آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
Days of Play شروع شده روی PSN...تخفیفاش بد نیست:

Days of Play

Dreams 30$
Days Gone 15$
DOOM Eternal 39$
RE3 40$
Death Stranding 24$
God of War 15$
Medievil 12$
Concrete Genie 12$
Vampyr 13$
Ni No Kuni 1 20$
Ni No Kuni II 18$
South Park: Stick of Truth 10$
South Park: Fractured But Whole 15$
AC Origins 12$
Uncharted Lost Legacy 10$
Injustice 2 5$
RE2 20$
RE7 10$
Hitman 2 12$

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان یه سؤال ... طبق تجربه ی کلی از دو بازی Spiderman و Red dead 2 کدوم رو بیشتر پیشنهاد میدین تو این تخقیقات؟
@GTA VI
این سوال رو فقط ایشون میتونن جواب بدن ولاغیر
نظرمنو بخوای اینا قابل مقایسه نیستن

• Like
Reactions: Xenon360

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
دوستان یه سؤال ... طبق تجربه ی کلی از دو بازی Spiderman و Red dead 2 کدوم رو بیشتر پیشنهاد میدین تو این تخقیقات؟

SpiderMan رو من بازی کردم نسخه Complete رو داستان خیلی جذابی داره مخصوصا اینکه DLCها هم اضافه میشه

ولی شاید ماموریت های جانبی براتون تکراری بشه بعداز مدتیمن چون قصد پلات کردن نداشتم بعداز یکبار تموم کردن بازی با انجام ماموریت های جانبی کامل دیگه حوصلم نگرفت بازی کنم چون واقعا ماموریت ها تکراری میشن

Red Dead 2 هم جذابیت خودش رو داره اگه اهل وسترن بازی کردن هستی
برا من که قسمت آنلاینش جذابیت بیشتری داشتش قبل از اینکه ایران رو بن کنن
ولی با اینحال میشه بعضی وقتا آنلاین بازی کردش ولی بعید میدونم بشه چالش هاش با بزیکنای دیگر رو انجام دادش که اونم نیاز به فیلترشکن هستش

جفتش از نظر من عالی هستن
Spiderman برای یکبار بازی کردن
Red Dead 2 علاوه برداستانی آنلاینش فوق العاده تر هستش

• Like

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
@GTA VI
این سوال رو فقط ایشون میتونن جواب بدن ولاغیر
نظرمنو بخوای اینا قابل مقایسه نیستن

ممنونم .. آره داداش میدونم قابل مقایسه نیستن و سؤالم یکم سخته جواب دادنش ... برا همین تو سؤالم گفتم از لحاظ تجربه ی کلی کدوم لذت بخش تره ... جدای از تفاوت زیادی ک توی گیم پلی دارن ...
SpiderMan رو من بازی کردم نسخه Complete رو داستان خیلی جذابی داره مخصوصا اینکه DLCها هم اضافه میشه

ولی شاید ماموریت های جانبی براتون تکراری بشه بعداز مدتیمن چون قصد پلات کردن نداشتم بعداز یکبار تموم کردن بازی با انجام ماموریت های جانبی کامل دیگه حوصلم نگرفت بازی کنم چون واقعا ماموریت ها تکراری میشن

Red Dead 2 هم جذابیت خودش رو داره اگه اهل وسترن بازی کردن هستی
برا من که قسمت آنلاینش جذابیت بیشتری داشتش قبل از اینکه ایران رو بن کنن
ولی با اینحال میشه بعضی وقتا آنلاین بازی کردش ولی بعید میدونم بشه چالش هاش با بزیکنای دیگر رو انجام دادش که اونم نیاز به فیلترشکن هستش

جفتش از نظر من عالی هستن
Spiderman برای یکبار بازی کردن
Red Dead 2 علاوه برداستانی آنلاینش فوق العاده تر هستش
ممنون داداش ... من کلا تجربه ی آفلاین و کمپین مد نظرم هست ... هر کدوم هم یک بار بازی میکنم و معمولا میرم برا پلات .

پس با این حساب بازم سر همون دو راهی انتخاب موندم همچنان :d

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
701
ممنونم .. آره داداش میدونم قابل مقایسه نیستن و سؤالم یکم سخته جواب دادنش ... برا همین تو سؤالم گفتم از لحاظ تجربه ی کلی کدوم لذت بخش تره ... جدای از تفاوت زیادی ک توی گیم پلی دارن ...

ممنون داداش ... من کلا تجربه ی آفلاین و کمپین مد نظرم هست ... هر کدوم هم یک بار بازی میکنم و معمولا میرم برا پلات .

پس با این حساب بازم سر همون دو راهی انتخاب موندم همچنان :d
اگه با بازیهای راک استار و جزییات وحشتناکش حال میکنی تو انتخاب رد دد اصلا شک نکن.یه دنیای متفاوته.
من خودم بین اسپایدر من و اسسین اوریجین موندم کدومو بگیرم.دیز گان هم تخفیف خورده میگیرمش.

• Like

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
اگه با بازیهای راک استار و جزییات وحشتناکش حال میکنی تو انتخاب رد دد اصلا شک نکن.یه دنیای متفاوته.
من خودم بین اسپایدر من و اسسین اوریجین موندم کدومو بگیرم.دیز گان هم تخفیف خورده میگیرمش.
اقا این دیزگان چجوریاست؟
ارزش تکرار داره با توجه به نمره هایی که گرفت؟

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
اقا این دیزگان چجوریاست؟
ارزش تکرار داره با توجه به نمره هایی که گرفت؟
Days gone عالیه قبلا هم گفته بودم به نمراتش توجه نکنید.ارزش تکرار هم لازم نیست بازی به اندازه کافی طولانی هست بخوای پلاتش کنی ۷۰ ۸۰ ساعت زمان میبره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر