CRYSIS 2 تصویری بی نظیر از نیویورک

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
crysis2.jpg
سازندگان عنوان تحسین شده ی CRYSIS در جدید ترین مصاحبه ی خودشون
با EDGE در رابطه با CRYSIS 2 به نکاتی جالب اشاره کردند:

athan Camarillo, executive producer on the shooter:

"ما همه ی نکات خوب ، بخش های ملزوم ارتقا و لحظات لذت بخش بازی را مثل همه ی شما میدانیم و مطمئنیم چیزی که شما در آینده خواهید دید آنقدر بی نظیر خواهد بود
که دیگر نیازی به تغییر آن نخواهیم داشت."

"مطمئنا شما در crysis 2 لحظات و صحنه های هم زمانی را خواهد دید
که فقط crytek قادر به انجام آن است ما نکاتی را در بازی خواهیم گنجاند که
مثل یک امضا نشان دهنده ی crytek خواهد بود و از همه مهمتر 5 چیزی است
که شما به زودی خواهید دید و هیچگاه از یاد نخواهید برد..."

هم چینین Cevat Yerli در این مصاحبه به الهام گیری آن ها از فیلم های
I Am Legend و The Day After Tomorrow اشاره کرد
و عنوان کرد این فیلم ها نمایشی بی نظیر از نیویورک را به ما نشان داد
، CRYSYS 2 همانقدر ببی نظیر خواهد بود به علاوه ی لذت داشتن یک Nano suit فوق العاده.
وی هم چنین افزود:

"تغییرات بازی جدید همه را شوکه خواهد کرد
ما تصویری از نیو یورک را به شما هدیه می دهیم
که هیچ گاه نه در سینما و نه در بازی ها مانند آن را ندیده اید.
ما مطمئنا همه ی شما را شگفت زده خواهیم کرد...."​

منبع

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
اینکه کسی بتونه از چیزی استفاده کنه و اینکه بالفعل اون چیز قابلیت استفاده داشته باشه فرق میکنه.ما میتونیم از موبایل و پی سی استفاده ای برای بازی داشته باشیم اما ایا گیمر کنسولو ول میکنه با موبایل بازی میکنه؟اصلا میشه به کسی که با موبایل بازی میکنه گفت گیمر؟
خواهشا بیشتر از این تاپیک منحرف نشه.
کی گفته pc برای بازی نیست؟؟؟مهم اینه که شما pc خودتون رو برای چی تهیه کنید.اگه برای بازی تهیه میکنید یعنی اون pc برای بازیه!علاوه بر اون همین pcای که میگی برای بازی نیست، سالانه فقط نگا کن nvidia و ati چندتا کارت تخصصی برای بازی فقط به بازار عرضه میکنن که بیش از هرچیز دیگه ای بدرد بازی میخوره اگه به حرف شما بود که الان nvidia ورشکست شده بود..
در هر صورت هرکسی اگه بخواد بازیها رو به صورت HD بازی کنه، حتما میره طرفpc.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اینکه کسی بتونه از چیزی استفاده کنه و اینکه بالفعل اون چیز قابلیت استفاده داشته باشه فرق میکنه.ما میتونیم از موبایل و پی سی استفاده ای برای بازی داشته باشیم اما ایا گیمر کنسولو ول میکنه با موبایل بازی میکنه؟اصلا میشه به کسی که با موبایل بازی میکنه گفت گیمر؟
خواهشا بیشتر از این تاپیک منحرف نشه.

عزیز بهتره بیشتر از این خرابش نکنی .:-"

خوب معلومه موبایل و ... هم برای بازی هستش هرچیزی که روش بازی بیاد بشه بازی کرد بهش میگن وصیله ای برای بازی.

اصلا هم ربطی نداره که یکی کنسول رو ول میکنه یا نه یا PC رو ول میکنه یا نه که موبایلی رو که روش بازی هستش و خیلی ها بازی میکنن رو بهش بگه وصیله ای برای بازی نیست اگه وصیله ای برای بازی نیست پس بازی روش چیکار میکنه بهتره انقدر روی چیز اشتباه پا فشاری نکنی .;)

PC خودش اول وصیله بازی بوده بعد برای راحت تر کردن بازی کردن و این که احتیاج به موس و کیبورد و اسپیکر و ... نداشته باشی برای راحتی برای جمع و جور کردن کنسول ها بوجود امدن اما بازم نمیشه گفت که PC برای بازی نیست .

حالا هر کی با هر کدوم راحت تره بازی میکنه .

این بازی هم به خدا قبلش برام اصلا فرقی نمیکرد رو ی کنسول ها بیاد چون رو PC بازی میکردم وبرام اصلا مهم نبود که گرافیک .... بگیرم یا.... برای این بازی همون جوری که الان فرق نداره حالا من بیام ... گرافیک بگیرم یا بیام همون بازی رو 720P رو کنسول ها بازی کنم بازم برام فرق نداره مهم بازی هستش حالا شما بیاین بگین PC بهتره یا کنسول خوب معلومه PC اما تو PC شما هر چقدر پول بدی گرافیک بهتری میگری اما تو کنسول یک کنسول میگری و بازی رو با یک گرافیک خوب بازی میکنی پس انقدر تو سر هم نزنین .

هر کی یک کدومش رو قبول داره من 4تاش رو قبول دارم برام هم مهم نیست چقدر گرافیک بگیرم برام مهم بازی عالی هستش که یک سری بازی های روی PC میان یک سری روی 360یک سری رو PS3 یک سری هم رو Wii پس انقدر تو سرو کله هم نزنین .:smile:

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
هي 3 روز هست كه من ميبينم اين تاپيك جزو recent هاست
دفه اولم اومدم توش يه سري اطلاعات جزعي توش بود كه فقط از رو عنوانش ميه فهميد ديگه متنم نخوندي نخوندي با احترام به نويسنده البته
منم نميومدم توش الان اومدم ديدم به غير از صفحه اول همش همون شاهنامه اي هست كه از 3 سال پيش تو اين سايت بوده و خواهد بود واقعا خسته نميشيد؟ جديدا مثلا عنوان تاپيك لكوروكو هست ميايد قدرت pc ps3 360 و گرافيك كرايسيس رو با u2 , kz2 , geow مقايسه ميكنيد؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
هي 3 روز هست كه من ميبينم اين تاپيك جزو recent هاست
دفه اولم اومدم توش يه سري اطلاعات جزعي توش بود كه فقط از رو عنوانش ميه فهميد ديگه متنم نخوندي نخوندي با احترام به نويسنده البته
منم نميومدم توش الان اومدم ديدم به غير از صفحه اول همش همون شاهنامه اي هست كه از 3 سال پيش تو اين سايت بوده و خواهد بود واقعا خسته نميشيد؟ جديدا مثلا عنوان تاپيك لكوروكو هست ميايد قدرت pc ps3 360 و گرافيك كرايسيس رو با u2 , kz2 , geow مقايسه ميكنيد؟

تاسیس تاپیک 3 روز نمیشه ها :biggrin1:

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
دوست من شما فقط داری خودتو میپیچونی.من میگم یک دهم قشر بازیباز نمیتونه تجربه کنه شما میگی فروش 3میلیونی.چه ربطی داره؟با اینهمه پی سی که در دنیا وجود داره 3میلیون هیچی نیست.اختلاف گرافیکی بین پی سی و کنسولها خیلی زیاد نیست.پی سی هم برای بازی نیست.

دوست من میلیاردها کامپیوتر وجود داره ولی حدی که یه سازنده میتونه برای فروش بازیش تو پی سی تصور کنه خیلی محدود تر از اینی هست که شما تصور میکنی و من دارم حرف خود مسئولین کرایتک را میزنم که در سال 2007 گفتند ما فروش 3 میلیونی را برای پی سی تصور کردیم(با این همه کارشناس و سال ها تجربه)بعد شما میایی میگی یک دهم پی سی ها هم نمیتونه کرایسیس را اجرا کنه خوب یعنی انقدر کرایتک احمقه که این موضوع را بدونه و بازی را عرضه کنه؟؟؟؟

شما میگی کنسول برای بازیه و پی سی برای بازی نیست و جز هدف های فرعیه:
گیریم حرفتون درست باشه اصلا یکی از دلایلی که این همه پی سی گیمر وجود داره و سراغ کنسول نمیرند اینه که کنسول فقط برای بازیه و شما با پی سی میتونی هزارتا کار انجام بدی و ببینید چقدر امکانات داره که به قول شما بازی با اون همه طرفدار در رده هدف های غیر اصلی هست.(این اصل اسم کنسول هست و برای همینه پی سی برای خودش پلتفرمه نه کنسوله)
تازه سونی و مایکروسافت دارند کنسول هاشون را به پی سی نزدیک میکنند و همین امکانات جدید برای اینترنت کنسول مثل فیس بوک و غیره که نشون میده اینکه هدف کنسول فقط بازی باشه چیز بی معنی هست.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
6صفحه تاپیک رفته جلو تا میایم چیزی میگیم میگن پس انویدی و ای تی ای چرا میسازن.لازم نیست بازم تکرار کنم.خودم از این بحثهای بیهوده خسته شدم.
فن کنسولی دیده بودیم ولی فن پی سی در این حد نوبره.
هرکی هرچی دوس داره به خودش مربوطه.پی سی هم هیچوقت برای بازی ساخته نشده.بازی هم یکی از امکانات فرعی پی سی هست پس اصلا درست نیست کنسولی رو که هدف اصلیش بازیه با پی سی مقایسه کرد.
خوش باشین

آخرین ویرایش:

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
6صفحه تاپیک رفته جلو تا میایم چیزی میگیم میگن پس انویدی و ای تی ای چرا میسازن.لازم نیست بازم تکرار کنم.خودم از این بحثهای بیهوده خسته شدم.
هرکی هرچی دوس داره به خودش مربوطه.پی سی هم هیچوقت برای بازی ساخته نشده.بازی هم یکی از امکانات فرعی پی سی هست پس اصلا درست نیست کنسولی رو که هدف اصلیش بازیه با پی سی مقایسه کرد.
خوش باشین
نه شما گویا منطق متوجه نمیشید نه؟
دوست من برادر من اگر پیسی میتونه هزراتا کار دیگه بکنه واسه اینه که واسه بازی ساخته نشده؟خیر دلیلش اینه که اینقدر قدرتمنده میتونه اینکارارو بکنه و 100% گیمم به بهترین نحو اجرا کنه حالا مشکل کجاست؟
کنسول چیزی که میگی واسه بازی ساخته شده تنها و تنها سود اقتصادی داره و هیچ پس هیچ برتری به پیسی به جز این نداره
حالا درباره قیمت سخت افزارها بگم شما که خوراکت کنسوله و چیزی در مورد قیمت ها نمیدونی در اینباره نظر نده الان میشه با 500 یا 600 تومن یه کیس جمع کرد که گرافیکش 2 برابر کنسولهاست و حتی بیشتر و تا چند سال بسیار راحت جوابگوی مصارفه
بعد ببینم یعنی شما واقعا نمیدونی پیسی بسیار بسیار قدرتمندتر از کنسوله؟حالا جالب اینجاست یکی از کنسولا اصلا از پس تهویه خودش بر نمیاد
=========
درباره مصارف ساختن فیلم و انیمیشن هم بگم که اصلا این سری 200 و... واسه فیلم نیست فقط واسه بازی ساخته شدن و سرگرمیهای خانگی چیزی که واسه مصارف صنعتیه 360 درجه فرق داره با این سخت افزارها
====
بیا بگو کنسول واسه بازیه پیسی نیست منتظریم همه:eek:

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
=========
درباره مصارف ساختن فیلم و انیمیشن هم بگم که اصلا این سری 200 و... واسه فیلم نیست فقط واسه بازی ساخته شدن و سرگرمیهای خانگی چیزی که واسه مصارف صنعتیه 360 درجه فرق داره با این سخت افزارها
====
بیا بگو کنسول واسه بازیه پیسی نیست منتظریم همه:eek:

این تیکه اخرو خیلی باحال رفتی:biggrin1:

bluray

کاربر سایت
Sep 5, 2008
314
نام
احسان
خوش باشین
دلیل این کار شما چیه؟ دلیل این تکرار جمله ها چیه؟ دوستان سعی دارند شما رو متوجه کنند اما شما مثله بچه ها حرفتو تکرار می کنی . من تمام پست های خودم رو تو بحث سخت افزار و خرید سخت افزار مطرح کردم اما این بار لازم دونست اینجا به شما بگم که به دیگران احترام بگذار و قبول کن . حالا اطلاعات شما شاید کمه و دیگران بهتر می دونند . این یه امر طبیعی هست . اما سعی کن از این صحبت ها درس بگیری نه مثل یه فن تازه وارد حرفتو تکرار کنی . پس برای این تکرار دلیل مناسب بیار . والا به خدا ما هم سیستممون 100تومن پولشه و کنسول هم نداریم ولذا فن هیچکدوم نیستیم اما می دونیم که شما داری بی خودی داستان سر هم می کنی . من هیچ بحثی از مباحث دوستان رو تکرار نمی کنم چون واقعا فکر می کنم هرکی بود مطلب رو می گرفت. واقعا فقط شما یه نگاهی به قطعات جدید PC بنداز . اینها رو ساختن برای بازی . واگر نه هیچ کس 5870 رو نمی خره که باهاش انیمیشن رندر کنه هرچند که نا توان هم نیست در این امر
یا علی

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
این دوست عزیزمون U.S.A نمیدونم چرا بحث رو ادامه میدن...و البته بقیه دوستان

دوست عزیز از اینکه پی سی از لحاظ کنترل و گرافیک فراتر از کنسول شکی نیست پس نمیدونم چرا این بحث رو ادامه میدین...کاملا درست میگین که پی سی تنها برای بازی کردن نیست اینو همه میدونیم و اینکه کنسول تنها برای بازی کردنه که بازم اینو همه میدونیم...ولی این چه ربطی به بحث داره؟ زمانی که کنسول ها داشتن با ماریو دست و پنجه نرم میکردن(از لحاظ گرافیک) بازی های 3 بعدی فوق العاده برای پی سی میومد...حالا شما کنسولی ها دیدین 2 تا بازی برای پی سی نیومد برای ما شاخ و شونه می کشید(یه سری به لیست بازی هایی که قراره طی این 2 سال بیاد تو سایت IGN نگاه کنید میبینید که تعداد بازی های پی سی بیشتره)
پس نمیدونم چرا کنسولی ها هی میخان بزنن تو سر پی سی بازها(که نمیتونن)

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
مثل اینکه دوستمون اف شدن... باشه اشکالی نداره من میگم:

"اختلاف گرافیکی بین پی سی و کنسولها خیلی زیاد نیست.پی سی هم برای بازی نیست "

نرود میخ آهنین در سنگ ...
کسی که خواب باشه میشه بیدارش کرد ول کسی که خودشو به خواب زده نه پس لطفا ادامه ندید چون همونطور هم که یکی از مدیران گفت وقت ادم ارزشمند تر از اینه که بیاد, یه سری بدیهیات رو برای یه عده ادم توضیح بده

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,727
نام
وحید
به نظر من این مقایسه از ریشه مشکل داره چون pc دائما در حال به روز شدنه وکنسولها اینطور نیستن پس مقایسه اشتباهه چون هر چه زمان جلو بره نا عادلانه تر میشه

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
بله واقعا

پی سی از کنسول قویتره دیگه اینکه بحث نداره

فقط جان من این عکسو ببینین

اینا چطوری میخوان این گرافیکو رو کنسول بسازن ؟

انچارتد 2 تونم دیدیم با

بحثو ادامه ندادما فقط شوخی بود:biggrin1:

9urpi0r2psl7uzcmpkxk.jpg

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
حیف این گرافیک معرکه که با یک گیم پلی مسخره خراب شد.
دوستان چندتا نکته هست که من باید بگم:
اول اینکه دوستانی که میگن با 600تومن میشه با گرافیک عالی این بازیرو انجام داد به این نکته دقت نکردن که وقتی این بازی عرضه شد سیستمی 2 و 3 میلیونی میخواست.
دوم اینکه من خودم این بازیو انجام دادم انچارتد و کیلزون هم همینطور و قبول هم دارم که گرافیک کرایسس از هردو بازی بهتره ولی شاید چون از گرافیک انچارتد و مخصوصا کیلزون ps3 شوکه شدم باعث شد مقداری نظر اشتباهی داده باشم.
سوم اینکه بهتره مقایسه بین پی سی و کنسولهارو همین الان خاتمه بدیم چون کنسول بازیهایی بسیار متفاوت و از هر ژانری داره و شاید تنها نقطه سیاه در کارنامش نبود یک بازی ناب استراتژی مثل کماندوز یا توتال وار باشه.
خیلی هوس کردم مثل قدیما بشینم یه بازیه ناب پی سی با کیبورد و موس انجام بدم ولی حیف...
شاید چون برای من گرافیک بعد از چند ساعت کاملا معمولی میشه نتونستم اختلاف فاحش گرافیکی بین کنسولها و پی سی رو خوب درک کنم ولی به شخصه من همونقدر با گرافیک کرایسس حال کردم که با انچارتد حال کردم و شاید بعضی از دوستان انقدر رو گرافیک زوم میکنن که تونستن این اختلاف رو بهتر از من متوجه بشن.
من هیچوقت نگفتم کنسولها از لحاظ گرافیکی کمتر از پی سی نیستن بلکه فقط روی مقدارش با دیگر دوستان اختلاف نظر داشتم.بعضی دوستان میگن اختلاف خیلی زیاده ولی من میگم اختلاف تقریبا زیادی وجود داره.فقط همین.
حالا بزارین کرایسس برای کنسولها بیاد ببینیم چی میشه.

آخرین ویرایش:

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
مقایسه ی PC با کنسول (که قوی تر بودن PC کاملا واضحه و بچه ی 9 ساله هم می تونه تشخیص بده) خیلی از تاپیک ها رو خراب کرد، اینم روش! :D
سوم اینکه بهتره مقایسه بین پی سی و کنسولهارو همین الان خاتمه بدیم چون کنسول بازیهایی بسیار متفاوت و از هر ژانری داره و شاید تنها نقطه سیاه در کارنامش نبود یک بازی ناب استراتژی مثل کماندوز یا توتال وار باشه.
اگه این تیکه ی قرمزشده رو عملی کنی، همه با هم دعات می کنیم! :smile: یعنی باز نیای بگی PC برای بازی نیست و از این دست جوک ها!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر