بازی با عینک 3d

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,735
این سوالم تقریبا بی ربط به این تاپیکه ولی اگه کسی میدونه ممنون میشم جواب بده:
من رسیور HD خریدم و کانالهای 3D رو باز میکنه بعد به صورت دوتا تصویر هست که یکیش روشن تره یکیش تیره تر ولی تلوزیونم سامسونگ 40 اینچ سری 5 هست میخواستم بدونم با اون عینک هایی که رو تلوزیون های 3D هست نمیشه رو همین تلوزیون نگاه کنم؟

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
اگه شما کیت حرفه ای انویدیا رو بگیری، پارک ارم باید بیوفته جلوی سیستم شما بوق بزنه!!(درضمن کارتت حتما باید انویدیا باشه!).

اگه عینک از ف*یلتر استاندارد استفاده کنه، قطعا شما یه تصویر با کیفیت و بدون نقص میبینید. این تصاویر سایه دار و بی کیفیت فقط به خاطر غیر استاندارد بودن عینک هست و بس.
ممنون کیت حرفه ایش چنده؟روش عینک داره؟بدون مانیتور یا TVبالای 120هرتزم کیفیتش از پارک ارم بالاتره؟

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
ممنون کیت حرفه ایش چنده؟روش عینک داره؟بدون مانیتور یا TVبالای 120هرتزم کیفیتش از پارک ارم بالاتره؟
تمامی باندلها عینک پولاریزه رو دارن. ولی بهترین باندلش شامل یه کارت gtx480 هم میشه که در مجموع اگه بخوای این باندل رو بخری، خب خرید 480 برات ارزون تر در میاد ولی همه اینا برای اونور ابه نه اینجا!
شما اگه یه مانیتور 120 هرتز داشته باشی مسلما کیفیت خیلی بالاتری رو تجربه میکنی چون به صورت نورمال برای هر چشم، 60 هرتز اختصاص داده میشه که خب باعث میشه شما برای دیدن تصاویر نیازی به تمرکز بر روی تصاویر نداشته باشی و به راحتی تصاویر 3d رو ببینی.

ارشاد

کاربر سایت
Aug 26, 2009
18
تمامی باندلها عینک پولاریزه رو دارن. ولی بهترین باندلش شامل یه کارت gtx480 هم میشه که در مجموع اگه بخوای این باندل رو بخری، خب خرید 480 برات ارزون تر در میاد ولی همه اینا برای اونور ابه نه اینجا!
شما اگه یه مانیتور 120 هرتز داشته باشی مسلما کیفیت خیلی بالاتری رو تجربه میکنی چون به صورت نورمال برای هر چشم، 60 هرتز اختصاص داده میشه که خب باعث میشه شما برای دیدن تصاویر نیازی به تمرکز بر روی تصاویر نداشته باشی و به راحتی تصاویر 3d رو ببینی.
خوب شما که الان این کیتو داری میشه بگی از کجا تهیه کردی و دقیقا چه مشخصاتی داره همراه قیمت؟
من که بازار رضا و ایران گشتم همچین چیزی ندیدم
و کلا الان اگه صبر کنیم 3D TV بیاد بهتره برای خرید یا این کیتها؟

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
خوب شما که الان این کیتو داری میشه بگی از کجا تهیه کردی و دقیقا چه مشخصاتی داره همراه قیمت؟
من که بازار رضا و ایران گشتم همچین چیزی ندیدم
و کلا الان اگه صبر کنیم 3D TV بیاد بهتره برای خرید یا این کیتها؟
یکی از اقوام از اونور برام اورده .به خاطر همینم هست که مانیتورش رو ندارم.
اگه این کیت به ایران بیاد، با توجه به این قیمت و کیفیت، به نظر من به صرفه تره.

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
یکی ساده و مختصر توضیح بده برای داشتن امکان 3D با کامپیوتر باید چه آیتم های رو داشته باشیم؟؟
منظورم 3D اصلیه..نه این عینک های آبی و قرمز...:biggrin1:
بعد دقیقا" فرقشون چیه...این عینک های معمولی که با طلق هستن و اون اصلیا؟؟!
برای TV هم بگید...
ممنون...

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
یکی ساده و مختصر توضیح بده برای داشتن امکان 3D با کامپیوتر باید چه آیتم های رو داشته باشیم؟؟
منظورم 3D اصلیه..نه این عینک های آبی و قرمز...:biggrin1:
بعد دقیقا" فرقشون چیه...این عینک های معمولی که با طلق هستن و اون اصلیا؟؟!
برای TV هم بگید...
ممنون...
سلام.
برای گرفتن تصویر 3بعدی با کیفیت خوب دوتا راه دارید
1.داشتن کیت nvidia+یه مانیتور با لای 120هرتز.(هرچه بالاتر بهتر،البته بدون مانیتور بالای 120هرتزم میشه ولی آنچنان کیفیتی که فکرشو میکنی نداره،البته باکیفیته ها ولی یه مقدار ممکنه اذیت بشی)
2.خرید تلویزیون سه بعدی (ازبالایی گرونتره)

در باره ی فرقشونم که این عینکای آبی و قرمز فقط برای یه تجربه ی اولیه از 3بعدی (ولی تو بازی لذت بخش نیست)ولی اصلی ها که شارژی اند به راحتی بعد را به رختان میکشند(البته اگر یکی از امکانات بالایی را داشته باشید)
حالا سوال خودم
مانیتور xl2370بالای 120هرتز هست؟

goodarz

کاربر سایت
Jul 23, 2008
193
نام
گودرز
این سوالم تقریبا بی ربط به این تاپیکه ولی اگه کسی میدونه ممنون میشم جواب بده:
من رسیور HD خریدم و کانالهای 3D رو باز میکنه بعد به صورت دوتا تصویر هست که یکیش روشن تره یکیش تیره تر ولی تلوزیونم سامسونگ 40 اینچ سری 5 هست میخواستم بدونم با اون عینک هایی که رو تلوزیون های 3D هست نمیشه رو همین تلوزیون نگاه کنم؟

-------------------------------------------------------------------------------------------

آره مهندس ميشه نيگا كرد يكي بخر و از تصاوير 3 بعدي فيض ببر :biggrin1:

• Like
Reactions: hamid_barca

goodarz

کاربر سایت
Jul 23, 2008
193
نام
گودرز
قکر کنم نرم افزار مخصوص داشته باشه که این کار رو بکنه...در حال حاضر Power DVD 10 هم هست که این کار رو میکنه.

---------------------------------------------------------------------------
مهندس میشه بگی چطور میشه با POWER DVD فیلم رو به 3 بعدی تبدیل کرد ؟ :-":confused::-":confused::-"

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
سلام برای بازی کردن بازی های سه بعدی فقط یه گرافیک قوی(gtx480)+یه عینک بلو رد کیفیت خوبی میده؟(روی مانیتور LED XL2370)
من با بلو رد قبلا امتحان کردم. خوبه ولی خسته کنندست. به خصوص اگه مانیتورت 120 هرتز نباشه!

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
اینطور که من دیدم تو تبلیغاتها و تو یه نمایشگاه سونی هم از آنتن نشون میداد همین
TV های 3D هم باید با همین عینکهای پولاریزه نگاه کرد

rsoft

کاربر سایت
Sep 14, 2007
1,008
نام
reza