CRYSIS 2 تصویری بی نظیر از نیویورک

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
crysis2.jpg
سازندگان عنوان تحسین شده ی CRYSIS در جدید ترین مصاحبه ی خودشون
با EDGE در رابطه با CRYSIS 2 به نکاتی جالب اشاره کردند:

athan Camarillo, executive producer on the shooter:

"ما همه ی نکات خوب ، بخش های ملزوم ارتقا و لحظات لذت بخش بازی را مثل همه ی شما میدانیم و مطمئنیم چیزی که شما در آینده خواهید دید آنقدر بی نظیر خواهد بود
که دیگر نیازی به تغییر آن نخواهیم داشت."

"مطمئنا شما در crysis 2 لحظات و صحنه های هم زمانی را خواهد دید
که فقط crytek قادر به انجام آن است ما نکاتی را در بازی خواهیم گنجاند که
مثل یک امضا نشان دهنده ی crytek خواهد بود و از همه مهمتر 5 چیزی است
که شما به زودی خواهید دید و هیچگاه از یاد نخواهید برد..."

هم چینین Cevat Yerli در این مصاحبه به الهام گیری آن ها از فیلم های
I Am Legend و The Day After Tomorrow اشاره کرد
و عنوان کرد این فیلم ها نمایشی بی نظیر از نیویورک را به ما نشان داد
، CRYSYS 2 همانقدر ببی نظیر خواهد بود به علاوه ی لذت داشتن یک Nano suit فوق العاده.
وی هم چنین افزود:

"تغییرات بازی جدید همه را شوکه خواهد کرد
ما تصویری از نیو یورک را به شما هدیه می دهیم
که هیچ گاه نه در سینما و نه در بازی ها مانند آن را ندیده اید.
ما مطمئنا همه ی شما را شگفت زده خواهیم کرد...."​

منبع

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
حیف این گرافیک معرکه که با یک گیم پلی مسخره خراب شد.
دوستان چندتا نکته هست که من باید بگم:
اول اینکه دوستانی که میگن با 600تومن میشه با گرافیک عالی این بازیرو انجام داد به این نکته دقت نکردن که وقتی این بازی عرضه شد سیستمی 2 و 3 میلیونی میخواست.
دوم اینکه من خودم این بازیو انجام دادم انچارتد و کیلزون هم همینطور و قبول هم دارم که گرافیک کرایسس از هردو بازی بهتره ولی شاید چون از گرافیک انچارتد و مخصوصا کیلزون ps3 شوکه شدم باعث شد مقداری نظر اشتباهی داده باشم.
سوم اینکه بهتره مقایسه بین پی سی و کنسولهارو همین الان خاتمه بدیم چون کنسول بازیهایی بسیار متفاوت و از هر ژانری داره و شاید تنها نقطه سیاه در کارنامش نبود یک بازی ناب استراتژی مثل کماندوز یا توتال وار باشه.
خیلی هوس کردم مثل قدیما بشینم یه بازیه ناب پی سی با کیبورد و موس انجام بدم ولی حیف...
شاید چون برای من گرافیک بعد از چند ساعت کاملا معمولی میشه نتونستم اختلاف فاحش گرافیکی بین کنسولها و پی سی رو خوب درک کنم ولی به شخصه من همونقدر با گرافیک کرایسس حال کردم که با انچارتد حال کردم و شاید بعضی از دوستان انقدر رو گرافیک زوم میکنن که تونستن این اختلاف رو بهتر از من متوجه بشن.
من هیچوقت نگفتم کنسولها از لحاظ گرافیکی کمتر از پی سی نیستن بلکه فقط روی مقدارش با دیگر دوستان اختلاف نظر داشتم.بعضی دوستان میگن اختلاف خیلی زیاده ولی من میگم اختلاف تقریبا زیادی وجود داره.فقط همین.
حالا بزارین کرایسس برای کنسولها بیاد ببینیم چی میشه.
حرف هات رو ما هم قبول داریم...

پس دوستان لطفا از این لحظه قبل از اینکه مدیران پست بدن بحث رو تموم کنید

موفق باشید

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
چقدر بار علمی این تایپیک زیاده اقا ادم کف میکنه نظرات بعضی هارو میشنوه
جدیدا مد شده تا تاپیک داره خوب میشه و یه سری بحث الکی نمیکنن دیگه بعضیها مثل شما میان اسپم میدن که اره تاپیک قفل شه و بار علمی نداره و....
ببین دوست من بعضی تاپیکا از بیخ خرابن یعنی به هیچ عنوان بار علمی ندارن اما این تاپیک نه درسته بحث کردیم اما اصلیت تاپیک که فرق نکرده باز اگه عکس جدیدی بیاد دوستان میزارن یا اگه نظراتی درباره خود بازی بود اینجا میکنیم اگه قفل شه چی؟
=====
حالا میفهمم چرا مدیرا ترجیح میدم تاپیکی قفل بشه!واقعا حق دارن...
شما تازه فهمیدی؟
اسپماسیون

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
جدیدا مد شده تا تاپیک داره خوب میشه و یه سری بحث الکی نمیکنن دیگه بعضیها مثل شما میان اسپم میدن که اره تاپیک قفل شه و بار علمی نداره و....
ببین دوست من بعضی تاپیکا از بیخ خرابن یعنی به هیچ عنوان بار علمی ندارن اما این تاپیک نه درسته بحث کردیم اما اصلیت تاپیک که فرق نکرده باز اگه عکس جدیدی بیاد دوستان میزارن یا اگه نظراتی درباره خود بازی بود اینجا میکنیم اگه قفل شه چی؟
=====

شما تازه فهمیدی؟
اسپماسیون

بحث بر سر کدوم بازی رو دارید میکنید ؟ تایپیک که زده شده برای یک چیزه دیگه بوده شماها مثل روال هر برنامه ربختید بر سر هم و میگید کنسول بهتره یا pc بعد این الن ربطش به تایپیک چی بوده ؟ اسپم رو امثال شما میدن که یک جا رو پیدا کنید الکی پست ببرید بالا و fan بازی الکی در بیارید

آخرین ویرایش:

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
بحث بر سر کدوم بازی رو دارید میکنید ؟ تایپیک که زده شده برای یک چیزه دیگه بوده شماها مثل روال هر برنامه ربختید بر سر هم و میگید کنسول بهتره یا pc بعد این الن ربطش به تایپیک چی بوده ؟ اسپم رو امثال شما میدن که یک جا رو پیدا کنید الکی پست ببرید بالا و fan بازی الکی در بیارید
کلا بیخیال الان من و شما داریم اسپم میدیم
===
فقط در رابطه با پست بالا بردن بگم که تنها جایی که نگاه نمیکنم تعداد پستهاست

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
به به میبینم که بحث کرایسیس گرم بود و من نبودم:biggrin1:
آقا هر مطلبی از گرافیک بگیم تکرار مکرراته ولی خدایی اون 5چیزی که میخوان رو کنن چیه؟:biggrin1:2سال پیش کلی پول فقط به خاطر همین کرایسیس حروم کردیم:biggrin1:اگر امسال هم لازم باشه بازم حروم میکنم تا بتونم یه کرایسیس بازی کنم نه اینکه دست به دامن اون کنسول ها بشم.مخصوصا با اون کنترل جالبشون:sick::biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر