آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
خیلی از دوستان ممکنه از تخفیف های هفته اول و دوم ناراضی باشن ( که واقعا به جا هست) ولی برای من که 2 سال اخیر طرف کنسول نرفته بودم خیلی خوب شد. با نزدیک 55 دلار + کد تخفیف 7 تا بازی قدیمی به علاوه Hellblade رو گرفتم.

shockwave

کاربر سایت
Apr 15, 2010
170
نام
reza
بین final fantasy XII و final fantasy x/x-2 کدومشو بهتره بخرم ؟ من تا حالا فاینال فانتزی نرفتم
سلام مشخص هست final fantasy XII یکی از بهترین سری هستfinal fantasy x/x-2 اگر سری final fantasy x خوب بود ولی /x-2نه جذاب نیست به نظر من

• Like
Reactions: xbla69 and vaan 2

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان من اکانتمو 30 دلار شارژ کردم ، و بازی GTA V رو به قیمت 29.99 دلار دارم میخرم ، اون 2 دلار اضافی برای چیه ؟؟؟؟
میشه حلش کرد؟

View attachment 82751
احتمالا مالیات.
ایالتتون رو تغییر بدید به جایی که مالیات نمیخوره درست میشه

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
متاسفانه آدرس میخواد
درج آدرس فیک (که توی نت فت و فراوونه) در آینده مشکلی برای اکانت ایجاد نمیکنه؟
هیچ مشکلی نداره . بنده الان چند ساله با ادرس فیک اکانت ساختم و کلی بازی خریدم تا حالا هم مشکلی نداشتم.

دوستان این بازی final fantazy vii شده 8 دلار برای بنده که از بازی xv خوشم اومده این نسخه رو هم پیشنهاد میکنید؟

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,431
نام
علی
هیچ مشکلی نداره . بنده الان چند ساله با ادرس فیک اکانت ساختم و کلی بازی خریدم تا حالا هم مشکلی نداشتم.

دوستان این بازی final fantazy vii شده 8 دلار برای بنده که از بازی xv خوشم اومده این نسخه رو هم پیشنهاد میکنید؟
خیر! مبارزات نوبتی هست و گرافیکم که خبر داری دیگه! از گرافیکم رد شی فکر نکنم بتونی با سبک مبارزاتش کنار بیای چون از 15 خوشت اومده!

• Like
Reactions: rosgod

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر