اینترنت فیبر نوری (تانوما)

اینترنت من بعد 2 هفته قطعی وصل شد ، دلیلش هم یکی از نصاب ها تو باکس خراب کاری کرده بود 💁 پشتیبانی ایرانسل در حد تیم ملیه

اگر با حجم بسته و قیمتاش اوکی هستی عوض نکن ، پول اضافه دادن به مودمه چون بازی هم نمیکنی خیلی برات تفاوتی نداره جز افزایش سرعت
فدای شما
گیگی 2 تومن میفته واسم
محدودیت حجم و زمان هم ندارم
تنها بازی آنلاینم ریسینگ هست
ممنونم بابت قوت قلب
:Lovestruck:

• Like
Reactions: Ghasem.M
ببخشید دوستان اینجا میپرسم چون تاپیک فعاله فکر کردم شاید زودتر به جواب برسم.
واسه روز مبادا یه وقت جا به جا شدم به فیبر دسترسی نداشتم، تو مودم های ltde ها کدوم شرکت بهتره ؟ موبین نت، ایرانسل، آسیاتک یا ... ؟ حجم بالا میخوام البته (کم کم دیگه ۳۰۰ تا در ماه)

سلام
دوستان کامنتهای شما رو که خوندم خیلی تعجب کردم از سیاستهای شرکت های فیبر نوری !
چون تو شهر ما شرکت های وب کل شهر رو تو 2ماه فیبر نوری کرد !
بعد من تو محله مون تنها کسی بودم که درخواست دادم و فاصله بین درخواست با نصب و راه اندازی فقط 3 روز طول کشید !
بعد از دو ماه یه شب دزد متاسفانه کابلهای تلفن کوچه ما رو کند برد کابل فیبر من رو هم کنده بود ولی چون بدردش نمی خورد همون جا اندا خته بود
زنگ زدم به های وب و دوباره ظرف 2 روز کابل کشی کردن بدون هیچ هزینه ای
من هم های وب دارم فکر سوییچ روی مخابراتم

ماهی ۱۰۰ گیگ ۵۰۰ هزار تومن برای فیبر نوری جوکه!

من هم های وب دارم فکر سوییچ روی مخابراتم

ماهی ۱۰۰ گیگ ۵۰۰ هزار تومن برای فیبر نوری جوکه!
سلام
طرحهای یکساله بهتره من یکساله گرفتم بعضی وقتها تخفیف هم میزنه
برا ماهیانه اصلا سمت های وب نرو

• Like
Reactions: avannn
عرض ادب و صبح بخیر....
جسارتا میتونم بپرسم دلیل خاصی دارین که میخواین انقدر هزینه کنین..؟
عرض ادب
بخام راستش رو بگم به خاطر ps portal میخام بگیرمش و امکانات vpn ش :)
چندتا روتر تست کردم و همشون یه لگ ریز دارن و بازی 60 فریم اجرا نمیشه.فکر میکنم به خاطر سخت افزارشون باشه که یه تاخیر تو انتقال اطلاعات میدن.منظور انتقال تصویر از ps5 به پورتال بدون دخالت اینترنت

• Like
Reactions: Destro and Homay00n
عرض ادب
بخام راستش رو بگم به خاطر ps portal میخام بگیرمش و امکانات vpn ش :)
چندتا روتر تست کردم و همشون یه لگ ریز دارن و بازی 60 فریم اجرا نمیشه.فکر میکنم به خاطر سخت افزارشون باشه که یه تاخیر تو انتقال اطلاعات میدن.منظور انتقال تصویر از ps5 به پورتال بدون دخالت اینترنت
پس اینطور...آخه من هرجور حساب کردم دیدم پورت لن 2.5 گیگ و وایفای 3600 مگی به درد نت اینجا نمیخوره..
من به تازگی یه روتر شیائومی گرفتم که انصافا هم خیلی جموجور و کامل هست..پورت گیگ داره که برای استفاده از شبکه داخلی برای ماها کافیه ( خود اون پورت 2.5 که روی ایسوس هست قیمت رو بیخودی بالاتر میبره ) امکانات V*N هم داره و میشه به راحتی ازش استفاده کرد..منتها یه مزیتی که ایسوس نسبت به اون داره ( تو اون مدلی که شما گفتین ) اینه که یه پهنای باند 4 کانال برای ارسال و دریافت ( 4 مسیر برای ارسال و 4 مسیر برای دریافت ) با فرکانس 160 مگاهرتز در اختیارتون قرار میده ( روی وایفای 6 و 5 گیگاهرتز البته ) که این مقدار برای شیائومی 2*2 هست با همون فرکانس..اگر بخواین یه پله بالاتر برین طبق بررسی که من کردم و چیزی که کاربرا ازش استفاده کردن و گویا راضی هم بودن ( AX5400 ) استفاده از روتری با استاندارد AX6000 هست..این مورد هم از همین برند شیائومی موجود هست داخل بازار به قیمت بسیار مناسبتر از ایسوس و ...پردازنده اصلی از شرکت کوالکام هست و روی فرکانس 5گیگاهرتز سرعت بسیار بالای 4800 رو داره و بصورت 4*4 و فرکانس 160 مگاهرتز هم کار میکنه..از نظر قیمتی هم به راحتی یک سوم قیمت ایسوس هست..
مدلی که بنده برای خودم گرفتم این مدل
Xiaomi Mesh System AX3000 (2-Pack) - Xiaomi Global Official
و مورد قویتری که عرض کردم این مدل هست
https://www.router-switch.com/xiaom...P_75PxQG-kY2LYjIfpVb3W8bLDhLHRD1WeLc23FsIuGim

پ.ن : البته یه مدل AX9000 هم داره این برند که قیمت نسبتا بالایی داره ولی به جرات میتونم بگم نیاز یه کاربر حرفه ای توی هر زمینه ای رو برطرف میکنه..

hap ax3 میکروتیک بگیر......
خودم یه دونه rb962uigs دارم ولی حس میکنم بدنش نمیکشه.یکم پیری هم فشار آورده و دیگه حوصله ور رفتن با سیستم عاملش رو ندارم.یه وایرگارد میخای نصب کنی باید هفت خان رستم رد بشی.openwrt هم روش درست نصب نمیشه

خودم یه دونه rb962uigs دارم ولی حس میکنم بدنش نمیکشه.یکم پیری هم فشار آورده و دیگه حوصله ور رفتن با سیستم عاملش رو ندارم.یه وایرگارد میخای نصب کنی باید هفت خان رستم رد بشی.openwrt هم روش درست نصب نمیشه
به نام خدا google بگیر
google wifi
google nest
الان من google wifi دارم روش openwrt هم نصب کردم با v2ray فوق العاده عمل میکنه
512 مگ رم داره با 4 گیگ حافظه خودش پردازنده و ایناش هم عالیه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or