CRYSIS 2 تصویری بی نظیر از نیویورک

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
crysis2.jpg
سازندگان عنوان تحسین شده ی CRYSIS در جدید ترین مصاحبه ی خودشون
با EDGE در رابطه با CRYSIS 2 به نکاتی جالب اشاره کردند:

athan Camarillo, executive producer on the shooter:

"ما همه ی نکات خوب ، بخش های ملزوم ارتقا و لحظات لذت بخش بازی را مثل همه ی شما میدانیم و مطمئنیم چیزی که شما در آینده خواهید دید آنقدر بی نظیر خواهد بود
که دیگر نیازی به تغییر آن نخواهیم داشت."

"مطمئنا شما در crysis 2 لحظات و صحنه های هم زمانی را خواهد دید
که فقط crytek قادر به انجام آن است ما نکاتی را در بازی خواهیم گنجاند که
مثل یک امضا نشان دهنده ی crytek خواهد بود و از همه مهمتر 5 چیزی است
که شما به زودی خواهید دید و هیچگاه از یاد نخواهید برد..."

هم چینین Cevat Yerli در این مصاحبه به الهام گیری آن ها از فیلم های
I Am Legend و The Day After Tomorrow اشاره کرد
و عنوان کرد این فیلم ها نمایشی بی نظیر از نیویورک را به ما نشان داد
، CRYSYS 2 همانقدر ببی نظیر خواهد بود به علاوه ی لذت داشتن یک Nano suit فوق العاده.
وی هم چنین افزود:

"تغییرات بازی جدید همه را شوکه خواهد کرد
ما تصویری از نیو یورک را به شما هدیه می دهیم
که هیچ گاه نه در سینما و نه در بازی ها مانند آن را ندیده اید.
ما مطمئنا همه ی شما را شگفت زده خواهیم کرد...."​

منبع

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
لطفآ KZ2 , U2 و ... رو وسط نکشین چون از نظر جزییات و ابعاد محیط و خیلی چیزهای دیگه همین دو تا هم با Crysis فاصله دارن
بهترین نظر در پست های اخیر همین بود اما کو گوش شنوا....
از لحاظ گرافیک بر رروی یک pc پیشرفته مطمئنا شاهد پیشرفت قابل قبولی خواهیم بود.
هم چنین مطمئنا نسخه ی کنسولی گرافیکی در حد نسخه ی 1بر روی یک pc پیشرفته نخواهد داشت.

------------------------
اما دوستان دچار سوئ برداشت از صحبت های yerli شده اند
تمرکز بحث ایشون روی ارتقا ی گیم پلی(که به نظر بنده تنها نقطه ی ضعف بازی قبل بود.البته در تقابل با عناوینی چون HL2 نه شوتر های نازل کنسولی ( mw2) ) بود
و هدف اصلی کرایتک ارتقای فوق العاده در این بخش است
. حتی اگر هیچ تغییری هم در سطح گرافیکی در این شماره شاهد نباشیم باز هم با بالاترین گرافیک موجود (روی هر سه پلاتفورم) روبرو خواهیم بود.

به این بخش از صحبت های athan camarillo توجه کنید: " Crysis 2 will have “five big things you’ll remember forever,”
گرافیک استثنایی چیزی است که قبلا دیده ایم (crysis) من منتظر 5 چیز دیگر هستم.

آخرین ویرایش:

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
دوستان توی خیلی از بازیها جنگل بود قبل از اومدن crysis اما این بازی بود که خیلی زیبا جنگل رو به تصویر کشید که تا همین الان همه سنگشو به سینه میزنن،خوب به همون شکل توی خیلی از بازیها ساختمون و محیط شهری هم بوده خوب شاید این هم بتونه به همون صورت به زیبایی محیط شهری رو نشون بده که حیرت زده بشیم....
از الان چیزی رو با اطمینان نگید که بعدا خودتون توی حرفاتون بمونید...از این بحث مقایسه هم بیاید بیرون که عاقبت نداره....

چه کاری غیر از بازی هست که با 8600 جیفرس راه نمی افته اومدند gtx 295 را ساختند؟

خوب کارهای زیادی هستن که به سخت افزار بالا نیاز دارن از جمله کارهای گرافیکی و صنعت فیلم سازی،فکر نکنم با یه همچین سیستمی:
geforce 128 6200le
ram 256
cpu 1.8 ghz
بشه جلوهای بصری 2012 یا آواتار رو ساخت،اگه اینطور بود یک:جیمز کامرون چند سال صبر نمیکرد که تجهیزات پیشرفت کنن بعد فیلمش رو بسازه،دو:حرف شما درست میشد و مسلما فقط برای بازی سخت افزار بالاتر میومد.....

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
خوب کارهای زیادی هستن که به سخت افزار بالا نیاز دارن از جمله کارهای گرافیکی و صنعت فیلم سازی،فکر نکنم با یه همچین سیستمی:
geforce 128 6200le
ram 256
cpu 1.8 ghz
بشه جلوهای بصری 2012 یا آواتار رو ساخت،اگه اینطور بود خوب مسلما فقط برای بازی سخت افزار بالاتر میومد.....
دوست عزیز سخت افزار مورد نیاز برای این قسم فعالیت ها کاملا متفاوت است.
مثلا دسته ی QUADRO FX محصول شرکت NVIDIA مخصوص مصارف این قبیل است.
حتی قوی ترین کارت های رده ی گیمینگ این شرکت(Gforce) قادر به رندر این چنین مصارف نیستند و کاملا برای مصارف گیمینگ و Home Entertainment ساخته می شوند.
;)

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
تفاوت بصری بین کنسولها و پی سی بسیار کم هست(در بهترین حالت چیزی حدود 10% تازه در بسیاری اوقات نسخه کنسولی از هرجهت قابل قبول تره) پس بهتره انقدر بحث قدیمیه تکراریه گرافیکی بین پی سی و کنسولهارو ادامه ندید.

واقعاً حرفت جالب هست..میدونی چرا؟ چون چيزيرو که تجربه نکردی ازش حرف میزنی..
شما کل ترانزيستورهای قطعات ps3 و xbox360 باهم جمع کنی مجموعش به کل ترانزييستورهای يک کارت گرافيک مدرن مثل 5770 ،4890 ، gtx295 و.. نميرسه..اونوقت چطور انتظار داری قدرت گرافيک کنسولی همسان با کارت گرافيک های روز باشه؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
اهم اهم .

خوب بحث قدرت کنسول ها , pc در میونه کسانی که میگن قدر ت pc پایین تر از کنسولهاست به نظر من اشنتباه میکنن بله پایین تر نیست بلکه به نظر من به مرور زمان کنسولها زیر دست پای pc له خواهند شد همین emalator هایی که ساخته شده شما بازیهای ps2 رو در pc با یک برنامه 5mg میتونی ران کنید و این درحالی هست که 8 برابر کیفیت گرافیکی که در ps2 بود رو میتونید اجرا کنید :biggrin1: ای مادر جان شما فکر کنید تا 5 سال دیگه کنسول جدیدی در کار نخواهد بود وای واین بدونید تکنولوژی pc در 5 سال اینده طوفانی میشه و کنسول ها یک اتاری میشن :biggrin1: جلوی pc

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
اهم اهم .

خوب بحث قدرت کنسول ها , pc در میونه کسانی که میگن قدر ت pc پایین تر از کنسولهاست به نظر من اشنتباه میکنن بله پایین تر نیست بلکه به نظر من به مرور زمان کنسولها زیر دست پای pc له خواهند شد همین emalator هایی که ساخته شده شما بازیهای ps2 رو در pc با یک برنامه 5mg میتونی ران کنید و این درحالی هست که 8 برابر کیفیت گرافیکی که در ps2 بود رو میتونید اجرا کنید :biggrin1: ای مادر جان شما فکر کنید تا 5 سال دیگه کنسول جدیدی در کار نخواهد بود وای واین بدونید تکنولوژی pc در 5 سال اینده طوفانی میشه و کنسول ها یک اتاری میشن :biggrin1: جلوی pc
در صحت صحبت های شما شکی نیست
ولی بحث تفاوت قیمت سخت افزاری همیشه یکی از مهمترین عوامل فاصله گرفتن PC از اصالت خودش در سال های اخیر بوده.
گرایش بازیسازان به انتشار بازی برای چند پلاتفورم
نشان دهنده ی عدم اقبال آنها از عناوین انحصاری است.
به خصوص این مسئله برای پلاتفورم محبوب PC بیشترین مشکلات را به همراه داشته است.
کسی نمیتواند منکر این شود که فقط افراد کمی در جهان قادربه پرداخت چند هزار دلار برای یک PC مخصوص بازی هستند.
در حالیکه کنسول ها حداکثر چند صد دلار قیمت دارند.

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
قابل توجه دوستان
یه سری تصاویر هست مربوط به فروم کرایسیس که تصاویری از مپی هست که میشه گفت پیش نمایشی از کرایسیس 2 هست(یه جورایی شبیه سازی نیویورک و شهر)
این تصاویر خیلی خیلی به وضوح نشون میده کرایسیس 2 در شهر چه گرافیکی خواهد داشت و ممکنه جزئیات شهر تو تصاویر کم باشه ولی گرافیک کلی به همین شکل خواهد بود و بارها هم گفتم اصل زیبایی کرایسیس به جنگل های انبوه و طبیعته نه یه سری ساختمان و ...(درسته گرافیک بازی بالاست ولی اون زیبایی کرایسیس را نداره تازه این روی پی سی با اخرین تنظیمات هست دیگه روی کنسول چی خواهد شد:laughing:.)

اینم یه مپ دیگه هست در طبیعت خدائیش با تصاویر بالا مقایسه کنید ببینید تفاوت تا چه حده:eek::eek::eek:(بعد بگید گرافیک بازی کرایسیس 2 کمی از کرایسیس 1 نداره:((:(()
[URL=http://img3.tinypic.info/viewer.php?file=bh727ma4bsk8iwkzvs0h.jpg]
[/URL]

Isildur

کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
قابل توجه دوستان
یه سری تصاویر هست مربوط به فروم کرایسیس که تصاویری از مپی هست که میشه گفت پیش نمایشی از کرایسیس 2 هست(یه جورایی شبیه سازی نیویورک و شهر)
این تصاویر خیلی خیلی به وضوح نشون میده کرایسیس 2 در شهر چه گرافیکی خواهد داشت و ممکنه جزئیات شهر تو تصاویر کم باشه ولی گرافیک کلی به همین شکل خواهد بود و بارها هم گفتم اصل زیبایی کرایسیس به جنگل های انبوه و طبیعته نه یه سری ساختمان و ...(درسته گرافیک بازی بالاست ولی اون زیبایی کرایسیس را نداره تازه این روی پی سی با اخرین تنظیمات هست دیگه روی کنسول چی خواهد شد:laughing:.)

اینم یه مپ دیگه هست در طبیعت خدائیش با تصاویر بالا مقایسه کنید ببینید تفاوت تا چه حده:eek::eek::eek:(بعد بگید گرافیک بازی کرایسیس 2 کمی از کرایسیس 1 نداره:((:(()
[URL=http://img3.tinypic.info/viewer.php?file=bh727ma4bsk8iwkzvs0h.jpg]
[/URL]
:shocked::wow:

تازه این:beta: یا حتی Alpha هست.

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
قابل توجه دوستان

[URL="http://img3.tinypic.info/viewer.php?file=bh727ma4bsk8iwkzvs0h.jpg"]
[/URL]
واقعا محشره!!!:eek::eek::eek:
ادم چشماش ار کاسه در میاد!!!نسخه alpha و....
راستی چرا الفا؟؟؟!!!همه که میگن بتا!!؟؟!!!!!

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
دوست عزیز سخت افزار مورد نیاز برای این قسم فعالیت ها کاملا متفاوت است.
مثلا دسته ی QUADRO FX محصول شرکت NVIDIA مخصوص مصارف این قبیل است.
حتی قوی ترین کارت های رده ی گیمینگ این شرکت(Gforce) قادر به رندر این چنین مصارف نیستند و کاملا برای مصارف گیمینگ و Home Entertainment ساخته می شوند.
;)

دوست عزیز من زیاد از این جور مباحث سر در نمیارم این جوابو فقط در مورد این بخش از حرف دوستمون گفتم:
چه کاری غیر از بازی هست که با 8600 جیفرس راه نمی افته اومدند gtx 295 را ساختند؟
.........................................

در مورد عکسها خوب اینها باید طراحیهای اولیه باشه و مسلما در آینده بهتر خواهد شد،فقط در مورد اون عکس که یه میتسوبیشی پلیس هست چقدر شبیه gta شده!!!

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
کاملا برای مصارف گیمینگ و Home Entertainment ساخته می شوند
منم دارم همین را میگم مهم ترین اصلشه.

در مورد عکسها خوب اینها باید طراحیهای اولیه باشه و مسلما در آینده بهتر خواهد شد
درسته در ضمینه جزئیات و قسمت های دیگه و گرافیک هم ممکنه بهبود پیدا کنه ولی اصلش را نمیشه عوض کرد.
منم میگم با گرافیک ترین بازی کنسول و پی سی تو 2010 خواهد بود ولی به هیچ عنوان نمیتونه به حد کرایسیس واقعیت را جلوه بده(تفاوتش کاملا بین تصویر اخر از جنگل معلومه)

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
واقعاً حرفت جالب هست..میدونی چرا؟ چون چيزيرو که تجربه نکردی ازش حرف میزنی..
شما کل ترانزيستورهای قطعات ps3 و xbox360 باهم جمع کنی مجموعش به کل ترانزييستورهای يک کارت گرافيک مدرن مثل 5770 ،4890 ، gtx295 و.. نميرسه..اونوقت چطور انتظار داری قدرت گرافيک کنسولی همسان با کارت گرافيک های روز باشه؟
من خودم برای کرایسس دوسال پیش 1میلیون و دویست هزار تومان هزینه کردم و جدا از گیم پلیش که اصلا بهم نچسبید جلوه های بصری بینظیری داشت ولی این حرف شما که ترانزیستورهاشون به پای پی سی نمیرسه اصلا منطقی نیست چون ملاک فقط تعدادترانزیستور نیست بلکه بهره وری از اون ترانزیستور مهمه.در ضمن وقتی یه بازی در حد کرایسس ساخته میشه شاید یک دهم قشر پی سی باز هم نتونن اونو تجربه کنن در حالیکه هر بازی روی کنسول برای قشر کنسول دار قابل بازی هست و این هم یکی از مشکلات هست.
بهتره جدای از گرافیک مسائل مهمتری هم دیده بشه.این اختلاف گرافیکی اونقدر نیست که پی سی رو انقدر بزرگش کنیم و کنسول رو انقدر کوچک.
بهتره صبر کنیم کرایسس برای کنسولها بیاد تا اختلاف گرافیکیشو با پی سی ببینیم بعد انقدر بحث کنیم هرچند که از نظر من اصلا مهم نیست.

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
مقايسه كنسول و pc اشتباهه
pc كه هر روز داره upgrade ميشه
cpu جديد براش مياد
همچنين كلي سخت افزار ديگه ميخواين از كنسول كه سخت افزارش حدود چند سال ثابته بالاتر نباشه!!!

pc اگر بهترين گرافيك و تو بازي ها داشته باشه ميدوني مشكلش چيه؟!؟!!
مشكلش همين alan wake كه گذاشتيش تو امضات

اكثرا كساني كه كنسول ميگيرن براي تجربه كردن بازي هاي انحصاري هست
الان رو 360 geow2 مياد
رو ps3
hr , gow3 و kz2 mgs4 كلي ديگه مياد

ولي pc چي؟؟!!
همين بازي شاخشم مولتي شد
خيلي مشكلاته ديگم داره
بازي كه رو كنسول مياد بعد از چند وقت تازه رو pc مياد
البته با اينكه دوستان ميگن گرافيكش بالاتره
ولي يه سوال:
بازي تنها گرافيكه؟؟؟؟
اين بازي هايي كه بالا گفتم درسته از گرافيك به پاي اين عنوان نرسن
ولي در حد خودشون عالي كار شدن

با pc ميخواين همين 1 بازيو بازي كنين؟!!

فقط كافيه يه بار FIFA 10 بازي كنين تو كنسول
اون موقع تفاوتشو با اون بازي مذخرف تو PC ميبينين

شما فكر ميكنين گرافيك PC نميكشه؟؟
نه!!!!!
چون هيچ وقت نميتونن كنترل بازي به اين شكل تو PC بكنن.

آخرین ویرایش:

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
وقتی یه بازی در حد کرایسس ساخته میشه شاید یک دهم قشر پی سی باز هم نتونن اونو تجربه کنن
بعد چجوریه که کرایتک روی فروش 3 میلیون نسخه در سال 2007 حساب کرده بود؟
بهتره جدای از گرافیک مسائل مهمتری هم دیده بشه
دوست من همیشه هروقت حرف کرایسیس که میشه همه یاد خدای گرافیک بازی ها می افتند فکر نکنم اصل مهم تری هم باشه و متاسفانه توی حرف های کرایتک را هم همین را میبینم که میخواند پایین اومدن گرافیک این بازی را توجیح کنند.

این اختلاف گرافیکی اونقدر نیست که پی سی رو انقدر بزرگش کنیم و کنسول رو انقدر کوچک.
دوست من یکی از عکس های U2 یا kz2 را برای من بیارید که به یکی از تصاویر کرایسیس از نظر گرافیکی حتی نزدیک باشه اون موقع من حرفتون را قبول میکنم .(این حرف شما مثل این میمونه که بگی اختلاف گرافیکی بین ps3 و ps2 انقدر زیاد نیست البته بهتون هم حق میدم چون شما فکرتون به اون سری بازی پورتی هست از کنسول به پی سی میاد و تفاوتش زیاد نیست .)
شما فكر ميكنين گرافيك PC نميكشه؟؟
نه!!!!!
چون هيچ وقت نميتونن كنترل بازي به اين شكل تو PC بكنن.
من درست منظور شما را از این جمله نمیفهمم(چون هیچ وقت نمیتونن کنترل بازی به این شکل تو pc بکنن)

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
دوست من همیشه هروقت حرف کرایسیس که میشه همه یاد خدای گرافیک بازی ها می افتند فکر نکنم اصل مهم تری هم باشه

يعني اصلي ترين چيز تو يه بازي گرافيك هستش ؟ داستان , گيم پلي , صدا گذاري و ... ؟ !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر