اینترنت فیبر نوری (تانوما)

برای ما 2-3 ماهه این sms اومده
ولی این کابل کشی از حیاط تا خونه همش برام سواله
مجتمع هستیم سیم کشی روکار نمیتونیم انجام بدیم
از کجا بفهمیم سیم هایه تو حیاط تا واحد فیبر نوریه ؟
دوم اینکه منتظرم ببینم شاتل میاد یا نه باید با مخابرات بسوزیمو بسازیم

برای ما 2-3 ماهه این sms اومده
ولی این کابل کشی از حیاط تا خونه همش برام سواله
مجتمع هستیم سیم کشی روکار نمیتونیم انجام بدیم
از کجا بفهمیم سیم هایه تو حیاط تا واحد فیبر نوریه ؟
دوم اینکه منتظرم ببینم شاتل میاد یا نه باید با مخابرات بسوزیمو بسازیم
مشخصه فیبره. موقع فیوژن کردن و این داستانا مشخصه اصلا

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: THE TEFLON DON
رفقای اهوازی فعلا از فیبر نوری خبری نیست ؟
پروژه رو سپردن دست یه شرکت داغون بنام فناپ تلکام. فکر کنم شهرک نفت رو بیش از یکسال طول کشید تا انجام بده 😂 همه شهرها رو شرکت های درست و حسابی ورداشتن اهواز رو دادن به یه شرکت نوپا که حتی یه قرارداد درست و حسابی نداره.

برای سرعت ۳۰۰ باید کار خاصی بکنم ؟
یکی از کارمندهای گفت سقف ۳۰۰ هست یکی گفت ۱۰۰

یه آپدیت هم بدم ، من امروز رفتم فرم های اهالی محل رو دادم گفتن تماس میگیریم (۸ نفر درخواست دادن)
ظاهراً می‌خوان برای کوچه هوایی بکشن ، باید تلاش کنم که زمینی بیاد
مودم گفتن میتونم از خود مخابرات ایسکراتل مدل g64 بگیرم که بسته به تعرفه انتخابی ۱۲۰۰ یا ۱۶۰۰ پولش میشه ، یا اینکه از پیمانکار هواوی و فایبر هوم بگیرم ، هرچند من خودم می‌خوام مودم رو بگیرم
تو جشنواره بسته ماهانه ۲۵۰ گیگ بین الملل با سرعت ۵۰ ، ماهانه ۱۹۰ پس پرداخت (با این بسته مودم رو ۱۲۰۰ میدن )
شماره ۳ تا پیمانکار رو هم گرفتم برای فیبر کشی داخلی

• Like
Reactions: Rezahajizadegan
برای سرعت ۳۰۰ باید کار خاصی بکنم ؟
یکی از کارمندهای گفت سقف ۳۰۰ هست یکی گفت ۱۰۰

یه آپدیت هم بدم ، من امروز رفتم فرم های اهالی محل رو دادم گفتن تماس میگیریم (۸ نفر درخواست دادن)
ظاهراً می‌خوان برای کوچه هوایی بکشن ، باید تلاش کنم که زمینی بیاد
مودم گفتن میتونم از خود مخابرات ایسکراتل مدل g64 بگیرم که بسته به تعرفه انتخابی ۱۲۰۰ یا ۱۶۰۰ پولش میشه ، یا اینکه از پیمانکار هواوی و فایبر هوم بگیرم ، هرچند من خودم می‌خوام مودم رو بگیرم
تو جشنواره بسته ماهانه ۲۵۰ گیگ بین الملل با سرعت ۵۰ ، ماهانه ۱۹۰ پس پرداخت (با این بسته مودم رو ۱۲۰۰ میدن )
شماره ۳ تا پیمانکار رو هم گرفتم برای فیبر کشی داخلی
باید مستقیم زنگ بزنی درخواست بدی.تو پنل کاربری خودت این ۳۰۰ مگه رو نمیزارن

• Like
Reactions: Sarvior
دیروز از نمایشگاه الکامپ یک خبر اومد که مخابرات هم سقف 300 مگ رو بنا به درخواست کاربر بر میداره و 1000 مگابیت رو هم در دسترس میزاره.
مثل اینکه از همون دیروز عملی شده ، با پشتیبانی تماس بگیرید و پیگیری کنین.

• Like
Reactions: MO021 and Sarvior
من سرویس 500 گیگ ماهیانه مخابرات دارم،الان تو پنل زده 500 گیگ ترافیک و زمان هم 344 باقی مانده، میخواستم بدونم این 500 گیگ اول هر ماه شارژ میشه؟ (کجا میشه چک کرد تعداد روزهای باقی مانده برای اون ماهی که توش هستیم)، و اگه ترافیک اضافه مونده باشه از ماه قبل، به ماه بعد انتقال داده میشه یا نه؟ و یه سوال دیگه اینکه ترافیک ساعت خاص مثلا 2 تا 8 رو میشه در ماه دوبار یا چندبار خرید یا محدودیت ماهانه داره؟ ممنون

دیروز از نمایشگاه الکامپ یک خبر اومد که مخابرات هم سقف 300 مگ رو بنا به درخواست کاربر بر میداره و 1000 مگابیت رو هم در دسترس میزاره.
مثل اینکه از همون دیروز عملی شده ، با پشتیبانی تماس بگیرید و پیگیری کنین.
من دیروز تعرفه ایی که داشتم رو به up to 1000 تغییر دادم اوکی شد
از ۲۰۲۰ تماس گرفتن گفتن دو سه رو زمان میبره تا تو مرکز مخابراتیتون از لحاظ سیستمی تعریف بشه
بعد از اون واستون فعال میشه و میتونین استفاده کنید

در مورد مودم برای دوستان بگم چند سال پیش که پیمانکار اومده و فیبر نصب کرد فقط مودم hg8245h هواوی رو داشت سرعت وای فای این مودم حتی برای 30 -40 مگ هم کافی نیست
اگه الان هم از این مودم ها میدن من توصیه میکنم این رو نخرید
برای سرعت خوب و اتصال پایدار حتما باید وای فای استاندارد ax داشته باشه

• Like
Reactions: Sarvior
در مورد مودم برای دوستان بگم چند سال پیش که پیمانکار اومده و فیبر نصب کرد فقط مودم hg8245h هواوی رو داشت سرعت وای فای این مودم حتی برای 30 -40 مگ هم کافی نیست
اگه الان هم از این مودم ها میدن من توصیه میکنم این رو نخرید
برای سرعت خوب و اتصال پایدار حتما باید وای فای استاندارد ax داشته باشه
میشه چند تا مدل رو معرفی کنید ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or