

هیچ مشکلی نداره.. خیالت راحت .. مارک هارد هم زیاد فرقی نمیکنه
من یکبار هیتاشی انداختم یکبار هم سیگیت .. ;)

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان تو سایت های خارجی نوشته ps3 هاردهای sata 2.0 رو ساپرت نمیکنه و می تونید نصب کنید اما هر چند بار یک بار ارور میده چون هاردهای sata با سرعت 1.5 برای ps3 تعریف شده نه sata 2.0 با سرعت 3 ... حالا چیکار کنم؟ من هاردی که می خوام تعویض منم segate goflex pro هست که فکر کنم sata 2.0 باشه... همچین موضوعی صحت داره ؟؟؟؟... کسی امتحان کرده؟؟ خواهش می کنم ازتون جواب بدید در اولین فرصت...منتظر جوابتونم ...ممنون

eng.aghakhani

کاربر سایت
Aug 8, 2011
5
با هارد جدید کار نمیکنه

من دستگاهم هارد 160 داره
من یه هارد توشیبا 500 دارم میخام بزارم تو دستگاهم
چند روش کار کردم
اول که وقتی هارد جدید رو میزارم اصلا وارد منوهای دستگاه نمیشه فقط این پیغام ها رو میده
The System Software Cannot Be Run Correctly.Press The PS Button to restart the system.

If the system cannot be restarted, the system partition of the hard disc must be reformatted and you must re-install the system software.

Insert Sorage Media That Contains update data of version 355 or later. then press the start and select buttons at the same time.
هم هارد جدید رو فرمت فت 32 کردم
هم بدون فرمت گذاشتم
تو این حالت من ورژن 3.55 اصلی رو گذاشتم تو فلش و آپدیت کردم اما باز هم همین میاد
بک آپ گرفتم با خود دستگاه رو فلش از هارد قبلی بازم وقتی میرم تو ریکاوریش همین پیغام میاد.کلافه شدم.کمکم کنید
ضمنا روز اول که دستگهم رو خریدم با wireless به اینترنت وصل شدم اما الان ااصلا چراغ سبز وایرلسش دیگه روشن نمیشه و شبکه رو چیدا نمیکنه.کشگل کجاست؟

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
من امروز میخوام برم هارد بگیرم 500 گیگ ...قیمت بدید دوستان سرمون کلاه نره

راستی من ps3 چهل گیگ هست , مشکلی پیش نمیاد که چون بعضیا میگن 40 نمیشه ؟

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
من امروز میخوام برم هارد بگیرم 500 گیگ ...قیمت بدید دوستان سرمون کلاه نره

راستی من ps3 چهل گیگ هست , مشکلی پیش نمیاد که چون بعضیا میگن 40 نمیشه ؟

آقا کی گفته نمیشه مگر 40 گیگ باشه ps3 نیست دیگه مثلا xbox میشه !!!!! چه ربطی داره برادر من... شما عوضش کن به حرف های مفت هم کاری نداشته باش

• Like
Reactions: mohsen7337

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
آقا کی گفته نمیشه مگر 40 گیگ باشه ps3 نیست دیگه مثلا xbox میشه !!!!! چه ربطی داره برادر من... شما عوضش کن به حرف های مفت هم کاری نداشته باش

چرا میزنی حالا داداش !!:d

رو چشم عوض میکنم به حرف مفت دیگرانم کاری ندارم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر