آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
دوستان تموم شد ، برای این کاربر ارسال شد
sina_unl
متاسفانه کدی که دوستمون لطف کردن و فرستادن واسم جواب نداد، اگه کس دیگه‌ای می‌تونست برام بفرسته ممنون میشم.
سؤال : من هفتۀ پیش با کدی که برای خودم ارسال کرده بود یه تعداد خرید انجام دادم، تو توضیح کدها ننوشته که اینا یه سری کد هستن و فقط یه بار میشه از یکی از کل سری استفاده کرد؟

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
فکر کنم همچین چیزی
تو توضیح کدها ننوشته که اینا یه سری کد هستن و فقط یه بار میشه از یکی از کل سری استفاده کرد؟
برقرار باشه چون کدی که دوست بالایی دادن هم برام جواب نداد.
کسی نبوده که تو چند روز اخیر دو بار از این کدها استفاده کرده باشه؟
این پوله اگه به موقع رسیده بود همون هفته این سه تا بازی دیگه رو هم خریده بودم ای بابا ای بابا:D

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,751
نام
حامد
کد ها چند روزه ظرفیتش تمومش شده.
توی ایمیل نوشته بود که تعداد محدود هست و تا زمانی که تعداد تموم نشه قابل استفاده هستن.

receive a discount on your purchase while supplies last.

اینطور میشه مثال زد که 10000 هزار کد برای کاربر ها فرستادن که فقط 2000 تاش قابل استفاده بود.
اگر خلاف حرف من کسی طی این یکی 2 روز اخیر تونسته کد رو استفاده کنه اطلاع بده!

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام به همه
این کد رو کسی خواست میتونه استفاده گنه
فقط اگر کسی استفاده کرد بگه تا این پست رو ویرایش کنم وقت دوستان گرفته نشه
GLM27NQGFD

B.H.Z

کاربر سایت
Feb 11, 2018
6
دوستان من امروز فیفا ۱۸ رو با ۵۰٪ تخفیف خریداری کردم، بعد از خرید متوجه شدم که از کد ۲۰٪ تخفیف هم میتونستم استفاده کنم، ولی متاسفانه حواسم نبود،راهی هست که بشه کد تخفیف رو الان ، یعنی بعد از خرید بازی وارد کرد و پول به حسابم برگشت داده بشه؟
یا پیشنهاد دیگه ای که بشه این کد ۲۰ درصدیو روو فیفا ۱۸ اعمال کرد
ممنون

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
دوستان من امروز فیفا ۱۸ رو با ۵۰٪ تخفیف خریداری کردم، بعد از خرید متوجه شدم که از کد ۲۰٪ تخفیف هم میتونستم استفاده کنم، ولی متاسفانه حواسم نبود،راهی هست که بشه کد تخفیف رو الان ، یعنی بعد از خرید بازی وارد کرد و پول به حسابم برگشت داده بشه؟
یا پیشنهاد دیگه ای که بشه این کد ۲۰ درصدیو روو فیفا ۱۸ اعمال کرد
ممنون
دیگه دیره...دیگه دیرهه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
دوستان من نتونستم از کد برای خرید این هفته استفاده کنم ولی جا داره از همه اون عزیزانی که کد شون رو در اختیاربقیه قرار دادن تشکر کنم

امیدوارم این یک فرهنگ بشه که وقتی یک همچین چیزی برامون استفاده نداره و منقضی میشه در اختیار بقیه قرار بدیم و از انور شاید یک روزی خود شما توی یک هفته با فاصله چند روزه خواستید دو بازی خرید کنید و اونوقت میتونید از کد هایی که همینجا قرار دادن استفاده کنید

واقعا انجام همچین حرکاتی که من توی سال های گذشته ندیده بودم خیلی جای خوشحالی داره و امیدوارم تداوم داشته باشه

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
دوستان من نتونستم از کد برای خرید این هفته استفاده کنم ولی جا داره از همه اون عزیزانی که کد شون رو در اختیاربقیه قرار دادن تشکر کنم

امیدوارم این یک فرهنگ بشه که وقتی یک همچین چیزی برامون استفاده نداره و منقضی میشه در اختیار بقیه قرار بدیم و از انور شاید یک روزی خود شما توی یک هفته با فاصله چند روزه خواستید دو بازی خرید کنید و اونوقت میتونید از کد هایی که همینجا قرار دادن استفاده کنید

واقعا انجام همچین حرکاتی که من توی سال های گذشته ندیده بودم خیلی جای خوشحالی داره و امیدوارم تداوم داشته باشه
بعضیا هستن این کد رو با ۱۵ و حتی ۲۰ هزارتومن تو کانال ها به فروش میذارن

HEAEQRFAC4

Last edited by a moderator:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,896
بعضیا هستن این کد رو با ۱۵ و حتی ۲۰ هزارتومن تو کانال ها به فروش میذارن
بله اتفاقا همین کار دست این جماعت دزد و کلاه بردار رو از سر جامعه ی گیرم ها کم میکنه

چون این افراد خیلی راحت 10 تا ایمیل درست میکنن و هر دفعه 10 تا کد دریافت میکنن و مثلا 5 تاش رو میفروشن و از اونطرف وقتی کسی نیاز داره و اطلاع هم نداره مجبور میشه برای جنس مجانی پول پرداخت کنه
داستان دقیقا مثل پلاس های 14 روزه هست که با یک اکانت جدید میتونید داشته باشید ولی بعضی جا ها همین رو می فروشن !!!

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
کد ها چند روزه ظرفیتش تمومش شده.
توی ایمیل نوشته بود که تعداد محدود هست و تا زمانی که تعداد تموم نشه قابل استفاده هستن.

اینطور میشه مثال زد که 10000 هزار کد برای کاربر ها فرستادن که فقط 2000 تاش قابل استفاده بود.
اگر خلاف حرف من کسی طی این یکی 2 روز اخیر تونسته کد رو استفاده کنه اطلاع بده!

عزیزان کدها دیگه قابل استفاده نیستن

این چیزایی که میگید اشتباست. من همین الان با کد تخفیف 20 درصد دو تا بازی خریدم و کار کرد:
God of War در حال حاضز 15 دلاره قیمتش و Demon's Souls هم 10 دلار. تخفیف خوردن با کد اینقدر شدن:
4or_capture.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر