آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
Announcing the Play At Home Initiative

دو بازی Journey و Uncharted The Nathan Drake Collection روی پلی استیشن از فردا رایگان میشه. نیازی به داشتن پلاس نداره و برای همیشه روی اکانتتون میمونه.

- Journey™
- UNCHARTED: The Nathan Drake Collection

"April 15 at 8pm PDT through May 5, 2020 at 8pm PDT Once you redeem the games, they are yours to keep."

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,794
نام
حامد

دو بازی Journey و Uncharted The Nathan Drake Collection روی پلی استیشن از فردا رایگان میشه. نیازی به داشتن پلاس نداره و برای همیشه روی اکانتتون میمونه.

- Journey™

"April 15 at 8pm PDT through May 5, 2020 at 8pm PDT Once you redeem the games, they are yours to keep."
کالکشن انچارتد رو که همین چند ماه پیش برای پلاس دادن. جرنی رو هم اگه اشتباه نکنم دو سه سال پیش برای پلاس دادنش که من نگرفتم.
In Germany and China, users will have access to Knack 2 and Journey for free for a limited time
نک دو رو بازی نکرده بودم. یه اکانت المان هم میشه ساخت و بازی رو به لایبرربی اضافه کرد

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir

- Journey™

خداروشکر داشتم از بی‌بازی‌ای میمردم:xهمه مغازه‌ها بستس منم باید حتما فیزیکی بگیرم ولی اینو میگیرم

• Like
Reactions: all4u

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
706

- Journey™

از خود استور باید دانلود کنیم؟کار خاصی باید کنیم؟

paradaimix

کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
از خود استور باید دانلود کنیم؟کار خاصی باید کنیم؟
هنوز رایگان نشده، به ساعت ما میشه ۷:۳۰ صبح 16 آوریل. لینک استور بازی ها رو فرستادم. موقعی که رایگان بشه احتمالا میاد صفحه اول استور.

darkzside

کاربر سایت
Jan 5, 2010
188
نام
بهرام
دوستان به نظرتون نسخه باندل متال گیر۵ (فانتوم پین+گرند زیرو) با قیمت ۷ دلار ارزش خرید داره الان(من به خاطر اینکه میگفتن بازی ناقصه و... هرگز سراغش نرفتم) نسخه ی سوم آخرین نسخه ای بود که بازی کردم و واقعا به نظرم شاهکار بود در زمان خودش.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
دوستان به نظرتون نسخه باندل متال گیر۵ (فانتوم پین+گرند زیرو) با قیمت ۷ دلار ارزش خرید داره الان(من به خاطر اینکه میگفتن بازی ناقصه و... هرگز سراغش نرفتم) نسخه ی سوم آخرین نسخه ای بود که بازی کردم و واقعا به نظرم شاهکار بود در زمان خودش.
ارزش که داره بازی با این کیفیت مفته.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
برای من پلاسشم ارزش نداشت... واقعا حیف حدود 50 گیگ حجم نت و 20 و خورده ای ساعت که قبل اینکه نیمه کاره ولش کنم حروم کردم

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
بازی gravel ارزش داره؟ شده 7دلار
اتفاقا من هفته پیش خریدمش الانم دارم لابه لای فاینال ۷ بازیش میکنم .به من که حال داره میده.فقط مشکلش اینه که انلاینش مرده هیچکس توش نیست

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

paradaimix

کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
Hitman: The Complete First Season

Free
* نیازی به داشتن پلاس نداره، بعضی از ریجن ها ممکنه هنوز رایگان نباشه.
HITMAN™ - The Complete First Season

این فقط دو مرحله اول بازی هست، نسخه کاملش ۶۰ دلاره که تخفیف خورده شده ۹ دلار.

HITMAN™ - Game of the Year Edition
نسخه کامل بازیه که قبلا برای اعضای پلاس رایگان شده بود و شامل هر 5 اپیزود اصلی بازی (Full Experience)، نسخه Goty جداست.
ممکنه هنوز تو بعضی از ریجن ها رایگان نباشه. توی خود استور سرچ کنید.

لینک ریجن های دیگه:
HITMAN™ — полный первый сезон
HITMAN™ - Die komplette erste Season

--------------------------------------------

ویرایش: ioi بعد از چند بار پاک کردن توییتشون، اعلام کردن که فقط تریال پلیه تا 3 ام می.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر