آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
204
نام
?Who knows
سلام Resident Evil Village خریداری کردم فقط نمیدونم چجوری حالت سوم شخص فعال کنم روی ps5 نسخه کاملا خریدم با psvr2 هم بازی کردمش حال میخوام با حالت سوم شخصش بازی کنم کسی میدونه راهنمای کنه
اگه نسخه گلد بازی رو داشته باشی تو قسمت تنظیمات که بری بخش Camera میتونی سویچ کنی بین اول و سوم شخص.

• Like
Reactions: Homan425

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,961
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان من یادمه قدیما اشتراک پلاس حدود ۴۰ درصد تخفیف میخورد آخر سال. امسال از این خبرا نیست؟

۴۰٪؟ من بیشتر از ۲۵٪ یادم نی حقیقتش. لااقل طی سال‌های اخیر. امسال هم داشتیم ولی فقط برای کسانی که پلاس ندارن! اونایی که پلاس داشتن و میخواستن تمدید کنن، میتونستن وسط سال از تخفیف ۲۵٪ استفاده کنن.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,703
نام
امیر
۴۰٪؟ من بیشتر از ۲۵٪ یادم نی حقیقتش. لااقل طی سال‌های اخیر. امسال هم داشتیم ولی فقط برای کسانی که پلاس ندارن! اونایی که پلاس داشتن و میخواستن تمدید کنن، میتونستن وسط سال از تخفیف ۲۵٪ استفاده کنن.
دقیق یادم نیست ۴۰ درصد بود یا ۴۰ دلار برای یک سال چندساله نزدیک بلک فرایدی خودش برام تمدید میشد امسال دیگه تمدیدش نکردم. تخفیف وسط سالش مربوط به کی بود؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,961
نام
نـــــــویـــــــــد
دقیق یادم نیست ۴۰ درصد بود یا ۴۰ دلار برای یک سال چندساله نزدیک بلک فرایدی خودش برام تمدید میشد امسال دیگه تمدیدش نکردم. تخفیف وسط سالش مربوط به کی بود؟

بین ماه پنجم و ششم سال میاد اصولا. جز تخفیفای Mid Year.

• Like
Reactions: Amir09

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
204
نام
?Who knows
سلام. از دوستان کسی اینجا Midnight Suns رو بازی کرده؟ سبک و حال و هواش برام جذابه ولی نگرانیمم گیم پلیش تو طولانی مدته!
تخفیف خوبی خورده. صرفا دوست ندارم کوتاه باشه و بتونه در دراز مدت آدمو سرگرم کنه :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,961
نام
نـــــــویـــــــــد
سلام. از دوستان کسی اینجا Midnight Suns رو بازی کرده؟ سبک و حال و هواش برام جذابه ولی نگرانیمم گیم پلیش تو طولانی مدته!
تخفیف خوبی خورده. صرفا دوست ندارم کوتاه باشه و بتونه در دراز مدت آدمو سرگرم کنه :D

کوتاه که نیست. من بازیش نکردم ولی سیستم کامبتش CRPG طوره البته شاید بدونی خودت :D در مورد محتوا و مدت زمانش میتونی یه سرچی بزنی. نقدای خوبی هم تو یوتیوب پیدا میشه در موردش. آفش که خیلی خووبه. نسخه ۱۰۰دلاری شده ۳۰دلار. همینجوری واسه دکور هم بخری ضرر نکردی :D

• Like
Reactions: Erehx

tboy2022

کاربر سایت
May 20, 2022
197
نام
محمد
یک تخفیف استثنایی برای عاشقای Darksiders لینک
همه توی لیست این تخفیف هست بجای 80 دلار 16 بدون پلاس داشتن و 12 دلار واسه پلاس دار ها
تا 18 ماه ژانویه سال جدید میلادی 2024 وقت خرید داره

Darksiders III به علاوه دوتا DLC
Darksiders Warmastered Edition
Darksiders II Deathinitive Edition
peakpx.jpg

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,497
نام
امین
دیی
مراحل اصلی رو بری همچین طولانی هم نیست.
دیسک کارکرده الان حدود 1 تومن هم پیدا میشه تو بازار.
بیین کدوم به نفعت هست دیجیتال یا دیسک.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,049
نام
سهند
Mass effect legendary edition 5.50$ 😎
شما خریدیش ؟ قیمتش خیلی وسوسه انگیزه ولی تو این یکی دو سال اخیر اینقدر بازی جدید و خوب اومده شاید مکانیزم‌های گیم پلی و خود گرافیک کمی تاریخ گذشته به نظر برسه برای الان . اما تو این سه گانه من فقط مس افکت ۳ رو بازی کردم .
باید بخریم تو کویری بازی دانلودش کنیم :D .

• Love
Reactions: noorihamid99

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
204
نام
?Who knows
شما خریدیش ؟ قیمتش خیلی وسوسه انگیزه ولی تو این یکی دو سال اخیر اینقدر بازی جدید و خوب اومده شاید مکانیزم‌های گیم پلی و خود گرافیک کمی تاریخ گذشته به نظر برسه برای الان . اما تو این سه گانه من فقط مس افکت ۳ رو بازی کردم .
باید بخریم تو کویری بازی دانلودش کنیم :D .
کالکشنو همین پارسال نشستم از اول دوباره بازی کردم و فقط نسخه اول یکم ممکنه قدیمی بنظر برسه وگرنه به صورت کلی هنوزم که هنوزه بازی رو دستش نیست و شاهکاره. نسخه دوم و سوم که همچنان گیم پلیشونم خفنه.
بعد چون تصمیمات از نسخه یک تا سه همه چی منتقل میشه و تاثیر داره حتما بشین از اول برو که نقش آفرینی ناب بایوور رو تجربه کنی :D

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
یک تخفیف استثنایی برای عاشقای Darksiders لینک
همه توی لیست این تخفیف هست بجای 80 دلار 16 بدون پلاس داشتن و 12 دلار واسه پلاس دار ها
تا 18 ماه ژانویه سال جدید میلادی 2024 وقت خرید داره

Darksiders III به علاوه دوتا DLC
Darksiders Warmastered Edition
Darksiders II Deathinitive Edition
View attachment 323380
من فک کردم هر 3 تا نسخه کلا با هم 12 دلار شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر