آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
این چیزایی که میگید اشتباست. من همین الان با کد تخفیف 20 درصد دو تا بازی خریدم و کار کرد:
4or_capture.png
من بنظرم چیزی که فهمیدم اینه که کسی که طی این دو یا سه هفته اخیر با کد ها خریدی انجام داده باشه نمیتونه مجدد خریدی با کد جدیدی انجام بده
من خودم با خیلی کد ها امتحان کردم و نتونستم بالاخره تخفیف بگیرم

شاید سونی این رویه رو از امسال داره پیاده میکنه که کسانی که چند اکانت دارن نتونن چند کد بگیرن و همه رو در یک اکانت خرج کنن

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
من بنظرم چیزی که فهمیدم اینه که کسی که طی این دو یا سه هفته اخیر با کد ها خریدی انجام داده باشه نمیتونه مجدد خریدی با کد جدیدی انجام بده
من خودم با خیلی کد ها امتحان کردم و نتونستم بالاخره تخفیف بگیرم

شاید سونی این رویه رو از امسال داره پیاده میکنه که کسانی که چند اکانت دارن نتونن چند کد بگیرن و همه رو در یک اکانت خرج کنن
فکر کنم از جمله This code has already redeemed منظورش این باشه که رو اکانت شما 20 درصد تخفیف دیگه استفاده شده و نمیتونی دیگه استفاده کنی نه اینکه کد رو یکی دیگه زده.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
فکر کنم از جمله This code has already redeemed منظورش این باشه که رو اکانت شما 20 درصد تخفیف دیگه استفاده شده و نمیتونی دیگه استفاده کنی نه اینکه کد رو یکی دیگه زده.
آره منم موافقم
یعنی شما سهم خودتون رو از تخفیفات استفاده کردید یک همچین معنایی میده

من خودم چندین اکانت دارم ولی فقط به یکیشون کد ارسال شده
فکر کنم باید ساعت های بازیت زیاد باشه تا کد بگیری
این موضوع هم روشن شه خیلی خوبه
برای خود من تخفیف نمیاد هیچ وقت با اینکه خرید توی استور داشتم
هنوزم دلیلش رو نمیدونم !!! کسی میدونه راهنمایی کنه
ممنون

Last edited by a moderator:

nzone

کاربر سایت
Jun 5, 2011
204
نام
Ali
من خودم چندین اکانت دارم ولی فقط به یکیشون کد ارسال شده
فکر کنم باید ساعت های بازیت زیاد باشه تا کد بگیری
فکر نکنم همچین چیزی باشه!!! چون من تازه PS4 گرفتم و برام کد رو ارسال کردن
اما خب از ۳ سال پیش اکانت داشتم و در مجموع ۶ ساعتی باهاش روی PS4 دوستم بازی کرده بودم...

mehran2190

کاربر سایت
May 22, 2011
266
کد ها چند روزه ظرفیتش تمومش شده.
توی ایمیل نوشته بود که تعداد محدود هست و تا زمانی که تعداد تموم نشه قابل استفاده هستن.

اینطور میشه مثال زد که 10000 هزار کد برای کاربر ها فرستادن که فقط 2000 تاش قابل استفاده بود.
اگر خلاف حرف من کسی طی این یکی 2 روز اخیر تونسته کد رو استفاده کنه اطلاع بده!

من کد خودم رو هنوز استفاده نکردم. الان امتحان کردم کار میکنه.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,455
نام
امین
دوستان من امروز فیفا ۱۸ رو با ۵۰٪ تخفیف خریداری کردم، بعد از خرید متوجه شدم که از کد ۲۰٪ تخفیف هم میتونستم استفاده کنم، ولی متاسفانه حواسم نبود،راهی هست که بشه کد تخفیف رو الان ، یعنی بعد از خرید بازی وارد کرد و پول به حسابم برگشت داده بشه؟
یا پیشنهاد دیگه ای که بشه این کد ۲۰ درصدیو روو فیفا ۱۸ اعمال کرد
ممنون

نه عزیز :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر