اینترنت فیبر نوری (تانوما)

از کدوم اپراتور و چه برندی گرفتی؟
از مخابرات.
بهم گفتن مودم هم میخوای یا خودت میگیری،منم گفتم خودم میگیرم .
از دیوار یدونه پیدا کردم طرف گفت هواوی هستش ولی هیچی اسمی از هواوی رو مودم و کارتنش نبود .تو تنظیمات مودم هم حتی میری اسمی نداره :D
سرعت وای فای رو لپتاپ و گوشی از 30 تا بالاتر نمیره .ولی با کابل میزنم تا 280 اینا می‌ره بالا
.
.
راستی یه کابل هم به اسم پچکورد(مودم رو به پریز وصل میکنه) هست که اگه مودم از مخابرات بگیری فکر کنم بهت میدن یا اصلا رو مودم ها هست.ولی من برای همین مجبور شدم برم ولیعصر بخرم چون هرجایی نیست

آخرین ویرایش:
سلام دوستان

این پیامک امروز برای مادرم که صاحب خط تلفن هست اومده:

مشترى گرامى با افتخار اعلام میكنيم ارتقا شبکه ارتباطی به فیبر نوری در محله شما با موفقيت انجام و از این پس، ارائه خدمات تلفن و اينترنت بر روى سيم مسى ممکن نيست، به منظور تداوم ارتباط و ادامه بهره مندى از خدمات مخابراتى جديد و تجربه لذتبخش اینترنت پر سرعت تا ٣٠٠ مگابيت بر ثانیه، ظرف يكماه آينده به مركز مخابراتی محل سكونت خود مراجعه فرمائيد. شركت مخابرات ايران

از این مرحله به بعد باید چیکار کرد و چقدر طول میکشه تا به اینترنت فیبر نوری دسترسی داشت؟

سلام دوستان

این پیامک امروز برای مادرم که صاحب خط تلفن هست اومده:

مشترى گرامى با افتخار اعلام میكنيم ارتقا شبکه ارتباطی به فیبر نوری در محله شما با موفقيت انجام و از این پس، ارائه خدمات تلفن و اينترنت بر روى سيم مسى ممکن نيست، به منظور تداوم ارتباط و ادامه بهره مندى از خدمات مخابراتى جديد و تجربه لذتبخش اینترنت پر سرعت تا ٣٠٠ مگابيت بر ثانیه، ظرف يكماه آينده به مركز مخابراتی محل سكونت خود مراجعه فرمائيد. شركت مخابرات ايران

از این مرحله به بعد باید چیکار کرد و چقدر طول میکشه تا به اینترنت فیبر نوری دسترسی داشت؟
خوش به حالت ، تهران هستید؟
من که نتونستم بگیرم (غرب تهران) چنتا همکارا هم پیگیری کردن ندادند.
بعد میان تلویزیون هی پز میدن فیبر نوری کشیدیم. کو پس؟ تهران اینجوریه شهرستانها صد سال دیگه نمیرسه.

بعد میان تلویزیون هی پز میدن فیبر نوری کشیدیم. کو پس؟ تهران اینجوریه شهرستانها صد سال دیگه نمیرسه.
اتفاقا من شهرستانم :)

• Like
Reactions: Rezahajizadegan
حاجی من رفیقم سعادت اباده بازم براشون نکشیدن بعد خودم اهوازم کیانپارس کشیدن. ربطی نداره مهم اینه بری رشوه بذی و اینا تا بیان

کار من هنوز انجام نشده شاید فکر کنید مشکل از مخابراته اما نه ! مشکل از همسایه هاست فکر کن من همه کارهاشون کردم فرم گرفتم و بهشون دادم اما امضا نمیکنن ! نه که نخوان ! اتفاقا هر بار زنگ میزنم تاکید میکنن که می‌خوان! پول ۳۰۰ تومان خط رو هم دادن فقط حوصلشو ندارن ۳ برگ فرم پر کنند !
مخابرات زنگم زده مسؤلش بنده خدا میگه مگه مشکلی پیش اومده چرا نمایید فرم ها رو بدید موندم چی بگم
مشکل اینه الان فرم‌هایی که جمع کردم رو برم بدم بعد این همسایه ها شاکی میشن تو عالم همسایگی قشنگ نیست ، الان ۱۲ روزه فرم‌ها رو بهشون دادم و ۴-۵ بار هم بهشون زنگ زدم فقط ۴_۵ نفرشون فرم‌ها رو اوردن
گیری کردیمها...

کار من هنوز انجام نشده شاید فکر کنید مشکل از مخابراته اما نه ! مشکل از همسایه هاست فکر کن من همه کارهاشون کردم فرم گرفتم و بهشون دادم اما امضا نمیکنن ! نه که نخوان ! اتفاقا هر بار زنگ میزنم تاکید میکنن که می‌خوان! پول ۳۰۰ تومان خط رو هم دادن فقط حوصلشو ندارن ۳ برگ فرم پر کنند !
مخابرات زنگم زده مسؤلش بنده خدا میگه مگه مشکلی پیش اومده چرا نمایید فرم ها رو بدید موندم چی بگم
مشکل اینه الان فرم‌هایی که جمع کردم رو برم بدم بعد این همسایه ها شاکی میشن تو عالم همسایگی قشنگ نیست ، الان ۱۲ روزه فرم‌ها رو بهشون دادم و ۴-۵ بار هم بهشون زنگ زدم فقط ۴_۵ نفرشون فرم‌ها رو اوردن
گیری کردیمها...
من هر دفعه میرم مخابرات یارو بهم میگه باید زیرساخت فراهم بشه :| چندجا سمت ما فیبر دارن نوبت من رسیده میگه زیرساخت :|
باز خوبه بهت گفته برو امضا جمع کن. به طرف میگم درخواست نمیخواد بدم؟ امضا از محل جمع کنم چیزی میگه نوچ :|

اینترنتی جایی نیست بشه درخواست داد و پیگیری کرد؟

من هر دفعه میرم مخابرات یارو بهم میگه باید زیرساخت فراهم بشه :| چندجا سمت ما فیبر دارن نوبت من رسیده میگه زیرساخت :|
باز خوبه بهت گفته برو امضا جمع کن. به طرف میگم درخواست نمیخواد بدم؟ امضا از محل جمع کنم چیزی میگه نوچ :|

اینترنتی جایی نیست بشه درخواست داد و پیگیری کرد؟
من امضاهامو جمع کردم ! فرم دادن برای خط و قرار داد عزیزان حوصلشون نمیشه ۳ صفحه فرمی که من رفتم گرفتم و دم منزل بهشون دادم رو پر کنن که برم تحویل مخابرات بدم ، من میتونم فردا برم قرارداد خودمو اونایی که بهم دادن و تحویل بدم اما بحث اینه با این همسایه ها سلام و احوال پرسی دارم و مال اینا رو نبرم و بیان خط فیبر رو بکشن فردا شاکی میشن که آی موقع امضا ما درخواست تو امضا کردم ولی تو فرم ما رو نبردی ...

فکر کن یکی بره ۴-۵ بار مخابرات مرکزی و ۲-۳ بار مخابرات محلی ، عکس بگیره نقشه ببره چونه بزنه (خودشو عملا پاره کنه ) و همه کار ها رو بکنه و فرم قرار داد بگیره و بیاره در خونت و بگه حاجی بیا این فرم قرارداد اینترنت فیبر نوری کلا ۲ خط مشخصات میخواد بنویسی و امضا کنی و ۳۰۰ تومنم برای خط تلفنش بدی
بعد تو ۱۲ روز کشش بدی :|

شکایت کن به اون سامانه ای که گفتم اگر نزدیکت فیبره و نمی‌دن شکایت کن جواب میگیری

گیری کردیمها...
عجب آدمایی هستن...کاش تو همسایه ما بودی :D

فکر کن یکی باشه که بیفته دنبال همه کارها و انجامشون هم بده ولی اینا باز ناز میکنن!!! :|

عجب آدمایی هستن...کاش تو همسایه ما بودی :D

فکر کن یکی باشه که بیفته دنبال همه کارها و انجامشون هم بده ولی اینا باز ناز میکنن!!! :|
حمید بخدا همینایی هم که آوردن بجز دوتاشون ، بقیه فقط فرم آوردن دیدم حتی حوصلشون نشده همون ۲ خط رو هم بنویسن ، خودم براشون پر کردم :|
چیا میخواد ؟ اسم ، فامیل ، کد پستی ، کد ملی ، آدرس و شماره تلفن و امضاء ، خدا شاهده فقط همین :|
به ۲-۳ روز دیگه صبر میکنم نیاوردن میرم همینا رو تحویل میدم

حمید بخدا همینایی هم که آوردن بجز دوتاشون ، بقیه فقط فرم آوردن دیدم حتی حوصلشون نشده همون ۲ خط رو هم بنویسن ، خودم براشون پر کردم :|
چیا میخواد ؟ اسم ، فامیل ، کد پستی ، کد ملی ، آدرس و شماره تلفن و امضاء ، خدا شاهده فقط همین :|
به ۲-۳ روز دیگه صبر میکنم نیاوردن میرم همینا رو تحویل میدم
اگه با همینا هم کارت راه میفته برو تحویل بده...دیگه لطف هم حدی داره.

من که یه بار اومدم تو جلسه به مدیر ساختمون و بقیه بگم بعد یه مشت پیرمرد داشتن یه جوری نگام میکردن که انگار میخوام سرشون کلاه بذارم :))

مدیر ساختمون میگفت نه بابا اینترنت من عالیه...حالا عالی از نظرش چیه؟همین که قندشکنش وصل بشه بتونه بره تو تلگرام

اگه با همینا هم کارت راه میفته برو تحویل بده...دیگه لطف هم حدی داره.

من که یه بار اومدم تو جلسه به مدیر ساختمون و بقیه بگم بعد یه مشت پیرمرد داشتن یه جوری نگام میکردن که انگار میخوام سرشون کلاه بذارم :))

مدیر ساختمون میگفت نه بابا اینترنت من عالیه...حالا عالی از نظرش چیه؟همین که قندشکنش وصل بشه بتونه بره تو تلگرام
باور کن دلت نمی‌خواد مکالمات من با همسایه هام رو در مورد فیبر نوری بشنوی :))
یکی بغلمون داره آپارتمان میسازه بهش داستان فیبر رو گفتم ، دیدم بنده خدا فرق فیبر نوری و فیبر سبزیجات رو نمیدونه ( جوون هم هست شاید وسطای ۳۰ ) گفتم واحدی ۱ تومن هزینه کابل می‌کنی ولی دیگه نمی‌خواد کابل مسی بکشی و غیره و میتونی واحداتو گرون تر بفروشی ، گفت من ۱ تومنو هزینه نمیکنم واحدمم گرونتر میدم ، هیچی دیگه سریع محیطو ترک کردم :))

یکیشون فکر میکرد شرکت هرمی چیزی هست اصلا نزاشت حرف بزنم :))
یه سریا هم مثل همسایه شما معتقد بودن سرعتشون عالیه با adsl :))

خلاصه تا همین جا که اومدم فکر کنم ۳ تا سکته قلبی و ۲ تا سکته مغزی رو رد کردم

1000022936.jpg

شاتل میگه اینترنت فیبر ۱۰۰۰ مگابیت میده، کسی تجربه داره که راست میگن یا نه؟:D
البته من سقارش دادم رفت ولی گفتن حدود ۳-۴ هفته طول میکشه تا بیان نصب کنن
دو تا طرح داشتن
یک ساله با مودم و نصب
- ماهانه ۴۰ گیگ ۳ تومن
- ماهانه ۴۰۰ گیگ ۶ تومن
کل پولش هم اولش میگیرن:|

• Smile
Reactions: GameMasterr

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند