سرخط خبرها

• Thread starter Thread starter FaRd!N
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
IMG_20240706_091553_936.jpg

شایعه:

به نظر می رسد بازی جدید از سازندگان LA Noire در حال ساخت است. بازی بزرگی که در دهه 1940 اتفاق می افتد.

اسم فعلی این پروژه Sowden House میباشد و ادامه معنوی LA Noire میباشد.

یکی از افرادی که روی موسیقی نسخه جدید کار کرده گفته:

" عنوان جدید که ادامه ی معنوی نسخه قبل است یک اثر دلهره آور و روان‌شناختی است که در دهه 1940 در لس‌آنجلس اتفاق می‌افتد و شما را وادار می‌کند بارها سلامت عقل خود را زیر سوال ببرید (مثل خود من از زمان نوشتن موسیقی این پروژه جدید) این پروژه بسیار عظیم است. من هرگز فکر نمی کردم برای بازی های ویدیویی موسیقی بسازم، اما از این فرصت سپاسگزارم "

Former LA Noire developers are reportedly working on a new 1940s game | VGC

آپدیت:

IMG_20240707_154851_842.jpg

آخرین ویرایش:
EA Sports FC 25 Will be Announced Within 10 Days, Launching in September – Rumour
ea sports fc 25 در تاریخ 27 سپتامبر منتشر میشه و کسانی که التیمیت میخرن از 20 سپتامبر دسترسی خواهند داشت
بازی تو 10 روز آینده معرفی میشه و نسخه معمولی 70 و التیمیت 100 دلاره
بازم بین نسلی خواهد بود.
شرکت هایی که سالانه بازی میسازن واقعا رو اعصابم هستن!

مثل همین EA و 2K

وقتی بازی بین نسلی باشه انجین آپدیت نیست و نمی تونی با قاطعیت بگی چیزی که داری توی کنسول PS5 بازی میکنی یک نسل کامل تفاوت داره با کنسول PS4. دوباره نسل بعد همین قضیه تکرار میشه! بازی برای PS6 و PS5 میاد و انجین بین نسلیه!

همین اتفاق برای بازی های WWE 2K هم میوفته.

https://www.thegamer.com/2k-games-unannounced-remake-in-development-bioshock-spec-ops/

بر اساس اکانت لینکدین توسعه دهنده ، شاید هم ریمیک بایوشاک 1 باشه

هرچند من با اختلاف Spec Ops رو ترجیح میدم، اما ریمیک بایوشاک هم خیلی خوبه. همین چند وقت پیش فونتن هد و اطلس شراگد آین رند رو خوندم، بعد جو گرفت مجدد بایوشاک یک و اینفینیت رو بازی کردم، به شدت حال داد. خز ناپذیرن لامصبا:دی

هرچند من با اختلاف Spec Ops رو ترجیح میدم، اما ریمیک بایوشاک هم خیلی خوبه. همین چند وقت پیش فونتن هد و اطلس شراگد آین رند رو خوندم، بعد جو گرفت مجدد بایوشاک یک و اینفینیت رو بازی کردم، به شدت حال داد. خز ناپذیرن لامصبا:دی
احتمالا همین Spec Ops باشه چون چند وقت پیش از استور برش داشتن

الان همه بازیها دارن ریمیک میشن چرا Spec Ops نداشته باشه ولی به نظرم تنها نقطه مثبت بازی اون پیچش داستانی آخر بازیه که برجستش میکنه که الان به نظرم دیگه خیلی تو چشمه و واقعا لو رفته.
یعنی چون همه کاره بازی یک نفره ، نه شخصیت فرعی جذابی و نه گیم پلی پرمحتوایی و ... نداره که بگیم بخشی از کار رو اونها در میارن.

میخوام بگم اگه بازی مثل Tlou ریمیک میشه و تو میدونی که آخرش چه اتفاقی میفته باز هم تجربش میتونه دوست داشتنی باشه و هیجان انگیز چون بازی پکیجی از ویژگیهای مختلفه ولی اینجا عملا یک تئاتر یک نفرست که اوج جذابیتش هم کاملا لو رفته که اگه اون پیچش آخر داستان رو ازش بگیری عملا یک بازی متوسطه.

حتما برای کسی که دفعه اولشه که بازی میکنه خیلی خیلی خواستنیه ولی برای کسی که بازیش کرده و داستان و اوج بازی تو ذهنش حک شده خیلی جاذبه نداره به نظرم.
حداقل از لحاظ اولویت ریمیک شدن در مقایسه با یک بازی مثل بایوشاک که پر از ویژگیهای مختلفه به نظرم رتبه پایینتری باید داشته باشه.

اما ریمیک بایوشاک فوق العاده جذابه چون روند گیم پلی اون بازی خودش یک نکته مثبته.
حالا بخش داستانی بایوشاک ، دیدن بیگ ددی و... رو که بزاریم کنار باز هم لذت تجربه اتمسفر و جهان رپچر دوباره سازی شده اونهم با تکنولوژیهای جدید خیلی خواستنیه.

همونطور که میگی من هم فکر میکنم پروژه ریمیک بایوشاک خیلی خیلی جذابه.

آخرین ویرایش:
الان همه بازیها دارن ریمیک میشن چرا Spec Ops نداشته باشه ولی به نظرم تنها نقطه مثبت بازی اون پیچش داستانی آخر بازیه که برجستش میکنه که الان به نظرم دیگه خیلی تو چشمه و واقعا لو رفته.
یعنی چون همه کاره بازی یک نفره ، نه شخصیت فرعی جذابی و نه گیم پلی پرمحتوایی و ... نداره که بگیم بخشی از کار رو اونها در میارن.

میخوام بگم اگه بازی مثل Tlou ریمیک میشه و تو میدونی که آخرش چه اتفاقی میفته باز هم تجربش میتونه دوست داشتنی باشه و هیجان انگیز چون بازی پکیجی از ویژگیهای مختلفه ولی اینجا عملا یک تئاتر یک نفرست که اوج جذابیتش هم کاملا لو رفته که اگه اون پیچش آخر داستان رو ازش بگیری عملا یک بازی متوسطه.

حتما برای کسی که دفعه اولشه که بازی میکنه خیلی خیلی خواستنیه ولی برای کسی که بازیش کرده و داستان و اوج بازی تو ذهنش هک شده خیلی جاذبه نداره به نظرم.
حداقل از لحاظ اولویت ریمیک شدن در مقایسه با یک بازی مثل بایوشاک که پر از ویژگیهای مختلفه به نظرم رتبه پایینتری باید داشته باشه.

اما ریمیک بایوشاک فوق العاده جذابه چون روند گیم پلی اون بازی خودش یک نکته مثبته.
حالا بخش داستانی بایوشاک ، دیدن بیگ ددی و... رو که بزاریم کنار باز هم لذت تجربه اتمسفر و جهان رپچر دوباره سازی شده اونهم با تکنولوژیهای جدید خیلی خواستنیه.

این بنده خدا رو کسی تو فروش تحویل نگرفت و یادمه رو ps3 هم دیسکش رو خیلی کم وارد کردن، به هر کی هم میگفتی نمیدونست چیه!
کلا برای خیلی ها جدید و ناشناخته میشه.

اسپک آپس بیچاره تو فروش شکست خورد. علت اصلی که yager زمین خورد و بلند نشد، فروش ضعیف همین بازی بود. امتیازهای خوب و بازی فوق العاده با کیفیت تو هر زمینه باعث نشد بتونه ادامه پیدا کنه حالا بعد این همه سال بیان بودجه کلان بزارن برا ریمیکش؟
خیلی تناقضه.
گذشته از اون بازی هنوز تو هر زمینه ای خصوصا فیزیک و گرافیک سرآمده ریمیکش منطقی نیست.
شکست این بازی از بزرگ ترین حسرت های نسل هفت بود، در حد نابود شدن ویسرال و ویرانی بایوویر و ... خیلی حیف شد خیلی...

حتما برای کسی که دفعه اولشه که بازی میکنه خیلی خیلی خواستنیه ولی برای کسی که بازیش کرده و داستان و اوج بازی تو ذهنش هک شده خیلی جاذبه نداره به نظرم.

من عمده مشکل ریمیک Spec Ops رو گیم پلیش میدونم بیشتر تا خر شدن توییست داستان. چون آخرین بار که بازی کردم دیگه اون گیم پلی کاور بیسش به شدت ساده و از رده خارج به نظر میرسید و فرمول بازی های شوتر هم به شدت در حال تغییره و کمتر کسی دیگه اصلا کاور محور میسازه، چه برسه به یه چیز انقدر ساده و کلاسیک. تو ریمیک باید حسابی گیم پلیش رو تغییر بدن.

اما از حیث داستان برای من که واقعا همیشه تازه و خوب بوده. من لول دیزاینش رو هم خیلی دوست داشتم. اون مرحله هتل متروکه خاک گرفته اش شاهکار بود. یه چیزهای فریکی هم داشت، عرب هاش فارسی حرف میزدن:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or