آموزش برنامه PCSX2 (تنها شبیه ساز Ps2 برای PC)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

سیا

کاربر سایت
Aug 26, 2006
2
pcsx2 091

نوشته شده توسط half_life2.5:
سلام به همه.اقا اشكان (ليچ كينگ)-اقاي ساكاموتو عزيز.اگر ميشه اموزش نسخه 9 اين برنامه را بزاريد-لينك دانلود بهترين بايوس و پلاگين را بزاريد.
من تازه کار هستم لطفا بگویید mortal combat shaolinرا چگونه با pcsx2 091اجرا کنم path میخواهد

سیا

کاربر سایت
Aug 26, 2006
2
نوشته شده توسط Miesam:
خوشحالم راه اندازی کردی
من تازه کار هستم لطفا بگویید mortal combat shaolinرا چگونه با pcsx2 091اجرا کنم path میخواهد

x_omid_360

کاربر سایت
Feb 2, 2006
448
نام
امید
مشکل من اینه که وقتی Run CD رو می زنم از برنامه خارج میشه تنظیمات هم درسته

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
آقا این لینک نرم افزار not found شده ......لطفا لینک جدید معرفی کنید

sakamoto

کاربر سایت
Feb 4, 2006
97
نام
sakamoto
مورتال کمبات فقط تا منوها می آید.
در داخل بازی وارد نمی شود.

aamin

کاربر سایت
Sep 30, 2006
2
با سلام
من ورژن 0.9 رو دارم .حالا با سیپی یو 3 اینتل فول کش و گرافیک 128 fx 5200 و رم 768 بازی ها رو می تونم اجرا کنم یا نه.کلاً هر بازی که میذارم دو تا نوشته می آد browser و system.....
از این دوتا هر چه قد گشتم نتونستم بازی رو اجرا کنم می شه راهنمایی کنید.لطفاً جدیدترین و بهترین پلاگین تصویر و ... را بذارید.

legendarp

کاربر سایت
Oct 1, 2006
2
نام
هادی
آقا من ورژن آخر این بازی رو دارم یعنی 0.9.1 نسخه جدید یعنی 0.9.2 هم داره آماده می شه آقا من می خوام بازی Smackdown vs RAW رو بازی کنم ولی این برنامه می گه پچش موجود نیست کسی پچ این برنامه رو داره خواهشا کمک کنید

aamin

کاربر سایت
Sep 30, 2006
2
کمک کنید.
مشکل رو حل کردم.حالا موقعی که run cd رو می زنم توی اون صفحه سیاهه هی ارور میده sector ولی توی نوار پایین taskbar میگه patches not found ..... کسانی که اجرا کردند لطفاً
راهنمایی کنند در ضمن از dvd هم اجرا می کنم از hardware.

MaSouD_FifaGameR

کاربر سایت
Sep 29, 2006
59
نام
masoud
همش حرفه

من 42 تومن دادم واسه یه DVD پلکستور که بتونم بازی های ps2 رو تو کامپیوترم اجرا کنم همین برنامه رو هم خریدم نه تنها تو این هیچ بازی رو حتی نصفه هم اجرا نکرد بلکه 10 تا برنامه دیگه هم خریدم ولی هیج بازی اجرا نشد :mad:

rezass

کاربر سایت
Oct 9, 2006
1
سیستم من

آیا من با cpu 2.5
گرافیک gforce 6200
رم 512
میتونم بازی هارو درست اجرا کنم؟:confused:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
عزیزان این برنامه هنوز کامل نشده و در نتیجه هیچ بازی رو اجرا نمیکنه!!!!! اگر هم اجرا کنه یا فقط تا منو ها میرسه یا با فریم ریت افتضاح 5 یا 6 اجرا میکنه
پس اینقدر مشخصات سیستم ندید
پس تا موقعی که آخرین نسخه از نرم افزار یاد صبر کنید

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
من 42 تومن دادم واسه یه DVD پلکستور که بتونم بازی های ps2 رو تو کامپیوترم اجرا کنم همین برنامه رو هم خریدم نه تنها تو این هیچ بازی رو حتی نصفه هم اجرا نکرد بلکه 10 تا برنامه دیگه هم خریدم ولی هیج بازی اجرا نشد :mad:

من خودم با اين برنامه Resident Evli 4 رو تا اولش رفتم ! چرا شما الكي حرف ميزني !;)

malek

کاربر سایت
Dec 7, 2006
25
داداش من ماندم برم پول بدم به يه بازي اما نياد ديگه كلافه مي شم تازه مال من يه دوي دي رايتره 50تومن پول دادم الان اعصابم خورده

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر