آموزش استفاده از یک بازی به طور همزمان بر روی چند دستگاه ( برای اولین بار )

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
به نظر من این دوستان ابتدا هر بازی رو روی یک اکانت مجزا میخرند و سپس اون رو روی سه کنسول فعال میکنند.
پس از فعال سازی این اکانت روی کنسول اول و پریماری کردن اون
sign out میشن و سپس با مراجعه به سایت سونی از طریق PC کنسول اکتیو شده رو دی اکتیو میکنند ولی چون کنسول اول به PSN متصل نیست بازیهاش روی کنسول اول همچنان باقی میمونه...
سپس میدن سراغ کنسول دوم و اکانت رو روی این کنسول نیز فعال و سپس پریماری میکنند و در آخر هم
sign out میشن...
اما میرسیم به کنسول سوم که اکانت رو روی اون دیگه نمیشه پریماری کردش ولی میشه روی این کنسول اکانت رو فعال کرد.
فرق کنسول اول و دوم در اینه که مشتری میتونه بازی رو روی سایر اکانتهای موجود روی کنسولش آفلاین و آنلاین بازی کنه(البته اگر مشتری با اکانتی که بازی در اون قرار داره وارد کنسول بشه بازی رو فقط میتونه آفلاین بازی کنه چون کنسول
sign out شده)
اما در کنسول سوم قضیه فرق میکنه و مشتری برای تجربه بازی باید با همین اکانتی که بازی در اون خریداری شده وارد کنسول بشه و سپس آنلاین و آفلاین به بازی بپردازه ولی نمیتونه با سایر اکانتهاش بازی رو تجربه کنه(به دلیل اینکه اکانت روی کنسول سوم
sign out نمیشه امکان بازی آنلاین روی کنسول سوم با اکانت اصلی بازی از بین نمیره...)
تا اینجا هزینه ای برای فعالسازی نخواهیم داشت ولی با توجه به قیمت بازی ها فروشنده محترم یا از خود بازی سودی نمیکنه یا یک سود جزیی نصیبش میشه پس برای اینکه سرش بی کلاه نمونه باید یک هزینه اولیه بگیره تا فعلا کارش راه بیافته اما توجیه اقتصادی برای مغازه دار که دوستان این روش رو رد میکنند و میگن این روش سودی نداره:
در این روش پس از گذشت 6 ماه میتوان از سایت سونی کنسول دوم رو نیز دی اکتیو کرد و اکانت رو روی کنسول چهارم فعال کرد که شما هر چقدر از مشتری چهارم بگیرید سود خالص هست.(این کار در بازه های 6 ماهه امکان پذیره و مثلا اگر دو سال از ریختن یک بازی روی کنسول سوم اول بگذره میشه اکانت رو روی 4 کنسول در بازه های 6 ماهه فعال کرد)
شما برای ریختن بازی ها پیش همون کسی میرید که اول رفتید چون هزینه نسبتا بالایی برای فعالسازی طرح دادید و ممکنه به هر دلیلی بازیهایی که قبلا ریختید پاک شده باشه و بخواهید دوباره بریزید.فروشنده روی کنسول دوم و سوم میتونه بدون خرید مجدد بازی رو براشون بریزه و بازم هر هزینه ای که دریافت کنه سود خالص هست.
حالا ممکنه شما به هر دلیلی بازی ای رو که قبلا ریختید رو پاک کرده باشید و میلی به دوباره ریختن اون بازی نداشته باشید و برای ریختن یک بازی جدید مراجعه کنید.فروشنده که در اشتراک شما همه چیز رو ثبت کردند وقتی میبینند مثلا بازی
FIFA که قبلا شما ریختید الآن روی کنسول نیست به راحتی اکانت رو از روی کنسولتون دی اکتیو و غیرفعال میکنند و به این ترتیب به راحتی بازی برای کنسولهای بعدی حاضر میشه بدون پرداخت هزینه و حتی بدون اطلاع و دلخوری شما(البته این موضوع هم در مواجهه با کنسول دوم و سوم امکان پذیر هست.)
مساله مهم دیگه اینه که شما اگر مراجعه کردید و طرف گفت مجبوره یک یا چندتا از بازیهایی رو که قبلا براتون ریخته رو پاک کنه چون سونی اجازه داشتن این تعداد بازی با این لایسنس رو نمیده تعجب نکنید چون ممکنه بخواد بازیهاتون رو آماده کنه برای استفاده روی سایر کنسولها و شما هم از ترس سونی به راحتی اجازه خواهید داد.
یه روش خدا پسندانه اش اینه که طرف از مشتری دوم و سوم بازی ای رو که قبلا براش ریخته 60 تومن با مبلغ 10 تا 30 تومن دوباره ازش بخره و به این ترتیب بازی رو برای فروش با سودی بین 30 تا 50 تومن آماده کنه...
دوستان این روش برای مغازه دار سودآوره چون در ابتدای طرح حق فعالسازی منبع در آمد هست و با راه افتادن طرح موارد بالا که گفتم میتونه سودآور باشه چون روزانه ممکنه چندین اتفاق به صورت موارد بالا برای یک مغازه دار اتفاق بافته...
ما هم میتونیم بین خودمون اینکار رو بکنیم هر چند مغازه دار به دلیل خرید عمده کارت
PSN ممکنه بازی های 60 دلاری رو بتونه 180 تومن خریداری کنه و این رقم برای ما ممکنه تا 200 هم برسه ولی با توجه به امکان فروش بازی بعد از اتمام یا تعویض اکانتها با هم این روش به صرفه و فوق العاده است و با یه برنامه ریزی عالی کاملا اجرایی است.
البته تمام این چیزی که من گفتم در صورتی امکان پذیره که بازی های دانلود شده با
PSX DOWNLOAD HELPER در اکانتهایی با ریجن مشابه بتونه فایلها رو انتقال بده و تفاوتی بین فایل های دانلودی در اکانتهای مختلف ولی هم ریجن نباشه...

hardheart

کاربر سایت
Nov 1, 2009
132
نام
محمدرضا
ببینید دوستان من هیچ سر در نمیارم از روش این دوستمون
فقط مهم واسم ریختن بازی بوده و اجرا شدن و آنلاین شدن
من عکس هارو بعد از ظهر میزارم
حالا اگر شیرینگ بود که حرف شما درسته و بازم من این کارو میکنم چون حساب جیبم رو میکنم و ارزون تر پام میفته با این طرح
اگرم اسمش هرچیز دیگه بود هم باز این کارو میکنم
اسمش هرچی میخواد باشه مهم نیست،مهم رسیدن بازی به قیمت مناسب به دستمه
این وسط نه ضی نفع هستم و نه قراره باشم و نه قراره چه از سونی و چه از ایشون بمن چیزی برسه
دوست دارم منه یوزر مصرف کننده وقتی میبینم دارم ارزون تر بازیه مورد علاقمو بازی میکنم و رفتم ریسکش رو کردم اینکارو انجام دادم بیام به بقیه هم بگم که بکنن این کارو
ما اینجا نیومدیم بپریم به هم اومدیم بقول دوستمون دنبال راه حل مناسب برای کمتر هزینه کردن
حالا یکی میتونه خودش با اینترنت موشکی خودش دانلود میکنه و پول دلاری میده دیجیتالی میخره بازیرو و PSN+ میخره
من به شخصه ندارم این کارارو بکنم

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
ارتباط با سونی اونم از توپخونه؟؟؟حق اشتراک 5 ساله به مبلغ 200 تومن؟؟هر بازیم 50 تومن؟؟:-b گندش خیلی زود در میاد چون خیلی تابلو تشریف داره.هرچه از توپخونه سر اید 100% گندش بعدش در اید :d
همون روش اشتراکه بین 2 کنسول اما دیدن زیاد سرو صدا کرد گفتن بزار بریم ببنیم چی میشه دیگه.باحالش اون اشتراک 5 سالس که همین اواخر به فکرشون رسید :)) ما که plus داریم این اشتراک toopkhune us ام بگیریم ردیفه دیگه...

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
ببینید دوستان من هیچ سر در نمیارم از روش این دوستمون
فقط مهم واسم ریختن بازی بوده و اجرا شدن و آنلاین شدن
من عکس هارو بعد از ظهر میزارم
حالا اگر شیرینگ بود که حرف شما درسته و بازم من این کارو میکنم چون حساب جیبم رو میکنم و ارزون تر پام میفته با این طرح
اگرم اسمش هرچیز دیگه بود هم باز این کارو میکنم
اسمش هرچی میخواد باشه مهم نیست،مهم رسیدن بازی به قیمت مناسب به دستمه
این وسط نه ضی نفع هستم و نه قراره باشم و نه قراره چه از سونی و چه از ایشون بمن چیزی برسه
دوست دارم منه یوزر مصرف کننده وقتی میبینم دارم ارزون تر بازیه مورد علاقمو بازی میکنم و رفتم ریسکش رو کردم اینکارو انجام دادم بیام به بقیه هم بگم که بکنن این کارو
ما اینجا نیومدیم بپریم به هم اومدیم بقول دوستمون دنبال راه حل مناسب برای کمتر هزینه کردن
حالا یکی میتونه خودش با اینترنت موشکی خودش دانلود میکنه و پول دلاری میده دیجیتالی میخره بازیرو و PSN+ میخره
من به شخصه ندارم این کارارو بکنم
شما فقط اینو بگو که بازی الآن زمانی که با اکانت قبلی(اکانتی که قبل از مراجعه برای ریختن بازی داشتی)وارد استور میشی خریداری شده یا نه؟
اون طرحم اگر حدسم درست باشه خودمون با هزینه کمتر و خیلی راحت با همکاری هم میتونیم تمام بازیها رو بازی کنیم...

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
آقا جان دو نفر که از این طرح استفاده کردن بیان اکانتهای ست شده رو دستگاهشون رو ببینن ، نگاه کنن که با هم یکیه یا نه
اگر یکی بود که یعنی ته روش باد میده شدید
اگر یکی نبود یعنی قابل اطمینانه

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
باز قضاوت زود
بعداز ظهر که از سرکار رفتم خونه براتون از پروفایل و بازیهای ریخته شده و استور عکس خواهم گذاشت
ببین پسر خوب حتی اگر اسمش اینه من به شخصه این کارو میکنم و تجربیاتمم در اختیار دیگران میزارم
حالا سرم کلاه رفته و نمیدونم چرت و پرتای دیگه
دوست دارم شما نکن عزیز برو اورجینال بگیر
برسه به بازیهای داغ اونوقت قدر عافیت دستتون میاد_میدونم شما اورجینال باز و واست هیچی نیست پولش
اما من دهنم سرویس میشه تا یه بازی بگیرم پس از این طرح کاملا حمایت میکنم چون به نفعمه
دردمون فقط 200 تومنه؟!!!! واقعا از دادن 200 تومن انقدر میترسید که جرات حتی 1% ریسک ندارید
دیگه نمیدونم چی بگم
بیشتر از اینم ادامه نمیدم
عکس هارو بعد از ظهر میزارم

تاچیزیو ثابت نکنی حرفت واسه ما ارزشی نداره!
اینم مثل جریان ویتا هست که پارسال یه پسره به نام مسعود اومد فیلم هم داد که ویتا رو هک کردم و بمب خبری و فلان و به امان بعد شروع کرد به کل کل با بچه های سایت بعدم قهر کرد گفت روش رو قرار نمیدم=))
من امروز زنگ زدم به آقای امیری که توی شیراز همه میشناسنش گفتم جریان چیه گفت بابا این یارو از طریق Webmoney بازی رو میخره مثلا 50 دلار میشه 150 تومن بعد میاد روی چنتا تا ps4 شیر میکنه به این صورت: کنسول اولی رو با همون اکانتی که Purchase کرده به طرف میگه استفاده کن!روی کنسول دومی اکانتی که بازی توش خریداری شده رو primary میکنه و بازی رو دانلود میکنه و اون یکی یوزر هم میتونه استفاده کنه روی سومی هم اول primary میکنه و بازی رو دانلود میکنه(که بعد از اینکه بازی رو روی دستگاه دانلود کرد)از primary درش میاره و وارد یه یوزر فرعی میشه و بازی رو به راحتی اجرا میکنه این وسط هم بعد از اینکه بازی رو دانلود کرد روی هر دستگاه و با bay4 life انتقال داد توی تنظیمات Restore licenses رو میزنه که ظاهرا با اینکار لایسنس بازی روی تمامی اکانت ها ریستور میشه و انگار شما بازیو خریدی
خب با این در حقیقت یه باگ هست و مطمئن باشید از زیر دست سونی در نمیره و توی آپدیت بعدی درست میشه

حالا جریان سود آوریش رو برای این آقا مرتضی بگم براتون اول اینکه این آقا از هرکی 200 میگیره اولیه بعدشم حدود 3 تا بازی میریزه یعنی مبلغ 290 تومن از هر نفر میگیره و برای 3 تا ps4 این کارو انجام بده میشه حدود 900 تومن در حالی که ایشون یه لایسنس رو خرید فقط 150 تومن!یعنی واسه 3 تا بازی چیزی حدود 450 پول داده و 450 سود کرده
در ضمن این کارا بسیار وقت گیره واسه همین میگه دستگاهو بزار واسه یه روز!
یه چیز دیگه هم هست که فکر کنم این آقا ازش استفاده میکنه!اونم سایت Sonyreawrds هست.با خرید دیجیتالی از این سایت یه سری امتیاز دریافت میکنید و اگر مشترک ps plus هم باشید هر ماه امتیاز میگیرید که با این امتیاز ها میشه بازی های دیجیتالی رو به صورت رایگان خرید!

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
به دوستان هم بر نخوره ولی یکی بیاد رک و راست بگه آقا بازی میریزم با تمام امکانات بازی اورجینال و یک میلیون هم میگیرم و اصلا هیچ اطلاعاتی نده کسی ناراحت نمیشه ولی هیچ وقت نذارید چیزی جز آدم چیز دیگه ای فرضتون کنند چون نه تنها در حق خودتون که در حق دیگران ظلم کردید...

- - -ویرایش - - -

تاچیزیو ثابت نکنی حرفت واسه ما ارزشی نداره!
اینم مثل جریان ویتا هست که پارسال یه پسره به نام مسعود اومد فیلم هم داد که ویتا رو هک کردم و بمب خبری و فلان و به امان بعد شروع کرد به کل کل با بچه های سایت بعدم قهر کرد گفت روش رو قرار نمیدم=))
من امروز زنگ زدم به آقای امیری که توی شیراز همه میشناسنش گفتم جریان چیه گفت بابا این یارو از طریق Webmoney بازی رو میخره مثلا 50 دلار میشه 150 تومن بعد میاد روی چنتا تا ps4 شیر میکنه به این صورت: کنسول اولی رو با همون اکانتی که Purchase کرده به طرف میگه استفاده کن!روی کنسول دومی اکانتی که بازی توش خریداری شده رو primary میکنه و بازی رو دانلود میکنه و اون یکی یوزر هم میتونه استفاده کنه روی سومی هم اول primary میکنه و بازی رو دانلود میکنه(که بعد از اینکه بازی رو روی دستگاه دانلود کرد)از primary درش میاره و وارد یه یوزر فرعی میشه و بازی رو به راحتی اجرا میکنه این وسط هم بعد از اینکه بازی رو دانلود کرد روی هر دستگاه و با bay4 life انتقال داد توی تنظیمات Restore licenses رو میزنه که ظاهرا با اینکار لایسنس بازی روی تمامی اکانت ها ریستور میشه و انگار شما بازیو خریدی
خب با این در حقیقت یه باگ هست و مطمئن باشید از زیر دست سونی در نمیره و توی آپدیت بعدی درست میشه

حالا جریان سود آوریش رو برای این آقا مرتضی بگم براتون اول اینکه این آقا از هرکی 200 میگیره اولیه بعدشم حدود 3 تا بازی میریزه یعنی مبلغ 290 تومن از هر نفر میگیره و برای 3 تا ps4 این کارو انجام بده میشه حدود 900 تومن در حالی که ایشون یه لایسنس رو خرید فقط 150 تومن!یعنی واسه 3 تا بازی چیزی حدود 450 پول داده و 450 سود کرده
در ضمن این کارا بسیار وقت گیره واسه همین میگه دستگاهو بزار واسه یه روز!
یه چیز دیگه هم هست که فکر کنم این آقا ازش استفاده میکنه!اونم سایت Sonyreawrds هست.با خرید دیجیتالی از این سایت یه سری امتیاز دریافت میکنید و اگر مشترک ps plus هم باشید هر ماه امتیاز میگیرید که با این امتیاز ها میشه بازی های دیجیتالی رو به صورت رایگان خرید!
روش تقریبا همینه که میگید با یه تفاوت کوچک که تو متن مفصلی که نوشتم مشخص هست.اکانت سوم رو وقتی اکانت دوم پریماری شده نمیشه پریماری کرد مگر ابتدا از سایت سونی کنسول دوم از حالت پریماری خارج بشه...
پس اصل کار که فعال کردن یک اکانت روی سه کنسول با استفاده از تمام امکانات بازیهاست امکان پذیره و جریان دی اکتیو کردن از سایت سونی هم امکانی است که خود سونی گذاشته و مطمئن باشید باگ نیست و تا ده سال دیگه هم میشه ازش استفاده کرد.
در واقع سونی این روش رو گذاشته که اگر کنسولتون خدایی نکرده سوخت یا گم شد یا دزدیده شد و اکانتتون که براتون ارزشمنده روی کنسول پریماری بود بتونید یکبار از سایت سونی اون رو از پریماری در بیارید و اکانت رو روی کنسول جدیدتون پریماری کنید.(ضمنا این گزینه بعد از هر استفاده در سایت سونی 6 ماه طول میکشه تا دوباره فعال بشه...)

Dead Walker

کاربر سایت
Mar 31, 2013
78
پس دیگه دست آقای نماینده سونی رو شدش:) جالبه یه چیزو توجه کردید قیمت بازی های arcade دیجیتال مثل trials , blue estate هم همون 20 هزار تومن برابر یه بازی کامل رو میگیره در حالی که قیمت اینا توی استور 29 دلار و 14 دلاره
عجب بخور بخوری داره میکنه تازه میگه هر کی نمیخواد بره اورجینال بگیره
آدم 60 تومن بده واسه مثلا واچر داگز که آخر اولش هم مال خودته و نمیتونی به کسی بفروشی چه کاریه همین پول رو تازه کمتر میذاری روش تعویض میکنی بازیتو حداقل میدونی صاحب یه چیزی هستی نه باد هوا
که هر وقت دلش خواست دی اکتیو کنه:)

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
ارتباط با سونی اونم از توپخونه؟؟؟حق اشتراک 5 ساله به مبلغ 200 تومن؟؟هر بازیم 50 تومن؟؟:-b گندش خیلی زود در میاد چون خیلی تابلو تشریف داره.هرچه از توپخونه سر اید 100% گندش بعدش در اید :d
همون روش اشتراکه بین 2 کنسول اما دیدن زیاد سرو صدا کرد گفتن بزار بریم ببنیم چی میشه دیگه.باحالش اون اشتراک 5 سالس که همین اواخر به فکرشون رسید :)) ما که plus داریم این اشتراک toopkhune us ام بگیریم ردیفه دیگه...
تازه قراره سونی تو کنسول های سری جدیدش یه اشتراک دوماهه ی Toopkhuneh قرار بده و قراره یه App جدید هم تو آپدیت جدیدش باشه به اسم Toopkhuneh Store.:))=))ابتکارشون تو حلقم واقعا!:|

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
پس دیگه دست آقای نماینده سونی رو شدش:) جالبه یه چیزو توجه کردید قیمت بازی های arcade دیجیتال مثل trials , blue estate هم همون 20 هزار تومن برابر یه بازی کامل رو میگیره در حالی که قیمت اینا توی استور 29 دلار و 14 دلاره
آدم 60 تومن بده واسه مثلا واچر داگز که آخر اولش هم مال خودته و نمیتونی به کسی بفروشی چه کاریه همین پول رو تازه کمتر میذاری روش تعویض میکنی بازیتو حداقل میدونی صاحب یه چیزی هستی نه باد هوا
البته طرف نمیتونه بازی رو از روی کنسول شما دی اکتیو کنه و بازی براتون باقی میمونه ولی خوب امکان فروش هم وجود نداره مگر اینکه اگر متن من رو خونده باشی طرف با یک روش خداپسندانه خودش بازی رو دوباره ازتون بخره...
اما اگر همین کار رو خودمون انجام بدید از هر سه نفری که یک بازی رو شریک میشن دوتاشون میتونن بازی رو به دو نفر دیگه بفرشون و دو نفر دوم نیز میتونن بازی رو به دو نفر دیگه بفروشن و این کار میتونه بی نهایت ادامه داشته باشه...

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان

این جریان میدونه مثل چیه مثل اون 15 روز پلاس رایگان روی اکانت ژاپن.خیلی دردسر داره!
من خودم مغازه دارم و برای تعویض از هم شهریام واسه گرون ترین بازیا 30 تومن میگیرم.مثلا بخوام یه بازی مثل BF4 رو از ظرف بگیرم یدونه last of us بهش بدم 30 تومن بیشتر نمیگیرم البته مشتریم رو میشناسم و میدونم که بازی رو دوباره برام میاره
اتفاقا یکی از مشتریام این مطلبو خونده بود میگفت چقد خوبه!گفتم 200 تومن بدی بعدم واسه هر بازی 20 تومن؟بعدم تازه باید بری توپخونه تهران:d
خودش قانع شد دیگه هیچی نگفت:d

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
اگر سونی جلوشو نمیگیره پس تو این انجمن خودمون اینکارو بکنیم دیگه؟

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
من با یکی از این فروشنده ها صحبت کردم گفت 50 تومان the last رو میریزه اونم همین داستانای لایسنس و نماینده بودن سونی رو میگفت ولی چون من مشهدم گفت کنسولتو بفرست تا واست بازیو کپی کنم طرف آدم معتبریه ولی نمیتونم همینطور اعتماد کنم کسی هست این روش رو تست کرده باشه ؟

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
طرف به من گفت لطفا اینو بنویس:
من تمام حرفهاتونو میخونم اوکی هر کسی یک نظری داره راحت خوب میرسیم به اصل مطلب شما 2 راه دارید یا از این طرح استفاده کنید یا هیچ هر جوری میخواهید حساب کنید اورجینال یا با هم بشینید گروه تشکیل بدید...نکته مهم باید با خودتون کنار بیاید و رو راست باشید یا به نفعتون هست یا به ضررتون ..من تجربه دارم یک نگاه بندازید تو سایت دیوار ببینید چنتا ویتا کپی خور برا فروش گذاشتند دوستان حالا تو بازار چقدر دستگاه زده میشه خدا داند ..یا یوزرها باید خودتون با من هماهنگ بشید و به نفع خودتون کار کنید یا این طرح رو از هفته دیگه تو پشت شهداری اجرا میکنم ببینید چه کسایی ضرر میکنند فقط یوزرها و کلی کاسب از این طریق پول اضافه میگیرند ..امتحانش مجانی براحتی میشه به اسم کپی تو بازار جا انداخت این طرح و ..من صادقانه با تمامتون صحبت کردم اگر موافق نیستید و همایت نمیکنید اشکال نداره تعجب نکنید از هفته های دیگه تو پشت شهداری پلی 4 کپی خور فروخته بشه هیچ کسی نمیتونه جلوی این داستان و بگیره خیلیها بدون اطلاع هستند و فقط ارزونی براشون مهم هستش ..من انتخاب رو برا خودتون ازاد میزارم اگر نخواستید تو بازار شروع میکنم . و فقط این وسط یوزرها ضربه میخورند که من نمیخوام این اتفاق بیفته وگرنه تو بازار اجرا میکردمش و با شماها بحث نمیکردم ..این بخاطر دوستاشتن شماها بوده ..دیگه صحبتی ندارم هر کسی راه خودشو میره
ممنون میشم اینو تو بازیسنتر بگی عزیز

- - -ویرایش - - -

معلوم نیست شاید تو همین آپدیت بعدی این روش ها همه بپرن:)
پس باید تا آگوست صبر کنیم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر