آغاز دوره جدید Ban در Xbox Live | شروع October-28-2009

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

persianking82

کاربر سایت
Jan 14, 2009
87
فهمیدم کجا رو می گی. من اول خیال کردم داخل خود برنامه abgx360 رو داری می گی.
یه چیزی رو در مورد این سایت بگم چون چند بار دیدم باعث اشتباه شده! سایت abgx.net لیستش هیچ ارتباطی با برنامه abgx360 نداره، این دو فقط از یک نام استفاده می کنن همین.
لیستی که شما در سایت abgx.net می بینین صرفاً یک لیست از بازی های ریلیز شده در اینترنت به وسیله گروه های warez هست که ریلیز ها هم باید طبق قوانین زیر زمینی خود گروه های warez باشه، در غیر این صورت، در صورت داشتن هر گونه اشکالی اون ریلیز nuke اعلام می شه. این لیست لزوماً ارتباطی با stealth patch و live نداره. شما به بخش ps3 یا wii این سایت هم سر بزنی دقیقاً به همین منوال هست.
استفاده از ستون توضیحات سایت abgx.net فقط می تونه ریجن بازی به همراه اشکالات احتمالی اون (در صورت nuke شدن) و اینکه آیا این ریلیز فایل های stealth همراش هست یا نه رو به ما اعلام کنه. مثلاً چک گزینه pre-patched SS به این دلیله که صرفاً وارد کردن فایل های stealth به داخل ایمیج بازی یکی از قوانینی است که ریلیز های بازی های 360 باید حتماً رعایت کرده باشن وگرنه nuke اعلام می شه.
اون لیست verified که دیسک های چک شده و موجود در database برنامه abgx360 رو نشون می ده از لینک زیر قابل دسترسی که هیچ ارتباطی با لیست سایت abgx.net نداره:
http://abgx360.net/verified.php

در مورد پپه نبودن ms و استفاده از راه های جدیدتر گفتت صحیحه ولی یه مقدار بی انصافیه که اسم کاری که الان برنامه abgx360 انجام می ده رو بزاریم یک چک ساده. همین چک به ظاهر ساده شما خودت در جریان هستی که چنتا گزینه رو در مورد stealth بودن یک دیسک چک می کنه. کلاً شناسایی دقیق ساختار دیسک های 360 یکی از کار های مهم هکر ها بود و چیزی هم نیست که مایکروسافت به راحتی بخواد عوضش کنه.

در مورد crc و ؟ هم با توجه به صحبت هایی که در بالا کردم بازم می گم، این به این معنی نیست که مثلاً نتوسنتن crc رو پیدا کنن یا ایراد داشته باشه. ؟ در این ستون به معنای ایرادی پیدا نکردن هست که باید مقدارشو بنویسن ولی چون مقدار عدی crc به کار این سایت ارتباطی پیدا نمی کنه نمی نویسن. اگر gamecrc بازی هر ایرادی داشته باشه اینجا مشخص می شه و nuke اعلام می شه که در بازی های 360 اکثراً به دلیل اشکال AnyDVD Corruption هست.
علامت سوال در این ستون به معنی منطقاً ایراد نداشتن هست چون استفاده از لفظ Y یا N ممکنه باعث سردرگمی بشه در این قسمت.
برنامه abgx360 هم به راحتی می تونه GameCRC (مقدار عددی این ستون) رو در بازی ها چک کنه و نتیجه رو بگه که با crc بازی اصلی match هست یا خیر. (همون قسمتی که در چک آنلاین کمی طول می کشه و با کلید Q هم می شه ردش کرد.)
خوندن CRC بازی ها همین الان هم هست و برای همینه که وقتی یک دیسک محتویات فایلاش عوض بشه خیلی راحت توسط مایکروسافت قابل شناسایی هست. بنابراین اینی که شما می گی چیزی نیست که مایکروسافت بخواد با الگورتیمی جدید ازش استفاده کنه.
ممنون اشکان جان از توضیحات فوق العاده کاملی که دادی .
فقط یک توضیح برای قسمتی که در مورد تواناییهای مایکروسافت و نرم افزار Abgx صحبت شده بود : اصلا منظور من این نبود که این نرم افزار کارایی نداره هرچی نباشه تا حالا از طریق همین نرم افزارها از 2تا موج بدون مشکل گذشتم . ولی منظورم این بود که مطمئنا مایکروسافت هم تو این 3 سال بیکار نشسته .
مار گزیده از ریسمون سیاه و سفید میترسه ( اگه خاطرت باشه یه بار سال 86 بن شد کنسولمون )

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=846969&postcount=82
تو صفحه ی قبل QUOTE هایی از فروم X-S قرار دادم که اعضا اعلام کرده بودند که Ban شده اند یا نه و همچنین شرایط کنسول خودشون رو نیز ذکر کرده بود.

همچنین یک ادرس که جدول 75 تا از کنسول هایی بن شده و نشده رو داشت.

اکنون لیست دیگری نیز وجود دارد که میتوانید کنسول های بن شده و نشده رو مشاهده کنید
http://spreadsheets.google.com/pub?key=tmmnWw2lUcBQRAArW8eF39Q&output=html
و از این لینک میتوانید شرایط خود را نیز ثبت کنید
http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dG1tbld3MmxVY0JRUkFBclc4ZUYzOVE6MA

البته نمی توان از این لیست ها رو مرجع ای ساخت ولی اگر بخواهیم از روی همین لیست ها میانگینی بدست آوریم.

بین 86 کنسول 24 کنسول بن شدند
بین 75 کنسول 21 کنسول بن شدند
بین 430 کنسول 80 کنسول بن شدند

در سه لیست بالا با استفاده از تناسب نتیجه، بین 20 تا 30 درصد کنسول هایی کپی خور شده میتوان گفت که BAN شدند.

بیش از 70 درصد کنسول هایی کپی خور شده در این موج جان سالم به در بردند

البته شرایط کنسول به کنسول متفاوت هستش و این فقط یک Sample بودش که عرض کردم

پس با این حساب همان طور که در صفحات قبل گفته شد، این موج چندان بزرگی نیست و آمارها چندان ناراحت کننده نمی باشد.

P.S: البته افتخار مشارک در Ban سال قبل در نداشتم

موفق باشید

حق نگهدار

آخرین ویرایش:

Audioslave

کاربر سایت
Aug 10, 2006
52
دوستان من2 تا سؤال داشتم:
1-من تنها بازی ای که با این دستگام قبل از از زمان عرضه ی رسمی و اون هم بصورت آفلاین بازی کردم forza بود.(آخه این سومین دستگاهمه!!!).تا حالا هم بازی های wave4 تبدیل شده به wave3 نذاشتم تو دستگاه.امکان بن شدنم هست؟آخه میخوام بدونم اگه حتما بن میشم برم بازی های wave4 رو هم بگیرم که بازی نکرده از دنیا نرفته باشم!

2-من خیلی لایو بازی کردن برام حیاتی نیست.فقط میخواستم بدونم اگه بن بشیم تکلیف آپدیت های بازی ها که بعضا خیلی مهم هستن و آپدیت های همیشگی دشبورد چی میشه؟(چون فوق فوقش 360 رو میتونم بذارم برای آفلاین بازی کردن و با psn صفا کنم!ولی به خدا من پول خرید بازی های ps3 رو ندارم.همین الآنشم فقط 3 تا بازی ps3 دارم!)

FRD

کاربر سایت
Oct 29, 2008
5
بی خیال,بن شدن به خاطر دیسک کاملا random و شانسی مگه اینکه یه چیزی خیلی تابلو باشه مثل بازی کردن یه game قبل از release اونم نه هر بازی, یه بازی مثل forza3

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
دوستان من 2 تا سوال دارم
1 - با توجه به اون جمله ای که خلیل جان راجع به call of duty modern warfare 2 گذاشتن معنیش اینه که بازی کردن این بازی چه offline چه online مثل خرید بلیط ورود به محله ban شده هاست درسته ؟ بی بورو برگرد :biggrin1:

2 - این به اصطلاح موج بن که شروع شده فرو کش هم میکنه ؟
یا مهم نیست چه 5 دقیقه بعد چه 2 ماه دیگه وصل بشی به همین اندازه الان با گیر و حساسیت خاص بررسی میشی ؟ :biggrin1:

( من تمام این 16 ماه فقط برای up کردن gamerscore وصل شدم به live
هیچ وقت قبل از عرضه بازی بازی رو بازی نکردم که هیچ گاها شده 15 روز بعد از عرضه رسمی رسیده بهم
و تمامی بازی ها هم full stealth بودن و fw هم 1.6 هست )

با این تفاسیر درصد احتمالی چنده ؟
بین 1 تا 100 :biggrin1:

دوستان جواب سوال 1 من رو خلیل جان دادن
اگه کسی لطف کنه جواب قسمت دوم رو هم بده ممنون میشم که تکلیفم با خودم مشخص بشه :biggrin1:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
2 - این به اصطلاح موج بن که شروع شده فرو کش هم میکنه ؟
یا مهم نیست چه 5 دقیقه بعد چه 2 ماه دیگه وصل بشی به همین اندازه الان با گیر و حساسیت خاص بررسی میشی ؟ :biggrin1:
هر سری کی تبش تا وقتی داغه بن میکنند- ولی اینسری خیلی زود شروع کردن(شاید برای نشان دادن قدرت بوده!!!):biggrin1:اصل قضیه بعد از عرضه COD و امودن بازی های شاخ شروع میشه:biggrin1:

( من تمام این 16 ماه فقط برای up کردن gamerscore وصل شدم به live
هیچ وقت قبل از عرضه بازی بازی رو بازی نکردم که هیچ گاها شده 15 روز بعد از عرضه رسمی رسیده بهم
و تمامی بازی ها هم full stealth بودن و fw هم 1.6 هست )

با این تفاسیر درصد احتمالی چنده ؟
بین 1 تا 100 :biggrin1:
خدایش هیچ جواب 100% برات هیچ کسی نداره!!!
فعلا وصل نشو ببین چی میشه- هروقت خبر از تموم شدن بن اومد وصل شو(حسابی گیم اسکور جمع کن برای اپدیت بعدی):biggrin1:

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
یکی نیست سوال منو که تو صفحه قبل گقتم جواب بده

.Kavian.

کاربر سایت
Jul 24, 2009
166
نام
كاويان
سلام
من ميخوام يه سري اطلاعات راجع به دستگام بدم تا شايد بتونم دوستان رو راهنمايي كنم .
من زياد اين چيزايي كه ميگين رو رعايت نكردم در كل يه 2-3 باري كشتي كج 2009 رو آنلاين بازي كردم ( استيل پچ نداشت) بعد از اون كه فهميدم ديگه بازي نكردم تا اينكه اكانتم نقره اي شد اين رو هم بگم كه هميشه آنلاينم فقط يه چيزي كه اين كشتي كج جديده رو يه -3 روزي قبل از ريليزش بازي كردم فقط همين و خوشبختانه هنوز بن نشدم!!!! الان كه اين چيزا رو شنيدم راستشو بخواين حالم بدجوري گرفته شد چون من خيلي با لايو حال ميكنم فقط با محيط و امكاناتش !! چون هيچ علاقه اي به MultiPlay آنلاين ندارم چون عقلم رو از سر راه نياوردم! (: حالا بگذريم به نظر شما من چيكار ميتونم بكنم اگر يه وقت خدايي نكرده بن شدم هيچ راهي نيست كه بشه درستش كرد و نرم يه كنسول بخرم؟؟؟!
لطفا بحث رو ادامه بدين تا يكم موضوع بازتر بشه!
من اين فريم جديده رو ندارم و نميتونم Gta : tony و Tekken رو اجرا كنم ! بهنظر شما آپديتش كنم؟؟

آخرین ویرایش:

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
حالا بگذريم به نظر شما من چيكار ميتونم بكنم اگر يه وقت خدايي نكرده بن شدم هيچ راهي نيست كه بشه درستش كرد و نرم يه كنسول بخرم؟؟؟!
لطفا بحث رو ادامه بدين تا يكم موضوع بازتر بشه!
نه راهی نیست!!!
میتونی CPU دستگاهت رو عوض کنی فقط:biggrin1:(شوخی)

کلا مراقب دستگاهت باش-
سلام
من که حوصله ی خوندن این همه پست رو ندارم |(یذرش رو خوندم:p;))
فقط به من بگید اگه cod4رو تو لایو بازی کنم بن میشم یا نه تنها بازی که کمتر از یک ماه بعد بعد ار رسیدن تو ایران به لایو وصل شدم dirt2بود (حدود 2هفته بعد از رسیدن به ایران به لایو وصل شدم);)
حالا بگید ببینم من با این وضعیت بن میشم یا نه :(:confused::((
واقعا این روش بن کردن کنسولا توسط MS ناشناختست
معلوم نیست به چه دلیلی بن میکنه کنسولارو-
یکی میبینی تمام بازیهاش WAVE3 بوده و استیلث پچ بن شده
یکی هم با بدترین شرایط و سوتی های ممکن بن نشده!!!

خدایش ا....اعلم بهترین جوابیه که به شما میتونم بدم
یکی از دوستان توی بخش 4 راه اتصال به لایو-گفت دیشب با بکس COD4 میزدند و کسی بن نشده!!بوده
ولی شما چون شرایط رو رعایت کردی -عقل حکم میکنه بن نشی
ولی چون کارای MS با عقل و منطق ما جور در نمیاد معلوم نیست:biggrin1:(من به شخصه ارزو میکنم کسی بن نشه)
پ.ن:اونروز ارزو کردم کسی بن نشه فرداش موج بن شروع شد:biggrin1::biggrin1::biggrin1:(به خدا راست میگم تاپیک iXtreme 1.61 رو بخونید و تاریخ رو نگاه کنید):biggrin1:

آخرین ویرایش:

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
ممنون از جواب فقط این آپدیت جدیده چیه حجمش چقدره دانلودش کنم ؟برا چیه این آپدیته اصلا این همه آپدیت میذارن که چی بشه هی هر چند وقط یه بار یه آپدیت میذارن

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
چون عقلم رو از سر راه نياوردم! (:

واقعا از توهین بسیار زیباتون به کل لایو باز ها و آنلاین بازها، نهایت تقدیر رو به عمل می آورم.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
واقعا از توهین بسیار زیباتون به کل لایو باز ها و آنلاین بازها، نهایت تقدیر رو به عمل می آورم.
این خنده اورتر اینکه امروز حداقل 4 نفر رو دیدم که داشتن CoD: MW2 بازی میکردن و یکی شون هم Invite فرستاد :D !!.
بعد که ماکروسافت چُپُقشون رو دودی کرد دادشون به هوا میره :laughing:.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
این خنده اورتر اینکه امروز حداقل 4 نفر رو دیدم که داشتن CoD: MW2 بازی میکردن و یکی شون هم Invite فرستاد :D !!.
بعد که ماکروسافت چُپُقشون رو دودی کرد دادشون به هوا میره :laughing:.
آره دیدم دیشب. بابا اینا دیگه هستن. از کسانی که تو لیست من بودم فرهاد بود (IRAN COBRA) که داشت بازی میکرد اونم Team Death Mathc بود فکر کنم :eek:

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
سوال

قانون شماره 26) زبان سایت با توجه به زبان رسمی ایران، فارسی می باشد و تمامی کاربران موظفند فقط به زبان و با فونت فارسی پست های خود را ارسال نمایند.

Last edited by a moderator:

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
MS میخواد بهتون یک دستی بزنه ها!!!به شدت جدی بگیرید وسوتی ندیدا:biggrin1:از ماگفتن بود

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر