اینترنت فیبر نوری (تانوما)

باور کن دلت نمی‌خواد مکالمات من با همسایه هام رو در مورد فیبر نوری بشنوی :))
یکی بغلمون داره آپارتمان میسازه بهش داستان فیبر رو گفتم ، دیدم بنده خدا فرق فیبر نوری و فیبر سبزیجات رو نمیدونه ( جوون هم هست شاید وسطای ۳۰ ) گفتم واحدی ۱ تومن هزینه کابل می‌کنی ولی دیگه نمی‌خواد کابل مسی بکشی و غیره و میتونی واحداتو گرون تر بفروشی ، گفت من ۱ تومنو هزینه نمیکنم واحدمم گرونتر میدم ، هیچی دیگه سریع محیطو ترک کردم :))

یکیشون فکر میکرد شرکت هرمی چیزی هست اصلا نزاشت حرف بزنم :))
یه سریا هم مثل همسایه شما معتقد بودن سرعتشون عالیه با adsl :))

خلاصه تا همین جا که اومدم فکر کنم ۳ تا سکته قلبی و ۲ تا سکته مغزی رو رد کردم

View attachment 342073
اتفاقا تو پروژه ای که کار میکنم پیشنهادشو دادم تو کار رد کنیم کابلشو در آینده بدرد میخوره. ولی اطلاعاتی ازش ندارم. چه کابلی میخواد؟ تا دم در بیاد کافیه؟

اتفاقا تو پروژه ای که کار میکنم پیشنهادشو دادم تو کار رد کنیم کابلشو در آینده بدرد میخوره. ولی اطلاعاتی ازش ندارم. چه کابلی میخواد؟ تا دم در بیاد کافیه؟
من اطلاعی ندارم حقیقتا برای کابل داخلی چی می‌زارن ،برید مخابرات پیمانکارش رو پیدا کنید ازش بپرسید یا تو اینترنت فروشگاه هایی که کابل فیبر میفروشن زنگشون بزنید راهنمایی میکنند

بنظرم با توجه به فراگیر شدن فیبر کار آینده نگرانه ای هست ، البته اگر هنوز منطقتون فیبر کشی نشده شما باید سیم مسی عادی هم بزارید تا در آینده فیبر برسه و بتونید از فیبر استفاده کنید

• Like
Reactions: PsychoX
سلام
من حدود یکساله که اشتراک فیبر نوری های وب دارم اوایل سرویس های خوبی ارائه میداد با قیمتهای مناسب مثلا سرویس با سرعت 100 مگابیت با ترافیک 500 گیگ ماهانه را میداد حدود سیصد تومان تنوع سرعت سرویس هاش بالا بود از 30 مگابیت تا 1200 مگابیت با حجم ترافیک های بالا ولی الان متاسفانه جدیدا سرعت همه سرویس ها را گذاشته 1200 مگابیت با ترافیک ماهانه 100 گیگ نزدیک پونصد هزار تومان هم قیمت یکماهه

دوستان کسی اینجا از های وب فیبر نوری داره بتونیم یه جورایی گروهی اعتراض بکنیم

• Like
Reactions: avannn
برای ما 2-3 ماهه این sms اومده
ولی این کابل کشی از حیاط تا خونه همش برام سواله
مجتمع هستیم سیم کشی روکار نمیتونیم انجام بدیم
از کجا بفهمیم سیم هایه تو حیاط تا واحد فیبر نوریه ؟
دوم اینکه منتظرم ببینم شاتل میاد یا نه باید با مخابرات بسوزیمو بسازیم

برای ما 2-3 ماهه این sms اومده
ولی این کابل کشی از حیاط تا خونه همش برام سواله
مجتمع هستیم سیم کشی روکار نمیتونیم انجام بدیم
از کجا بفهمیم سیم هایه تو حیاط تا واحد فیبر نوریه ؟
دوم اینکه منتظرم ببینم شاتل میاد یا نه باید با مخابرات بسوزیمو بسازیم
مشخصه فیبره. موقع فیوژن کردن و این داستانا مشخصه اصلا

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: .::PUИK::.
رفقای اهوازی فعلا از فیبر نوری خبری نیست ؟
پروژه رو سپردن دست یه شرکت داغون بنام فناپ تلکام. فکر کنم شهرک نفت رو بیش از یکسال طول کشید تا انجام بده 😂 همه شهرها رو شرکت های درست و حسابی ورداشتن اهواز رو دادن به یه شرکت نوپا که حتی یه قرارداد درست و حسابی نداره.

برای سرعت ۳۰۰ باید کار خاصی بکنم ؟
یکی از کارمندهای گفت سقف ۳۰۰ هست یکی گفت ۱۰۰

یه آپدیت هم بدم ، من امروز رفتم فرم های اهالی محل رو دادم گفتن تماس میگیریم (۸ نفر درخواست دادن)
ظاهراً می‌خوان برای کوچه هوایی بکشن ، باید تلاش کنم که زمینی بیاد
مودم گفتن میتونم از خود مخابرات ایسکراتل مدل g64 بگیرم که بسته به تعرفه انتخابی ۱۲۰۰ یا ۱۶۰۰ پولش میشه ، یا اینکه از پیمانکار هواوی و فایبر هوم بگیرم ، هرچند من خودم می‌خوام مودم رو بگیرم
تو جشنواره بسته ماهانه ۲۵۰ گیگ بین الملل با سرعت ۵۰ ، ماهانه ۱۹۰ پس پرداخت (با این بسته مودم رو ۱۲۰۰ میدن )
شماره ۳ تا پیمانکار رو هم گرفتم برای فیبر کشی داخلی

• Like
Reactions: Rezahajizadegan
برای سرعت ۳۰۰ باید کار خاصی بکنم ؟
یکی از کارمندهای گفت سقف ۳۰۰ هست یکی گفت ۱۰۰

یه آپدیت هم بدم ، من امروز رفتم فرم های اهالی محل رو دادم گفتن تماس میگیریم (۸ نفر درخواست دادن)
ظاهراً می‌خوان برای کوچه هوایی بکشن ، باید تلاش کنم که زمینی بیاد
مودم گفتن میتونم از خود مخابرات ایسکراتل مدل g64 بگیرم که بسته به تعرفه انتخابی ۱۲۰۰ یا ۱۶۰۰ پولش میشه ، یا اینکه از پیمانکار هواوی و فایبر هوم بگیرم ، هرچند من خودم می‌خوام مودم رو بگیرم
تو جشنواره بسته ماهانه ۲۵۰ گیگ بین الملل با سرعت ۵۰ ، ماهانه ۱۹۰ پس پرداخت (با این بسته مودم رو ۱۲۰۰ میدن )
شماره ۳ تا پیمانکار رو هم گرفتم برای فیبر کشی داخلی
باید مستقیم زنگ بزنی درخواست بدی.تو پنل کاربری خودت این ۳۰۰ مگه رو نمیزارن

• Like
Reactions: Sarvior

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or