آغاز دوره جدید Ban در Xbox Live | شروع October-28-2009

• Thread starter Thread starter hoom
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
من IXtreme 1.6 دارم و بازی Tekken 6 که اگه اشتباه نکنم Wave 4 هست را بازی کردم ، Forza 3 قبل از Release را بازی کردم الان هم دارم داشبورد را آپدیت میکنم چون یدونه آپدیت جدید آخر اکتبر 2009 اومده ولی فعلا که هیچ مشکلی پیش نیومده

منم دقیقا عین تو عمل کردم! آپدیت هم کردم! هیچ مشکلی نبود! ولی ممکنه یه دفعه هر کاری کنی به لایو وصل نشی! یعنی بن بشی!:biggrin1:

بابت توضیحات کاملتون ممنون! مشکل اینجاست که سونی کنسولش رو این قدر قوی ساخته که بعد از 3 سال هنوز هک نشده تا امثال ما ایرانی ها (که بازی کپی و غیر قانونی توی دست و بالمون زیاده) وسوسه نشیم! همین یه برتری سونی نسبت به $M هست!
فکر کنم دلیل بن شدن شما هاردت نبوده . احتمالا مایکروسافت متوجه شده کلا باهاش مشکل داری بنت کرده . چون هرچی بهت میگن باز یه جوابی از خودت در میاری .
این اقای اشکان که به شما جواب دادن فکر کنم تو این مورد تجربش از بقیه خیلی بالاتر باشه . چون از زمانی که من یادمه خوراکش همین موجای بن بود :biggrin1:
اگر واست امکان داره اشکان در مورد موج این دفعه یه توضیحاتی بده . چون فکر کنم با قبلیه یکم فرق داره .
پ . ن : اشکان اینو که میخوام بگم من چند وقت پیش از یکی از دوستان فقط شنیدم ولی هیچ تحقیقی در مورد درستی یا نا درستیش نکردم . گفت : مایکروسافت جدیدا میخواد از الگوریتمی استفاده کنه که از روی crc دیسک بتونه متوجه بشه شما اصلی بازی میکنی یا کپی . و اگر هم دقت کرده باشی توی سایت Abgx تمام Crc ها علامت سوال هست .
لطف میکنی بگی در این مورد چیزی میدونی یا نه ؟ چون مثل اینکه این دفعه فرق داره یکم .

ممنون از توضیحات اشکان جان....

چندان وقت ندارم که جواب سوالات رو بدم، وقت ام رو میگذارم و یک موضوع رو توضیح میدم

در مورد iXtreme 1.61 و یا هر iXtreme شما اگر به لیست بن شدنگان اخیر نگاه کنید همه ی اونها
iXtreme 1.61 نداشتند که بن شدند، در سایر ورژن های iXtreme نیز بن شده هایی نیز وجود دارد.

تو این سری نمیشه دقیقاً اشاره کرد که به خاطر چه چیزی یک کنسول Ban خواهد شد.
این رو بدونید که مایکروسافت، اینقدر هم ضعیف و بیکار نشته که کاربران با iXtreme و abgx و با کمک iXtreme RIP DVD Game 0800 بازی ها
کپی رو تو کنسول اجرا کنند و با خیال راحت آپدیت کنند و تو Live بازی کنند.

iXtreme 1.61 شما رو دچار بن نمیکنه، این مایکرو سافت هستش که توانسته فراتر پیش بره و شما رو بن کنه...

اگر با ixtreme 1.61 بن بشید فکر نکنید که با 1.6 و یا 1.51 هم بن نخواهید شد در همان شرایط

این رو نیز بگم که مایکروسافت در نمیه ی دوم سال 2009 موضوع درایو های جدید Lite-On رو شروع کرد که هنوز کپی خور نشدند.
کمی بعد Wave4 رو اعمال کرد و بعدش خطر unrecognized شدن حافظه های غیر قانونی رو مطرح کرد
و اکنون نیز موج جدید ban رو آغاز کرده....

دیگه شما دلتون رو نباید به یک بازی خوش کنید که بازی رو با abgx چک کردم و روی فلان iXtreme اجر شده...

در آخر
All releases of Modern Warfare 2 are bad rips! Playing ANY MW2 rip WILL GET YOU BANNED

متاسفانه از شانس بد بنده هفته ی پیش من هم بن شدم

حیف که من هیچ کار اشتباهی نکردم فکر کنم 12 ساعت پشت سر هم داشتم fifa10 آنلاین میزدم که گفت...

دوستان منم بن شدم :( ولی هیج کدوم از بازیهای Wave 4 رو رو دستگاه نذاشته بودم گفتم که دوستان در جریان باشن باید بریم یه کنسول دیگه بخریم

دوستان منم بن شدم :( ولی هیج کدوم از بازیهای Wave 4 رو رو دستگاه نذاشته بودم گفتم که دوستان در جریان باشن باید بریم یه کنسول دیگه بخریم
تبریک میگم! منم همین امروز به همین بلای آسمونی دچار شدم!!! البته دو ساعت قبل از شما! :biggrin1: کسی اگه جایی سراغ داره که آرکید میدن 240 منو خبر کنه!!! میگم 240 چون یکی از این مغازه های پاساژ مهدی که من مشتریشم (ارشیا) تا یکی دو ماه پیش این قیمت میداد! حالا زنگ زدم میگه تموم کردیم!!! دیگه هم تو بازار نیست!

خب لابد قسمت بوده که 360 من 2 هفته پیش 3 چراغ شد!
این طور که به نظر میرسه مایکروسافت هر دفعه داره در قضیه ی بن پیشرفت میکنه اگه دوسال دیگه کنسولتون منفجر شد
تعجب نکنین!;):biggrin1:

فکر کنم دلیل بن شدن شما هاردت نبوده . احتمالا مایکروسافت متوجه شده کلا باهاش مشکل داری بنت کرده . چون هرچی بهت میگن باز یه جوابی از خودت در میاری .
این اقای اشکان که به شما جواب دادن فکر کنم تو این مورد تجربش از بقیه خیلی بالاتر باشه . چون از زمانی که من یادمه خوراکش همین موجای بن بود :biggrin1:
اگر واست امکان داره اشکان در مورد موج این دفعه یه توضیحاتی بده . چون فکر کنم با قبلیه یکم فرق داره .
پ . ن : اشکان اینو که میخوام بگم من چند وقت پیش از یکی از دوستان فقط شنیدم ولی هیچ تحقیقی در مورد درستی یا نا درستیش نکردم . گفت : مایکروسافت جدیدا میخواد از الگوریتمی استفاده کنه که از روی crc دیسک بتونه متوجه بشه شما اصلی بازی میکنی یا کپی . و اگر هم دقت کرده باشی توی سایت Abgx تمام Crc ها علامت سوال هست .
لطف میکنی بگی در این مورد چیزی میدونی یا نه ؟ چون مثل اینکه این دفعه فرق داره یکم .
والا مهدی جان هنوز خیلی وارد جزییات بحث های این بن نشدم ولی همونطور که نوشتی این سری انگار با قدیم یکم فرق کرده، چون این سری تقریباً افراد بن شده از هر حالتی بودن و با هر فیرموری. البته نا گفته نمونه که این موج بن نسبت به سری های قبل خیلی کوچکتر بوده و افراد زیادی رو تا الان شامل نشده. احتمالا این هارد های هک شده هم تو این بن دخالت داشتن. (ولی خوب هنوز حرفی نمی شه زد در این مورد و یکم باید صبر کرد.)
در مورد اون صحبت دوستتون فکر نمی کنم درست باشه به دلیل اینکه چک کردن GameCRC چیزی هست که از همون اول بوده و مقدارشم در صورتی که ایمیج بازی دستکاری نشده باشه در دیسک اصل و کپی یکی هست دقیقاً و قابل تشخیص نیست. تو خود abgx360 هم قسمت verify آنلاین در واقع میاد این crc هارو چک می کنه و تایید می کنه.
نسخه هایی که در دیتابیس آنلاین abgx قرار داره از روی بازی اورجینال توسط افراد مطمئن گرفته شده و مربوط به نسخه هایی که تو اینترنت پخش می شه نیست. (البته استثنا و اشتباهاتی هم ممکنه توش پیدا بشه بعضی اوقات.)
اون علامت سوالی که گفتی در مورد crc ها تو abgx رو متوجه نشدم کجا رو می گی. می شه بیشتر توضیح بدی؟

دلیل اون علامت سوال اینه که از abgx کسی نشسته crc بازی رو چک کنه!
و نیازیم نیست چون crc باید بعد از دانلود چک شه چون خیلی شده وسط دانلود یه بایت dl نشده و crc error داده! پس چون نمیشه به اون crc تو سایت اکتفا کرد اونا علامت سوال میزارن که خودتون چک کنید
ویرایش:
دوستانی که میگن بن شدن یه زحمتی بکشن تاریخ آخرین باری که به لایو وصل شدن رو هم بنویسن
با تشکر

آخرین ویرایش:
تو IRC Fw یک نفر گفته که BAN شده و دیگه نمیتونه بازی های رو برروی هارد نصب کنه، دقیقاً مشکلی که چند صفحه ی قبل مطرح شد....

با ایشون که صحبت کردم ( darki2010 ) از هارد 250 گیگی هک شده استفاده کردند wd scorpio bevt

این خطایی هستش که برای BAN و مشکلات هارد های هک شده داده میشه ( تصویر زیر )

2ik5qgh.jpg

والا مهدی جان هنوز خیلی وارد جزییات بحث های این بن نشدم ولی همونطور که نوشتی این سری انگار با قدیم یکم فرق کرده، چون این سری تقریباً افراد بن شده از هر حالتی بودن و با هر فیرموری. البته نا گفته نمونه که این موج بن نسبت به سری های قبل خیلی کوچکتر بوده و افراد زیادی رو تا الان شامل نشده. احتمالا این هارد های هک شده هم تو این بن دخالت داشتن. (ولی خوب هنوز حرفی نمی شه زد در این مورد و یکم باید صبر کرد.)
در مورد اون صحبت دوستتون فکر نمی کنم درست باشه به دلیل اینکه چک کردن GameCRC چیزی هست که از همون اول بوده و مقدارشم در صورتی که ایمیج بازی دستکاری نشده باشه در دیسک اصل و کپی یکی هست دقیقاً و قابل تشخیص نیست. تو خود abgx360 هم قسمت verfiy آنلاین در واقع میاد این crc هارو چک می کنه و تایید می کنه.
نسخه هایی که در دیتابیس آنلاین abgx قرار داره از روی بازی اورجینال توسط افراد مطمئن گرفته شده و مربوط به نسخه هایی که تو اینترنت پخش می شه نیست. (البته استثنا و اشتباهاتی هم ممکنه توش پیدا بشه بعضی اوقات.)
اون علامت سوالی که گفتی در مورد crc ها تو abgx رو متوجه نشدم کجا رو می گی. می شه بیشتر توضیح بدی؟
با اینکه فکر میکنم جواب این دوستمون درست باشه ولی چون پرسیدی شما میگم بهت :
توی سایت Abgx قسمت Xbox 360 database که میری شما ستون چهارم از اراست به چپ ( از اخر جدول به اولش ) اسمش هست bad crc or needs fixing زیرش همه علامت سوال هستند .
اگر این سوال پرسیدم به این خاطر بود که منم با خلیل جان موافقم که مایکروسافت انقدر پپه نیست که ما با یک چک کردن ساده از طریق یک سایت و نرم افزار بتونیم بپیچونیمش . مطمئنا تو این 3 سال که از اولین موج بن میگذره و همه یک شکل بودن تقریبا بیکار نشسته .
منظور من این بود که شاید یک الگوریتم جدیدی روی دیسکا پیدا کرده که بوسیله اون میتونه تشخیص بده . و بعید هم میدونم این استدلال که سایت Abgx وقت نمیکنه Crc دیسکارو چک کنه درست باشه ... چون حداقل این مسئله وجود داره که بازیایی که Nuke اعلام میشن همیشه بعد از اینکه رو سایتش میان Nuke اعلام میشن . پس مسلما باید بتونه بعدش اون علامت سوال عوض کنه . ولی تمام بازیارو علامت سوال گذاشته .
البته بازم میگم چون منم مثل تمام دوستان به این Crc اصلا اهمیت نمیدادم هیچوقت دنبال اطلاعات نرفتم واسش واسه همین هیچی نمیدونم ازش:biggrin1:
ممنون میشم اگر کسی جز شما از این احتمالی که گفتم ( وجود الگوریتم جدید ) خبری داره یا احیانا چیزی جایی خونده در موردش بگه .
در مورد پراکندگی هم شاید بشه گفت این یک شیوه جدید از مایکروسافته چون فکر کنم خود شما خاطرت باشه که هر سال تقریبا تو همین ایام این موجای بن مایکروسافت شروع میشه .

آخرین ویرایش:
من آخر سر نفهمیدم ایرانی ها بن شدند یا خیر ؟ من از طریق Xbox.com چک کردم 20 نفر آنلاین بودند :دی

یک سوال

میگم من اگه الان دیگه کنسولم را به لایو وصل نکنم ! اما بازی های wave 4 و یا بازی های غیر استلیت و دیسک اکتیو و ... را توی دستگاه بزارم و به صورت آفلاین بازی کنم ، بعد از اینکه دور بن تموم شد و به لایو وصل شدم به دلیل اینکه قبلا بازی wave 4 و ... به صورت آفلاین انجام دادم بن میشم؟

(در کل منظورم این است که بازی هایی را که به صورت آفلاین انجام میدم اطلاعاتشون ثبت میشه و بعد از وصل شدن ارسال میشه ؟ ) ( یا فقط زمانی که به لایو وصل هستیم و بازی میکنیم اطلاعات ارسال میشه؟)

خوشحال میشم آقا اشکان و آقا خلیل نظرشون را در رابطه با سوالم بگن!

یه سوال
اگه بازیهای که دارای قفل
wave4 دارند با استفاده از دیسک activator روی پروفایلی غیر از پروفایل لایو بازی کنیم و اچیومنت بگیریم بعد از این که دوره بن تموم شد با ixtreme 1.61با پروفایل لایو بصورت انلاین بازی کنیم باز هم خطر بن شدن هست

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or