بازی با عینک 3d

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
يعني همه ي بازيا رو ميشه سه بعدي بازي كرد؟( اينطوري كه تو متن نوشته) . بعد دست بچه دسته ي ايكس باكسه .يعني چي ؟ من نمي فهمم . بعد الان عينك خوبش چنده ؟ كجا مي شه پيدا كرد ؟

جواب منو نمي دين ؟

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
ببينم همين که تو عکس هست و ميگه يا منظورش همون بولو رد خودمون هست؟

آخه مومن بلو رد 3000 تومنه اين زده 7700 تومن بعدش پايينش نوشته عينك آناگليف انگلستان ...

تو عكس هم كه عينكه زمين تا زير زمين با اون بلو رد آشغاليا فرق داره ...

چجوري به فكردت رسيد كه همون بلو رد هاست ؟!!!:-/

saber royal

کاربر سایت
Jun 23, 2009
395
نام
saber
سلام دوستان.
این عینک احتمالا همون آبی قرمز خودمونه چون :
اگه متن کامل رو تو خود سایتش بخونید نوشته با شیشه های چی چیه(!) قرمز عینک خیلی زیباست.
و اینکه درایر هم ماله کارت های انویدیاس که تو یه بخشی به نام استریوسکوپ میشه کارتو تنظیم کرد تا با آبی قرمز هم 3بعدی دید.
وآخر هم اینکه معلومه عینک+فیلم3بعدی+عکس3بعدی+درایور=7700 قیمت ارزونیه!;)
ولی باز مطمئا نیستم , هر کی خرید مارو بی اطلاع نزاره.
راستی اون آقایی که گفته بود 6 7 دقیقه کار میکنه خریده بود؟

الهی شکر که ***** بازیسنتر باز شد!:db-):)

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان من ديروز تو نمايشگاه الكامپ با يه عينك سه بعدي تصاوير سه بعدي رو در نوت بوك سري G از اسوس ديدم.
واقعا جالبه. انگار تصوير عمق داره. بسيار لذت بخشه. اما عينكش آبي و قرمز نبود و شيشه اش سياه بود.
آيا كسي ميدونه اين جور عينك ها رو از كجا ميشه تهيه كرد ؟
اون عينك هاي آبي و قرمز رو كه خودمون هم مي تونيم بسازيم و به درد هم نمي خوره و سر درد مياره.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
دوستان من ديروز تو نمايشگاه الكامپ با يه عينك سه بعدي تصاوير سه بعدي رو در نوت بوك سري G از اسوس ديدم.
واقعا جالبه. انگار تصوير عمق داره. بسيار لذت بخشه. اما عينكش آبي و قرمز نبود و شيشه اش سياه بود.
آيا كسي ميدونه اين جور عينك ها رو از كجا ميشه تهيه كرد ؟
اون عينك هاي آبي و قرمز رو كه خودمون هم مي تونيم بسازيم و به درد هم نمي خوره و سر درد مياره.
استایل کلی این عینکا با بلو-رد فرق میکنه و صرفا با خریدشون نمیتونی 3d ببینی.باید بازی یا برنامه یا فیلم مورد نظرت این تکنولوژی رو ساپورت کنه.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
استایل کلی این عینکا با بلو-رد فرق میکنه و صرفا با خریدشون نمیتونی 3d ببینی.باید بازی یا برنامه یا فیلم مورد نظرت این تکنولوژی رو ساپورت کنه.

قیمت این عینک چنده؟
بازی هم که داره میاد.کرایسیس و .... که روی کنسول هم نیازی نیست چیزی نصب بشه خودکار 3 بعدی رو ساپرت میکنه درسته؟

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
قیمت این عینک چنده؟
بازی هم که داره میاد.کرایسیس و .... که روی کنسول هم نیازی نیست چیزی نصب بشه خودکار 3 بعدی رو ساپرت میکنه درسته؟

بله اقای خوش قول درسته
اواتارو و نسخه ادیت بتمنم ساپورت میکنه و فقط با عینک میشه تی ری دی زد

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر

دوست عزیز می دونم
من درایور سه بعدی انویدیا رو هم نصب شده دارم و بازی سه بعدی هم همینطور.
دنبال عینکی هستم که نام بردم.

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
من بعد مدت ها این تاپیک رو دیدم و حالش رو ندارم از اول بخونم من در pc در قسمت تنظیمات nvidia یه چیزی به اسمه strasonic (یه همچین چیزی ) دارم حالا برای سه بعدی بازی کردن به چه چیزی نیاز دارم؟کدوم عینک ها خوبه ؟این عینک های ارزون به چشم آسیب نمی رسونه؟
black ops سه بعدی داره؟

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
آقا این همون عینک 3 بعدیه دیگه آره ؟؟؟؟؟؟
766Untitled.jpg

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
سه بعدی!

سلام مانیتور رایانه من 3بعدی هستش.ولی عینکشو نمی دونم چی بخرم ؟وکجا بخرم؟
وچه طوری سه بعدی بازی کنم با کنسول کپی خور؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر