Xbox Senua's Saga: Hellblade II

سازنده
Ninja Theory
تاریخ انتشار
May 21, 2024
ناشر
Xbox Game Studios
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
image(1)(2).png

داستان سنــوآ ادامه دارد...
______________________________________________________________________________________

اطلاعات منتشر شده از بازی :

• مراحل ساخت این نسخه قبل از خریداری شدن نینجا تئوری توسط مایکروسافت شروع شده است.
  • مِلیـنا یورگِنز همانند نسخه اول در نقش سنــوآ به ایفای نقش خواهد پرداخت.
  • تمامی تصاویر موجود در تریلر معرفی، به صورت in-engine ضبط شده است.
  • موتور گرافیکی ساخت بازی Unreal Engine 5 می باشد.
______________________________________________________________________________________

تریلــر ها:

تـصاویر منتشر شده (TGA2021):

hell1.png hell 2.png hell 3.png
hell4.png hell5.png hell6.png
hell8.png hell9.png hell 10.png
تـصاویر منتشر شده (TGA2019):

Senua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPGSenua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPGSenua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPGSenua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPG
Senua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPGSenua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPGSenua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPGSenua’s Saga- Hellblade II – The Game Awards 2019 – Announce Trailer (in-engine) - YouTube_2[(...JPG

آخرین ویرایش:
منم یه چند ساعتی زدم بازی خوش ساختیه. قسمت اول رو واسه بار دوم چند هفته پیش رفتم قشنگ میشه فهمید بازی از همه نظر نسبت به اولی پیشرفت داشته ولی جهشی هم نداشته. پازل ها هم تا اینجا نسبت به اولی خیلی راحت تر بوده
درکل بازی نابیه امیدوارم این سبک بازی ها بیشتر ساخته بشه. اون صحنه دعوا با draugr ها تو چپتر 2 هم اوج نبرد سینمایی بود کنار اون موسیقی حس خفنی میداد

گرافیک بازی به شکل وحشیانه‌ای بالاست! :D از محیط‌ها و نورپردازی و انیمیشن‌ها تا مدل‌ها (از خود سنوئا تا شخصیت‌های جانبی و ساده‌ترین دشمن‌هایی که توی ۵ ثانیه قراره بمیرن)، واقعاً جزئیات خفن و عجیبی دارن!
یه سری عکس از بازی گرفتم که چیز خاصی از نظر داستانی ندارن، ولی به هر حال توی اسپویلر می‌ذارم. همه عکس‌ها هم از گیم‌پلی در حالت فتومد هستن، نه کاتسین. البته خود کاتسین‌ها هم کاملاً realtime هستن و می‌شه مثل نسخه قبلی دوربین رو توی فتومد تکون داد. ولی پیشنهاد می‌کنم زیاد این کار رو انجام ندین! من توی نسخه اول چند بار از این کارها کردم و یه بار یه چیزی به خاطر این قضیه لو رفت! :دی دقیق یادم نیست چی بود، ولی فکر کنم یه کاراکتر یا جسدی بود که با فاصله نسبت به سنوئا خارج از کادر بود و باید چند ثانیه بعد می‌دیدمش، ولی به خاطر تکون دادن دوربین زودتر دیدمش! :-"

c3e921_24056340ca-25fa-4d56-a4ed-fb428baa3845.png

606921_24c7512b8b-f56c-4eb0-81bd-53e121c37a7c.png

006a21_24da44b693-a394-47b9-b6ca-ee87609a7cc2.png

یه سوال میکنم موضع نگیرید فقط:D
حقیقتا بی اطلاعم.
من آخرین چیزی که شنیدم روی کنسول قراره ۳۰ فریم اجرا بشه ، الانم همونه یا فرق کرد یا پرفورمنس مدی چیزی داره؟

یه سوال میکنم موضع نگیرید فقط:D
حقیقتا بی اطلاعم.
من آخرین چیزی که شنیدم روی کنسول قراره ۳۰ فریم اجرا بشه ، الانم همونه یا فرق کرد یا پرفورمنس مدی چیزی داره؟
۳۰ فریمه. ولی اصلا اذیت نمی کنه.من خودم بازیای سی فریم چشمم رو اذیت می کنن مثلا وقتی استارفیلد اومد،اوایل که سی فریم بود بیشتر از سه چهار ساعت نتونستم تحمل کنم و الان بعد آپدیت دوباره شروعش کردم ولی تو این بازی اصلا مشکلی نداشتم.

• Like
  • Love
Reactions: all4u and AM!R
چیزی که می نویسم بدون هیچ جانب داری یا اغراق هست.
پس از اینکه دیشب اشتراک گیم پس رو از شدت عصبانیت به خاطر متای بازی کنسل کردم, دوباره رفتم گیم پس گرفتم و گفتم به بازی فرصت بدم شاید چیز خوبی باشه.
بازی برای من یکی از مسخره ترین و بیخود ترین شروع های ممکن رو داشت. یک شروع بی مورد, گنگ و کند! وقتی اسم بازی هست حماسه ی سنوا, پس توقع میره شروع بازی هم حماسی باشه.
تا اینجای کار نزدیک ۱ ساعت و خورده ای بازی کردم و تقریبا ۶۰ درصدش کات سین بوده یا راه رفتن های خطی. تا اینجای کار بازی هیچچچ هدفی رو دنبال نمیکنه و شما فقط راه میرید, دکمه ی اتک رو اسپم میکنید و دنبال یه سری نشونه میگردید تا موانع پیش روتون باز بشه :دی
اکثریت بازی تا اینجای کار‌ توی هوای تاریک اتفاق اقتاده و شخصا نتونستم از گرافیک بازی حتی لذت ببرم.
تمامی مکانیک های بازی, تاکید میکنم مجدد : «تمامی» مکانیک های بازی، دقیقا همون نسخه ی اول هست. کالکتیبل ها همونه, سیستم مبارزه همونه, صداهای توی سر سنوا همونه, پازل ها همونه. فقط گرافیک بهتر شده، همین و بس!
این بازی صرفا بایست یه دموی گرافیکی برای بنچمارک گرفتن می بود و بس!
رسالت بازی, سرگرم کردن مخاطبه! این بازی جز راه رفتن و کات سین دیدن هیچ چیزی نداره!
قطع به یقین تا اینجا، هیچ بازی ای boring تر از این بازی بازی نکرده بودم.
واقعا متاسف شدم.
امتیاز من به بازی : ۵ از ۱۰

پ.ن: برم مجدد گیم پس‌ رو ریفاند کنم :دی

من ایکسباکس ندارم در حال حاضر از سیاست های فعلی ایکسباکس و مدیریت ضعیفش هم خیلی خوشم نمیاد چون باعث شده رقابت از بین بره و سونی هم ضعیفتر از چیزی که میتونست باشه عمل کنه ولی اسکرین شات های بازی رو که میبینم واقعا گرافیک بازی خوب و قوی کار شده
برام کلا سواله که به خاطر محدودیت سخت افزارهای فعلی نمیشه همچین گرافیکی رو با گیم پلی قوی داشته باشیم یا اینکه به خاطر محدودیت نیرو و زمان استودیوها این مورد ضعف گیم پلی پیش اومده؟

• Cool
Reactions: Taha75

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or