Silent Hill Game Community (خلاصه داستان در پست اول)

گفتگو در 'Game Communities' ایجاد شده توسط Silent Dream, ‏Sep 28, 2005.

انتخاب شما برای شخصیت محوری داستان برای قسمت بعد؟

1. SH1 - Cybil Bennet

15.4%
  2. SH1 - Michael Kaufmann

2.6%
  3. SH1 - Lisa Garland

7.7%
  4. SH2 - Angela Orosco

2.6%
  5. SH2 - Eddie Dombrowski

0 رای
    0.0%
  6. SH2 - Laura

10.3%
  7. SH2:BFAW - Ernest Baldwin

5.1%
  8. SH3- Stanley Coleman

0 رای
    0.0%
  9. SH3 - Douglas Cartland

2.6%
  10. SH4 - Eileen Galvin

2.6%
  11. SH4 - Cynthia Velasquez

2.6%
  12. SH4 - Joseph Schreiber

0 رای
    0.0%
  13. SH:HC - Elle Holloway

2.6%
  14. SH:HC - Judge Holloway

0 رای
    0.0%
  15. SH:SM - Michelle Valdez

0 رای
    0.0%
  16. SH:DP - Howard Blackwood

0 رای
    0.0%
  17. SH:DP - JP Sater

0 رای
    0.0%
  18. SH:DP - Kids

0 رای
    0.0%
  19. سایر

5.1%
  20. هیچکدام-شخصیت جدید

41.0%
  1. کاربر سایت

نام:
    بهنام محمدی
    چیزی که به نظرم میاد
    کوچ وصله پیه از جی هارور به وست هارور با طعمهای کابوکی و داستانهای پژواک روح (ژاپنیها به شدت به ارواح خبیسه اعتقاد دارن)
    این یعنی (یا یک شاهکاره یا یک پایان برای کابوسهای فطرت آلوده کاراکتر های اصلی)
    مه ، صورت ناشناس (پوشیده) ، نورپردازی سبک ژاپنی دهه 60 70 ، بیس رنگ آبی تاریک( یاده دارک واتر میفتم!!!) و موسیقی که نشنیدم !؟!
    با نسخه اول چقدر فرق داره هان؟:>

2. کاربر سایت

نام:
    سیاوش
    اتفاقا به نظرم هیولایی که گذاشتی خیلی هم خوب کار شده.از جو تارک و ابی رنگش هم خیلی خوشم میاد.نکته دیگه هم موسیقی خوبش و گرافیک قابل قبولش هست اما دو نکته اساسی میمونه:داستان و گیم ژیلی که اگه این دو هم خوب باشن با یک نسخه قابل قبول مواجه هستیم ولی به نظرم همین دو نکته اخر ضعیف باشن.

3. کاربر سایت

نام:
    شهام سمیع عادل
    سلام بچه ها. ساىلنت هىل ۱ رو تموم کردم. الان دارم با گوشى مطلب مىنوىسم.ىه ترفندى تو ساىلنت هىل ۱ زدم که تا ىه قدمى شرىل تو اول بازى رسىدم.همونجاىى که باىد دنبالش بدوىم!!! گفتم جست بزنم بگىرمش که کل تارىخچه ى ساىلنت هىلو ببرم زىر سئوال اما نشد!!! حالا عکسشو بعد مىزارم.راستى اىن آمرىکائىها با اىن بازى جدىدشون مىخوان ىه سبک ژاپنى رو بازسازى کنن.درست مثل بازسازى کىنه ىا حلقه که نسخه اصلىش ژاپنىه اما فکر کنم گند مىزنن.البته هنوز دموىى که دادىن رو ندىدم ولى فکر کنم دارىم به آخر ساىلنت هىل نزدىک مىشىم.البته فکرمىکنم خودشون مىدونن چه گندى دارن مىزنن که دست به دامن بازسازى سرى هاى گذشته زدن تا از شکست تجارى جلوگىرى کنن. کلا با بازسازى سرى موافقم اساسى!!!

4. тесн теαм کاربر سایت

نام:
    αмιг
    جمله ی اولتو میشه بی زحمت دوباره بگی؟ کوچ وصله پیه؟...

