بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

mallo

کاربر سایت
Oct 8, 2023
140
واقعیت دائم داره پینگش بهتر هم میشه پیشگامان
الان مودم asus ام رو وصل کردم بهش پینگ بهتر و سرعت بهتری داره میده

View attachment 333448
پینگ 4.2.2.4 بهتر شده و 8.8.8.8 شبیه شاتلتون پینگ میده ظاهرا. فیلترینگ شاتل تو منطقه شما چجوریاست؟ من که شاتل داشتم سایت های داخلی هم فیلتر بودن!(تا این حد)

• Like
Reactions: barney stinson

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
پینگ 4.2.2.4 بهتر شده و 8.8.8.8 شبیه شاتلتون پینگ میده ظاهرا. فیلترینگ شاتل تو منطقه شما چجوریاست؟ من که شاتل داشتم سایت های داخلی هم فیلتر بودن!(تا این حد)
اره دیگه میتونم بگم تفاوتی بین این با شاتل نمیبینم فعلا
شاتل اوکی بوده اوضاعش برای من فیلترشکن ها هم باهاش خوب مهربون بودن و پروتکل های زیادی هستن که روش کار میکنن تو منطقه ما

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
اره دیگه میتونم بگم تفاوتی بین این با شاتل نمیبینم فعلا
شاتل اوکی بوده اوضاعش برای من فیلترشکن ها هم باهاش خوب مهربون بودن و پروتکل های زیادی هستن که روش کار میکنن تو منطقه ما
راضی هستی از این شرکت یا نه

من بار اول نیست که ازشون نت میگیرم ولی تو فکر کنم بار اولت بوده

• Like

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,087
نام
شایان
راضی هستی از این شرکت یا نه

من بار اول نیست که ازشون نت میگیرم ولی تو فکر کنم بار اولت بوده
اره اولین باره از پیشگامان میگیرم
واقعیت از این راضی ترم چند تا دلیل هم دارم براش
یکی اینکه با vpn هایی که من استفاده میکنم بهتر کار میکنه یه سری vpn داشتم که اصلا با شاتل دیگه کار نمیکردن اما روی این اوکی دارن کار میکنن
یکی هم اینکه خوب حتی غیر جشنواره هم ازش بخری بازم حجم بیشتر میده با حدود 50 60 تومن ارزون تر از شاتل
و به نظر نمیاد برای بازی انلاین هم مشکلی داشته باشه واقعا پشتیبانی جوابگویی هم داره مثل شاتل

• Like
Reactions: Brightman

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
اره اولین باره از پیشگامان میگیرم
واقعیت از این راضی ترم چند تا دلیل هم دارم براش
یکی اینکه با vpn هایی که من استفاده میکنم بهتر کار میکنه یه سری vpn داشتم که اصلا با شاتل دیگه کار نمیکردن اما روی این اوکی دارن کار میکنن
یکی هم اینکه خوب حتی غیر جشنواره هم ازش بخری بازم حجم بیشتر میده با حدود 50 60 تومن ارزون تر از شاتل
و به نظر نمیاد برای بازی انلاین هم مشکلی داشته باشه واقعا پشتیبانی جوابگویی هم داره مثل شاتل
منم تا امروز از این شرکت راضیم در مقایسه با اسم و رسم های بزرگتری مثل شاتل و اسیاتک و ...

چیزی کم و کسر نذاشته جلوشون که حتی حجم های خیلی بهتری رو هم ارائه میده در قالب جشنواره که دیگه اسیاتک و شاتل هم چون میخاستن از قافله عقب نمونن شروع کردن جشنواره گذاشتن با حجم های خوب

من حتی زمانی که هنوز طرح های استاندارد پیشگامان تخیلی نشده بود هم یادمه زمانی که شاتل و اسیاتک قیمت تعرفه هاشون بد بود و این شرکت خیلی مناسب تر میداد که دیگه در نهایت اینا هم تعرفه های استاندارد رو تخیلی کردن

در مورد گیم هم حداقل در مورد من بهتر از شاتل جواب میده از نظر پهنای باند چون شاتل سرعت ۶ گیم نداره و اگر خطتت ۸ نکشه مجبوری ۴ گیم ببندی که یعنی از دست دادن تماشای HD استریم های توییچ ولی الان هم گیم انلاین میزنم هم اچ دی استریم میبینم

هر چند شاتل واقعا نت خوبی برای انلاین زدن داره به شرطی که پهنای باند استانداردی داشته باشی مثلن ۸ یا ۱۶ مگ

در کل الان دلیلی نمیبینم که این ۳ ماه رو استفاده نکنم ازش و بعدش هم موقع تخلیه کردن پشتیبانی شون تماس میگیره و بهت پیشنهادهایی نه در سطحِ قیمت جشنواره ولی معقول تر میده. مثلن یادمه سال پیش موقعی که زنگ زدن گفت که ۶ ماهه ۶۰۰ تومن که همین توی جشنواره ۳۰۰ میدن

اگر اتفاق خاصی رخ نده و وضعیت به همین شکل بمونه احتمالن بعد از ۳ ماه تمدید کنم در صورتی که جشنواره با قیمت مناسب پیشنهاد بدن

• Like

mallo

کاربر سایت
Oct 8, 2023
140
من هم ۲ دیدم هم ۳ ولی تفاوتی هم حس نکردم بین شون. به سرورای بازی های شرکت EA مثل بتلفیلد و FC24 وصل میشه
نت تایپتون اگه ۳ باشه هیچ کسی مستقیما نمیتونه به شما وصل بشه; به همین خاطر چت ها براتون مستقیما نمیاد و برای ارتباط باید سرور میانی باشه.

S@eEd

کاربر سایت
May 1, 2008
263
تا وقتی شاتل هست واقعا گند بزنن تو هرچی isp دیگس قشنگ میگه نوسان چیه ؟ بشین صبح تا شب گیم بزن

View attachment 331560

اینم وضعیت خط بعد از اون 2 روز که snr به 6 رسیده بود

View attachment 331561

داداش این vdsl شاتل که گرفتی یا adsl ?? این پارس آنلاین دهته من رو صاف کرده ولی snr خطم رو 6 . جواب میده عوض کنم برم شاتل؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر