بحث و تبادل نظر در مورد ISP های ایرانی

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
دوستانی که پارس انلاین یا های وب دارند متونن به psn وصل بشند؟!
من پارس آنلاین دارم..به طرز عجیبی وحشناک شده..باید 10 دفع تست کانکشن بگیری تا همرو successful کنه....اکثر یا رو sign in یا روی همون internet connection میزنه fail
فعلا نگهش داشتم پارس آنلاین رو ..چند روزی هست روی یک خط دیگم آسیا تک گرفتم واقعا خیلی بهتره از پارس آنلاین...تو همون دفعه اول همرو successful میزنه... به سرور های بازی هم سریع وصل میسه ولی برای پارس آنلاین باید 10 دفعه بزنی تا به زور کانکت بشه...به نظر میرسه پکت لاستهای وحشتناکی داره روی سروروهای پلی استیشن.
برای پارس آنلاین ،دی ان اس اول 9.9.9.9 رو بزن دومی رو هم 1.1.1.1 بزن...یک ذره بهتر میشه..اما هنوز فاجعست.

avannn

کاربر سایت
May 23, 2010
558
نام
آوان
من پارس آنلاین دارم..به طرز عجیبی وحشناک شده..باید 10 دفع تست کانکشن بگیری تا همرو successful کنه....اکثر یا رو sign in یا روی همون internet connection میزنه fail
فعلا نگهش داشتم پارس آنلاین رو ..چند روزی هست روی یک خط دیگم آسیا تک گرفتم واقعا خیلی بهتره از پارس آنلاین...تو همون دفعه اول همرو successful میزنه... به سرور های بازی هم سریع وصل میسه ولی برای پارس آنلاین باید 10 دفعه بزنی تا به زور کانکت بشه...به نظر میرسه پکت لاستهای وحشتناکی داره روی سروروهای پلی استیشن.
برای پارس آنلاین ،دی ان اس اول 9.9.9.9 رو بزن دومی رو هم 1.1.1.1 بزن...یک ذره بهتر میشه..اما هنوز فاجعست.
دقیقا. من یه چرخی تو تلگرام و اینستا زدم همه این مشکل رو دارن حدود ۸ روز شده

مشکل اینه همه رو successful میزنه جند ثانیه بعد هم fail میشه. اگر نشه هم داخل سرور بازیها نمیره.

یکی روی psn اصلا کار نمیکنه. یکی هم اینکه اکثر فیلترشکنها هم روی این isp از کار افتاده.

از نظر پینگ و سرعت اپلود دانلود اوکی هست

• Like
Reactions: Brightman

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
شاتل از دی ماه تا الان باز قیمت سرویس هاش رو دو برابر کرد!! بعضی از بهترین سرویس ها که به نسبت قیمت حجم ماهانه خوبی داشتن هم کلا حذف کرده که برید سمت سرویس های خیلی گرونتر با حجم یه کوچولو بیشتر. هزینه های ترافیک هم همینطور الان برای 20 گیگ ترافیک باید 110 هزار تومن پیاده شد.

• Like
Reactions: ALI PUNKER and db07

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
616
دقیقا. من یه چرخی تو تلگرام و اینستا زدم همه این مشکل رو دارن حدود ۸ روز شده

مشکل اینه همه رو successful میزنه جند ثانیه بعد هم fail میشه. اگر نشه هم داخل سرور بازیها نمیره.

یکی روی psn اصلا کار نمیکنه. یکی هم اینکه اکثر فیلترشکنها هم روی این isp از کار افتاده.

از نظر پینگ و سرعت اپلود دانلود اوکی هست
دوستانی که پارس انلاین یا های وب دارند متونن به psn وصل بشند؟!
افتضاح شده وضعیت. به سرورهای EA کلن وصل نمیشه. تعطیل کامله. با پشتیبانی صحبت کردم. تیکت ثبت کرد.اگر مشکل تا یکی دو روز اینده حل نشد جمع اوری میکنم

• Like
Reactions: avannn

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
من که هفته پیش بود یه شکایت از پارس آنلاین زدم به وزارت ارتباطات..بعد از اون 10 دفعه زنگ زدن از پارس آنلاین که حوصله نداشتم جوابشون رو بدم..تا این که دوباره زنگ زدن امروز برای بررسی مشکل...کلا فکر کنم 40 دقیقه با طرف حرف زدم....طرف میگفت سروریستون رو بررسی کردیم مشکلی نداره...تا 12 مگ دانلود و 1 مگ آپلود رو میکشه بدون مشکل و بعد منم گفتم از لحاظ شما روی سرور های ایران پشیزی برای من ارزش نداره این معیارها..برای من مهم سرورهای پلی استشین هست که به شدت پکت لاست دارین روشون..این قدر پکت لاستتون زیاد هست که حتی تو تست کانکشن هم اکثر مواقع همش fail میشه...میگفت کدوم سرور بازی ؟؟ میگفتم کلا به سرور بازی نمیرسیم آقا :D تو همون تست کانکشن اکثر موارد fail میشه....تست کانکشن یعنی پلی استیشن کیفیت اینترنتتون رو روی سرورهای پلی استیشن بررسی میکنه به لحاظ آپلود ، دانلود و نت تایپ که بهتون بگه وضعیتتون به این شکل هست..بعد برای شما چیزی شبیه فاجعه شده..این نشون میده پارس آنلاین تو این چند وقته به شدت روی سرورهای پلی استیشن پکت لاست داره و شما هیچ کار مثبتی تو این ضمینه برای حل مشکل انجام ندادین و من تنها نیستم یک چرخ بزنین تو اینترنت و انجمنهای بازی ببینید چقدر ملت شاکین ازتون.
میگفت ما اینترنتمون مناسب گیم نیست..این رو هم خودمون می دونیم..منم گفتم قبل از خرید اینترنت باید این رو حتما تو قوانینتون ذکر بکنید..چون خیلی ها به خاطر کیفیتی که فکر میکنن برای گیم مناسب هست میان سمتتون...بهشون 1 سال میگم وقتی مودمو خاموش روشن میکنم نزدیک به 5 الی 7 دقیقه طول میکشه تا چراغ adsl لینک بگیره که این نرمال نیست و پشتیبانی اینترنتتون میگه مشکل مودمه..میگم قبلا شاتل داشتم این مشکلات رو نداشت بازم میگه ما مشکل نداریم....بعد بهش گفتم 4 روز نیست اسیاتک گرفتم تو همون دقیقه اول چراغ adsl لینک میگیره..چطور برای شما 6 الی 7 دقیقه طول میکشه لینک بگیره؟ و بازهم توجیهای الکی که ما سرویس گیممون مثل شرکتهای دیگه ممکنه نباشه ولی قیمتمون هم کمتره..گفتم عمده مشترهای شما اصلا کیفیت اینترنت براشون مهم نیست...یعنی یه سایت دانشگاه باز بشه..یه شیلتر شکن ران بشه براش تلگرامو ، اینستاگرامو اینا براش باز بشه کافیه براشون...اما برای کسانی که کیفیت اینترنت روی سرورهای خارجی براشون مهمه هیچ تمهیداتی ندارین و اصلا براتون مهم نیست...ما که نیمیگیم سرورهایی که شیلتر هست رو برامون باز کنین..درد ما اینه که سرورهایی که شیلتر نیست رو حداقل با کیفیت مناسب ارائه بدین.
میگفت مشکل از زیرساخت هست و ما هیچ کاری تو این ضمینه نمیتونیم انجام بدیم...بعد من گفتم شرکت بزرگی مثل پارس آنلاین یعنی رئیس بالارتبه نداره مکاتبه بکنه این مشکلات رو حل بکنه ؟ مگه میشه ؟ من که باور نمیکنم.
خلاصه سرتون رو درد نیارم فقط توجیه می کرد و هیچ راحل مناسبی برای حل مشکل نداشت ارائه بکنن..در واقع عمده حرفش این بود که همینی که هست..میخوای بخوا نمیخوای خوش امدی.
اینیم که من شکایت زدم نه این که واقعا فکر کنم مشکلم حل میشه فقط خواستم صدام رو بهشون برسونم بگم اینترنتتون در حد فاجعست و پولی رو که میگیرین من راضی نیستم.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,386
نام
محمد
ایلان ماسک توییت زده که تا چند وقت دیگه با همین گوشی های اندرویدی میشه به اینترنت این شرکت دسترسی پیدا کرد.بدون هیچ تجهیزاتی!!!!
حتی اگه سرویس این بابا گرون هم نباشه، اینقدر توی داخل گوشی گرفتن رو آرزو کنند که خود خرید یک گوشی معمولی هم سخت میشه.:/ هرچند امروزم خط و نشان کشیدن حتما میخوان نت رو ملی کنند.:|

mallo

کاربر سایت
Oct 8, 2023
128
حتی اگه سرویس این بابا گرون هم نباشه، اینقدر توی داخل گوشی گرفتن رو آرزو کنند که خود خرید یک گوشی معمولی هم سخت میشه.:/ هرچند امروزم خط و نشان کشیدن حتما میخوان نت رو ملی کنند.:|
با این وضعیت نت رو ملی کنن ما ساکت نمیشینیم!!
ایلان ماسک توییت زده که تا چند وقت دیگه با همین گوشی های اندرویدی میشه به اینترنت این شرکت دسترسی پیدا کرد.بدون هیچ تجهیزاتی!!!!
حتی اونم برای اینکه تو ایران کار کنه باید مجوز بگیره

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,744
میگفت ما اینترنتمون مناسب گیم نیست..این رو هم خودمون می دونیم..
جدیدا دیگه خیلی بی حیا شدن :D
منم صبانت که داشتم خیلی راحت گفت ما اینترنتمون برای گیم نیست اگه ناراحتی برو عوض کن :eek:

قبلا باز 2 تا دروغ بهمون میگفتن دلمون خوش بود ولی الان میگه کیفیت نداریم-گرونم میکنیم-حرف زیادی هم بزنی یدونه میخوابونم تو گوشِت :|;))

mallo

کاربر سایت
Oct 8, 2023
128
Goodluck with that
بعضی مواقع اگه از آزادی بیانمون استفاده نکنیم دیگه استفاده ازش عجیب میشه. اگه اینترانت ملی بیاد و اینترنت قطع بشه تا هر کاری که میکنن درز نکنه بیرون و هزاران شغل از بین بره و منابع علمی که توی یوتیوب هستن برای ما بلا استفاده بشه, دیگه خودت میدونی چی میشه. از قوانین مسخره ممنوعیت استفاده از VPN بگیر تا اختلالات عمدی اینترنت......

mallo

کاربر سایت
Oct 8, 2023
128
جدیدا دیگه خیلی بی حیا شدن :D
منم صبانت که داشتم خیلی راحت گفت ما اینترنتمون برای گیم نیست اگه ناراحتی برو عوض کن :eek:

قبلا باز 2 تا دروغ بهمون میگفتن دلمون خوش بود ولی الان میگه کیفیت نداریم-گرونم میکنیم-حرف زیادی هم بزنی یدونه میخوابونم تو گوشِت :|;))
خودشون مقصر نیستن لابد از زیرساخت سانسورچی هست که isp ها داقونن

Gerudo

کاربر سایت
Jun 26, 2021
15
هرچند امروزم خط و نشان کشیدن حتما میخوان نت رو ملی کنند.:|
مگه چیزی از اینترنت چسکی مونده که ملی کنند؟ کلا لایو وصل نمیشه psnبا بدبختی وصل میشه تموم آپ ها دیگه فیلتر سرعت شدیداً پایین .
الان هم ملی دیگه بدون فیلترشکن به چه چیزی دسترسی داری؟ اونم هم صد باربا بدبختی سرعت پایین وصل میشه .. چند دقیقه قطع میشه .
................

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر