Xbox Senua's Saga: Hellblade II

سازنده
Ninja Theory
تاریخ انتشار
May 21, 2024
ناشر
Xbox Game Studios
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
image(1)(2).png

داستان سنــوآ ادامه دارد...
______________________________________________________________________________________

اطلاعات منتشر شده از بازی :

• مراحل ساخت این نسخه قبل از خریداری شدن نینجا تئوری توسط مایکروسافت شروع شده است.
  • مِلیـنا یورگِنز همانند نسخه اول در نقش سنــوآ به ایفای نقش خواهد پرداخت.
  • تمامی تصاویر موجود در تریلر معرفی، به صورت in-engine ضبط شده است.
  • موتور گرافیکی ساخت بازی Unreal Engine 5 می باشد.
______________________________________________________________________________________

تریلــر ها:

تـصاویر منتشر شده (TGA2021):

hell1.png hell 2.png hell 3.png
hell4.png hell5.png hell6.png
hell8.png hell9.png hell 10.png
تـصاویر منتشر شده (TGA2019):

Senua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPGSenua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPGSenua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPGSenua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPG
Senua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPGSenua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPGSenua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPGSenua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPG

آخرین ویرایش:
ببینید گیم پس چه بلایی سر فروش میاره
بیشترین تعداد پلیر همزمان در نسخه اولش حدود 5500 نفر بوده و نسخه جدیدش نهایت حدود 4 هزار تا شده، اگر گیم پس نبود این باید حداقل 12 هزار پلیر رو میزد
بعد مایکروسافت زبونش دراز که فروشش کم بوده، بریم درش رو تخته کنیم

View attachment 338416
به نظرم واقعا گیم پس اونقدری تاثیر نداره.
سر استارفیلد که همه دیدیم.
یا حتی پرسونا 3 که این اصلا رکورد نسخه های قبلی تو استیم رو هم شکوند.

اخبار و حواشی منفی ، نوع گیم پلی بازی ، کمبود تبلیغات و پلی تایم پایین تو فروش بازی حتما تاثیرش خیلی بیشتر از رایگان بودن روی گیم پس باید باشه.

به نظرم واقعا گیم پس اونقدری تاثیر نداره.
سر استارفیلد که همه دیدیم.
یا حتی پرسونا 3 که این اصلا رکورد نسخه های قبلی تو استیم رو هم شکوند.

اخبار و حواشی منفی ، نوع گیم پلی بازی ، کمبود تبلیغات و پلی تایم پایین تو فروش بازی حتما تاثیرش خیلی بیشتر از رایگان بودن روی گیم پس باید باشه.
استارفیلد و پرسونا قضیه متفاوتی داره چون محتوای اضافه داره و در زمان انتشار و بعدش روی گیم پس منتشر نمیشه و این خودش ترغیب برای خرید نسخه کامل که در گیم پس نیست، البته روی گیم پس میشه فعال کرد ولی باید هزینه اضافه تری پرداخت بشه، همین استارفیلد پیک 330 هزار پلیر واقعا یک نوع شوخی بود چون حداکثرش باید بین 700 تا 800 هزار پلیر میرفت و اینکه خبر رسمی رکورد انجام بازی در گیم پس منتشر کردن حالا فکر کن اگر گیم پس نبود این پیک تا کجا میرفت ولی قضیه هلبلید کلا متفاوته اگر پلیر ببینه این محتوای اضافه نداره زحمتی برای خرید 50 دلاری نمیده بعضا هستن که خرید 50 دلاری انجام میدن برای آرشیوشون

۴ هزار یا ۱۲ هزار هیچ فرقی واسه ماکروسافت نداره.

خوب یا بد ماکروسافت گیم پس رو پلتفرم خودش میدونه و هدفش جذب کاربر واسه سرویسه خودش هست.
ممکنه این ذهنیت مدیران صاحب تفکر گیمینگ مایکروسافت باشه ولی سران مایکروسافت که دید تجاری دارن این موضوع رو نادیده میگیرن

آخرین ویرایش:
باس فایت اول رو تموم کردم
نفسم گرفت، چقدر خوب بود(درجه هارد)
با این که کامبت سادست بشدت جذابتر از نسخه اول هست خیلی سینماتیک شده، عجب انیمیشن هایی داشت
موزیک و ضرباهنگش :دی اون قسمت دویدنش اصلا نفس گیره اتمسفرش :دی

منم بازی رو تموم کردم.باید بگم که اوایل خیلی این قضیه اتمسفر محیط ها و گرافیک سینمایی برام لذت بخش بود ولی کم کم از داستان نا امید شدم.یه داستان درست درمون مفهمومی ساختن مگه چقدر سخته؟کنار همه اینا تایم بازی اصلا قابل قبول نبود و برای من یه جورایی بازی انگار نصفه اس.لذت بخش و خاص بود ولی فقط همین.چند ساعت بازی و کاتسین و مطمعنم این بازی اسمش به زودی از یادها میره.

من هم تموم کردم
برای من ۸ از ۱۰ هست.
بازی رو با خودش مقایسه کردم .
از نظر گرافیک که بهترین نسل هست برای من.
کامبت هم شاید ساده باشه اما واقعا خسته کننده نبود .انیمیشن ها به شدت عالی و گیرا بود و همش مشتاق دشمن بودم.
اما داستان بازی اون چیز مورد انتظارم نبود.
انتظار داشتم با مدت زمان ساخت حداقل یه چیز تاثیرگذار ببینم .
درکل تجربه عالی بود

یکمی بازی کردم و چند تا فایت هم داشتم؛ کامبت بازی به نظرم اتفاقا خیلی خوبه بر خلاف تصور قبلی، و تا حدودی یاداور میلی کامبت و باس فایت های عناوینی مثل اوردر و انچارتد هست،

خیلی جذاب و باحاله، یعنی مشکلی هم اگر باشه، تو طراحی بازی و پیسینگ ایناست، و کامبت به تنهایی عالیه به نظرم، برای این بازی عالیه...

به طور کل بازی واقعا حس و تجربه یک اثر اکسپریمنتال رو میده، گرافیک خیلی خوبه، خیلی، شاید اگر طراحی محیط و هنری بازی طوری بود که نورپردازی سهم بیشتری پیدا میکرد، و اینطوری دارک نبود، این گرافیک خیلی خیلی بیشتر هم به چشم میومد؛ صدا و امبینت هم عالیه...

همینم البته باعث شده اون اندک نوری که دیده میشه، به شکلی جهت دار باشه که تاثیر بیشتری رو داستان و تجربه داشته باشه؛ مثلا تاریکی با فضای روانی بازی و جنونی که وجود داره خیلی خوب در هم امیخته میشه...

بازی رسما یک نسخه ارتقا یافته از نسخه قبلی هست، یک شماره دوم کلاسیک، که همون بازی قبلی رو در زمینه های متفاوتی بهبود داده، هرچند "گسترش" هم نداده و این میتونه دلیلی باشه که عده ای کمتر از 9 بهش بدن، حالا تا تموم کنم ببینم چی به چیه..

تا این جای کار، میتونم بگم با تمام خاص بودن طراحی بازی، اما کشش خوبی برام داره و همینطوری دلم میخواد ادامه بدم، و همین تا حد زیادی یعنی بازی نمره قبولی رو ازم میگیره... نمره قبولی یعنی +8... تا تموم کنم شاید بره بالاتر...

منم تموم کردم بازی رو الان و لذت بردم از گرافیک بی نظیر و صداگذاری عالی و فایت های هیجان انگیزش
View attachment 338456
فکر کنم شما وسط بازی میومدی بازی سنتر چک میکردی که اینهمه برات طول کشیده تموم کردن بازی 😁
من بازی رو پلات کردم برام 8 ساعت طول کشید تازه تمام collectibles بازی غیر دو عددش رو خودم پیدا کردم بدون کمک گرفتن از اینترنت
Hellblade از اون بازی هاست که نیاز به دنباله نداشت اصلا
داستان بازی به جز دو صحنه که واقعا شاهکار بود در کل بسیار ضعیف تر از نسخه اول بود
پازل های بازی که بشدت تکراری بود و رو اعصاب
کمبت بازی به لطف انیمیشن هاش قابل تحمل بود هر چه کلا نیم ساعت بازی رو تشکیل میداد و هیچ پیشرفتی نداشت
گرافیک بازی که واقعا جای حرف باقی نمیزاره و در کنار alan wake 2 واقعا نسل نهمی بود
در کل رو گیم پس این بازی رو انجام بدید واقعا ضرر نمیکنید ولی 50 دلار واسه همچنین تجربه کوتاهی واقعا ارزش نداره
امتیاز من به بازی 7 از 10 هستش

فکر کنم شما وسط بازی میومدی بازی سنتر چک میکردی که اینهمه برات طول کشیده تموم کردن بازی 😁
من بازی رو پلات کردم برام 8 ساعت طول کشید تازه تمام collectibles بازی غیر دو عددش رو خودم پیدا کردم بدون کمک گرفتن از اینترنت
Hellblade از اون بازی هاست که نیاز به دنباله نداشت اصلا
داستان بازی به جز دو صحنه که واقعا شاهکار بود در کل بسیار ضعیف تر از نسخه اول بود
پازل های بازی که بشدت تکراری بود و رو اعصاب
کمبت بازی به لطف انیمیشن هاش قابل تحمل بود هر چه کلا نیم ساعت بازی رو تشکیل میداد و هیچ پیشرفتی نداشت
گرافیک بازی که واقعا جای حرف باقی نمیزاره و در کنار alan wake 2 واقعا نسل نهمی بود
در کل رو گیم پس این بازی رو انجام بدید واقعا ضرر نمیکنید ولی 50 دلار واسه همچنین تجربه کوتاهی واقعا ارزش نداره
امتیاز من به بازی 7 از 10 هستش
ببخشید دفعه ی بعد که یک بازی رو خواستم بازی کنم قبلش میام با شما هماهنگ می کنم که چند ساعته مجازم تموم کنم یک بازی رو.
جهت تسریع در فرایند هماهنگی هم یک آی دی تلگرام لطف کنید بفرستید.
با تشکر

ببخشید دفعه ی بعد که یک بازی رو خواستم بازی کنم قبلش میام با شما هماهنگ می کنم که چند ساعته مجازم تموم کنم یک بازی رو.
جهت تسریع در فرایند هماهنگی هم یک آی دی تلگرام لطف کنید بفرستید.
با تشکر
حقیقتا واسه من که مهم نیست توی چند ساعت بازی رو تموم میکنی
گفتم شاید یه بنده خدایی این عکس رو ببینه خیال کنه بازی واقعا 12 ساعت محتوا داره که اینطور نیست و بعد نامید بشه
قصدم هم ترول نیست بازی رو همون موقع که اومد رو گیم پس پلی دادم و تا شب پلاتش کردم....

• Smile
Reactions: Taha75

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or