بازی با عینک 3d

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
یه سوال
یعنی برای دیدن 3D تی وی باید 3D باشه و عینک هم باید داشته باشی ولی پلیر چی اون احتیاج نیست که 3D رو ساپورت کنه؟؟
این عینک های 3D ارجینالش چه قیمتی داره و تهران جایی میاره برای فروش؟؟

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
آقا کسی آدرسی سایتی چیزی داره ما یه عینک 3 دی بخریم؟! انقدر گشتم خسته شدم!
اگه معمولی میخواید(بلورد)
اینجا داره www.pinata.ir

و سوال خودم
آقا من دیگه دیونه شدم هرکی یه چیز میگه!!(تو سایتای دیگه ها )یکی میگهxl2370صدو بیست هرتزه یکی میگه دویست ویکی هم میگه شصت بالاخره مانیتور xl2370 چند هرتزه؟

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
vr100320.jpg

سلام این عینکه ایسوس هستی که من گرفتم
نگاه کنید که فیش داره این فیش برای چی هست ؟؟؟؟ نمیشه باهاش رو کنسول 3d بازی کرد ظاهرا ؟؟؟؟

اقا کسی جواب ما رو نمیده

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
نوشته شده توسط mohamad 021
vr100320.jpg

سلام این عینکه ایسوس هستی که من گرفتم
نگاه کنید که فیش داره این فیش برای چی هست ؟؟؟؟ نمیشه باهاش رو کنسول 3d بازی کرد ظاهرا ؟؟؟؟

چند گرفتي ؟ از كجا گرفتي ؟

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
اگه معمولی میخواید(بلورد)
اینجا داره www.pinata.ir

و سوال خودم
آقا من دیگه دیونه شدم هرکی یه چیز میگه!!(تو سایتای دیگه ها )یکی میگهxl2370صدو بیست هرتزه یکی میگه دویست ویکی هم میگه شصت بالاخره مانیتور xl2370 چند هرتزه؟
یه چرخی تو سایتای خارجی زدم و ظاهرا 120 هرتز رو پشتیبانی نمیکنه
نمونش توی اینجا: http://www.amazon.co.uk/Samsung-XL2370-LED-slim-Monitor-Glossy/dp/B002I8P0JI

• Like
Reactions: محمد رضا mr

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
میگن بازی بصورت 3d برای چشم ضرر داره و فردی که 3d مرتب استفاده میکنه تطابق چش رو از دست میده !
میارزه واقعا بخاطره بازی کردن همچین چیزی رخ بده ؟ !! :confused:

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
میگن بازی بصورت 3d برای چشم ضرر داره و فردی که 3d مرتب استفاده میکنه تطابق چش رو از دست میده !

خوبه ديگه:-"......ازون با بعد ديگه همچی رو 3d ميبينيم و هی پول اضافه واسه کارت گرافيک و عينک جديد نميديم:laughing::p

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
خوبه ديگه:-"......ازون با بعد ديگه همچی رو 3d ميبينيم و هی پول اضافه واسه کارت گرافيک و عينک جديد نميديم:laughing::p
:biggrin1::biggrin1:

برا عینکای اناگلیف ممکنه ولی با عینکای پولاریزه نه! من با این عینک اصلا احساس خستگی موقع تماشا نمیکنم ولی با اناگلیف چرا!! به خصوص وقتی طولانی مدت میزدمش، بعد که عینک رو برمیداشتم بازم تصاویر برام سه بعدی بودن!:biggrin1:

اقا کسی جواب ما رو نمیده
شما تا حالا تونستی با این عینک 3d بازی کنی؟؟؟ اینا همون عینکای 3d پولاریزه هستن که تکنولوژی تصاویر 3d تو اینا با عینکای اناگلیف فرق میکنه و من فکر نمیکنم که تو کنسول بازی ای با این تکنولوژی عرضه شده باشه.

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
:biggrin1::biggrin1:
شما تا حالا تونستی با این عینک 3d بازی کنی؟؟؟ اینا همون عینکای 3d پولاریزه هستن که تکنولوژی تصاویر 3d تو اینا با عینکای اناگلیف فرق میکنه و من فکر نمیکنم که تو کنسول بازی ای با این تکنولوژی عرضه شده باشه.

پس يعنی فقط باهاش ميشه فيلم 3 بعدی ديد؟

Cyru3

کاربر سایت
Aug 13, 2009
108
نام
محمد
در مورد فناوری 3d برای چشم ضرر زیادی نداره اگه مرتب استفاده نکنی ولی گفتن برای کودکان ضرر داره حالا چرا .....
در مورد این عینکهای معمولی ابی قرمز بگم مزخرفه چشم ادم خسته میشه نمیشه فیلم نگاه کرد یا باهاش بازی کرد ولی برای دیدن عکس هاش مناسبه
برای استفاده از این فناوری باید هم عینکشا داشته باشی(نه این معمولیا) هم مانیتورت یا tv مناسب باشن تا حالشو ببری نمیدونم یه جایی دیدم یه چیز مانیتور(tv) باید 120 hz باشه.tv های3d که کم کم دارن وارد بازار میشن که پاناسونیک پلاسما با فناوری مخصوص خودش ال جی و سامسونگم led میدن با فناوری ضعیفتر و سونی هم که دیگه براویاش کلی کار کرده که اگه مایه دار باشی اینا با عینک مخصوص هستن .(حالا یه سری tv هم هست که نیازی به عینک نداره مادرزادی 3d هستن)
برای بازی با کنسولم فعلا نمیشه البت سونی داره یه فریمور میده برای 3d تا بعد که حتما مایکروسافتم دست به کار میشه ولی تو pc به لطف انویدیا میشه .خود سایت گفته فلان فلان گرافیک ولی با معمولیشم میشه فقط باید درایو جدیدشا بگیری و بعدم تو تنظیماتش 3d را فعال کنی

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
عزیزان ضرر های فناوری 3d اصلا ربطی به نوع عینک و اینا نداره
چون فناوری 3d باعث میشه تصاویر دور و نزدیک رو طرف پیوسته ببینه باعث میشن تا به چشم برای تطابق فشار بیاد و کم کم از عمر دستگاه چشم کم میکنه که روندش برای عینک های کیفیت بالا و خوب با سرعت کمتر و با عینک های تقلبی خیلی بیشتر اما بالاخره روندش نسبت به یه فردی که از این فناوری استفاده نمی کنه خیلیه :(

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان شرمنده اینجا سوالم را می پرسم ولی اگر کسیم ی دونه جواب بده که دعاش می کنمک
1-این تلویزیون های سه بعدی LG وارد بازار ایران شدند؟اگر نشدند کی میان حدودا؟آخه رو سایت گلدیران هست جز محصولات ولی به یکی از نمایندگی ها زنگ زدم گفت نیموده هنوز...
2-قیمت هاش چه جوریه؟
3-آیا هر تصویری را می شه توش سه بعدی دید یا نه حتما باید سه بعدی ضبظ شده باشه؟
اگر می شه سریع جواب بدید که گیرم شدید...

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان شرمنده اینجا سوالم را می پرسم ولی اگر کسیم ی دونه جواب بده که دعاش می کنمک
1-این تلویزیون های سه بعدی LG وارد بازار ایران شدند؟اگر نشدند کی میان حدودا؟آخه رو سایت گلدیران هست جز محصولات ولی به یکی از نمایندگی ها زنگ زدم گفت نیموده هنوز...
2-قیمت هاش چه جوریه؟
3-آیا هر تصویری را می شه توش سه بعدی دید یا نه حتما باید سه بعدی ضبظ شده باشه؟
اگر می شه سریع جواب بدید که گیرم شدید...
کسی نیست کمک کنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر