آموزش تعویض هارد PS3

• Thread starter Thread starter ANBU
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بدبخت شدم رفت

منم مشکل این آقارو دارم

http://forum.bazicenter.com/showthre...1734160c3d0065

هارد کنسولو انداختم رو کامپیوتر دیگه بالا نمیاد البته موقعی که انداختم رو کامپیوتر گفت مستر بسه منم زدم آره فکنم همون خراب کرد
هی میگه فریمور 3.55 سیلکت و استارت رو بزن
همین 2 دقیقه پیش خریدم تروخدا کمکم کنین

اولا شما باید هاردتون یک پارتیشن fat32 باشه ... مدل هارد هم مهمه ... من سیگیت و هیتاچی رو پیشنهاد می کنم و حتما 7200 rpm ... در درجه ی بعدی شما هارد رو که میزارید خودش شروع یه فرمت می کنه و بعد شما فلشی رو روش 3.55 ارجینال هست وصل میکنید می ریزید اون دیگه باقی کارها رو انجام میده و بعد 10 دقیقه دستگاه بالا میاد خوب حالا رو فلش 3.55 cfw رو میریزید و نصب میکنید و به سادگی می شناسه
در ضمن با تعویض هارد مناسب سرعت لود تا 3 برابر سریعتر میشه و اصلا قابل مقایسه نیست
بعدم مطمئن باشید دستگاه از 3.55 قبلا به 3.41 نرفته چون اگر اینطور باشه میگه ببرید رو 3.56 که دیگه بدبختی داره

---------- نوشته در 10:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:30 PM ارسال شده بود ----------

حرفه ای ترین برنامه برای کارهای مختلف رو هارد ( از جمله فرمت به fat 32 ) برنامه ی بی نظیر
EASEUS Partition Master 8.0.1 Professional Edition Retail

هستش و پارتیشن مجیک این ها اصلا عددی نیستن جلوش حتما از این استفاده کنید

سلام و خسته نباشین خدمت دوستان عزیز

دوستان من hard رو که به ps3 وصل می کنم می گه select و start رو نگه دارید تا format کنه بعد من که نگه می دارم فرمت کردن رو شروع می کنه و کمتر از 5 دقیقه به 99% می رسه اما حدود 10 ساعت روی 99% گیر می کنه و بعد فرمت تموم می شه و دوباره ریست می شه ولی دیگه ااون صفحه ی update نمیاد و صفحه سیاه می موونه
من یک flash که محتوی update file هست رو هم به ps3 وصل می کنم اما ...

کسی راه حلی داره ؟؟؟؟

هارد قبلی یا به اصطلاح فابریک خود دستگاه رو بزار ببین اونم همینجوری میشه؟
دستگاه روشن بوده هاردو عوض نکردین ؟
فریموری که تو فلشه اصله؟
هارد جدید آکبند بوده یا دسته 2 ؟
هارد ضربه نخورده؟
اگه دسته 2 هست قبلا وصل نبوده به کنسولی؟

هارد قبلی یا به اصطلاح فابریک خود دستگاه رو بزار ببین اونم همینجوری میشه؟
دستگاه روشن بوده هاردو عوض نکردین ؟
فریموری که تو فلشه اصله؟
هارد جدید آکبند بوده یا دسته 2 ؟
هارد ضربه نخورده؟
اگه دسته 2 هست قبلا وصل نبوده به کنسولی؟

دستگاه خودم نیست ولی بیشتر حدس می زنم که دستگاه روشن بوده هارد رو خارج کردن و FW دستگاه پریده

منم نظزم همینه احتمالا روشن روشن این کارو کردن حالا شانس آوردن بریک نشده یه فریمور بریز تو فلش یه تست بزن ببین درست میشه

دقیقا همین کار رو می کنم اما بعد از فرمت دستگاه ریست می شه که شروع به نصب FW کنه , دیست می شه اما تصویر سیاه می شه و دیگه چیزی نمیاد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or