5. тесн теαм کاربر سایت

نام:
    αмιг
    ببینید : همیشه هیولاهای سایلنت هیل سگ، پرستار، خفاش و ... بودن که تکنیکی نداشتن که بخوان به تو با تکنیک خاصی حمله کنن ( حتی سایلنت هیل هوم کامینگ که تو هم جنگجو بودی! ) اما ما در این بازی شاهد یه هیولای شبیه آدم هستیم که بازی رو خیلی به Resident Evil نزدیک میکنه. حالا از این هم که بگذریم، مشکل بعدی اینه که فقط یه نوع هیولا تو بازی هست (اگه اشتباه نکنم). اول اینکه حالا اگه گرافیک و آهنگ (در ضمن ما فقط یکی دوتا آهنگ ازش گوش دادیم ) رو بزاریم کنار داستان بازی صد درصد بد جور میشه. آخه از یه جایی خوندم که ایندفعه جایی از سایلنت هیل هستیم که قبلا هیچ وقت نبودیم و یه چیز دیگه:-o میگه با مترو باید داخل شهر بری اینطرف و اونطرف، آخه راه دوره)x آخه با اینا باید چیکار کرد هان؟

6. тесн теαм کاربر سایت

نام:
    αмιг
    آقا عکس از SH 1 گیر نمیاد که! 2 ساعت گشتم تا چند تا پیدا کردم. کسی عکس Cybil bennett رو نداره ؟

7. کاربر سایت

نام:
    امیرحسین

بفرما!

راستی لطفا این قدر پشت سر هم پست نده تا ناظما بهت اخطار ندن! میتونی همه رو راحت تو یه پست بزاری.

8. тесн теαм کاربر سایت

نام:
    αмιг
    باشه، ببخشید. مرسی عزیزم

9. کاربر سایت

نام:
    سیاوش
    اگه منظورت این هیولا شبیه زامبی به نظرم به هیچ وجه تازه شبیه این قاتل های زنجیره ای(مثل فیلم halloween )هست.در رابطه با تکنیک زیاد منظورت رو متوجه نشدم اما صد در صد بیش یک هیولا تو بازی هست چون تو اون تریلر هم من دو نوع هیولا دیدم.داستان رو نمیتونم نظر بدم.اما اتمسفر این رو بیشتر از hc دوست دارم و همینطور بعید میدونم که با مترو باید این ور و اون ور بریم.حالا اینقدر نا امید نباشید بابا به خدا امریکایها هم یک چیز هایی حالیشونه.اما موسیقی...اگه مثل اون دو قطعه ایی که من شنیدم بقیه اش هم به همون خوبی باشه دیگه میشه گفت خود akira موسیقی رو ساخته.
    اگه این عکس رو خوب نگاه کنید میبینید که یک هیولا که پاها و دست های خیلی درازی داره هم وجود داره(تازه معلوم میشه هیولا یک فرد معمولی بوده):

آخرین ویرایش: ‏Jun 4, 2011
  10. کاربر سایت

نام:
    xerxes
    تو دلمون رو خالی نکن دیگه از حالا :(

11. тесн теαм کاربر سایت

نام:
    αмιг
    به نظر من هم اتمسفر این خیلی بهتر از هوم کامینگ هستش. از نظر جابه جا شدن با مترو هم مطمین باش که درسته. در مورد این عکسی هم که گذاشتی قانع شدم ولی بازم مطمین نیستم که بیشتر از یه هیولا باشه. حالا اینو ببین، یه دفعه بگید شاترد مموریز 2 .

12. کاربر سایت

نام:
    سیاوش
    عکس که معملوم نیست اما اگه انتقال با مترو باشه خیلی مسخره میشه.مگه اومدیم LIBERTY CITY که با مترو جا به جا بشیم.راستی اینجا کسی تریلر جدیدی که در کنفراس کونامی از SH:DP اومده رو داره؟

13. тесн теαм کاربر سایت

نام:
    αмιг
    میخوای مطمین بشی که با مترو باید جا به جا بشی ؟ این عکسو ببین، این قسمتی از سایلنت هیل که ما باهاش سر و کار داریم و اون نقطه های قرمز ایستگاه های مترو هستن.

آخرین ویرایش: ‏Jun 4, 2011
  14. کاربر سایت

نام:
    امیرحسین
    دوستان در مورد مترو بهتره بگم که زیاد نگران نباشید! خود سازنده ها هم گفتن این سیستم مترو جوری طراحی شده که ذره ای به بازی لطمه نزنه! یعنی جوری نیست که هرموقع دلتون خواست سوارش بشید تا از مبارزات اجتناب کنید و کشکی کشکی بازی رو جلو ببرید. بهتره یه مدت صبر کنیم ببینیم دقیقا این سیستم چطوری قرار پیاده بشه!

15. тесн теαм کاربر سایت

نام:
    αмιг
    این سیستم هرطوری هم که بخواد باشه به بازی لطمه میزنه. قشنگی سایلنت هیل به اینه که تو مه تو خیابونا بدویی و پشت سرت هیولاها بدوون. این دیگه واقعا ننگه:-s دوستان تکست های این عکس ها رو هم بخونید (دیگه واقعا نا امید میشید):d

این صفحه را به اشتراک بگذارید