Silent Hill Game Community (خلاصه داستان در پست اول)

گفتگو در 'Game Communities' ایجاد شده توسط Silent Dream, ‏Sep 28, 2005.

انتخاب شما برای شخصیت محوری داستان برای قسمت بعد؟

1. SH1 - Cybil Bennet

13.0%
  2. SH1 - Michael Kaufmann

2.2%
  3. SH1 - Lisa Garland

8.7%
  4. SH2 - Angela Orosco

4.3%
  5. SH2 - Eddie Dombrowski

0 رای
    0.0%
  6. SH2 - Laura

10.9%
  7. SH2:BFAW - Ernest Baldwin

4.3%
  8. SH3- Stanley Coleman

0 رای
    0.0%
  9. SH3 - Douglas Cartland

2.2%
  10. SH4 - Eileen Galvin

2.2%
  11. SH4 - Cynthia Velasquez

2.2%
  12. SH4 - Joseph Schreiber

0 رای
    0.0%
  13. SH:HC - Elle Holloway

2.2%
  14. SH:HC - Judge Holloway

0 رای
    0.0%
  15. SH:SM - Michelle Valdez

0 رای
    0.0%
  16. SH:DP - Howard Blackwood

0 رای
    0.0%
  17. SH:DP - JP Sater

0 رای
    0.0%
  18. SH:DP - Kids

0 رای
    0.0%
  19. سایر

4.3%
  20. هیچکدام-شخصیت جدید

43.5%
  1. کاربر سایت

نام:
    Ashkan
    بابا واللا بللا ما اینجا با کسی دعوا نداریم ولی وقتی کسی خودش طوری رفتار میکنه که انگاری شمشیر رو از رو بسته و برای دعوا اومده چاره ی دیگه ای نیست ! بشمارید ببینید چند بار از این اتفاقات افتاده تو این صد و خرده ای صفحه ! مطمئنا کمتر از انگشت های یه دست !
    در مورد کونامی هم که گفتی ما چیکار به کونامی داریم ، این بازی دیگه الان جزئی از زندگی منه ، ربطی هم به این که کونامی چیکار کرد نداره ! وقتی 90% خاطرات گیمری من این بازی هست میشه مگه روش حساس نباشم !

:))=)):))=)) یعنی ترکیدم از خنده !
    خودشه شهام جان !

2. کاربر سایت

نام:
    مرام آدم مهمِ نه اسمش
    سلام
    It's Him ببخشید منظورم این بود که دقیقاً خودشه.
    اینجا یه موضوعی پیش میاد. اون دو نفر هر دو (ظاهراً) دکتر هستن.

3. کاربر سایت

نام:
    شهام سمیع عادل
    تو این عکس به غیر از دکتر کافمن و داهیلا ما دو تا دکتر دیگه هم میبینیم درسته ؟

4. тесн теαм کاربر سایت

نام:
    αмιг
    سلام. اونایی که سایلنت هیل شاترد مموریز رو بازی کردن میدونن که در این سایلنت هیل گفته شده شوهر دالیا هری میسون هستش; در آخرای بازی هم توی قایق وقتی هری با دالیا (دالیای جوان) رابطه برقرار میکنه، وقتی از خواب بیدار میشه دالیا رو میبینه که پیر شده و به دالیای سایلنت هیل 1 تبدیل شده. دوستان عکس بزرگتر از این قسمت از بازی رو ندارید تا بتونیم بهتر چک کنیم؟

5. کاربر سایت

نام:
    مرام آدم مهمِ نه اسمش
    سلام
    اشکان نخند قضیه داره جدی میشه!:-o

6. کاربر سایت

نام:
    بهنام محمدی
    برای نوشتن یک سناریو وهم انگیز مثل سایلنت هیل ، گروه نویسنده فقط با ارجاعات قبلی در داستان تازه سعی مینکنه یک رابطه منطقی برقرار و مخاطب رو به این مهم هدایت کنه که ( همه این ماجراها به هم مربوطن)
    برای رزیدنت هم همینطوره و کلاک تاور و فیتال فریم.
    این مجموعه ها از قبل برنامه ریزی نمیشن ،بلکه از المانهای شاخص داستان مرجع ، الگوی رابط برداشت میشه تا داستان زنجیره وار به نظر برسه.

7. тесн теαм کاربر سایت

نام:
    αмιг
    حالا یعنی شما میخوای بگی از قبل هیچ برنامه ریزی برای این موضوع نداشتن ؟ یا شاید هم یه برنامه ای داشتن و با عوض شدن تیم سازنده، برای اینکه گندش در نیاد یه جوری ربطش دادن و میخواستن این داستان هری میسون به طور کامل تموم بشه. آخه توانایی ادامه دادنش رو نداشتن. واسه همین تمام سایلنت هیل ها رو گذاشتن کنار و میخوان با این سایلنت هیل جدید (Silent Hill Downpour) که فکر میکنم از هوم کامینگ و شاترد مموریز افتضاحتر بشه، یه داستان کاملا جدید رو با یه گیم پلی تمام اکشن و افتضاح بدن بیرون و مسیر و داستان سایلنت هیل رو به طور کامل عوض کنن (که البته فکر نمیکنم دیگه کسی طرفدار سایلنت هیل بمونه). راستی کسی خبر نداره آهنگساز، تولید کننده، کارگردان و ... این بازی سایلنت هیل Downpour کیه ؟

آخرین ویرایش: ‏Jun 2, 2011
  8. тесн теαм کاربر سایت

نام:
    αмιг
    اینم یه عکس بزرگ، البته موقع آپلود کیفیتش اومد پایین.

9. کاربر سایت

نام:
    سیاوش
    فکر کنم اسمش گروه سازنده اش vatra باشه.اهنگ هاشم از اون یک تریلری که دیدم خیلی سرتر از hc است و یک چیزی در حد Sh4 هست.حالا امیدوارم داستانش خوب باشه ولی بعید میدونم.

10. тесн теαм کاربر سایت

نام:
    αмιг
    ممنون از جوابتون. همین چند دقیقه پیش تریلرش رو گرفتم. بازی که خیلی جالب به نظر میرسه. اسپین آف کونامی هم همونطور که گفتید Vatra هستش که یه شرکت ایتالیایی هست. آهنگساز بازی هم عزیز دلم Akira Yamaoka هستش:d. همونطور که گفتن سبک و گیم پلی بازی و ... مثل سایلنت هیل 1 و 2 و 3 و4 هست. فکر میکنم این بازی بتونه گندی که تو هوم کامینگ و شاترد مموریز زدن رو جبران کنه. (البته هوم کامینگ اونقدرها هم بد نبود ولی شاترد مموریز فاجعه بود):-s

11. کاربر سایت

بعد از تموم کردن SH2 یه شبهه خیلی مهمی برام باقی مونده، در مورد شهر سایلنت هیل گفته شده بود که یه شهر توریستی بوده و بعد از رویدادهای وحشتناکی تبدیل به یه شهر متروکه شده، اگه SH متروکس پس هیچ کسی توش رفت و آمد نداره، در نتیجه این شهر خالی از سکنس، وقتی جیمز به شهر میاد با هیولاهایی مواجه میشه، این هیولاها در واقع صورتی از گناهان این شخصن(جیمز)، در حالی که گفته شده که این هیولاها در واقع انسان هایی عادین(حالا کاری به این ندارم که اعضای فرقن یا مردم معمولی) که جیمز اونا رو به این شکل میبینه!!!!! حالا سوال من اینجاست=> اگه شهر سایلنت هیل متروکس پس چطور ممکنه که این هیولاهایی که جیمز میبینه انسانهایی معمولی باشن!؟ شهر متروکه یعنی شهری کاملا خالی از سکنه در حالی که هیولاهایی که جیمز میبینه و باهاشون مبارزه میکنه هم تعدادشون زیاده و هم همه جای بازی هستن!؟ پس در واقع سایلنت هیل شهر متروکه ای نیست که هیچ کلی آدم هم توش زندگی میکنن!!!!!

آنچه که در بالا گفتم در واقع شامل 3 نظریه میشه که بشدت در تناقض با همدیگه هستن:

1. هیولاهایی که جیمز میبینه صورتی از گناهانش هستن که هیچکس به جز خود جیمز قادر به دیدنشون نیست و وجود خارجی ندارن، شهر سایلنت هیل وجود خارجی داره ولی آنچه که به سر جیمز میاد یه کابوسه و وجود فیزیکی ندارد

2. هیولاهایی که جیمز میبینه در واقع انسان هایی عادین که جیمز اونا رو به شکل هیولا میبینه(که این نظریه بشدت در تناقض با متروکه بودن سایلنت هیله)، سایلنت هیل شهری واقعی است و تمام حوادثی که درش روی میده هم واقعین(یعنی در سرنوشت کرکتر داستان نقش دارن)

3. هیولاهایی که جیمز میبینه صورتی از گناهانش هستن و ساخته و پرداخته ذهن جیمزن و اصلا وجود خارجی ندارن، سایلنت هیل یه کابوسه و نه خود شهر سایلنت هیل و نه هیچکدوم از وقایعی که به سر جیمز میان حقیقت ندارن و تنها یک رویا هستن(انگار که جیمز به کما فرو رفته)=> بر اساس یکی از پایان های بد SH1 این نظریه کاملا درسته ، تو اون پایان اینطوری نشون داده میشه که کل داستان و حوادث SH1(حتی خود شهر سایلنت هیل) یه رویا بیش نیست(منظورم اون پایانیه که هری رو همونطور که در اول بازی در حالی تصادف کرده و در حال خونریزیه و به کما فرو رفته رو مجددا نشون میده)

خودم شخصا با نظریه سوم موافقم و معتقدم که کلا این سری بازی یه کابوسه و پایان های مختلف هم بیانگر نتایج مختلف این کابوسه که فقط درون این کابوس قابل روئیته................

12. کاربر سایت

نام:
    مرام آدم مهمِ نه اسمش
    سلام
    خب به تناقض خوبی اشاره کردی. اما همونطور که دوستان قبلاً اشاره کردند،نکته اینجاست که اصولاً‌ مرز بین واقعیت و غیر توی شهر معلوم نیست. ضمناً همه هیولاً‌ هم الزاماً‌ مربوط به خود شخصیت اصلی نمی‌شن. توی شماره اول اکثر هیولاها نمادهایی از عذاب‌های آلسا بودند. سگ‌ها،‌ حشره‌ها، کوتوله‌ها و غیره. من معتقدم همه هیولا ها کریه و وحشتناک نیستن.اونها برای شخصیت اصلی توی شهر هستن تا اون رو در قبال تخصصشون به چالش بکشند. از دید من ماریا و لورا هم برای جیمز هیولا محسوب میشن.
    هیچ انسان عادی نیست که بتونه ادعا کنه از هیچ چیزی ترس نداره. خود من به شدت از تنهایی و گیر افتادن توی محلی ناشناخته می‌ترسم. شاید دلیل اصلی این که به شدت با سایلنت هیل ارتباط برقرار کردم همین ترس باشه. خیلی مسائل دیگه باعث ترس من میشه که شبی نیست که کابوسش رو نبینم. همین ترس‌ها ممکنه توی شهر (که مثل آینه می‌مونه) جلوی چشم افراد مجسم بشن.ترس افراد مختلف با هم فرق داره پس دنیای درون اونها هم با هم فرق داره. بیماران اوتیست و نظریه دنیای موازی رو میشه علت و معلول همین تفاوت دنیا دونست.
    ولی باز هم هدف توی سایلنت هین این نیست که واقیعت‌ها رو از غیر اون جدا کنیم. هدف چیز دیگه‌ای هستش.
    دوستان یه پیشنهاد؛
    بدون هیچ ترسی، ترس‌ها تون رو بگید و خودتون بگید به نظر خودتون تجسم ترستون چه شکلیه؟

13. тесн теαм کاربر سایت

نام:
    αмιг
    به نکته ی خوبی اشاره کردی و در سایلنت هیل 4 هم به نکته ای اشاره کرده که جواب شماست. در سایلنت هیل 4 وقتی به ساعت نگاه میکنی میبینی که ساعت ایستاده. بزار اینطوری بگم : در شهر های دیگه و کشور های دیگه مردم به انجام کارهای روزمره خودشون مشغولن و هیچ چیز غیر عادی نیست، ولی در شهر سایلنت هیل ساعت ایستاده یعنی هر چی داره اتفاق میفته انگار نمیفته (در یک لحظه) و فقط برای کسی اتفاق میفته که سایلنت هیل اونو فراخونده تا به خاطر گناهاش عذاب ببینه یا به دلایل دیگه ای شهر اونو فرا خونده. و وقتی از شهر میاد بیرون به زندگیش ادامه میده. مطمین نیستم نظریه م درست باشه، اگه اشتباهه لطفا بگید

14. کاربر سایت

نام:
    Ashkan
    به به میبینم که این دم دمای آخری خوب جون گرفته تاپیک!
    سلام دوست من !
    شمایی که از یوزرت بر میاد اهل سری باشی باید بدونی که واقعا داستان هایی که تو این شماره از بازی بیان میشه به هیچ عنوان قابل استناد نیستند ! ما نمیتونیم چون حالا کونامی دلش خواسته گند بزنه به سری چشممون رو روی تمام چیزهایی که خوندیم و دیدیم ببندیم و بگیم اِِِِِ چه جالب خب قضیه هری هم حل شد !
    خیلی معذرت میخوام مسعود جان ولی چیزی که تو shattered بیان شده نه تنها برای من ارزش سندیت نداره بلکه به اندازه piece of shiit هم بهش اعتنا نمیکنم و مانع خنده ام نمیشه !
    ببینید این موضوع به طور کلی درسته ! ولی داستان شماره ی دوم سری میشه گفت به طور کلی هیچ ربطی به شماره ی اول نداشت ! ولی با همه ی ین بی ربطی میشه گفت انسجام داشت با شماره ی اول !
    از شماره ی سوم چیزی که شما گفتید میتونه صادق باشه اما وقتی باز هم این انسجام حفظ میشه فکر نمیکنم واقعا برای کسی اهمیت داشته باشه که این فکر از کی به ذهن TS افتاده !گو اینکه وجود چیزی مثل LM حتی صخت چیزی رو که گفتید زیر سوال میبره ولی باز هم میگم تا زمانی که این فکرهای از قبل شکل نگرفته ایجاد تضاد نکنه فکر نمیکنم خیلی بهش ایرادی وارد باشه!
    به طور قطع این احتمال بیشتر برای نسخه ی خاطرات شکسته وجود داره ! به قول شما تیم سازنده ی جدید خواسته رفع تکلیف کنه !
    واقعا اون تریلری که ابتدا از بازی منتشر شد دلچسب بود ! ولی هر چی جلوتر میریم و عکس های تازه بازی رو میبینیم به این نتیجه میرسیم که امید sh در شان نام سری با گروه های جدید خیلی پایینه !
    در ضمن آهنگساز بازی هم آکیرا نیست و یه نفر دیگه که یادم نیست نامش رو ولی با آکیرا همکاری داشته آهنگسازی بازی رو بر عهده داره که انصافا تو تریلر پارسال آهنگش بسیار بسیار خوب و در خور بازی بود !
    :-?:-/:-":d
    شما به یه نکته ی خیلی مهم توجه نمیکنه دوست من ! شما فیلم بازی رو اگر دیده باشی واقعا شهر به نظرت متروکه میاد ولی خالی از سکنه نیست !
    این چیزی که شما در مورد شهر میشنوی یک قیاس هست با زمانی که شهر برای خودش بر و بیایی داشته بالاخره ما میدونیم که دالیا و پیروان فرقه تو شهر زندگی میکنند و گرنه وجود کلیسا در زمان کلادیا و یا پولهایی که وینسنت از پیروان گرفته با خالی از سکنه بودن شهر جور در نمیاد ! این شهر درسته متروکه شده و دیگه اون شهر توریستی قبل از فرقه نیست ولی اینطور هم نیست که پرنده توش پر نزنه !

اوه اوه اوه! اصلا حرفش رو نزن ! یعنی داغون داغونم از این لحاظ موندم شهر بخواد برای من هیولا بسازه یه چی میشه تاریخی ! ولی خب شرمنده به زبان نمیاد یا بهتر یگم ترجیح میدم به زبانش نیارم !:d

پ.ن: میگما جالب نیست که عضوای جدید فرم تازگیا اول یه سر میان اینجا ؟
    پاینده باشید !

15. کاربر سایت

نام:
    امیرحسین
    خوب طی کنفرانس کونامی اعلام شد که Downpour یه 2-3 ماهی تاخیر خورده و همچنین Sh Collection به صورت HD تایید شد! این کالکشن شامل نسخه دوم و سوم بازی هست. همچنین پلتفرم هاش هم مشخص نشده و اینکه چه ویژگی های جدیدی خواهد داشت!

در پناه حق

این صفحه را به اشتراک بگذارید