CRYSIS 2 تصویری بی نظیر از نیویورک

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
crysis2.jpg
سازندگان عنوان تحسین شده ی CRYSIS در جدید ترین مصاحبه ی خودشون
با EDGE در رابطه با CRYSIS 2 به نکاتی جالب اشاره کردند:

athan Camarillo, executive producer on the shooter:

"ما همه ی نکات خوب ، بخش های ملزوم ارتقا و لحظات لذت بخش بازی را مثل همه ی شما میدانیم و مطمئنیم چیزی که شما در آینده خواهید دید آنقدر بی نظیر خواهد بود
که دیگر نیازی به تغییر آن نخواهیم داشت."

"مطمئنا شما در crysis 2 لحظات و صحنه های هم زمانی را خواهد دید
که فقط crytek قادر به انجام آن است ما نکاتی را در بازی خواهیم گنجاند که
مثل یک امضا نشان دهنده ی crytek خواهد بود و از همه مهمتر 5 چیزی است
که شما به زودی خواهید دید و هیچگاه از یاد نخواهید برد..."

هم چینین Cevat Yerli در این مصاحبه به الهام گیری آن ها از فیلم های
I Am Legend و The Day After Tomorrow اشاره کرد
و عنوان کرد این فیلم ها نمایشی بی نظیر از نیویورک را به ما نشان داد
، CRYSYS 2 همانقدر ببی نظیر خواهد بود به علاوه ی لذت داشتن یک Nano suit فوق العاده.
وی هم چنین افزود:

"تغییرات بازی جدید همه را شوکه خواهد کرد
ما تصویری از نیو یورک را به شما هدیه می دهیم
که هیچ گاه نه در سینما و نه در بازی ها مانند آن را ندیده اید.
ما مطمئنا همه ی شما را شگفت زده خواهیم کرد...."​

منبع

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
يعني اصلي ترين چيز تو يه بازي گرافيك هستش ؟ داستان , گيم پلي , صدا گذاري و ... ؟ !
نه بردار من همه اینها مهمه ولی چیزی که از کرایسیس تو ذهن همه مونده گرافیک فوق العاده بازی هست نه گیم پلی یا داستان یا غیره(البته اونا هم بعد از گرافیک تو الویت هستند ولی با فاصله زیاد).کرایسیس تو این همه موارد برتری نسبت به بازیهای هم نسلش نداره(خیلی بازی ها هست داستانش یا صداگذاری یا گیم پلی بهتری دارند) ولی تو گرافیک 5 سالی جلوتره و همینه کرایسیس را کرایسیس کرده چون هرکی بازی کرده بدون توجه به اینکه این بازی هست تو 2 ساعت اول فقط تو کف جلوه های زیبای این هست .

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
لعنت بر این کنسول ها که گند زدن به این بازی ... به خاطر این آشغالای تاریخ مصرف شده سازنده ها مجبور شدن از جنگل و طبیعت ، سر از شهر و در و دیوار در بیارن. ای کاش شعور این خارجیا میکشید که عوض دانلود کردن بازی های کامپوتر میرفتن بازی رو میخردین که الان پی سی به این روز دچار نمیشد.

نظر بسیار خوشنود کننده و در عین حال مشمئز کننده ای بود...:smile:
مطمئن باش هیچ ناشر بازی ای نمیاد کنسول رو ول کنه PC رو بچسبه که حالا این وسط معرکه گرفتی نظر زیبا میدی....

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
جنبه تو این فروم در حد شغال....
اینقدر :offtopic: و :spam: می زنن حاله آدم به هم می خوره...
تا هم میای منطقی بحث کنی سر فحشو می کشن به PC یا کنسول...اصلا بحث منطقی معنی براشون نداره....
مدیران حق دارن تاپیک رو قفل کنن چون واقعا اسپم پراکنی هم حدی داره...

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
(لطفآ KZ2 , U2 و ... رو وسط نکشین چون از نظر جزییات و ابعاد محیط و خیلی چیزهای دیگه همین دو تا هم با Crysis فاصله دارن)

آریا البته این مثال هایی که آوردی زیاد درست نیست . از لحاظ ابعاد محیطی و جزئیات و فلان ما بازی هایی مثل farcry2 را داشتیم که از لحاظ محیطی هم بزرگتر از کرایسیس بود بازی هایی دیگه هم شاید باشه البته فقط منظورم محیط بود نه چیزه دیگه که بگم بهتر بوده و یا همین Just Cause 2 که نمیدونم تریلرهاش را دیدی یا نه محیط های فوق العاده بزرگ داره فزیکش هم که تو تریلرها دیدم ظاهرا همه چی قابل تخریبه .
از لحاظ بصری هم نمیدونم u2 را بازی کردی یا نه ؟ با تریلر دیدن نمیشه فهمید . چون به نظر من از لحاظ بصری خودت هم میدونی فن ps3 نیستم ولی به نظرم شرافتا تا الان بین بازی ها بهترین گرافیک بصری را داشته و بازی بسیار خوش تکنیکی بود .
ولی خب منکر این نیستم که گرافیک کرایسیس را با در نظر گرفتن تمامی نکات درش را بشه در کنسول عملی کرد مثلا فیزیک بسیار قدرتمندش که با چنین گرافیکی با چنین فیزیکی یکم خیلی خیلی سخته رو کنسول اوردن . البته همین فیزیک خوب هم در بازیهایی مثل farcry2 دیدیم البته درحد کرایسیس نبود ولی چیزی کم نگذاشته بود و شاید در اینده BC2 که مخصوصا فیزیکش خیلی قویه یا مثلا KILLZONE 2 از لحاظ نورپردازی و افکتهای متنونع بازیه شاخی بود .
اگه بخواین تک تک همه چیز را در گرافیک بازی مقایسه کنیم که کرایسیس بهتره به نظرم نمیشه به نتیجه رسید که واقعا کرایسیس بهتره .اون چیزی که کرایسیس را کرایسیس کرده همه چی را یجا جمع کرده که این کار را دشوار میکنه . قرار هم نیست همش حتما روی کنسول باشه .

کرایسیس بازیه که خواسته مجموعه فنون و تکنیکها را یجا جمع کنه و اینه که این بازی را برتر میکنه نه مقایسه ی جزء به جزء .

آخرین ویرایش:

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
اگه یه روزی piracy روی pc کاهش پیدا کنه مطمئن باشید که محبوبیت کنسولها به شدت افت پیدا میکنه.در ضمن من نمیدونم چطور میشه گرافیک u2 رو با کرایسیس مقایسه کرد:confused: اگه فورمول خاصی داره بیاید اینجا بگید دیگران هم از این دست فرموده ها مستفیذ شن:biggrin1:. اخه یه بازی از اول تا ته اسکریپت شده که حتی برا جذابتر کردنش روی رنگها هم مبالغه کرده بودن و اونها رو خیلی پررنگ تر و شادتر تو بازی جلوه داده بودن رو میشه با کرایسیس با اون کیفیت تکسچرها و اون نورپردازی خدا مقایسه کرد؟؟؟:confused:؟؟؟!

sang

کاربر سایت
Dec 28, 2009
198
من می خواستم از مدیران خواهش کنم تایپیک را قفل نکنن چرا هر وقت یک بحثی میشه حتی اگر منطق هم نداشته باشه تایپیک قفل میشه .کسی که دوست نداره می تونه نیاد اینجا .
به نظر من حتی اگر تو پست های تایپیک به هم فحش هم بدن شما نباید تایپیک را ببندید حداقل اینجوری
همه اون شخص و نوع فرهنگش را می شناسند و می بیینن با کی طرفند.
پس به جای اینکه صورت مسئله را پاک کنید اجازه بدید هر فرد جواب را خودش پیدا کنه مطمئن باشید بعد از یک مدت همه فرهنگ پست دادن و احترام به نظر شخص دیگر را یاد می گیرن.
با تشکر

S A A M

کاربر سایت
Nov 26, 2009
166
دسوتان لطف کنید اسپم ندید خبر رو بخونید اگه یه نظر واقعا به درد بخور دارین بیاین بدین! مثل این ببینید چقدر مفید و مختصر نوشتند یاد بگیرید!

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
دوستان طرفدار پی سی که میان پی سی را با کنسول مقایسه می کنند(نمی گم کاری بدی هست ضمنا خوبه ما به یک جمع بندی منطقی از این بحث برسیم.)
فعلا باید به فکر خرید یک گرافیک قوی برای اجرای هر چه بهتر کرایسیس2 باشیم.
و استفاده بهتر از CRY ENGINE3وDX11 بتوانیم بکنیم.(و لذت ببریم.:cheesygri)
حالا دوستان طرفدار کنسول نیایند از این سخن ما برداشت بد بکنند و یا سو استفاده بکنند.
با تشکر

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
بعد چجوریه که کرایتک روی فروش 3 میلیون نسخه در سال 2007 حساب کرده بود؟
دوست من همیشه هروقت حرف کرایسیس که میشه همه یاد خدای گرافیک بازی ها می افتند فکر نکنم اصل مهم تری هم باشه و متاسفانه توی حرف های کرایتک را هم همین را میبینم که میخواند پایین اومدن گرافیک این بازی را توجیح کنند.

دوست من یکی از عکس های U2 یا kz2 را برای من بیارید که به یکی از تصاویر کرایسیس از نظر گرافیکی حتی نزدیک باشه اون موقع من حرفتون را قبول میکنم .(این حرف شما مثل این میمونه که بگی اختلاف گرافیکی بین ps3 و ps2 انقدر زیاد نیست البته بهتون هم حق میدم چون شما فکرتون به اون سری بازی پورتی هست از کنسول به پی سی میاد و تفاوتش زیاد نیست .)

من درست منظور شما را از این جمله نمیفهمم(چون هیچ وقت نمیتونن کنترل بازی به این شکل تو pc بکنن)

دوست من شما فقط داری خودتو میپیچونی.من میگم یک دهم قشر بازیباز نمیتونه تجربه کنه شما میگی فروش 3میلیونی.چه ربطی داره؟با اینهمه پی سی که در دنیا وجود داره 3میلیون هیچی نیست.اختلاف گرافیکی بین پی سی و کنسولها خیلی زیاد نیست.پی سی هم برای بازی نیست.

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
دوست من شما فقط داری خودتو میپیچونی.من میگم یک دهم قشر بازیباز نمیتونه تجربه کنه شما میگی فروش 3میلیونی.چه ربطی داره؟با اینهمه پی سی که در دنیا وجود داره 3میلیون هیچی نیست.اختلاف گرافیکی بین پی سی و کنسولها خیلی زیاد نیست.پی سی هم برای بازی نیست.
pc برای بازی نیست؟!
چه ربطی داره آخه!درسته که هزاران کاربرد دیگه داره ولی دلیل نمیشه واسه بازی نباشه!
پس موبایل هم واسه بازی نیست!در حالی که فرت فرت بازی واسش میاد!
دلایل منطقی بیارید خواهشاً و مسائل مالی رو هم ملاک مقایسه قرار ندید!
اختلاف گرافیکی بین پی سی و کنسولها خیلی زیاد نیست ولی زیاده:D(خیلی رو برداشتم فقط واسه خاطر شما)

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
pc برای بازی نیست؟!
چه ربطی داره آخه!درسته که هزاران کاربرد دیگه داره ولی دلیل نمیشه واسه بازی نباشه!
پس موبایل هم واسه بازی نیست!در حالی که فرت فرت بازی واسش میاد!
دلایل منطقی بیارید خواهشاً و مسائل مالی رو هم ملاک مقایسه قرار ندید!
اختلاف گرافیکی بین پی سی و کنسولها خیلی زیاد نیست ولی زیاده:D(خیلی رو برداشتم فقط واسه خاطر شما)

اینکه کسی بتونه از چیزی استفاده کنه و اینکه بالفعل اون چیز قابلیت استفاده داشته باشه فرق میکنه.ما میتونیم از موبایل و پی سی استفاده ای برای بازی داشته باشیم اما ایا گیمر کنسولو ول میکنه با موبایل بازی میکنه؟اصلا میشه به کسی که با موبایل بازی میکنه گفت گیمر؟
خواهشا بیشتر از این تاپیک منحرف نشه.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
usa جان این همه دلیل منطقی گفتن من دهنم باز موند تو ول نمیکنی

من یه چیز خوندم این بود کنسول بهره برداری بهتری از یک ترانزستور میکنه که من تشو منودم اصالا خودت یک بار دیکه بخون خودت متوجه میشه چی گفتی تا یه overclock بندازیم دیگه چی میشه این یکی که رد شد دادش من اگه فروش 3 میلیون کم بود اصلا crysis2 رو نمیزدن

راستی چرا میزنین تو سر گیم پلی بازی گم پلی شاید در حد bioshock نبود ولی من هیچ بازی ندیده بودم که نانو سوییت توش انقدر حال بده شما ازاد بودی هر جور دوست داری با دشمنات بجنکی این حساب نبود ؟؟؟ صدا هم که 9 گرفته بود و خوب بود نمیدونم دیگه چیش بد بود ولی خوب گیم پلی رنج دهنده و از اینجور چیزا نبود که حتما یه فکری در نسخه بدی براش شده و ارتقا گیم پلی ربطی به این نداره که رو کنسول هم میاد اگه این نسخه جدید برای pc بود فقط بازم رو گیم پلی کار میشد:love:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
usa جان این همه دلیل منطقی گفتن من دهنم باز موند تو ول نمیکنی

من یه چیز خوندم این بود کنسول بهره برداری بهتری از یک ترانزستور میکنه که من تشو منودم اصالا خودت یک بار دیکه بخون خودت متوجه میشه چی گفتی تا یه overclock بندازیم دیگه چی میشه این یکی که رد شد دادش من اگه فروش 3 میلیون کم بود اصلا crysis2 رو نمیزدن

راستی چرا میزنین تو سر گیم پلی بازی گم پلی شاید در حد bioshock نبود ولی من هیچ بازی ندیده بودم که نانو سوییت توش انقدر حال بده شما ازاد بودی هر جور دوست داری با دشمنات بجنکی این حساب نبود ؟؟؟ صدا هم که 9 گرفته بود و خوب بود نمیدونم دیگه چیش بد بود ولی خوب گیم پلی رنج دهنده و از اینجور چیزا نبود که حتما یه فکری در نسخه بدی براش شده و ارتقا گیم پلی ربطی به این نداره که رو کنسول هم میاد اگه این نسخه جدید برای pc بود فقط بازم رو گیم پلی کار میشد:love:
من فکر میکنم بنده باید شاکی باشم که به اندازه کافی از نظرات دوستان مستفیذ شدم.هیچکس نمیتونه منکر این بشه که کامپیوتر برای بازی ساخته نشده و هیچوقت دستگاه مرجعی برای بازی نخواهد شد چون به اندازه کافی استفاده های گوناگون داره همونطور که موبایل برای ارتباطات ساخته شده و هیچوقت برای بازی ساخته نشده و هیچوقتم نمیشه انتظار یک دستگاه مرجع برای بازی رو ازش داشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر