آموزش استفاده از یک بازی به طور همزمان بر روی چند دستگاه ( برای اولین بار )

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

MostafaRezaei

کاربر سایت
May 24, 2013
252
دوستانی که می گید ما می خوایم بازی هارو آرشیو کنیم با این ویدیو که گذاشتن معلوم شد اگه بازی از رو Hard پاک بشه دیگه به هیچ عنوان به اون بازی دسترسی ندارید.
با این حجمی که بازی های الان دارن (اکثرا 40 50 گیگ) چند تا بازی می تونید در ان واحد داشته باشید؟؟؟؟!!
شما خودت حساب کن دیگه بر فرض مثال 50 گیگ هارد 500 گیگی که 450 گیگش هم در دسترس هست : یعنی 10 تا بازی هم نمیشه(البته بازی درست حسابی مثل TlOU نه DeadNation)

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
دوستانی که می گید ما می خوایم بازی هارو آرشیو کنیم با این ویدیو که گذاشتن معلوم شد اگه بازی از رو Hard پاک بشه دیگه به هیچ عنوان به اون بازی دسترسی ندارید.
با این حجمی که بازی های الان دارن (اکثرا 40 50 گیگ) چند تا بازی می تونید در ان واحد داشته باشید؟؟؟؟!!
بله اگر دیگران برامون بازی بریزن با پاک شدن بازی کار تمومه ولی اگر خودمون بازی بریزیم میتونیم یک بازی رو روی 3 کنسول فعال کنیم و جالب اینکه بازی اگر از روی دو کنسول از 3 کنسول پاک بشه دوباره میشه اون رو انتقال داد.
ضمنا دو کنسول از سه کنسول هر وقت بازی رو نخوان میتونن به نفر جدیدی بدن و هزینه ای رو که به دست میارن برای خرید بازی جدید صرف کنند.
اگر دوستان تونستند به یک تصمیم واحد برسن و با همدلی به یه جایی رسیدیم که خیلی عالیه وگرنه خودم این طرح رو با شرایط بسیار عالی راه میندازم...

MultiMaster

کاربر سایت
Jul 6, 2014
96
شما خودت حساب کن دیگه بر فرض مثال 50 گیگ هارد 500 گیگی که 450 گیگش هم در دسترس هست : یعنی 10 تا بازی هم نمیشه(البته بازی درست حسابی مثل TlOU نه DeadNation)
عزیز خودم اینو می دونم.اونجوری گفتم یه تلنگری برای دوستان باشه!!!از طرح اقای batavm هم استقبال می شه:)

masoud222

کاربر سایت
Jun 2, 2014
47
اینکه شما میگید بازی میشه رو 3 کنسول فعال کرد یعنی میتونیم یه بازی 210 تومنی و مثلا 70 بگیریم

KING OF PERSIA

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
دوستان الان قضیه اینجوریه که من پایین نوشتم؟؟!

این که یه اکانت در آن واحد روی دو کنسول اکتیو باشه و از بازیهاش استفاده کنیم که همون شیرینگ خودمونه...حالا اون کنسول سوم بازیها رو میگیره و بعد اکانت رو دی اکتیو میکنه؟ اینجوری میتونه همچنان از بازیها استفاده کنه؟

اگه من اشتباه متوجه شدم لطفا اصلاح کنید.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
دوستان حساب کنید یه بازی 60 دلار براتون در بیاد 210 تومن 3 نفر باشیدبرا هر نفری 70 تومن در میاد هزینه دانلودش هم حساب کنید بگیم هر نفری 90 تومن تازه فکر کنم اون دونفر نمیتونند تروفی بگیرند اینه که مشکلی نداره ؟
دسوتان خودتون انجام بدید ارزونتر در میاد

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
با این کار میشه trophy دراورد؟
خیر فقط یک دستگاه که اکانت بازی رو پرایمری کرده میتونه تروفی بگیره

- - -ویرایش - - -

بازی فیزیکی بخری ارزونتر پات در میاد چون بعدش میفرشی یا تعویضش میکنی

من هنوز موندم چطور به ذهن اون اقا لایسنس 5 ساله سونی خطور کرده بود ؟

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
خیر فقط یک دستگاه که اکانت بازی رو پرایمری کرده میتونه تروفی بگیره

- - -ویرایش - - -

بازی فیزیکی بخری ارزونتر پات در میاد چون بعدش میفرشی یا تعویضش میکنی

من هنوز موندم چطور به ذهن اون اقا لایسنس 5 ساله سونی خطور کرده بود ؟
اون طرف میگفت میشه درآورد چند نفری هم که گرفته بودند میگفتند که میشه؟!اون طرف عقده ای شده بوده مونده چیو بگه اینو گفته

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
اون طرف میگفت میشه درآورد چند نفری هم که گرفته بودند میگفتند که میشه؟!اون طرف عقده ای شده بوده مونده چیو بگه اینو گفته
کلا نمیشه فقط اکانت که پرایمری هست میتونه تروفی بگیره

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
کی گفته نمیشه تروفی گرفت ؟ من و دوستانم بازیهای پلاس رو اشتراک میذاریم و تروفی هم میگیریم دوتامون با دو اکانت و کنسول مختلف ! اینو صفحات پیش یکی از بچه هام گفتن .

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
کی گفته نمیشه تروفی گرفت ؟ من و دوستانم بازیهای پلاس رو اشتراک میذاریم و تروفی هم میگیریم دوتامون با دو اکانت و کنسول مختلف ! اینو صفحات پیش یکی از بچه ها گفتن .
نمیشه 100%نمیشه امکان نداره فقط اکانت پرایمری هست میتونه تروفی بگیره

hardheart

کاربر سایت
Nov 1, 2009
132
نام
محمدرضا
بعضی ها بدون اینکه خودشون امتحان نکردن و ندیدن چنان با اعتماد به نفس کامل و مطمئن میان توضیح میدن که آدم فکر میکنه تمام راه هارو تست کردن!!!
بابا شما خودت اینکارو بکن ببین مطمئن شو بعد بیا توضیح قاطع بده به دیگران

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بعضی ها بدون اینکه خودشون امتحان نکردن و ندیدن چنان با اعتماد به نفس کامل و مطمئن میان توضیح میدن که آدم فکر میکنه تمام راه هارو تست کردن!!!
بابا شما خودت اینکارو بکن ببین مطمئن شو بعد بیا توضیح قاطع بده به دیگران
اگه با منی
جایی خوندم که اکانت ثانویه نمیتونه تروفی بگیره فقط اکانت اصلی تروفی میگیره

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر