امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,097
نام
محمد علی
روبرو هستی در واقع 😁
می پذیرم.
پدربزرگم می‌گفت این فیلم‌های جدید معلوم نیست چی به چی هستن، فیلم‌های قدیمی یه چیز دیگه بودن. الان فکر کنم آدم در یک سنی دیگه پیر میشه و نمی‌تونه محصولات جدید رو درک کنه:D
و متاسفانه من به اون سن رسیدم.:-<
حتی بازی‌های جدیدی که سراغشون میرم هم متوجه میشم که شبیه یه چیز قدیمی هستن که خوشم اومده:D
الان البته می‌بینم که تنها نیستم و یه عده فسیل به آخر خط رسیده دیگه هم مثل من هستن:>

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,438
نام
علی
می پذیرم.
پدربزرگم می‌گفت این فیلم‌های جدید معلوم نیست چی به چی هستن، فیلم‌های قدیمی یه چیز دیگه بودن. الان فکر کنم آدم در یک سنی دیگه پیر میشه و نمی‌تونه محصولات جدید رو درک کنه:D
و متاسفانه من به اون سن رسیدم.:-<
حتی بازی‌های جدیدی که سراغشون میرم هم متوجه میشم که شبیه یه چیز قدیمی هستن که خوشم اومده:D
الان البته می‌بینم که تنها نیستم و یه عده فسیل به آخر خط رسیده دیگه هم مثل من هستن:>
نه، نه، ما پیر نیستیم، بازیا خرن، بنداز گردن بازیا، این حقیقت تلخو قبول نکن. :(( ما اولد فارتس نیستیم، بازیا نیو شِتن :D

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,999
نام
احمد
Infamous Second Son and First light
شخصیت پردازی و داستان حال به هم زن
یوبیسافتی ترین بازی ساخته شده کلا ماموریت های فرعی و اصلی در این خلاصه شدن برو چند تا پایگاه رو بگیر چند تا نقاشی بکن
کلیت بازی هم در مورد گرفتن قدرت ها هست یکیشون که آخر بازی رو میده که معلوم نیست برای چی😐 دوتایی بعدی رو هم وقتی میدن به اواخر بازی رسیدی در کل گیم پلی بازی خیلی خوب بود که بنظرم اونم در جریان طراحی بد مراحل و داستان ارزش خودش رو از دست داده
5 از 10 بسته الحاقی بازی که از خود بازی اصلی بدتر بود کلا چیزی به اسم طراحی مراحل تو این بازی وجود نداره برو چند نفر رو بکش برگرد این از اون بد تر اینم
4 از 10

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
Granblue Fantasy Relink
9/10

خب دیگه فکر کنم بعد ۹۰ ساعت بشه امتیاز داد :D
بازی فوق‌العادس. واقعا فراتر از انتظارم بود. بعد زدن دمو مشخص بود گیم‌پلی شدیدا خووبه ولی خب باقی چیزا داخل دمو نبود. بازی رو تا خرتناقش پر کردن با محتوای زیاد و با کیفیت. بدون شک یکی از بهترین اندگیم‌هارو داخل این بازی میبینیم. سیستم پیشروی و پیشرفت کرکترا کم‌نظیر و به شدت اعتیاد آوره طوری که دوس دارید تمام شخصیتارو فول آپگرید کنید. ۱۹ کرکتر قابل بازی که هر کدوم کاملا یونیک هستن. بخش استوری رو به همراه ۳تا AI جلو میبرید و بعدا بخش کوئست رو کواپ هم میتونید برید. از فول آپگرید کردن اسکیل تریشون تا لول ۱۰۰ کردن کرکترا تا آپگرید کردن سلاحشون تا لول ۱۵۰ و بعدش Awaken کردنشون، فارم کردن سیجیل‌های بهتر و قوی‌تر و بعدش بیلد کردن کرکترا به وسیله‌ی سیجیل‌ها. بازی ولی هدف میذاره جلوتون برای فارم کردن کوئستای مختلف. همه چیز هم به راحتی در دسترس هستس فقط باید وقت بذارید. هدف اصلی همچین بازیایی تموم کردن استوری و رسیدن به اندگیمش هست. داستان بازی خوب و قابل قبوله برای سبک خودش. اگه ورژن فایتینگ گرن‌بلو رو بازی کرده باشید تا حدود زیادی با فضای داستانی و خود کرکترا آشنایی خواهید داشت ولی خب اگرم بازی نکرده باشید مهم نیست. گرافیک و آرت استایل خیلی خوبه. بازی به شدت پولیش شده و خوش رنگ و لعابه. هیچ باگ و گلیچ و افت فریمی نداره. موسیقی‌های بازی خوبن و کاملا با فضای بازی همخونی دارن. باس فایتای بازی خیلی خووبن خصوصا چند موردی که توی استوری میبینید. دوتا مشکل من با بازی، یکی دوربین و سیستم لاک-آن روی انمی‌ها هستس و اون یکی هم تنوع نه چندان زیاد باس‌ها. دومی ممکنه با گیم‌پلی خیلی عالی که داره، زیاد اذیت نکنه ولی خب نمیشه منکرش شد. واقعا حلالشون باشه این فروش خوبی که داشتن.

KingFisher

کاربر سایت
Jun 6, 2021
226
tiny tina's wonderlands
۱۰/۸

نکات مثبت:

گرافیک و جلوه‌های بصری زیبا
داستان سرگرم‌کننده و خلاقانه
تنوع بالای سلاح‌ها و جادوهاش
خصیت‌های جذاب
گیم‌پلی روان و لذت‌بخش

نکات منفی:
هوش مصنوعی دشمنان ضعیف
عدم وجود نوآوری در گیم‌پلی
پایان‌بندی کوتاه

آخرین ویرایش:

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
like a dragon infinite wealth 10

+ گستردگی وحشتناک بازی همراه با انواع و اقسام ساید کو‍ئست ها و مینی گیم های رنگ وارنگ فقط 2 تا مینی گیم بازی اندازه dlc بیست دلاری خیلی از بازی ها می ارزه
+موزیک های فوق العاده هنگام مبارزات میشه به جرات گفت موزیک تم مبارزات بازی از بهترین های تاریخ تو بازی های jrpg هست.
+داستان جذاب و درگیر کننده و تا حدودی ناراحت کننده که تا اخر ادمو با خودش میکشونه
+تنوع بسیار بالای مبارزات و اسکیل ها و فنونی که هر کاراکتر داره که با تغییر جاب هر شخصیت باز هم بیشتر و گسترده تر میشن.

- بازی خیلی طولانیه این برای من نکته منفی نیست و اتفاقا خیلی باهاش حال میکنم ولی شاید یکسری را از وسط راه بازی خسته کنه و بیخیالش بشن.
-با اینکه بیشتر بازی تو هاوایی هست بازم اکثر مدل کاراکترها حتی تو هاوایی هم ژاپنی هستن.

در اخر بگم که خیلی با بازی حال کردم و اوردن بازی تو هاوایی جون تازه ای به سری داد و امیدوارم شماره های اینده هم از ژاپن بیرون بیاد چون واقعا اشباع شده اونجا

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,999
نام
احمد
Ratchet & Clank
2016
نکات مثبت
بشدت با کیفیت، یعنی از هر نظر پکیچ کامل بود
طراحی مراحل عالی
طراحی محیط ها بشدت قشنگ و زیبا
طراحی عالی سلاح ها و اپگرید های بی نهایت
گستردگی زیاد محیط ها، دشمنان
داستان بشدت خنده دار و شخصیت های بشدت خنده دار مخصوصا اون لتل مستر زورگان :D
باس فایت نهایی عالی
بخش چلنج مود رو هارد بشدت چالشی
گرافیک خیلی عالی!
معمای های خوب

نکات منفی
بخش اصلی داستانی بازی کلا 3 ساعت بیشتر نیست 3 ساعت هم کات سین داره

8.5/10

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,478
نام
Nightwing
BALDUR'S GATE 3 = 9.5/10

این اثر یه شاهکار هنری به حساب میاد ٬ انقدر خوبه که نمیدونم دقیق از کجا باید شروع کرد ٬ شخصیت پردازی بسیار قوی ٬ صداگذاری معرکه ٬ تیم سازنده با دل و جون رو تک تک قسمت های این اثر تلاش کرده و به بهترین نتیجه هم رسیده ٬ صدا گذاری همه شخصیت ها حتی npc هایی که کلن شاید ۲ کلمه حرف بزنن درش احساس دیده میشه ٬ همه چیز رو در این بازی حس میکنید٬ عشق ٬ نفرت ٬ انتقام ٬ فداکاری و ...
هیچ بازی ای ندیده بودم تاحالا که انتخاب دیالوگ هاش این تنوع و داشته باشه و ازون مهمتر یه به قولی واو جابجا انتخاب کنید میتونه سرنوشت شخصیت هارو تغییر بده و باعث شه اتفاقات مختلفی که انتظار ندارید رخ بده ٬ این میتونه هم اتفاق خوب باشه هم فاجعه بار !
کامبت بازی با توجه به CRPG بودنش من خیلی ۲ دل بودم که قراره چه شکلی باشه٬ یا اصلا مبارزات نوبتی جذابیتی هم داره؟ این اثر به بهترین شکل پیاده کرده و با یه گیم پلی بی نظیر طرف هستین ٬ تنوع دشمن ها ٬ بزرگی نقشه های بازی ٬ بازی بی نهایت گسترده هستش و بعضیارو دیدم که تا ۱۰۰۰ و خورده ساعت تجربه کردنش ٬ تو همین فروم هم کم نداریم گیمر هایی که خیلی از تجربیاتشون استفاده کردم (داخل تاپیک اکثر توضیحات هست ) و هنوز دارن ادامه میدن بازی رو :D
قسمتی که شخصیت میسازین بی نهایت وسیع طراحی شده ٬ هم تیمی هاتون هم به همین شکل ٬ همشون دارای شخصیت های خاصی هستن و قدرت های متفاوتی دارن.
آیتم های بی نهایت زیاد و کاربردی در بازی وجود داره که همگیشون نیازمنده اینن که شما وقت بزارین و تمام نقشه رو شخم بزنید. از side quest های بازی هم به هیچ وجه غافل نشین که چیزی از مراحل اصلی کم ندارن.

گرافیک بازی با توجه به گسترده بودن مپ به نظر من خیلی خوبه ٬ طراحی مپ ها با حساسیست زیادی انجام شده ولی خب قطعا تو گرافیک بهترین نیست

بودن یه سری npc های مهم که تو بازی باهاشون آشنا میشید در نهایت میبینید تاثیر زیادی نداشتن در روند بازی و بعضیاشون به صورت ناگهانی خیلی غیرمنطقی تغییر نظر میدادن که این قسمت برام عجیب بود
یه مشکل دیگه که فکر میکنم فقط مربوط به کنسول میشه دوربین بازی بود ٬ به قسمتا دوربین گیر میکرد و نمیتونستم اطراف و به خوبی ببینم ٬ حالا یا باگ بوده یا هرچی ٬ ولی رو pc دیده بودم که این مشکل وجود نداره

در کل بشینید پاش ٬ لذت ببرید ازین دنیای جذاب و متفاوت Faerûn که بعید میدونم به این زودیا همچین چیزی دوباره در صنعت گیم تکرار بشه و لایق برحق GOTY بود.
(بازی برای من حدود ۱۳۵ ساعت طول کشید قطعن اگه وقت داشتم دوباره میشستم پاش ولی خب خیلی طولانی میشه)

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
به نام خدا
Curse of the dead gods (نفرین خدایان مرده)
میخوام یه نقد و معرفی از یه بازی underrated تو سبک روگلایک بنویسم، ( تا جایی که تونستم بیشتر بازی های روگلایک و روگلایت رو بازی کردم و تقریبا همه ی باید ها و نباید های این سبک رو میدونم)
این بازی بیشترین شباهت رو با بازی شاهکار hades داره، البته یه کپی محض از hades. نیست و شخصییت و نکات مثبت و منفی خودش رو داره، ( دوربین، گیمپلی و گرافیک)
* نقطه قوت بازی گیمپلیش هست
سیستم کامبت اینطوریه که، (کلیت کامبت هک اند اسلش هست)
1، شما یه مشعل دارید و با اون محیط روشن میشه، میتونید دشمنا رو اتیش بزنید و تله ها رو ببینید (دکمه ی ضربدر)
2، یک سلاح اصلی دارین (شمشیر، تبر، گرز، خنجر، پنجه بکس) دکمه ی مربع
3، یک سلاح ثانویه دارین (تپانچه، شلاق، خنجر پرتابی) دکمه دایره
4، سلاح های دو دستی (تیرکمان، نیزه، بمب، پتک و..) دکمه ی مثلث
با ترکیب این چهار سلاح میتونین کومبو و چند ضرب های متنوع بزنین،
5، هر دگمه هم یک حالت شارژ اتک هم داره
6، به اینا، داج، پرفکت پری، دیفلکت و کانتر اتک هم اضافه کنید
7، به اینا انواع المنت ها مثل برق، اتیش، مسمومیت هم اضافه کنید،
8، به اینا مدیریت استقامت هم اضافه کنید
خلاصه بگم گیمپلی هیچ چیزی تو سبک h&s کم نداره و اعتیاد خالص هست

مهمترین شاخص بازی سیستم فساد و نفرین هست
شما با پاکسازی هر اتاق و یا با دریافت اتک های خاص بعضی انمی ها دچار فساد میشین ( هر در اتاق 20 و هر اتک مخصوص 10 فساد) و وقتی نوار فساد به عدد100 رسید شما دچار نفرین میشین، هر نفرین یه تاثیر منفی و یه تاثیر مثبت داره براتون ( مثلا 50 درصد دمیج بیشتر میخورین و 50 درصد دمیج بیشتر میدین) ( یا مثلا تله ها دمیج بیشتری بهتون میدن ولی درعوض طلای دراپ شده از دشمنا بیشتر میشه) میتونین با کارهایی این نفرین ها و فساد ها رو کم کنین،
_ بازی مثل اکثر روگلایک ها پر از موحبت ها و ایتم هایی هست که تو هر ران به صورت رندوم به دست میارید وتاثیرات خیلی خوبی تو بازیت داره، داخل هر ران میتونید سلاح ها رو اپگرید یا تعویض کنین و المنت های مختلف به سلاح اضافه کنین و....
کلی هم سلاح خفن و متنوع هست تو بازی،
دو نوع واحد پولی هم هست که بعد هر مردن باهات میمونن و میتونی با اونا ایتم ها، سلاح ها و توانایی های جدید باز کنی و بازی های بعدی رو برا راحت کنه

گرافیک بازی هم با نورپردازی داینامیکی که داره خیلی زیباست و یه اثر هنریه
تنوع دشما زیاده و هر دشمن تو مراحل بالا نسخه elite هم دارن
تنوع باسهای اصلی خوبه و بازی 10 تا باس اصلی داره
درجه سختی بازی نسبت به بازی های روگلایک بالاست و جزو سخت ترین ها هست و لذت بخش ترین ها
تا اینجا همه چی عالی هست، حالا بریم برا نقاط ضعف بازی
داستان بازی کاملا تو دیواره، کل داستان اینه ( شخصیت بازی که اسمشم نمیدونیم از خواب بیدار میشه و میبینه تو یه دنیای نفرین شده توسط خدایان گیر کرده و برا اینکه از اونجا بیاد بیرون باید همه ی خدایان اونجا رو بکشه تا طلسم بشکنه) واقعا کل داستان همین هست،
شخصیت بازی قیافه زشتی داره، شخصیت بازی کلا حرف نمیزنه، هیچ دیالوگی تو بازی نیست، هیچ npc تو بازی نیست، فقط فقط اول بازی و بعدش بعد تموم کردن بازی یه کاتسین پخش میشه، کلا داستان رو این دوتا کاتسین نمایش میدن،
موزیک ها کاملا معمولی، ولی صداگذاری خوب هست

داستان و شخصیت پردازی 2
ولی به همه ی عاشقای روگلایک و h&s و کلا اونایی که میخوان خودشون رو به چالش بکشن پیشنهاد میشه
در مورد پلات کردن بازی هم بگم که بازی یه تروفی خیلی خیلی سخت داره ( باید هر 10 تا باس بازی رو ده بار بدون دمیج خوردن بزنید، یه چیزی در حد غیر ممکن برا من، بازی خیلی سخت هست و من که حدودا 50 ساعت بازی کردم و تو این 50 ساعت فقط تونستم 8 بار به باس اخر برسم و از این 8 بار 4 بارش رو تونستم باس نهایی رو بزنم، با این اوساف چقدر باید بازی کنم تا برسم به باس نهایی و 10 بار هم بدون دمیج بزنمش)
اینم بگم خیلی چیزها رو نتونستم بگم چون دیگه خیلی متن طولانی و boring میشد ( مثلا مدیریت روشنایی و تاریکی تو بازی که یه چالش لذت بخش هست، یا نقشه بازی که اول هر ران میتونی باتوجه به اولویت هات انتخابش کنی، یا چالش های روزانه)

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
به نام خدا، سلام و درود بر دوستان
Moonlighter
یه بازی روگلایت و مدیریتی
کل بازی از دوتا فیچر تشکیل شده
_ بخش اول مبارزه تو دانجن ها با هیولاها هست، دانجن های بازی هم شبیه binding of issoc و زلدا های قدیمی هست، و با انواع سلاح ها به جنگ هیولا ها میریم
_ بخش دوم هم مدیریت مغازه پدری هست، و تا حدودی مدیریت روستا
*مهم مهم *
کل بازی به این صورت هست که، شبها میرین تو دانجن ها با هیولاها مبارزه میکنین و خرت و پرت جمع میکنین، و صبح ها تو مغازه همون خرت و پرت ها رو میفروشین، همه چی مغازه هم دست خودتونه، رو جنسا خودتون قیمت میزارین، سفارش قبول میکنین، چونه میزنین رو قیمت، بعد با پول فروش این خرت و پرت ها سلاح ها و آرمور های بهتر میگیرین، با سلاح بهتر میتونین هیولاهای قویتر رو بزنین و هیولاهای قوی تر ایتم های با ارزش تر دراپ میکنن، (آیتم بهتر = پول بیشتر= سلاح قویتر = هیولاهای قویتر= پول بیشتر تر= سلاح خیلی قویتر) این چرخه ی اعتیاد آور رو میتونین تا ابد ادامه بدین،
_ سیستم اپگرید و لول آپ کاراکتر اینطوره که ، کاراکتر لول آپ نمیشه، بلکه با سلاح و آرمور و تجهیزات قوی تر میتونین کاراکتر رو قوی‌تر ر بکنین، سلاح و تجهیزات قوی پول زیاد میخواد و پول از مغازه به دست میاد،
تو بخش دوم میتونین ، تو روستا ساختمان های جدید بسازین، مغازتون رو ارتقا بدین ( از یه بقالی ساده به یه هایپر مارکت) ، حتی میتونین فروشنده استخدام کنین تا وقتی تو دانجن ها میجنگید، فروشنده هم تو مغازه اجناس رو بفروشه، ( کلا سیستم مدیریت مغازه خودش پتانسیل این رو داره که یه بازی مجزا بشه، دزد میاد مغازه، اجناس حراجی میتونین داشته باشین،و.....)، میتونین تو بورس سرمایه گزاری کنین.
. سیستم مبارزات اینطوریه که دوتا سلاح دارین، سیستم پری و داج داره، میتونین سپر با خودتون ببرید و دفاع کنید، به تعداد نا محدود میتونین ایتم شفا دهنده با خودتون ببرید ( البته چون inventory محدودیت داره، هرچی ایتم شفا دهنده ی بیشتر با خودتون ببرید، به جاش کمتر میتونین خرت و پرت با خودتون بیارید بیرون)
_ گرافیک بازی هم پیکسل آرتی هست و بسیار دلربایی میکنه
موسیقی و صدا گذاری بازی هم سطح خوبی داره،
داستان هم فقط خوبه،
* حالا نکات منفی بازی رو بگم*
درجه ی سختی بازی نسبت به روگلایت های دیگه پایین تره و چالش کمتری داره
با بیشتر npc های بازی نمیشه تعامل کرد، کاش مثل stardew valley میشد با کاراکتر ها تعامل داشت ( دوستی، کادو، ازدواج)
بازی اگه طولانی تر بود خیلی بهتر میشد
من کلا زیر 20 ساعت بازی رو تموم و پلت کردم
( مقایسه درجه سختی: بازی enter the gungeon رو بالای 80 ساعت بازی کردم و تا حالا یک بار هم نتونست فاینال باس بازی رو حتی ببینم)

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
Sackboy: A Big Adventure 8.5
این بازی خوراک چند نفرِ بازی کردنه، یه باز فان و خونوادگی که سن و سال نمیشناسه. گیمپلی و موسیقی خیلی خوبی داره گرافیک هنریش هم خوبه
Overcooked 2 8
اینم کوآپ خوبی داره و تو هر دوحالت رقابتی و همکاری فان و بامزه ست
A Plague Tale: Requiem 8
یه بازی معمولی نسبتاً خوب :D . گرافیک و فضا سازیشو از نکات مثبت میشه تلقی کرد. گیمپلیش معمولیه، مدت زمان بازی برا این سبک زیادی طولانی بود و آخراش خسته کننده میشد. دو جا هم بازی حین کات سین ها فریز میکرد که فقط با رد کردنش درست میشد.

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
TEKKEN8_Header_mobile_2.jpg
TEKKEN 8 : 9.5/10
نکات مثبت :
- اضافه شدن قابلیت هیت سیستم که عالی از آب در اومده
- بخش داستانی جذاب مخصوصا چپتر آخرش که شاهکاره و یه فن سرویس فوق العاده به طرفدارهای جین و T3
- بالانس عالی بین کاراکترها
- اضافه شدن بخش گوست که میتونی با AI خودت مبارزه کنی

- تجربه لذت بخش Arcade Quest
- دیزاین خوب کاراکترها ، گرافیک تمیز و اجرا شدن بدون مشکل

نکات منفی :
- تنوع کم لباس ها و اکسسوری در بخش کاستومایز (که قطعا قراره با سیزن پس ها و dlcهای گرون تنوع بالا بره :D) تکن6 در این مورد خیلی خوب بود
- نکته منفی بعدی ربطی به بازی نداره و بخاطر مکان جغرافیایی عالی هست که ما درش هستیم
سرورها همونطور که میدونید برا ما قفله و تنها راهی که میشه وصل شد برنامه gearup booster هست ، ولی اگر وصل بشید خیلی حال میده و البته برای پلات کردن هم لازمه چون چندتا تروفی آنلاین داره

بازی در یک کلام شاهکاره و با آپدیت ها و DLCهای بعدی قطعا تا چند سال ساپورت میشه و لذت میبریم ، با وجود اینکه TT2 و T6 و T7 هم خیلی خوب بودن ولی تکن8 اون حس و حال شاهکار بودن T3وT5 رو داره .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر