آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
آف تاپیک :
لطفا 99VIDAS رو کسایی که پلاس دارن نصب کنن حجمی نداره بازیشم بد نیست مخصوصا برا کسایی که خاطره دارن با این سبک ، قسمت آنلاینشو چک کنید ببینین موقع جوین کردن برا شما هم کانکشن ارور میده ، من روی امریکا که میزارم رومها رو قشنگ پیدا میکنه میشه جوین کرد ولی بعد از جوین ، کانکشن ارور میده ، روی آسیا نرفته داخل ارور میده . میخوام بدونم بخاطر دوری سرورهاس یا مشکل از پروکسیه .

• Like
Reactions: all4u

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
آف تاپیک :
لطفا 99VIDAS رو کسایی که پلاس دارن نصب کنن حجمی نداره بازیشم بد نیست مخصوصا برا کسایی که خاطره دارن با این سبک ، قسمت آنلاینشو چک کنید ببینین موقع جوین کردن برا شما هم کانکشن ارور میده ، من روی امریکا که میزارم رومها رو قشنگ پیدا میکنه میشه جوین کرد ولی بعد از جوین ، کانکشن ارور میده ، روی آسیا نرفته داخل ارور میده . میخوام بدونم بخاطر دوری سرورهاس یا مشکل از پروکسیه .
من بازیو دارم، برای من همون آمریکا هم چیزی پیدا نمیکنه. :D
هرچند بنظرم لذت این بازیا به کواپ آفلاینشه.

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
دوست عزیز الان این فلش سلی که گفتی کووو؟خبری ازش نیست
عجیبه هر ماه فلش سیل داشت نمی‌دونم چرا این ماه نذاشته
اون از تبلیغ تخفیفات ۸۰ درصدی که هفته پیش زده بود ۳ آپریل شروع میشه و نشد این هم از فلش سیل:|
استور آمریکا واقعا داغونه

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
اون از تبلیغ تخفیفات ۸۰ درصدی که هفته پیش زده بود ۳ آپریل شروع میشه و نشد این هم از فلش سیل:|
مگر همیشه فلش سیل ها آخرین جمعه پایانی هر ماه نبودن؟ پس چرا الان که تازه ۶ آپریل هست منتظر فلش سیل هستید؟:think:

• Like

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
مگر همیشه فلش سیل ها آخرین جمعه پایانی هر ماه نبودن؟ پس چرا الان که تازه ۶ آپریل هست منتظر فلش سیل هستید؟:think:
نه فلش سیل قبلی ماه قبل همین روزا بود
الان دقیقا یک ماه از فلش سیل قبلی میگذره

• Like
Reactions: ps34

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
شانس منه اخه!گفتم شاید بازی به دردبخوری پیدا شه بخرم!!!استور us کلا اینطوریه ؟
بقیه استورا خیلی مرتبن همین مال امارات که من استفاده نمیکنم!یا مال ترکیه که مال کشور خودمه!!!!الان گفتم یک مدت از us استفاده کنم
اینم شد این!!!

• Like
Reactions: ps34

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
دوستان این (انچارتد رو تموم کردم قبلا یه بار)

y9ip_11111111111111111titled.png

یا این

bss4_222222222222sdfsfewd.png

با تشکر از دوستانی که کدهای 20 درصدی رو خیرات کردن
من کاری ندارم که چی قرار بود بزاره استور ! ولی هنوز یه هفته نمیگذره از این تخفیف بالا ! من دلیل این همه نارضایتی رو نمیفهمم

PlayStation.Blog

اینجا رو هم برید ببینید متوجه میشید که فلش سیل ها تاریخ مشخصی ندارن ! چون ماه قبل تو این تاریخ شروع شده دلیل نمیشه ماه بعدم همون موقع باشه. حتی ماه سپتامبر تو یه ماه دو تا فلش سیل داشتیم

آخرین ویرایش:

anima066

کاربر سایت
Jul 20, 2008
60
دوستان بنظرتون امروز خبری میشه از فلش سیلز
امروز فکر نکنم فلش سیل باشه (فلش سیل حمعه ها میزارن معمولا) اما تخفیفات جدید فکر کنم بزارن
فلش سیل ها تخفیفاتشون بیشتریاش خوب نیست قیمتش از یه سری تخفیفات دیگه بالاتره اما پوینت خوب میده برای sony rewards
که اونم برای آمریکایی هست و آیپی ما که میفته نمیده به ما جایزه هاشا
کسی تا الان گرفته ازش؟ اگه آره توضیح بده بقیه بچه ها هم استفاده کنن مخصوصا با این وضعیت قیمت دلار

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
امروز فکر نکنم فلش سیل باشه (فلش سیل حمعه ها میزارن معمولا) اما تخفیفات جدید فکر کنم بزارن
فلش سیل ها تخفیفاتشون بیشتریاش خوب نیست قیمتش از یه سری تخفیفات دیگه بالاتره اما پوینت خوب میده برای sony rewards
که اونم برای آمریکایی هست و آیپی ما که میفته نمیده به ما جایزه هاشا
کسی تا الان گرفته ازش؟ اگه آره توضیح بده بقیه بچه ها هم استفاده کنن مخصوصا با این وضعیت قیمت دلار

گرفتنش غیر ممکنه مگر اینکه از خود امریکا باشی..منم کلی پوینت دارم ولی نمیشه..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر