آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,095
نام
نـــــــویـــــــــد
اقا بنظرتون ریترنال رو الان بخرم بیشتر تخفیف خورده یا بذارم تخفیفات کریسمس بخرم؟

سوال سختیه واقعا. سونی که تازگیا خیلی نامهربون شده تو آف زدن انحصاریاش :D
اگه واقعا علاقه داری بازیش کنی قطعا از خریدش پشیمون نمیشی اما اگه حس میکنی ارزش ۵۰تا نداره و میتونی صبر کنی بیاد پایینتر اون یه بحث دیگس. من خودم پیش خرید کردمش حالشو بردم بهترین بازی امسالم بود. میتونی رو تخفیفای کریسمس قمار کنی و الان نخریش :D

borderlands 3 15 دلار
aco combat 7 deluxe education 9 دلار

خیلی این دو تا ارزشمند هستن با این قیمت.

دقیقا هر ۲تای اینا قیمتشون عالی شده با توجه به محتوایی که ارائه میدن مخصوصا AC7 که عملا دزدیه

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
سوال سختیه واقعا. سونی که تازگیا خیلی نامهربون شده تو آف زدن انحصاریاش :D
اگه واقعا علاقه داری بازیش کنی قطعا از خریدش پشیمون نمیشی اما اگه حس میکنی ارزش ۵۰تا نداره و میتونی صبر کنی بیاد پایینتر اون یه بحث دیگس. من خودم پیش خرید کردمش حالشو بردم بهترین بازی امسالم بود. میتونی رو تخفیفای کریسمس قمار کنی و الان نخریش :D

دقیقا هر ۲تای اینا قیمتشون عالی شده با توجه به محتوایی که ارائه میدن مخصوصا AC7 که عملا دزدیه
این دوتا بازی تخفیف خفنی خوردن. حتما ace combat رو خریداری میکنم
دوستان شما میتونید این سایت رو هم چک کنید
PlayStation games deals in official store and retailers • PSprices USA

دوستان در تخفیف ها بازی هایی که تو ps now هستن رو هم حتما لحاظ قرار بدید چون معمولا اون ها بیشتر تخفیف میخورن، درحالی که شما با اشتراک میتونید با قیمت کمتر این بازی ها رو تجربه کنید/
من نزدیک 6 ماه اشتراک ps now داشتم و هارد اکسترنال 2 ترابایت رو پر کرده بودم الان اشتراک تموم شده میخواستم بلک فرایدی تمدید کنم که دیدم یکساله تحفیف نخورده و من موندم با 2 ترا بازی قفل شده 😂 😂 😂
ولی امیدوارم که واسه کریسمس یک ساله اش تخفیف بخوره

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: Efikiller

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
کاملا در حد ori هست
آخ آخ Ori. یکی از معدود exclusiveهای X-Boxـه که واقعا دوسش دارم.
اقا بنظرتون ریترنال رو الان بخرم بیشتر تخفیف خورده یا بذارم تخفیفات کریسمس بخرم؟
امیر جان، یا Returnal رو بخر... یا به نظرم حتما بخرش :-" امیدوارم متوجه شده باشی منظورمو /:)

من هنوز راستش هیچی نخریدم. میدونم که امید واهیه ولی شاید خود روز 26ـم یه تخفیف دیگه ای بخورن بازیا یا شاید بازی های بیشتری تخفیف بخورن. خیلی بعیده. میدونید بخش دردناک قضیه کجاست...
دردناک اینه که چرا ماها باید برای خرید بازی ها توی تخفیف اینقدر اذیت بشیم، یعنی اینقدر دنبال "فقط" تخفیف باشیم تا بازی هایی که دوست داریم رو نتونیم بخریم و دیرتر بازی کنیم. نمیگم دوستان اونور آب این دغدغه رو ندارنا. اونا هم دارن این دغدغه رو ولی جنسش فرق میکنه، دست کم این دغدغه شون از روی بی ارزش بودن پولشون نیست. ولی برای خیلی از ماها واقعا سخته یه گیفت 100 دلاری خریدن. وقتی برای کسی که یه درآمد توی بازه 5 تا 7 تومن داره، توی range سنی خودمون میگم که یا part time job داریم یا هنوز نشده که پله های ترقی رو بپیماییم :D و شغل پردرآمد نداریم، واقعا سخته که حدود 40 - 50 درصد درآمدت رو بدی Gift Card با وجود اینکه کلی هزینه دیگه هم وجود داره. اما اونور آب، مثلا کانادا، چون تا اندازه ای از درآمد و قیمت هاش سردرمیارم کانادا رو مثال زدم، طرف پایین ترین دست مزدی که میگیره دیگه زیر 4هزار و 500 تا نیست. یا اگه part time job داشته باشه، دیگه پایین تر از 2هزار و 700-800 تا نمیگیره... و 100 دلار واقعا گُمه، قشنگ گُمه توی این مبلغ...
پوففففف، میدونم این حرفا خیلی تکراریه ولی تنها کامیونیتی ای که میتونه درک کنه که برای منِ GAMER خرید بازی دغدغه ست، همینجاست...

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
ریترنال عالیه
مخصوصا با پچ ورژن ۲
ولی با توجه به قیمت ۵۰ دلاری اگر قصد خرید داری، بنظر من فیزیکی بخرش
قیمتش الان حدود ۱۳۰۰ تا ۱۴۰۰ هست که از گیفت ۵۰ دلاری ارزون تر در میاد
فیزیکی هم هست و آرشیو میشه تو کلکسیون

• Like
Reactions: Batsy

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,717
نام
Mehrdad
آره منم از سایتش نتونستم چیزی پیدا کنم . حالا امروز فردا خود دستگاه رو در میارم با اون میرم ببینم چیز تخفیف خورده یا نه .

نخورده. ریجن us مدت هاست بخش deals رو بسته (استور PS3)
فقط میشه با قیمت اصلی بازی هارو با خود كنسول خرید كه خب هم بخش زیادی از بازی ها disc only هستند و همونطور كه دوستمون گفت بعضی از بازی های موجود هم به مرور دارند حذف میشند آخری كه متوجه شدم dante's inferno بود.
خیلی غم انگیزه.

• Like
Reactions: Little John

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
845
نام
سید محمد حسین
این Outriders شده ۲۰تا واقعا دوس دارم بگیرمش اما اصلا حوصله

آره ریسینگ خیلی خوب و شدیدا سرگرم کننده‌ای هستش. محتوای خیلی زیادی داره. مپ بازی هم که آمریکای شمالی هستش و میتونی از تمام ایالت‌هاش دیدن کنی :D انواع ماشین‌ها، انواع موتورها، هواپیما، قایق موتوری، هاورکرفت، مانستر کار، وسایل نقلیه‌ی این بازی هستن و میشه گفت تقریبا بازی با همشون خوب دراومده و لذتبخشه. در کل ۱۰$ قیمت خیلی خوبی هستش براش و از معدود بازیای یوبیه که ارزش وقت گذاشتن داره
من 10 دلار ته والتم دارم به نظرم crew 2 گزینه خرید خوبیه (هرچند حس میکنم یه روزی برای پلاس فیری میشه)
فقط انلاینش فیلتر نیست که؟
این یوبی سافت بی پدر کلا با ایران لجه سرور اکثر بازیهاش فیلتره دو گزینه اخرشم که خودم تست کردم هم فارکرای 6 هم رایدر ریپابلیک مشکل داشت

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
ریترنال عالیه
مخصوصا با پچ ورژن ۲
ولی با توجه به قیمت ۵۰ دلاری اگر قصد خرید داری، بنظر من فیزیکی بخرش
قیمتش الان حدود ۱۳۰۰ تا ۱۴۰۰ هست که از گیفت ۵۰ دلاری ارزون تر در میاد
فیزیکی هم هست و آرشیو میشه تو کلکسیون
دیر گفتی متاسفانه دیروز خریدمش :D
ولی کلا من جدیدا با بازی های دیجیتالی راحت ترم ، شاید گشادی حساب بشه ولی همینکه نباید هی دیسک رو بذارم و بیارم بیرون از دستگاه خیلی خوبه :D

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
من 10 دلار ته والتم دارم به نظرم crew 2 گزینه خرید خوبیه (هرچند حس میکنم یه روزی برای پلاس فیری میشه)
فقط انلاینش فیلتر نیست که؟
این یوبی سافت بی پدر کلا با ایران لجه سرور اکثر بازیهاش فیلتره دو گزینه اخرشم که خودم تست کردم هم فارکرای 6 هم رایدر ریپابلیک مشکل داشت
من بازی کرو ۲ رو خریدم ۱۰ دلار ولی به سرورا با adsl شاتل وصل نمیشه فقط با همراه اول وصل میشه ولی فیلتر نیست بازی خیلی آپدیت زیاد داده تو این چند سال همین هفته گذشته ۲۸ گیگ آپدیت داده برای سیزن بعدی و ایونت هاش برای زمان بیکاری بنظرم سرگرم کنندست خوش میگذره چرخیدن تو مپ آمریکاش

• Like
Reactions: ashe

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,359
نام
مهدی
دوستان بین اینا کدومشون رو بگیرم,اصلا ارزش خرید با این قیمت 50 دلاری رو دارن؟
ghost of tsushima director's cut(روی 4 بازی نکردم)
Returnal
ratchet and clank rift apart
حقیقتش نظرم روی نیو 2 بود که دوستان لطف کردن و گفتن ارزش خرید داره ولی این مدت از بس که سولزبورن زدم (سکیرو و دارک سولز 3 بخاطر 60 فریم شدنشون و دیمنز سولز ریمیک) موندم نیو 2 رو بگیرم و از ی طرف دیگه الدن رینگ رو هم میخوام بگیرم وقتی اومد

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
دوستان بین اینا کدومشون رو بگیرم,اصلا ارزش خرید با این قیمت 50 دلاری رو دارن؟
ghost of tsushima director's cut(روی 4 بازی نکردم)
Returnal
ratchet and clank rift apart
حقیقتش نظرم روی نیو 2 بود که دوستان لطف کردن و گفتن ارزش خرید داره ولی این مدت از بس که سولزبورن زدم (سکیرو و دارک سولز 3 بخاطر 60 فریم شدنشون و دیمنز سولز ریمیک) موندم نیو 2 رو بگیرم و از ی طرف دیگه الدن رینگ رو هم میخوام بگیرم وقتی اومد
من رچت رو بازی نکردم ولی قطعاً ارزش تکرار ریترنال از ghost بیشتره ولی خودم دیسکش رو خریدم 950 تومن و میشه دیسکش رو گرفت.

• Like
Reactions: db07 and Batsy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر