آموزش برنامه PCSX2 (تنها شبیه ساز Ps2 برای PC)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
pcsx2 091

نوشته شده توسط half_life2.5:
سلام به همه.اقا اشكان (ليچ كينگ)-اقاي ساكاموتو عزيز.اگر ميشه اموزش نسخه 9 اين برنامه را بزاريد-لينك دانلود بهترين بايوس و پلاگين را بزاريد.
من تازه کار هستم لطفا بگویید mortal combat shaolinرا چگونه با pcsx2 091اجرا کنم path میخواهد

نوشته شده توسط Miesam:
خوشحالم راه اندازی کردی
من تازه کار هستم لطفا بگویید mortal combat shaolinرا چگونه با pcsx2 091اجرا کنم path میخواهد

مشکل من اینه که وقتی Run CD رو می زنم از برنامه خارج میشه تنظیمات هم درسته

آقا این لینک نرم افزار not found شده ......لطفا لینک جدید معرفی کنید

با سلام
من ورژن 0.9 رو دارم .حالا با سیپی یو 3 اینتل فول کش و گرافیک 128 fx 5200 و رم 768 بازی ها رو می تونم اجرا کنم یا نه.کلاً هر بازی که میذارم دو تا نوشته می آد browser و system.....
از این دوتا هر چه قد گشتم نتونستم بازی رو اجرا کنم می شه راهنمایی کنید.لطفاً جدیدترین و بهترین پلاگین تصویر و ... را بذارید.

آقا من ورژن آخر این بازی رو دارم یعنی 0.9.1 نسخه جدید یعنی 0.9.2 هم داره آماده می شه آقا من می خوام بازی Smackdown vs RAW رو بازی کنم ولی این برنامه می گه پچش موجود نیست کسی پچ این برنامه رو داره خواهشا کمک کنید

کمک کنید.
مشکل رو حل کردم.حالا موقعی که run cd رو می زنم توی اون صفحه سیاهه هی ارور میده sector ولی توی نوار پایین taskbar میگه patches not found ..... کسانی که اجرا کردند لطفاً
راهنمایی کنند در ضمن از dvd هم اجرا می کنم از hardware.

همش حرفه

من 42 تومن دادم واسه یه DVD پلکستور که بتونم بازی های ps2 رو تو کامپیوترم اجرا کنم همین برنامه رو هم خریدم نه تنها تو این هیچ بازی رو حتی نصفه هم اجرا نکرد بلکه 10 تا برنامه دیگه هم خریدم ولی هیج بازی اجرا نشد :mad:

سیستم من

آیا من با cpu 2.5
گرافیک gforce 6200
رم 512
میتونم بازی هارو درست اجرا کنم؟:confused:

عزیزان این برنامه هنوز کامل نشده و در نتیجه هیچ بازی رو اجرا نمیکنه!!!!! اگر هم اجرا کنه یا فقط تا منو ها میرسه یا با فریم ریت افتضاح 5 یا 6 اجرا میکنه
پس اینقدر مشخصات سیستم ندید
پس تا موقعی که آخرین نسخه از نرم افزار یاد صبر کنید

من 42 تومن دادم واسه یه DVD پلکستور که بتونم بازی های ps2 رو تو کامپیوترم اجرا کنم همین برنامه رو هم خریدم نه تنها تو این هیچ بازی رو حتی نصفه هم اجرا نکرد بلکه 10 تا برنامه دیگه هم خریدم ولی هیج بازی اجرا نشد :mad:

من خودم با اين برنامه Resident Evli 4 رو تا اولش رفتم ! چرا شما الكي حرف ميزني !;)

داداش من ماندم برم پول بدم به يه بازي اما نياد ديگه كلافه مي شم تازه مال من يه دوي دي رايتره 50تومن پول دادم الان اعصابم خورده

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or