آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
ریمستر Mafia II الان روی PSN مالزی الان رایگانه...
زودتر یه اکانت مالزی درست کنید بازیو بگیرید :D

Mafia II: Definitive Edition
چرا اونور پیام نمیدی خبر کنی/:)
دیدم امیر تاپیکو آپ کرده اومدم سر زدم ، که اطلاعتو دیدم ، علی از دستم در میرفت نمیبخشیدمت، جدی![-(:D

• Like
Reactions: FUTURE and .Amirone

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
دوستان این بازی تخفیف خورده 3 شده هم پلات راحتی داره هم کارگردان ایرانی مکس پین ساخته، در مورد مسائل سال 57 هست توی سبک تل تیل، این روزها کاملا خوراکمنه
View attachment 143278
اضافه کنم‌ زیر نویس فارسی هم داره من نسخه سوییچ داشتم‌ زیر نویس فارسی داشت احتمالا برا ps4هم داره

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من با سه دلار بازی های رو مثل گوتی ویچر 3 یا تکن 7 یا متال گیر 5 تو استیم خریدم، حیف نیست این همه پول بدی این بازی -__-
اینجا تاپیک استیم نیست، خوش آمدید

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
من با سه دلار بازی های رو مثل گوتی ویچر 3 یا تکن 7 یا متال گیر 5 تو استیم خریدم، حیف نیست این همه پول بدی این بازی -__-
داداش شما چقدر خفنی ... ولی شما هم از دنیا عقبی یک سری بازی رو هک میکنن مجانی بازی میکنن 3 دلارم نمیدن ... پس لطفا اسپم و ترول نفرستید

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بازیش باحاله ها، اگه دارید بگیرید بازی کنید من چون 90% فرندهام خارجیه اول تو پروف اینا فهمیدم ایرانیه بعد که پرسیدم همه گفتن Great game، یه زیرنویس فارسی هم داره ولی ی ها رو درست نمینویسه ولی توی خود بازی بعضی جاها انگلیسی میگه معادل فارسی ش هم میگه، سخنرانی ها که فارسی هست کلا، خلاصه اگه میتونید تهیه اش کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر