آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
آخه مشکل اینه همیشه اولین تخفیف روی 10 تا 15 درصد و همین حدود هست که عملا فایده ای نداره یعنی برای تخفیف درست حسابی باید 6 ماه دیگه صبر کنم

به این زودی ها منتظر نباش، به هر دلیلی که هست گوست تا حالا تخفیف خوبی نخورده {و البته نظر من اینه که بازی با همین قیمت حتمن فروش قابل قبول شون رو داره که بیشتر تخفیف نمی‌دن}، dlc های بزرگ و سیزن پس و اینجور چیزها هم معمولن دیر تخفیف می‌خورن
{طبق تجربه ی خودم در مواردی}
من قبل بلکفرایدی با همون 20$ آپگرید کردم به نسخه‌ی کارگردان

نسخه ی Directors Cut شامل همه ی DLC ها میشه؟
چون من دیروز گرفتم 🥲🥲

بله کامله، حالا چرا گریه می‌کنی، اتفاقن امثال شما (با این وضعیت قیمت دلار) که بازی رو امسال خریدید ، بُرد کردید.
فکر کن اونی که پارسال 10 دلار بیشتر برای نسخه ی دلوکس هزینه کرده، بعد باید 30$ دیگه برای آپگرید نسخه ی ps5 اش پیاده بشه،‌چقدر ضرر کرده !

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: reza_meybod

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
به این زودی ها منتظر نباش، به هر دلیلی که هست گوست تا حالا تخفیف خوبی نخورده {و البته نظر من اینه که بازی با همین قیمت حتمن فروش قابل قبول شون رو داره که بیشتر تخفیف نمی‌دن}، dlc های بزرگ و سیزن پس و اینجور چیزها هم معمولن دیر تخفیف می‌خورن
من قبل بلکفرایدی با همون 20$ آپگرید کردم به نسخه‌ی کارگردان

بله کامله، حالا چرا گریه می‌کنی، اتفاقن امثال شما (با این وضعیت قیمت دلار) که بازی رو امسال خریدید ، بُرد کردید.
فکر کن اونی که پارسال 10 دلار بیشتر برای نسخه ی دلوکس هزینه کرده، بعد باید 30$ دیگه برای آپگرید نسخه ی ps5 اش پیاده بشه،‌چقدر ضرر کرده !

این کار خود کلاه برداریه هست که ارزش یک بازی و شرکت رو واقعا پایین میاره و باعث میشه اعتماد به شرکت از بین بره نتیجه اش این که توی اخبار بود که فروش دیسک خیلی از فروش دیجیتالی بازی ها بیشتر شده که یکی از دلایل مهمش میشه همین باشه چون طرف به خرید دیجیتالی اعتماد نداره و میگه شاید به دلایل مختلف شرکت مجبورم کنه پول اضافه بدم پس دیسک میگیرم تا اگر این اتفاق افتاد دیسک بازی رو بفروشم و نسخه کامل اش رو خریداری کنم

• Like
Reactions: Dead2021

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
این کار خود کلاه برداریه هست که ارزش یک بازی و شرکت رو واقعا پایین میاره و باعث میشه اعتماد به شرکت از بین بره نتیجه اش این که توی اخبار بود که فروش دیسک خیلی از فروش دیجیتالی بازی ها بیشتر شده که یکی از دلایل مهمش میشه همین باشه چون طرف به خرید دیجیتالی اعتماد نداره و میگه شاید به دلایل مختلف شرکت مجبورم کنه پول اضافه بدم پس دیسک میگیرم تا اگر این اتفاق افتاد دیسک بازی رو بفروشم و نسخه کامل اش رو خریداری کنم

بله دقیقن، و عواقب این موضوع برای ما ایرانی ها ، بسیار بسیار بیشتره
و من نیز 10$ بیشتر برای نسخه‌ی دلوکس هزینه کردم، حتی این آپگرید رو برای دارندگان نسخه‌ی دلوکس رایگان نکردن
پ‌ن:توجه داشته باشید که محتویات نسخه ی دلوکس ، جز چند آیتم تزئینی چیز دیگه ای نداشت
پ‌ن۲: از همه جالب تر ،حتی تو بلک‌فرایدی هم کمی تخفیف برای این آپگرید قائل نشدن، گویا کسانی که سال اول انتشار بازی رو خریدن جرمی انجام دادن و حالا باید جریمه بشن !
من خودم بعد این مسأله به این نتیجه رسیدم که حتی بازی های بسیار موردعلاقه رو باید ترجیحن یکسال بعد انتشار خرید، که هر چی آپدیت و dlc میخوان اضافه کرده باشن و هم تو بلکفرایدی یا مناسبت های دیگه تخفیف هم بخوره

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,986
نام
نـــــــویـــــــــد
سلام
میخوام بازی ACE COMBAT بخرم نسبتا هم تخفیف خوبی خورده ولی زده VR headset enabled
الان باید VR داشته باشم ؟

اینم لینکشه : ACE COMBAT™ 7: SKIES UNKNOWN Deluxe Edition
ممنون میشم یکی راهنماییم کنه

همونطور که گفتم این قیمت برای نسخه کامل عملا دزدی محسوب میشه :D
حتما بخر اگه علاقه داری به این بازی چون خیلی خوبه مخصوصا وقتی به فایترای خفن مثل F-35 یا F-22 برسی یا عشق خودم A-10
در مورد VR هم چیز اجباری نیستش و فکر کنم یه سری مراحل هست که با VR هم میشه بازی کرد

• Like
Reactions: nima3333

nima3333

کاربر سایت
Aug 27, 2014
47
همونطور که گفتم این قیمت برای نسخه کامل عملا دزدی محسوب میشه :D
حتما بخر اگه علاقه داری به این بازی چون خیلی خوبه مخصوصا وقتی به فایترای خفن مثل F-35 یا F-22 برسی یا عشق خودم A-10
در مورد VR هم چیز اجباری نیستش و فکر کنم یه سری مراحل هست که با VR هم میشه بازی کرد
چرا دزدی محسوب میشه؟

mojab3

کاربر سایت
Nov 27, 2021
2
سلام دوستان
من قصد خرید بازی gta داشتم , و اشتباهی گیفت امارات خریدم
بعد مجبور شدم یه اکانت با ریجن امارات ساختم ولی متاسفانه در ریجن امارات بازی gta نداره
به نظر شما باید چکار کنم

mojab3

کاربر سایت
Nov 27, 2021
2
اگه گیفت رو استفاده کردی، بگرد یه بازی دیگه که اونجا داره رو بخر
اگه هنوز وارد نکردی، می‌تونی بفروشی به کسی که لازم داره تا پولت برگرده
جز این راهی نیست.

سلام . ممنون از پاسخ شما . ولی مشکل اینجاست که نمیتونم کسی رو که لازم داره رو پیدا کنم

yr1isone

کاربر سایت
Jun 9, 2021
231
فاینال فانتزی 7
نسخه ریمیکش به دو شکل عرضه میشه یکی با dlc یکیش بدون dlc تا اینجایی که فهمیدم بعدا نمیشه dlc رو جداگونه خرید حداقل من نمیتونم
نسخه بدون dlc فاینال 7 ریمیک 27 دلار اون یکی نسخه اش با dlc اش میشه 47 دلار من ترجیح دادم واسه یهdlc که بین 3تا 4 ساعت طول میکشه بخش داستانیشو کامل کنی 20 دلار اضافی ندم(البتهه که کیفیت dlc بازی زیاده)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر