آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
تا کمتر از 14 روز دیگه طی آپدیتی هوش مصنوعی یارهای خودی در واقع A.I teams به بازی گوست ریکان بریک پوینت اضافه میشه.اگر شما هم مثل من طبق نظر سنجی که توی زمستان گذشته یوبیسافت گذاشت جزء بالای 55 درصد افرادی هستید که به خاطر این مساله بازی رو نخریدید ، الان بازی توی استور تخفیف خورده شده 15 دلار.اینقدر برای یوبیسافت این اپدیت مهمه که میخواد تریلر و تاریخ دقیق ریلیز مربوط به A.I teams رو یکشنبه شب توی کنفرانسش نمایش بده که همه ببینن و نمیخواد جداگونه بی سر و صدا بدتش بلکه فروشش بره بالاتر .
بازی رو دیروز که دانلود کردم حجمش 60 گیگ بود.برای اجراش هم نیاز به اتصال دأم به نت دارید.سرورهاشم اصلا توی ایران هیتلر نیست.اگرم از حالت score بودن تجهیزات مثل دیویژن متنفر هستید بازی رو روی حالت اکسپرینس شروع کنید که score حذف شه.

amirsa17

عضو جدید
Jun 19, 2020
1
دوستان برای خرید اشتراک ea access ایا نیاز به کردیت کارت هست؟؟

یه سوال دیگه هم داشتم.وقتی اشتراک ea را خریدم و مهلتش تموم شد،ایا بازی هایی که دانلود کردم قفل میشن یا همیشه هستن؟

SNI_LON

کاربر سایت
Jun 3, 2020
4
سلام
بازى هايه ماه براى بلاس كه مياد اكه من دانلودشون كنم اگر ۱۴ روز تموم شد دوباره ۱۴ روز دیگه بگیرم میتونم بازی کنم؟ بعد روی اکانت اصلی میشه بازی کرد؟

Faithful

کاربر سایت
Oct 28, 2019
98
نام
ادریس
سلام
بازى هايه ماه براى بلاس كه مياد اكه من دانلودشون كنم اگر ۱۴ روز تموم شد دوباره ۱۴ روز دیگه بگیرم میتونم بازی کنم؟ بعد روی اکانت اصلی میشه بازی کرد؟
میتونید پرایمری کنید میشه رو اکانتتون بازی کنید

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SNI_LON

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
پلاس برای اونایی که اشتراک ندارن 25 درصد تخفیف گذاشته! ولی برای تمدید باید با قیمت اصلی تمدید کنی برای من فقط دو هفته دیگه مونده بود!!

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
481
سلام
دوستان یک سوال داشتم اگر از قبل دیتای بازی روی کنسول نصب باشه واز پلی استور بازی را بخرم می تونم بازی را اجرا کنم و احتیاج به دانلود بازی نیست؟

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,368
نام
علی
سلام
دوستان یک سوال داشتم اگر از قبل دیتای بازی روی کنسول نصب باشه واز پلی استور بازی را بخرم می تونم بازی را اجرا کنم و احتیاج به دانلود بازی نیست؟
اگه از همون ریجنی بخری که بازی نصبه، گمان نکنم بخواد دوباره دانلود کنی و کار میکنه با لایسنسی که میخری. ولی اگه ریجنی که میخری همون ریجنی نباشه که بازی نصبه، باید از اول بازیو دانلود کنی.

• Like
Reactions: capitan milan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر