آموزش استفاده از یک بازی به طور همزمان بر روی چند دستگاه ( برای اولین بار )

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
منم اون سیستم توپ خونرو:-jتایید نمیکنم ولی این سیستم شرینگ بین 2 نفر که خود سونی مطرح و اجراش کرده و فکنم خیلی از خارجیها ( تو فروم ها تا اونجایی که سر در میارم و خوندم مثلا پدر واسه خونه 2 عدد ps4 خریده یکی واسه خودش یکی واسه ی بچه ی خونه همین کار شرینگ بازی دیجیتالی رو انجام میدن که ضرر مالی نخورن ) در کل من متوجه نشدم آخرش چی به چی هست شما ها این روشی که Sony خودش تایید کردر و میگید باگه ؟ این نشد که آخه هرکس یه چیز متفاوت میگه آدم سردرگم میشه...:d

نه این باگ نیست. روشی که دلال ها دارن ازش سوء استفاده میکنن و اینجا تبلیغ میکنن و جای دیگه سوءاستفاده، باگ هست که به سونی گزارش شده یعنی این روش

اول از آخر بگم که من تبلیغ نکردم و یکی از دوستان بحث وبلاگم رو اینجا باز کرد وگرنه که تو پخ با بچه ها صحبت کرده بودم...
دوما که برو اکانت PSN بساز و بعد روی کنسولت پریماریش کن و بعد از رستور لایسنس کردن sign out بشو...
کنسول دوم هم که خودت داری میگی بدون پریماری میشه بازی کرد.
حالا برو وارد سایت سونی بشو با کامپیوتر و از قسمت مدیریت اکانت به بخش media & Divice برو و میبینی یه PS4 فعال هست ولی زیرش گزینه ای وجود داره که نوشته دی اکتیو کردن همه که وقتی اونو بزنی و yes رو انتخاب کنی میبینی عکس PS4 که قبلا بود دیگه نیست در نتیجه اکانت رو میشه روی یک کنسول دیگه پریماری کرد.
کنسول اول هم که پریماری شده به دلیل sign out شدن هیچ وقت از پریماری خارج نمیشه...
حالا شما با اطلاعات ناقصت چطور دیگران رو محکوم میکنی؟
روش رو خیلی وقت پیش برای همه توضیح دادم و فقط لازم بود میخوندی...

- - -ویرایش - - -

از سه کنسولی که بازی روش فعال میشه فقط یکیش برای ورود به بازی نیاز به اتصال به اینترنت داره که اونم به جاش وقتی به استور مراجعه کنی تنها توی این یک کنسول هست که بازیرو میبینی برات خریداری شده و اگر بازیت پاک بشه خودت میتونی دانلودش کنی...

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
امروز توپخونه بودم.اون طرف قابل اعتمادم گفت کشک و تعطیل شد

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
طبق گفتگوهایی که پشتیبانی سونی داشتیم و طبق گزارش های ارسالی این باگ به زودی و در آپدیت های بعدی برطرف میشه. اینم پاسخ پشتیبانی PS :

Guillermo H.: Great. I will send this information, Hopefully will be solved as soon as possible. We appreciate your help.

امیدوارم بچه ها گول این دلالهایی که توی این تاپیک هم خیلی فعالیت کردن رو نخورن و پولشون رو دور نریزند

- - -ویرایش - - -

دوستان لطفا گول سودجویانی که توی این تاپیک به بهانه آموزش و ... دارن برای کاسبی خودشون تبلیغ میکنند رو نخورید. این باگ به زودی برطرف میشه و شما میمونید و کلی پول که هدر دادید. گول این کاربرانی که اینجا دارن این باگ رو ترویج میکنن نخورید

حالا یک باگ خوب پیدا کردیم نابودش کردی
دمت گرم خدمت بزرگی به جامعه ایران و مردمش کردی

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
طبق گفتگوهایی که پشتیبانی سونی داشتیم و طبق گزارش های ارسالی این باگ به زودی و در آپدیت های بعدی برطرف میشه. اینم پاسخ پشتیبانی PS :

Guillermo H.: Great. I will send this information, Hopefully will be solved as soon as possible. We appreciate your help.

امیدوارم بچه ها گول این دلالهایی که توی این تاپیک هم خیلی فعالیت کردن رو نخورن و پولشون رو دور نریزند

- - -ویرایش - - -

دوستان لطفا گول سودجویانی که توی این تاپیک به بهانه آموزش و ... دارن برای کاسبی خودشون تبلیغ میکنند رو نخورید. این باگ به زودی برطرف میشه و شما میمونید و کلی پول که هدر دادید. گول این کاربرانی که اینجا دارن این باگ رو ترویج میکنن نخورید

شمام خیلی شیرینیا :d

- - -ویرایش - - -

حالا یک باگ خوب پیدا کردیم نابودش کردی
دمت گرم خدمت بزرگی به جامعه ایران و مردمش کردی
دوست عزیز اگر قرار بود ایشون یا من و شما این باگ رو شناسایی میکردیم الان هزاربار خود سونی شناسایی کرده بود . من هیچی رو تایید و رد نمیکنم. شما توجه نکن .با خیال راحت همون شیوه ی تعویض و فروش رو پیش بگیرید

آخرین ویرایش:

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
شمام خیلی شیرینیا :d

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز اگر قرار بود ایشون یا من و شما این باگ رو شناسایی میکردیم الان هزاربار خود سونی شناسایی کرده بود . من هیچی رو تایید و رد نمیکنم. شما توجه نکن .

من و شما چیزی رو شناسایی نکردیم فقط خط به خط این روشی که دوستان گفتن رو ترجمه و به سونی ارسال کردیم و جواب بالا دریافت شد که به زودی این مشکل برطرف میشه

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
من و شما چیزی رو شناسایی نکردیم فقط خط به خط این روشی که دوستان گفتن رو ترجمه و به سونی ارسال کردیم و جواب بالا دریافت شد که به زودی این مشکل برطرف میشه
این دوستان که اموزشو گذاشتن از فضا نیومدن و هکر هم نیستن . عامی هستن مثل من و شما . این سیستم یه شب و بدون تست نیومده بیرون که این مشکلات رو داشته باشه . مدتهاست داره استفاده میشه . شما دقت کنید این اموزش فقط و فقط از انجمن ما تو کل دنیا دراومده ! که هنوز ماهیتش و کاراییش معلوم نیست !
مگه میشه تو کل دنیا از اون موقع این باگ کشف نشده باشه ؟!انوقت با اموزش دو نفر کشف بشه؟اونم تو ایران و بعد از این مدت !

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
این دوستان که اموزشو گذاشتن از فضا نیومدن و هکر هم نیستن . عامی هستن مثل من و شما . این سیستم یه شب و بدون تست نیومده بیرون که این مشکلات رو داشته باشه . مدتهاست داره استفاده میشه . شما دقت کنید این اموزش فقط و فقط از انجمن ما تو کل دنیا دراومده ! که هنوز ماهیتش و کاراییش معلوم نیست !
مگه میشه تو کل دنیا از اون موقع این باگ کشف نشده باشه ؟!انوقت با اموزش دو نفر کشف بشه؟اونم تو ایران و بعد از این مدت !

اون قسمت که Bold کردم راه هرگونه گفتگویی رو میبنده چون عجیب منطقی پشتش نهفته است !

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
اون قسمت که Bold کردم راه هرگونه گفتگویی رو میبنده چون عجیب منطقی پشتش نهفته است !
شما این نتیجه گیری رو میخواید بکنید :
چند نفر در ایران پس از مدتها تلاش در حالی که دیگران بیکار بودن برای دور زدن سونی موفق به دور زدن سونی شدند . سپس با ظهور یک منجی (که خود شما باشی :d) تمام نقشه های این دور زنندگان نقش بر اب شد !!و سونی در یک اقدام فوری و ضرب الجل در اپدیت ۱.۷۳ این روش را برای همیشه از بین برد !

حالا سوال اینجاس چرا بعد از این همه مدت ؟ و دیگران دنبال این روش نبودن و فقط ما بودیم ؟فقط برا ما میصرفه ؟
طرف تو خارج با سخت افزار کل کنسولو هک میکنه انوقت اینو نفهمه ؟

- - -ویرایش - - -

مگه شما تست کردید که میگید باگه !اصلا معلوم نیست این روش جواب بده ! بعد رفتید گزارش هم کردید :d

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی

آقای عزیز اگه باگ بود مطمئن باش سونی برطرف میکرد..نیازی به گزارش شما نبود..به نظر من کاپ جام جهانی رو باید به شما میدادن نه تیم آلمان=)) چون یه باگ رو شناسایی کردی

amirreza12

کاربر سایت
Dec 12, 2012
262
نام
امیررضا

- - -ویرایش - - -

ببخشید ولی مگه عقده ای هستی ؟
حالا اصلا یکی داره بازی میکنه به تو چه ضرری زده ؟

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین

- - -ویرایش - - -

واقعا فکر کردی خیلی خوبی خیلی پولداری سونی بهت چیزی میدی ؟ همین امسال شما هستن این کشور رو به گه کشیدن تو این شب عزیز دعا میکنم نه تنها جمع اوری نشه بلکه ترویج پیدا کنه تا امسال شما به نابودی کشیده بشن انقدر ادعایه بچه پولداری نکنند و مطمعن هم هستم این روش جمع اوری نمیشه و خواهی سوخت .

ftj47

کاربر سایت
Mar 4, 2014
135
تاپیک پر شده از دلالای توپخونه=))! تا کم میارنم سریع میگن بچه پولدار8-|! انقدر عقلشون نمیرسه مگه به گفتن ما هس! خود سونی این باگو برطرف میکنه! خلاصه دوستان عقلتونو دست این افراد ندین و گولشونو نخورین :)

amirezio2012

عضو جدید
Jul 29, 2012
181
نام
امیرحسین
تاپیک پر شده از دلالای توپخونه=))! تا کم میارنم سریع میگن بچه پولدار8-|! انقدر عقلشون نمیرسه مگه به گفتن ما هس! خود سونی این باگو برطرف میکنه! خلاصه دوستان عقلتونو دست این افراد ندین و گولشونو نخورین :)

به من میگی دلال؟ کل بچه های XBOX ONE دار منو میشناسن و میدونن کی هستم و چیکار میکنم و به خاطر قیمت بازی های XBOX ONE دستگاه رو فروختم شما کم میاری میگی دلال توپخونه ما کم نمیاریم و داریم واقعیتو میگیم چون طرف هم واسه خا... مالی هم واسه گنده کردن خودش رفته این کار رو کرده .

ultrasahand

کاربر سایت
Feb 23, 2013
6
wtf? do you know about any think from gaming world?
dude, i saw your post right below mine, and i take that personally
your comment don't make sense , are you trying to say "wtf do you know about anything from gaming world" and all of the sudden you mind gave up??
i suggest you stick to your first language

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
یعنی من موندم از دست این فروشنده ها تا وقتی که کسی نفهمیده بود داشتن چکار میکردن لایسنس 5 ساله سونی بود کاملا قانونی به جز خودشون هیچکس ندیده بود این روش رو خدایی لقمه حروم خوردن بهتون چسبیده
د
این آقا هم به پشتیبانی سونی اطلاع نداده بود هیچ نمیشد چون این روش رو کسی به جز فروشنده ها ندیده بود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر