آخرین تخفیفات PSN - (پلاس ، BlackFriday ، معمولی و ...)

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
چه فلش سیل بیخودی یه چی درست حسابی تخفیف نزدن نامردا..
چی مثلا ؟!
.......
من که Alice madness return رو گرفتم بالاخره ! اخرش یه تخفیف خوب برد ! اصلا تخفیف نمیخورد یا بیست درصد سی درصد ! دیسکشم که اصلا گیر نمیاد

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,797
نام
حامد
نه until dawn رو می خوام. بلاد بورن رو گرفتم.
همونطور که دوستان گفتن دوباره امکان رایگان شدنش نیست. پس اگر قصد گرفتن دارید فکر میکنم قیمتش مناسب شده باشه.
بازی گیم پلی نسبتا خاصی داره. بیشتر داستانی هست و نیاز به زبان خوب داره.
چیز هایی مثل اثر پروانه ای که در بازی هست و یا توتم هایی که پیدا میکنید خیلی جالبه. جامپ اسکر های زیادی داره و خیلی هیجان انگیزه.
داستان هم به نظر من خیلی جالب بود.
بازی میتونه پایان های متفاوتی داشته باشه و تصمیم شما درش نقش داره.
اگر بازی رو گرفتین توصیه میکنم بار اول رو خودتون و بدون هیچ راهنمایی بازی کنید وداستان خودتون رو بسازید و بعد برای کامل کردن برید سراغ راهنما ها و غیره.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
دوستان من بازی گادآو وار رو میخوام دیجیتالی بخرم 2 نفری...یعنی گیفت 60 دلاری الان 330 تومنه...حالا اگر من بخرم میتونم رمز و ایمیل پسورد اکانت رو بدم پسر عموم هم بره بزنه دانلود کنه ؟ مشکلی نداره ؟ عکس قفل اینا نیاد براش ! فقطم دونفریم بیشتر نیستیم.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان من بازی گادآو وار رو میخوام دیجیتالی بخرم 2 نفری...یعنی گیفت 60 دلاری الان 330 تومنه...حالا اگر من بخرم میتونم رمز و ایمیل پسورد اکانت رو بدم پسر عموم هم بره بزنه دانلود کنه ؟ مشکلی نداره ؟ عکس قفل اینا نیاد براش ! فقطم دونفریم بیشتر نیستیم.
مشکلی نداره
آموزش شیر کردنم تاپیکش هست تو انجمن توضیحات کامل اونجا هست برید بخونیدش
گیفت 60 دلاری 318 بود دو روز پیش فکر کنم جایی که قیمت گرفتید بالا گفته باشه

• Like
Reactions: Black Roz

H 4 M I D

کاربر سایت
Feb 5, 2018
19
یکیتون هر یک ساعت یبار باید انلاین بشه. ظ 3 هرکدومتون که باشه
مشکلی نداره
آموزش شیر کردنم تاپیکش هست تو انجمن توضیحات کامل اونجا هست برید بخونیدش
گیفت 60 دلاری 318 بود دو روز پیش فکر کنم جایی که قیمت گرفتید بالا گفته باشه
من 300 دارم . خواستید بیاید خصوصی

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
دوستان یه سوال دارم
چطور میشه این پلاس 14 روزه رایگان گرفت من هر چی می زنم ارور میده درباره paypal باید اکانتش داشته باشم یا چیز دیگه ای می خواد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر