Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
در ماه January سال 2018 طبق گزارش NDP پرفروش ترین کنسول NINTENDO SWITCH بوده .

این در حالیه که هر 3 کنسول PS4 ، XBOX ONE و SWITCH عملکرد بسیار خوبی رو داشتند و اختلافشون فقط 3 درصد بوده .

PSVR و PS PRO کمک زیادی به فروش کلی PS داشتند .

عنوان MONSTER HUNTER : WORLD پرفروش ترین بازی این ماه هست . بهترین فروش رو تاریخ سری خودش داشته .

بصورت کلی درامد 1.096 بیلیون بوده که نسبت به سال گذشته در همین ماه افزایش 59 درصدی رو داشته .

فروش نرم افزاری با 517 میلیون دلار با افزایش 51 درصدی همراه بوده .

Software
Overall

1. Monster Hunter: World
  2. Dragon Ball: Fighterz
  3. Call of Duty: WWII
  4. PlayerUnknown’s Battlegrounds*
  5. Grand Theft Auto V
  6. NBA 2K18
  7. Super Mario Odyssey**
  8. The Legend of Zelda: Breath of the Wild**
  9. Mario Kart 8**
  10. Madden NFL 18
  11. Star Wars: Battlefront II*
  12. Assassin’s Creed: Origins
  13. UFC 3
  14. Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege
  15. FIFA 18*
  16. Dragon Ball: Xenoverse
  17. The Sims 4*
  18. Splatoon 2**
  19. Dissidia: Final Fantasy NT
  20. Need for Speed: Payback*
* No PC digital sales
** No digital sales

Capcom was the top publisher for the month, thanks to Monster Hunter: World hitting the target. But the Dragon Ball franchise also had a successful month. Dragon Ball Fighterz from developer Arc System Works and publisher Bandai Namco ranked as the No. 2 best-selling game, and Dragon Ball: Xenoverse came in at No. 16.

“Launch month sales of Dragon Ball Fighterz were the highest for a Dragon Ball franchise release since Dragon Ball Z: Budokai, which released in December 2002,” said Piscatella.

PUBG Corp.’s PlayerUnknown’s Battlegrounds is also creeping up the top-selling list, rising from No. 7 in December to No. 4. The popular battle royale game launched on Xbox One on December 12 and sold more than 3 million copieswithin a month.

Xbox One
  2. PlayerUnknown’s Battlegrounds
  4. Dragon Ball Fighterz
  5. Grand Theft Auto V
  6. Star Wars: Battlefront II
  7. NBA 2K18
  8. Madden NFL 18
  9. Assassin’s Creed: Origins
  10. UFC 3
PlayStation 4

2. Dragon Ball Fighterz
  4. Grand Theft Auto V
  5. NBA 2K18
  6. Madden NFL 18
  7. Dissidia: Final Fantasy NT
  8. Star Wars: Battlefront II
  9. UFC 3
  10. FIFA 18
Nintendo Switch**

1. Super Mario Odyssey
  2. Mario Kart 8
  3. The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  4. Splatoon 2
  5. Pokken Tournament DX
  6. Elder Scrolls V: Skyrim
  7. Xenoblade Chronicles 2
  8. ARMS
  9. Mario & Rabbids: Kingdom Battle
  10. Doom 2016

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
با توجه به آمار steamspy بیش از 45 درصد کل فروش Kingdom Come: Deliverance مربوط به نسخه Steam بوده. با توجه به اینکه اطلاعات steamspy دو سه روز قدیمی تر از آمار اعلام شده هست میشه گفت که این رقم الان قطعا بیشتر شده.

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
The Legend of Zelda: Breath of the Wild Has Sold 1 Million Units in Japan

v3de_dwnp32dw4aa-miw.jpg

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
فروش جهانی Horizon: Zero Dawn از ۷.۶ میلیون نسخه عبور کرد و این عنوان بهترین فرانچایز جدید First-Party ـی از نظر فروش هست که روی کنسول PS4 منتشر شده.

February 28, 2018 – Sony Interactive Entertainment (SIE) today announced global sales of Horizon Zero Dawn™ have exceeded 7.6 million copies just one year since it launched exclusively on PlayStation®4 (PS4™)*1. The exceptional year-one-sales mark Horizon Zero Dawn as the most successful new first-party franchise launch on PS4. Horizon Zero Dawn was released on February 28, 2017 to widespread critical acclaim, winning numerous industry awards.

HORIZON ZERO DAWN SURPASSES 7.6 MILLION SALES WORLDWIDE

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
فروش جهانی Horizon: Zero Dawn از ۷.۶ میلیون نسخه عبور کرد و این عنوان بهترین فرانچایز جدید First-Party ـی از نظر فروش هست که روی کنسول PS4 منتشر شده.

این یعنی بازی نزدیک به 100 میلیون بالاتر از این محاسبات درآمد داشته. به عبارتی (با توجه به سیستم سوددهی هالیوود) بازی هزینۀ ساخت خودش رو درآورده، هزینۀ ساخت دنبالۀ خودش با مقیاس بودجۀ مشابه رو هم درآورده و مقداری سود اضافه بر این هزینه ها هم به دنبال داشته. این یعنی سودآوری کامل، نه در مقیاس بازیهای آنلاین و freemium ولی تقریباً حداکثر سودآوری ممکن برای بازی‌ای با این مشخصات رو داره و می‌تونه حکم سقفی باشه که دیگر بازیها باید باهاش رقابت کنن. دیگه تقریباً به پیش بینی 8 میلیونی‌ای که براش شده بود هم رسیده.

پ.ن: بازی پایه رو من توی استور US نمی‌بینم و فقط DLC و نسخۀ کامل موجوده!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار

سنت به سنتش نوش جونشون گوارای وجودشون !یعنی ۹۰ ساعته دارم بازی میکنم ! یک ثانیه هم نشده احساس کسالت کنم !

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
نميدونم اين تاپيك جاش هست يا نه .

ولي به مناسبت فروش فوق العاده Horizon Zero Dawn ، توي أستور پلي استيشن ، كلي اواتار شاخ از اين بازي رايگان شدن به مدت محدود . كساني كه دست رسي دارن و همينطور علاقه دارن ، بهترين فرصت براي استفاده هستش .

wg2_1aeb36f7-275b-4f6f-9ec3-7625c48f7001.png

با توجه به شرايط ويژه بازي ، فروش كم نظيري رو تجربه كرده .
تو دوره اي كه بازي ها با مولتي پلير و با كلي پرداخت درون مثل COD ، Destiny, GTAV , Uncharted و ... مارو خفه كردن و ميليون بيليون :D پول به جيب ميزنن الكي ، واقعا جاي خوشحالي زياده كه همچين اثرهايي داريم با حداقل ها و قانع بودن به فكر كيفيت هستند و الان نتيجه شون رو هم ميبينند .
به سود فوق العاده اي هم رسيدن . :x

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

با این فروش میشه توقع داشت God of War و Spiderman تو یکسال از مرز ده میلیون نسخه فروش بگذرند البته اگر تو نقد ها نترکن که خب با توجه به نمایش ها خیلی بعیده

پ ن: فکر کنم جز معدود افرادی باشم که فکر میکنم spiderman از خیلی بازیهای سونی عملکرد بهتری میتونه تو فروش داشته باشه

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,402
نام
امین
پ ن: فکر کنم جز معدود افرادی باشم که فکر میکنم spiderman از خیلی بازیهای سونی عملکرد بهتری میتونه تو فروش داشته باشه
اسپایدرمن یک فرنچایز سوپرهیرویی فوق‌العاده محبوب هست بین عموم. دیگه وقتی خود سونی میگه توقع داریم با کمک انتشار SpiderMan به فروش ۱۰۰ میلیونی برای PS4 دست پیدا کنیم حدس بزن چه سیستم سلری میتونه باشه. من خودم روی ۱۵ - ۲۰ میلیون شیرین شرط میبندم :D!

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
پـرفروش ترین بازیهایـه سال 2017 در انگلستان
دیجیتال و فیزیکال هر دو محاسبه شدند ! :D

FIFA 18 2,696,721
CALL OF DUTY: WWII 2,442,416
GRAND THEFT AUTO V 1,080,022
ASSASSIN'S CREED ORIGINS 679,965
DESTINY 2 673,551
STAR WARS BATTLEFRONT II 658,814
CRASH BANDICOOT N.SANE TRILOGY 651,354
TOM CLANCY'S GHOST RECON: WILDLANDS 574,889
GRAN TURISMO: SPORT 484,833
HORIZON ZERO DAWN 456,374

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,289
نام
امیر حسین
اسپایدرمن یک فرنچایز سوپرهیرویی فوق‌العاده محبوب هست بین عموم. دیگه وقتی خود سونی میگه توقع داریم با کمک انتشار SpiderMan به فروش ۱۰۰ میلیونی برای PS4 دست پیدا کنیم حدس بزن چه سیستم سلری میتونه باشه. من خودم روی ۱۵ - ۲۰ میلیون شیرین شرط میبندم :D!
با تمام معروفیتش...ولی...چه خبره انقدر!!!!=)) خیلیییه!:-"
بتمن ها هرکدوم چقدر فروختن؟ البته بازم بعید میدونم اسپایدرمن اونقدر بفروشه و یا حتی دنیای خفن و کاملی به اندازه اون بتمن ها داشته باشه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر