Xbox Senua's Saga: Hellblade II

سازنده
Ninja Theory
تاریخ انتشار
May 21, 2024
ناشر
Xbox Game Studios
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
image(1)(2).png

داستان سنــوآ ادامه دارد...
______________________________________________________________________________________

اطلاعات منتشر شده از بازی :

• مراحل ساخت این نسخه قبل از خریداری شدن نینجا تئوری توسط مایکروسافت شروع شده است.
  • مِلیـنا یورگِنز همانند نسخه اول در نقش سنــوآ به ایفای نقش خواهد پرداخت.
  • تمامی تصاویر موجود در تریلر معرفی، به صورت in-engine ضبط شده است.
  • موتور گرافیکی ساخت بازی Unreal Engine 5 می باشد.
______________________________________________________________________________________

تریلــر ها:

تـصاویر منتشر شده (TGA2021):

hell1.png hell 2.png hell 3.png
hell4.png hell5.png hell6.png
hell8.png hell9.png hell 10.png
تـصاویر منتشر شده (TGA2019):

Senua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPGSenua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPGSenua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPGSenua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPG
Senua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPGSenua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPGSenua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPGSenua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPG

آخرین ویرایش:
همین الان بازی رو شروع کردم اول بازی هستم تا همین چند دقیقه باید بگم گرافیک بازی شاهکاره صداگذاری فوق محشر بهترین صدایی تو گیم ها بوده که تا الان روی سیستم اسپیکرام تجربه کردم از لحاظ اجرا هم مشکل و باگی نداشته با dlss بالای صد فریم گرفتم گوست رو هم بازی ولی به لحاظ بصری در حد این نیست اصلا

آخرین ویرایش:
داستان تا اینجایی که من بازی کردم واقعا فراتر از انتظارم بوده . در کل به غیر کامبت که زدن ساده ترش کردن که خوب همینم نیاز به تایمینگ درست حسابی و پیش بینی حرکات دشمنا داره و تو درجه سختی بالا قشنگ چالش بر انگیز تر از نسخه قبلی هستش ایراد خاصی نمی‌تونم از بازی بگیرم .

خب بازی تموم شد. برا من در مجموع یک تجربه جمع و جور و لذت بخش بود (امتیاز : 8/10 :D ) ولی به عنوان بازی که 7 سال از نسخه اولش میگذره و پشتیبانی ماکرو را داشته به نظرم میتونست به مراتب بهتر باشه.

نقدم را اینجا نوشتم

فقط الله اکبر از گرافیک و به خصوص انیمیشن ها. انیمیشن مبارزه نهایی بازی فک برانداز بود.

رسیدم به اون Giant که در مراسم معرفی چند دقیقه ای از بازی داخل غار کنار ساحل صخره ای و کشتی های شکسته نشان دادند . من اون موقع فکر می کردم که اون تریلر CG هست و خواستند گول بزنند . حالا که تو بازی اصلی به اونجا رسیدم حقیقتا در مبحث گرافیک واقعا دستمریزاد دارند.

احسنت

آخرین ویرایش:
چنتا اسکرین شات دیگه اینبار از محیط بازی!! بیشتر از اینکه مشغول بازی کردن باشم در حال عکس گرفتنم :دی

پ.ن: فرمت اصلی اسکرین شات ها jxr هستند که نورپردازی بازی رو بدون هیچ افتی ثبت کردن ولی خب به خاطر حجمشون فرمت png اپلود کردم که نورپردازی رو یه مقداری عوض کرده.

خب بازی تموم شد. برا من در مجموع یک تجربه جمع و جور و لذت بخش بود (امتیاز : 8/10 :D ) ولی به عنوان بازی که 7 سال از نسخه اولش میگذره و پشتیبانی ماکرو را داشته به نظرم میتونست به مراتب بهتر باشه.

نقدم را اینجا نوشتم

فقط الله اکبر از گرافیک و به خصوص انیمیشن ها. انیمیشن مبارزه نهایی بازی فک برانداز بود.
چنتا اسکرین شات دیگه اینبار از محیط بازی!! بیشتر از اینکه مشغول بازی کردن باشم در حال عکس گرفتنم :D

پ.ن: فرمت اصلی اسکرین شات ها jxr هستند که نورپردازی بازی رو بدون هیچ افتی ثبت کردن ولی خب به خاطر حجمشون فرمت png اپلود کردم که نورپردازی رو یه مقداری عوض کرده.

لامصب گرافیک نیست که فیلم سینماییه مخصوصا همون اول بازی که از ساحل میاد تو خشکی حرکت آب بین صخره ها واقعا سوپر شاهکاره اصلا فرقی بین گیم پلی و کات سین ها نیست

بازی واقعا دمای CPU رو می بره بالا٬ من یه واتر کولر گرین دارم که یکم سکته‌ای شده بود یکبار هم تعمیرش کرده بودم. در حین بازی یکی دوبار به صدا و افتاد و دما رفت بالای ۸۰ الان هم وسط بازی به لقای الهی پیوست٬ بانو سه تومن خرج گذاشت رو دستم :D

دوتا نکته تحسین برانگیز بازی که یادم رفت بهش اشاره کنم، یکیش دوربین وان شات بازی هست که واقعا به نظرم به شدت فوق العاده در اومده تو بازی و کاملا حس میشه در بازی. من خیلی طرفدار دوربین وان شات نبودم قبلا (یعنی ضروریتش را حس نمیکردم) ولی اینجا هنرمندانه درآوردن و اون سوییچ بین سکشن های مختلف بازی با دوربین شناور و وان شات عالی دراومده .

نکته دوم هم توتوریال لس و بدون هینت بودن بازی هست که به نظرم عالی تو این مورد هم عمل کردن و خیلی جزیی توی ویسپرها و طراحی محیطی راهنمایی های سطحی قرار دادن.. البته گیم پلی بازی تو این مورد دستشون را باز گذاشته ولی خیلی خوب درآوردن در مجموع.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or