بازی با عینک 3d

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
با عرض سلام
می خواهم یه روش ارزان قیمت را پیش پای شما بگذارم ممکن است که دیگران نیز به این مساله اشاره کرده باشند پس لطفا اگر دیدید مطلب قدیمی است از همین جا از همه عذر خواهی می کنم.
http://www.jamejamonline.ir/papertext.aspx?newsnum=100876515610

امیدوارم که راهنمایی که در این جا وجود دارد بتواند تا حدودی نیاز شما را برطرف کند
به امید آن روز که فناوری سه بعدی خیلی راحت و ارزان در اختیار همه قرار گیرد.فقط ما که بخش انتخاب محصولو پیدا نکردیم اگه شما پیدا کردید به ما هم بگید

آخرین ویرایش:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان شرمنده اینجا سوالم را می پرسم ولی اگر کسیم ی دونه جواب بده که دعاش می کنمک
1-این تلویزیون های سه بعدی LG وارد بازار ایران شدند؟اگر نشدند کی میان حدودا؟آخه رو سایت گلدیران هست جز محصولات ولی به یکی از نمایندگی ها زنگ زدم گفت نیموده هنوز...
2-قیمت هاش چه جوریه؟
3-آیا هر تصویری را می شه توش سه بعدی دید یا نه حتما باید سه بعدی ضبظ شده باشه؟
اگر می شه سریع جواب بدید که گیرم شدید...
جدا کسی نمی تونه کمک کنه؟

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان شرمنده اینجا سوالم را می پرسم ولی اگر کسیم ی دونه جواب بده که دعاش می کنمک
1-این تلویزیون های سه بعدی LG وارد بازار ایران شدند؟اگر نشدند کی میان حدودا؟آخه رو سایت گلدیران هست جز محصولات ولی به یکی از نمایندگی ها زنگ زدم گفت نیموده هنوز...
2-قیمت هاش چه جوریه؟
3-آیا هر تصویری را می شه توش سه بعدی دید یا نه حتما باید سه بعدی ضبظ شده باشه؟
اگر می شه سریع جواب بدید که گیرم شدید...
بچه ها ناامیدم کردید...من خودم هر چی سوال می بینم سریع جواب می دم...ولی انگار هیچ کس اینجا حوصله ی جواب دادن را نداره..
به هر حال ما هنوز منتظریم...

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
بچه ها ناامیدم کردید...من خودم هر چی سوال می بینم سریع جواب می دم...ولی انگار هیچ کس اینجا حوصله ی جواب دادن را نداره..
به هر حال ما هنوز منتظریم...

سلام دوسته عزیز خلاصه حواب می دم چون اطلاعاتی که دارم در مورد تلویزیون 3 بعدی موجود در بازار رو بهتون می دم ببینید تمام تصویرهارو می تونین به سه بعدی تبدیل کنید اما 3 بعدی که ضبط می شه با تبدیل 2 بعدی به 3 بعدی فرق داره 3 بعدی تبدیل شده به این صورته که به تصویر جحم داده می شه که به صورت 3 بعدی دیده بشه اما 3 بعدی اصلی یعنی ضبط شده به یه صورت دیگست که تایپیک رو کامل بخونید می فهمید خوب در مورد قیمت هم می تونم بگم که تفاوت زیادی به led معمولی دارن مثلآ بین 1 تا 1.5 میلیون رویه سایزهای بالای 40!!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام دوسته عزیز خلاصه حواب می دم چون اطلاعاتی که دارم در مورد تلویزیون 3 بعدی موجود در بازار رو بهتون می دم ببینید تمام تصویرهارو می تونین به سه بعدی تبدیل کنید اما 3 بعدی که ضبط می شه با تبدیل 2 بعدی به 3 بعدی فرق داره 3 بعدی تبدیل شده به این صورته که به تصویر جحم داده می شه که به صورت 3 بعدی دیده بشه اما 3 بعدی اصلی یعنی ضبط شده به یه صورت دیگست که تایپیک رو کامل بخونید می فهمید خوب در مورد قیمت هم می تونم بگم که تفاوت زیادی به led معمولی دارن مثلآ بین 1 تا 1.5 میلیون رویه سایزهای بالای 40!!
ایول دستت درد نکنه!:love:می گم این tv های lg الان اومده ایران دیگه نه؟آخه زنگ زدم یکی از نمایندگی های گلدیران تو جمهوری گفت نیومده...ولی تو سایتش هست...

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
ایول دستت درد نکنه!:love:می گم این tv های lg الان اومده ایران دیگه نه؟آخه زنگ زدم یکی از نمایندگی های گلدیران تو جمهوری گفت نیومده...ولی تو سایتش هست...

كلا تبليغ هاش هم زياده و تو سايتها هم موجوده ولي تو بازار ازش تا الان كه خبري نبوده ...

ولي قيمتاش فكر كنم سايز بالاي 40 مثلا 42 از 1.5 بالاتر باشه ...

من چند وقت پيش " سري اس سوني براويا " 42 اينچ رو 1.500 از جمهوري خريدم ديگه خودت حسابه

ال اي دي و تي وي هاي 3بعدي رو بكن ....

با عرض سلام
می خواهم یه روش ارزان قیمت را پیش پای شما بگذارم ممکن است که دیگران نیز به این مساله اشاره کرده باشند پس لطفا اگر دیدید مطلب قدیمی است از همین جا از همه عذر خواهی می کنم.
http://www.jamejamonline.ir/papertex...m=100876515610

امیدوارم که راهنمایی که در این جا وجود دارد بتواند تا حدودی نیاز شما را برطرف کند
به امید آن روز که فناوری سه بعدی خیلی راحت و ارزان در اختیار همه قرار گیرد.فقط ما که بخش انتخاب محصولو پیدا نکردیم اگه شما پیدا کردید به ما هم بگید

اون لينكي كه واسه دانلود گزاشته كلا مشكل داره ! خودت تست كردي ؟ يا كسي رو ميشناسي كه تست كرده باشه ؟

آخرین ویرایش:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
كلا تبليغ هاش هم زياده و تو سايتها هم موجوده ولي تو بازار ازش تا الان كه خبري نبوده ...

ولي قيمتاش فكر كنم سايز بالاي 40 مثلا 42 از 1.5 بالاتر باشه ...

من چند وقت پيش " سري اس سوني براويا " 42 اينچ رو 1.500 از جمهوري خريدم ديگه خودت حسابه

ال اي دي و تي وي هاي 3بعدي رو بكن ....

اون لينكي كه واسه دانلود گزاشته كلا مشكل داره ! خودت تست كردي ؟ يا كسي رو ميشناسي كه تست كرده باشه ؟

آره ببخشید حواسم نبود بگم منظورم از 1 و 1.5 یعنی 1 و 1.5 میلیون بیشتر از led های معمولی نو بازار هستش!! در مورد موجودیشون تو بازار هم باید قید گارانتی رو بزنید اگه عجله دارید و از این جنس هایی بدون گارانتی که تو بازار هستش بخرید!! چون تا گلدیران و سام سرویس بخواهن 3d بیارن جام جهانی و تابستون تموم می شه من هر روز زنگ می زنم نمایندگی می اگن 7 8 یا 10 روز دیگه می رسه هفته بعدش می زنگم بازم همینو می گن :laughing:!!! سایت سامسونگ هم گه نگاه کنید نوشنه مدل های 3d اومدن اما هنوز خبری نیستش کلآ تا کالاهایی که تو سایتوشون هستش رو وارد کنن یه فصل تموم می شه!!!

ارشاد

کاربر سایت
Aug 26, 2009
18
بالاخره 3D TV LG وارد شدن
البته من زنگ زدم گفت فقط 1 نمونه آوردن برای بازدید عموم!:mad:
راستی قیمتم داد....
می دونین چند
6 میلیون 46 اینچ:eek:
من میرم جمهوری امروز ببینمش اگه خبری بود میام میگم;)

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سلام دوستان یه سوال حیاطی من یه سری فیلم و کارتون خریدم که روش نوشته بود 3D(جی فورس و آواتار و شرک 3)چطوری باید 3dنگاهشون کنم؟آیا برنامه ی خاصی داره؟لطفا یه توضیح کامل بدین.(از این عینکای بلورد استفاده میکنم.)

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سلام دوستان یه سوال حیاطی من یه سری فیلم و کارتون خریدم که روش نوشته بود 3D(جی فورس و آواتار و شرک 3)چطوری باید 3dنگاهشون کنم؟آیا برنامه ی خاصی داره؟لطفا یه توضیح کامل بدین.(از این عینکای بلورد استفاده میکنم.)

آقا لطفا جواب بدین.

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا

:((:((:((:((

amingp

کاربر سایت
Feb 27, 2010
138

جواب سوال حیاتی شما اگه فیلم را پخش کردید و به دو رنگ قرمز و آبی بود بله با عینک بلورد ببینید و در غیر اینصورت اگه دو تصویر مات بود که 3d جدید هست که تجهیزات خودش را می خواد ولی تا اونجایی که من خبر دارم تنها بلوری 3d سبک جدید مانستر vs الینس هست

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
اينو كسي ديده تا حالا ؟ كسي خريده ؟ - تو يكي از سايتهاي ايراني واسه فروش گزاشتن ...

برای اولین بار در ایران عینک ۳ بعدی آناگلیف (اصل انگلستان) به همراه یک DVD شامل درایور سه بعدی ساز کامپیوتر و یک بازی هیجان انگیز کاملا سه بعدی و انیمیشن و تصاویر سه بعدی …

اگر هيجان را دوست داريد!اگر دوست داريد فيلم هاي خود را سه بعدي ببينيد همانند سينماهاي سه بعدي! اگر دوست داريد بازي هاي كامپيوتر سه بعدي انجام دهيد! عينك سه بعدي به همراه یک دی وی دی شامل كليپ ، كارتون و تصاویر سه بعدي + نرم افزار درايور سه بعدي ساز كامپيوتر با كم ترين قيمت نسبت به سایر فروشگاه ها ...
نکته قابل توجه در مورد این عینک ها این است شما می توانید با نصب درایور سه بعدی (مخصوص همه کارت گرافیک های کامپیوتری) و با داشتن عینک سه بعدی آناگلیف تمام بازی را به صورت کاملا سه بعدی (مجازی) دنبال کنید و از بازی های کامپیوتری بیشتر لذت ببرید. راهنمای نصب بازی و درایور سه بعدی داخل دی وی دی نصب بازی موجود است. تجربه استفاده از عینک های سه بعدی بسیار لذت بخش و تعجب بر انگیز برای کاربران میباشد. این عینک مناسب با هر نوع مانیتور میباشد و با شیشه های مخصوص فیروزه ای و قرمز بسیار شیک بوده و با استاندارد بین المللی انگلستان میباشد.
این پکیج ارزشمند همراه با یک دی وی دی شامل انیمیشن ها ، بازی ها ، تصاویر و کلیپ های کوتاه سه بعدی برای متقاضیان برای زمان محدود با قیمت فوق العاده استثنایی 7700 تومان ارسال خواهد شد.

منبع

ببينم همين که تو عکس هست و ميگه يا منظورش همون بولو رد خودمون هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر