آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Amin190

کاربر سایت
Jun 3, 2018
13
نام
Mamad Amin
دوستان ، یکی از رفیقام گفته بود قبلا یه پلاس ۳ روزه رایگان برا اکانت خودش فعال کرده بود ، میخوام بدونم کسی میدونه چجوری پلاس ۳ روزه رایگان بگیرم ؟ (البته خودم پلاس هکی دارم ولی یه چیزی رایگان شده میخوام بخرمش پلاس میخواد ، ریسکش بالاس با اکانت طرف برم بازیه رو بخرم :D)

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
دوستان الان این دیول می کرای اچ دی ۲ تاس یکی که ۴ تاس ۱۲ دلار اونیکی که ۳ تاس ۱۵ دلار فرقی داره یا من اشتباه میکنم؟
چرا ۴ تاییه ارزونتره؟

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
دوستان الان این دیول می کرای اچ دی ۲ تاس یکی که ۴ تاس ۱۲ دلار اونیکی که ۳ تاس ۱۵ دلار فرقی داره یا من اشتباه میکنم؟
چرا ۴ تاییه ارزونتره؟
بخاطر اینه که 75٪ تخفیف خورده ، قیمت اصلیش رو ببینی بالاتر از 3 نسخست ، باندلو بیشتر تخفیف زدن که 4SE هم داره ، اون سه نسخه یه آلتیمیت دویل هانتر گذاشتن ، همون 4 تایی رو بخر کانتنت هم همراشه .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام plants vs zombies garden warfare 2 تخفیف خورده ارزش خرید داره بازی خوبی یا نه
سلام
یه شوتر تروتمیز و درکل بازی فان و دنیای رنگارنگی داره
الانو نمیدونم ولی اون‌زمان کلی پلیر داشت
قبلا هم چندین بار تخفیف تپل خورده بود

• Like
Reactions: hamed619

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud
سلام
کسی اشتراک EA Access گرفته؟ چند تا سوال داشتم.
بازیهای EA Access تروفی هم دارن؟
A Way Out رو اضافه کردن به این سرویس؟ الان قابل دانلود هست؟

*مثل اینکه تاپیک ea access ps4 زده نشده، اینجا سوال پرسیدم. ببخشید

• Like
Reactions: sadeghbb

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
دوستان من آخرش متوجه نشدم کد تخفیف داستانش چیه! سالی یک بار برای هر اکانت؟ چون من چند بار در اکانت آمریکا استفاده کردم. تو سایت های فروش نوشتن (استفاده در هر اکانت فقط یکبار) منظورشون چی هست؟ ممنون

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
دوستان من آخرش متوجه نشدم کد تخفیف داستانش چیه! سالی یک بار برای هر اکانت؟ چون من چند بار در اکانت آمریکا استفاده کردم. تو سایت های فروش نوشتن (استفاده در هر اکانت فقط یکبار) منظورشون چی هست؟ ممنون
یه سری کد تخفیف هست که خود سونی واسه شما ایمیل میکنه یا با دیدن یه سری ویدیو های تبلیغاتی بهتون میده این نوع کد ها محدودیتی نداره یا گاهی اوقات محدودیت سه ماهه داره
یه سری کد دیگه هم هست که این فروشگاه ها میفروشن و البته الان فکر میکنم دیگه همشون تموم کردن چون تاریخ انتشارش گذشته و اینا رو از روی کارت هایی که تو یه سری بازی های فیزیکی هست برمیدارن و میفروشن که این کد ها فقط یه بار رو هر اکانت قابل استفاده اس

• Like
Reactions: mehran2190

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر