آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,072
نام
شایان
دوستان یه سؤال ... طبق تجربه ی کلی از دو بازی Spiderman و Red dead 2 کدوم رو بیشتر پیشنهاد میدین تو این تخقیقات؟
شما یه راه هم داری
اینکه اکانت 7 روزه ps now بگیری ( یا 14 روزه پلاس ) که spider man رو از ps now دانلود کنی و بازی کنی بدون اینکه پولی خرج کرده باشی
red dead 2 توی ps now قابلیت دانلود نداره و فقط باید stream بشه که اینترنت خیلی قوی ای میخواد stream ولی spider man قابلیت دانلود داره

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
شما یه راه هم داری
اینکه اکانت 7 روزه ps now بگیری ( یا 14 روزه پلاس ) که spider man رو از ps now دانلود کنی و بازی کنی بدون اینکه پولی خرج کرده باشی
red dead 2 توی ps now قابلیت دانلود نداره و فقط باید stream بشه که اینترنت خیلی قوی ای میخواد stream ولی spider man قابلیت دانلود داره
ممنونم داداش از پیشنهادت . فقط یه سؤال ... تو این ۷ PS Now روز میشه اسپایدر من رو تموم کرد؟؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ممنونم داداش از پیشنهادت . فقط یه سؤال ... تو این ۷ PS Now روز میشه اسپایدر من رو تموم کرد؟؟
7 روز تموم شد یه هفت روز دیگه میگیری همینجور بینهایت میتونی بگیری

• Like
Reactions: Xenon360

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,072
نام
شایان
دقیقا دوستمون درست گفت 7 روز تموم شد باز یه 7 روز دیگه میزنی تا تموم کنی بازی رو
خود من همین الان دارم کنترل رو همینطوری بازی میکنم رایگان

• Like
Reactions: Xenon360

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,072
نام
شایان
چطوری بدون کردیت کارد اکانت 7 روزه ps now میسازید ؟
بدون کردیت کارد نمیشه ساخت عزیز قبلا با اکانت پی پال میشد ساخت که الان دیگه نمیشه
اگر اکانت خواستید میتونید به من بگید براتون میفرستم

• Like
Reactions: ezio252

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
چطوری بدون کردیت کارد اکانت 7 روزه ps now میسازید ؟

بدون کردیت کارت نمیشه ! یک عده هم دارن از کردیت کارت به اصطلاح فیک با بین راندوم استفاده میکنن که ایشالا به زودی کنسولشون تو این گرونی میره به فاک
ارزششو نداره ! بعد نگید نگفتی

Sent from my iPhone using Tapatalk

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,072
نام
شایان
بدون کردیت کارت نمیشه ! یک عده هم دارن از کردیت کارت به اصطلاح فیک با بین راندوم استفاده میکنن که ایشالا به زودی کنسولشون تو این گرونی میره به فاک
ارزششو نداره ! بعد نگید نگفتی

Sent from my iPhone using Tapatalk
:)) شما مثل اینکه مشکلی داری با کسایی که از این روش ها استفاده میکنن ( با لحن شوخی ) ولی جدی اون کلمه ایشالا ای که به کار بردی رو نمیتونم درک کنم اصلا
1 سال تموم همه از روش پی پال استفاده کردن نه کنسول بن شد نه اکانت فقط سونی دیگه اجازه نداد با روش پی پال پلاس و ps now فعال کنن همین
الان هم روش کردیت کارت فیک هست که خوب بی نهایت تعداد اکانت میشه باهاش ساخت که بازم سونی فقط این روش رو پچ میکنه نه اینکه بن بکنه
تازه یه روش هم هست که کردیت کارت 1 دلاری میخری یعنی قانونی تر از خود قانون 3 تا اکانت میتونی باهاش بسازی که روی هر کدوم 7 روز ps now و 14 روز ps plus داشته باشی
هر وقت هم تایمشون تموم شد کردیت کارت واقعیت رو از روشون remove میکنی و دوباره 3 تا دیگه میسازی ;)

پ.ن : الان ویزا کارت مجازی 1 دلاری 60 هزار تومنه

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
:)) شما مثل اینکه مشکلی داری با کسایی که از این روش ها استفاده میکنن ( با لحن شوخی ) ولی جدی اون کلمه ایشالا ای که به کار بردی رو نمیتونم درک کنم اصلا
1 سال تموم همه از روش پی پال استفاده کردن نه کنسول بن شد نه اکانت فقط سونی دیگه اجازه نداد با روش پی پال پلاس و ps now فعال کنن همین
الان هم روش کردیت کارت فیک هست که خوب بی نهایت تعداد اکانت میشه باهاش ساخت که بازم سونی فقط این روش رو پچ میکنه نه اینکه بن بکنه
تازه یه روش هم هست که کردیت کارت 1 دلاری میخری یعنی قانونی تر از خود قانون 3 تا اکانت میتونی باهاش بسازی که روی هر کدوم 7 روز ps now و 14 روز ps plus داشته باشی
هر وقت هم تایمشون تموم شد کردیت کارت واقعیت رو از روشون remove میکنی و دوباره 3 تا دیگه میسازی ;)

پ.ن : الان ویزا کارت مجازی 1 دلاری 60 هزار تومنه
نه دوست عزیز برام مهم نیست
مگه میره تو جیب من؟ استفاده کنن
کردیت کارت فیک ربطی به سونی نداره که درستش کنه! تو خیلی سرویسا میشه استفاده کرد!
کسیم جلو کسیو نگرفته !بن نشدن نوش جونشون\m/

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: barney stinson

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,457
نام
امین
بچه ها دارکسایدر کالکشن تخفیف خورده شده 12 دلار( نسخه اول و دوم با dlc هاشون) کسایی که بازی نکردن حتمن بگیرن که کلی حال میکنن باهاش.
من با اینکه نسل قبل رفتم جفت بازیارو بازم خریدمش.
خیلی خوبه این سری :x

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بچه ها دارکسایدر کالکشن تخفیف خورده شده 12 دلار( نسخه اول و دوم با dlc هاشون) کسایی که بازی نکردن حتمن بگیرن که کلی حال میکنن باهاش.
من با اینکه نسل قبل رفتم جفت بازیارو بازم خریدمش.
خیلی خوبه این سری :x
امین داخل ps now بودند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر